Jan Nesvadba slavil v Peci premiérové vítězství v ČP

Bouřky, déšť a bláto ovlivnily pohárový závod v Peci pod Sněžkou. Nesvadba slavil, Štěpánová se zranila, Kulhavý to otočil...

Autor: Jan Němec
Foto: Jan Němec
Jan Nesvadba slavil v Peci premiérové vítězství v ČP

Výsledky


Výsledky juniorky:

1.
SÁSKOVÁ Tereza
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:51:20.1 0:00:00.0
2.
SZPOCIŃSKA Agnieszka
Hurom Sławno Kellys
POL 0:52:10.8 0:00:50.7
3.
KUČEROVÁ Monika
VRV TEAM
CZE 0:52:20.7 0:01:00.6
4.
VANÍČKOVÁ Tereza
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:53:11.8 0:01:51.7
5.
USHAKOVA Aleksandra
SCOTT-Nagornaya
RUS 0:56:17.4 0:04:57.3

 

Výsledky junioři:

1.
ZADÁK David
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:56:24.0 0:00:00.0
2.
HONSA František
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:58:05.9 0:01:41.9
3.
STLOUKAL Štěpán
KC KOOPERATIVA JBC
CZE 0:58:25.6 0:02:01.6
4.
TOMÁŠEK Alvin
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 0:58:57.4 0:02:33.4
5.
JIROUŠ Samuel
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:59:23.0 0:02:59.0

 

Výsledky ženy Elite:

1.
SOLUS-MIŚKOWICZ Katarzyna
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
POL 1:31:49.3 0:00:00.0
2.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
CZE 1:32:35.6 0:00:46.3
3.
ZIELIŃSKA Magdalena
KKS Sokół Kęty
POL 1:33:16.0 0:01:26.7
4.
PRŮDKOVÁ Barbora
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 1:34:40.2 0:02:50.9
5.
SADŁECKA Magdalena
Euro Bike Kaczmarek Electric Team
POL 1:36:20.8 0:04:31.5
6.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 1:40:20.7 0:08:31.4
7.
ANOSHINA Ekaterina
Russian National Mountain Bike Team
RUS 1:40:48.0 0:08:58.7
8.
MONTAMBAULT Cindy
Trek GPL
CAN 1:41:38.4 0:09:49.1
9.
VESELÁ Lucie
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:41:57.8 0:10:08.5
10.
JEŽKOVÁ Hana
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:42:13.9 0:10:24.6

 


Výsledky muži Elite:

1.
NESVADBA Jan
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 1:32:34.0 0:00:00.0
2.
ŠKARNITZL Jan
SRAM MITAS TREK
CZE 1:33:18.6 0:00:44.6
3.
PAPRSTKA Tomáš
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 1:36:20.8 0:03:46.8
4.
KONWA Marek
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
POL 1:37:08.7 0:04:34.7
5.
ZAMROŹNIAK Jakub
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
POL 1:38:25.9 0:05:51.9
6.
PRŮDEK Matěj
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 1:38:40.2 0:06:06.2
7.
RAJCHART Jan
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
CZE 1:39:36.4 0:07:02.4
8.
VAVILOV Arsentii
Russian National Mountain Bike Team
RUS 1:43:11.1 0:10:37.1
9.
JELÍNEK Josef
SRAM MITAS TREK
CZE 1:43:23.2 0:10:49.2
10.
BUDZIŃSKI Tomasz
Hurom Sławno Kellys
POL 1:43:47.1 0:11:13.1

 

Kompletní výsledky ZDE

Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

  1. Český pohárFavorité Nash a Kulhavý získali v Brně šesté tituly
    Favorité Nash a Kulhavý získali v Brně šesté tituly
  2. Český pohárNash si odskočí ze Šumavy do Brna. Pojede MČR XCO
    Nash si odskočí ze Šumavy do Brna. Pojede MČR XCO
  3. Český pohárHistorický přehled mistrů ČR XCO
    Historický přehled mistrů ČR XCO
  4. Český pohárBrno bude poprvé hostit mistrovství ČR XCO
    Brno bude poprvé hostit mistrovství ČR XCO
  5. ZávodyFotogalerie: Český pohár XCO 2017 - #7 Bedřichov
    Fotogalerie: Český pohár XCO 2017 - #7 Bedřichov
  6. Český pohárBedřichovské triumfy Škarnitzlové a Kulhavého
    Bedřichovské triumfy Škarnitzlové a Kulhavého

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.

redakční systém | ISSN 1803-5744