Jan Nesvadba slavil v Peci premiérové vítězství v ČP

Bouřky, déšť a bláto ovlivnily pohárový závod v Peci pod Sněžkou. Nesvadba slavil, Štěpánová se zranila, Kulhavý to otočil...

Autor: Jan Němec
Foto: Jan Němec
Jan Nesvadba slavil v Peci premiérové vítězství v ČP

Výsledky


Výsledky juniorky:

1.
SÁSKOVÁ Tereza
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:51:20.1 0:00:00.0
2.
SZPOCIŃSKA Agnieszka
Hurom Sławno Kellys
POL 0:52:10.8 0:00:50.7
3.
KUČEROVÁ Monika
VRV TEAM
CZE 0:52:20.7 0:01:00.6
4.
VANÍČKOVÁ Tereza
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:53:11.8 0:01:51.7
5.
USHAKOVA Aleksandra
SCOTT-Nagornaya
RUS 0:56:17.4 0:04:57.3

 

Výsledky junioři:

1.
ZADÁK David
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:56:24.0 0:00:00.0
2.
HONSA František
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:58:05.9 0:01:41.9
3.
STLOUKAL Štěpán
KC KOOPERATIVA JBC
CZE 0:58:25.6 0:02:01.6
4.
TOMÁŠEK Alvin
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 0:58:57.4 0:02:33.4
5.
JIROUŠ Samuel
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:59:23.0 0:02:59.0

 

Výsledky ženy Elite:

1.
SOLUS-MIŚKOWICZ Katarzyna
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
POL 1:31:49.3 0:00:00.0
2.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
CZE 1:32:35.6 0:00:46.3
3.
ZIELIŃSKA Magdalena
KKS Sokół Kęty
POL 1:33:16.0 0:01:26.7
4.
PRŮDKOVÁ Barbora
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 1:34:40.2 0:02:50.9
5.
SADŁECKA Magdalena
Euro Bike Kaczmarek Electric Team
POL 1:36:20.8 0:04:31.5
6.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 1:40:20.7 0:08:31.4
7.
ANOSHINA Ekaterina
Russian National Mountain Bike Team
RUS 1:40:48.0 0:08:58.7
8.
MONTAMBAULT Cindy
Trek GPL
CAN 1:41:38.4 0:09:49.1
9.
VESELÁ Lucie
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:41:57.8 0:10:08.5
10.
JEŽKOVÁ Hana
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:42:13.9 0:10:24.6

 


Výsledky muži Elite:

1.
NESVADBA Jan
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 1:32:34.0 0:00:00.0
2.
ŠKARNITZL Jan
SRAM MITAS TREK
CZE 1:33:18.6 0:00:44.6
3.
PAPRSTKA Tomáš
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 1:36:20.8 0:03:46.8
4.
KONWA Marek
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
POL 1:37:08.7 0:04:34.7
5.
ZAMROŹNIAK Jakub
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
POL 1:38:25.9 0:05:51.9
6.
PRŮDEK Matěj
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 1:38:40.2 0:06:06.2
7.
RAJCHART Jan
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
CZE 1:39:36.4 0:07:02.4
8.
VAVILOV Arsentii
Russian National Mountain Bike Team
RUS 1:43:11.1 0:10:37.1
9.
JELÍNEK Josef
SRAM MITAS TREK
CZE 1:43:23.2 0:10:49.2
10.
BUDZIŃSKI Tomasz
Hurom Sławno Kellys
POL 1:43:47.1 0:11:13.1

 

Kompletní výsledky ZDE

Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

  1. Český pohárFotogalerie: Toi Toi Cup #2 - Jabkenice 2017
    Fotogalerie: Toi Toi Cup #2 - Jabkenice 2017
  2. Ostatní závodyMartin Stošek obhájil loňské vítězství ve Zlíně
    Martin Stošek obhájil loňské vítězství ve Zlíně
  3. Český pohárSlaný otevřelo letošní Toi Toi Cup, triumfovali Havlíková a Walsleben
    Slaný otevřelo letošní Toi Toi Cup, triumfovali Havlíková a Walsleben
  4. Český pohárVe čtvrtek ve Slaném startuje domácí Toi Toi Cup
    Ve čtvrtek ve Slaném startuje domácí Toi Toi Cup
  5. Český pohárMistrovské Sudety v rukou Boudného a Pichlíkové
    Mistrovské Sudety v rukou Boudného a Pichlíkové
  6. Mistrovství světaGame, Set, Match! Schurter neporažen ani na MS, Kulhavý stříbrný
    Game, Set, Match! Schurter neporažen ani na MS, Kulhavý stříbrný

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.

redakční systém | ISSN 1803-5744