ČESKÝ POHÁR DH, 1. závod

ČESKÝ POHÁR DH, 1. závod

Remoex downhill MTB Cup 

Disciplína:DH
Datum konání:NE 23. 5. 2010
Místo konání:Krupka u Teplic, Česko
WWW stránky závodu:www.mtbs.cz
Reportáž:Reportáž ze závodu

Propozice závodu

Místo závodu: Krupka – Komáří Vížka   1. závod           

Datum závodu: 18.5.   

Hlavní rozhodčí: delegován  ČSC 

Ubytování: Komáří Vížka 417861348, Horal 417861741, Pod Lanovkou 417861394, U Žida 417861849, U Wernera 417863123, Na konci 417862666

Trať závodu: délka tratě 4,5km, celkové převýšení 480m

Adresa pořadatele: TKX Teplice, Fojtovická 1884, 41501 Teplice, 417861524, 606751921

Přihlášky: v kanceláři závodu v souladu s časovým rozpisem 

Kancelář závodu: v dolní stanici lanové dráhy

Tiskové středisko: v dolní stanici lanové dráhy

Hlavní rozhodčí: podle delegace ČSC

Ředitel závodu: Karel Šliksbír tel: 417861524, 606751921, e-mail: sliksbir@seznam.cz

Schůzka s pořadatelem: V kanceláři závodu v souladu s časovým rozpisem

Ostatní: Krupka se nachází 7km severně od Teplic v Čechách.  Informace na  www.mtbs.cz,  www.poharmtb.cz


Rozpis

 

Sobota

09:00 – 10:00 uzavření tratě – možnost pouze pěší prohlídky schválení tratě závodu 

hl.rozhodčím a technickým komisařem 

10:00 – 15:30 volný trénink bez pořadatelského zajištění

14:00 – 15:30 registrace přihlášky pro všechny kategorie

16:30 – 18:30 povinný trénink pro všechny kategorie 

19:00 schůzka s pořadatelem

Neděle 

08:00 – 10:00 možnost volného tréninku na vlastní nebezpečí bez pořadatelského zajištění

10:00 start semifinálové jízdy / při MČR: start povinného měřeného tréninku

13:30 start finálové jízdy / při MČR: start mistrovské finálové jízdy

15:30 – 16:00 vyhlášení výsledků pro všechny kategorie


Celkový Rozpis a ceny pro Remoex downhill MTB CUP 2010 ke stažení ZDE 


 

 

 

Výsledky

Výsledky Elite Muži:
1. Matěj Charvát (K.T.R. Racing Team) 3:25:834 min
2. Adam Vágner (Rock Machine-Cyklomax BRS)
3. Vlasimil Hynčica (SK Grafobal SixSixOne)
4. Rostislav Štencel (Max Cursor)
5. Ondřej Bárta (K.T.R. Racing Team)
6. Filip Matuš (Commencal Comebike CZ Team)
7. Martin Hoferek (Bike Hazard Mongoose Team)
8. Jiří Gergel (BlockBuster DH Team)
9. Martin Mikulenka (SK Grafobal SixSixOne)
10. Jan Šavr (MSK Kur sport)

Ženy:
1. Helena Kurandová (Krabcycles) 4:26:782 min
2. Jana Trojanová (Mondraker 661 E13 Katmar Team)
3. Kateřina Babčaníková (DH Brutal Team Frýdek Místek)

Junioři:
1. Petr Třešňák (Rock Machine-Cyklomax BRS) 3:42:156 min
2. Dominik Kvapil (Červenka Subform Team)
3. Ondřej Štěpánek (Rock Machine-Cyklomax BRS)

Účastníci

JK | petan
23.05.2010 - typ závodu: DH - autor: redakce - 2935x
Zapojte se do diskuze

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.

redakční systém | ISSN 1803-5744