Kamptal Klassik - Langenlois 2015: výsledky

Výsledky muži Elite:
1. Florian Vogel (SUI, Focus XC) 1:36:09 hod.
2. Karl Markt (AUT, Haibike Ötztal) 1:40:30
3. Ondřej Cink (Multivan Merida) 1:40:54
4. Jan Škarnitzl (Sram Mitas Trek) 1:41:16
5. Christoph Soukup (AUT, HiTec) 1:41:34
6. Jaroslav Kulhavý (Specialized) 1:42:28
7. Matouš Ulman (Česká spořitelna Accolade) 1:42:39
8. Jan Nesvadba (Nilfisk Alto) 1:42:56
9. Martin Stošek (Sram Mitas Trek) 1:42:57 /1. místo U23/
11. Jiří Novák (Betch.nl Superior Brentjens) 1:43:50
14. Tomáš Paprstka (Remerx Merida Kolín) 1:45:05
15. Pavel Boudný (Česká spořitelna Accolade) 1:45:14
17. Filip Eberl (Remerx Merida Kolín) 1:45:32
19. Tomáš Tvrdík (KH Tour Giant) 1:45:52

Kompletní výsledky muži ZDE

Výsledky ženy Elite:
1. Maja Wloszczowska (POL, Kross) 1:22:26 hod.
2. Anna Szafraniec (POL, Kross) 1:23:06
3. Janka Števková (SVK, Outsiderz 1:24:03
4. Elisabeth Osl (AUT, Ghost Factory) 1:24:13
5. Paula Gorycka (POL, 4F Scott) 1:25:22
6. Tanja Zakelj (SLO, Unior Tools) 1:26:20
7. Karla Štěpánová (Kona Cycling Point) 1:26:36
9. Barbora Průdková (Nutrend Specialized) 1:28:00
12. Tereza Huříková (Superior MTB) 1:28:51
15. Jitka Škarnitzlová (LIV Cycling) 1:32:16
18. Denisa Bartizalová (Kona Cycling Point) 1:36:18
20. Lucie Veselá (GT Opportunity) -1kolo
21. Vendula Kuntová (Remerx Merida Kolín) -1kolo
22. Elen Vaníčková (Remerx Merida Kolín) -1kolo

Výsledky junioři:
1. Matěj Průdek (Specialized Nutrend) 1:15:12 hod.
2. Attila Valter (HUN) 1:16:48
3. Marceli Boguslawski (POL) 1:17:16
4. Michael Zeťák (Bike 2000) 1:18:29
5. Vojtěch Vojíř (Remerx Merida Kolín) 1:18:29

Výsledky juniorky:
1. Jana Czeczinkarová (Sram Mitas Trek) 1:08:22 hod.
2. Katja Neuner (AUT) 1:09:22
3. Adéla Šafářová (Nutrend Specialized)  1:12:12
4. Anna Spielmann (AUT) 1:12:51
5. Denisa Lukešová (Author Team Stupno) 1:13:09

Kompletní výsledky ženy, junioři, juniorky ZDE

Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

  1. OstatníUCI: Nové tváře ve vedení horských kol
    UCI: Nové tváře ve vedení horských kol
  2. ZávodyFotogalerie: ME CX Tábor 2017 - páteční trénink
    Fotogalerie: ME CX Tábor 2017 - páteční trénink
  3. Mistrovství EvropyČeské želízko v ohni Jana Czeczinkarová doufá v další medaili
    České želízko v ohni Jana Czeczinkarová doufá v další medaili
  4. Ostatní závodyTrek Bike Night Series je v polovině
    Trek Bike Night Series je v polovině
  5. ZávodyFotogalerie: INSTA Gravel Bike Race 2017
    Fotogalerie: INSTA Gravel Bike Race 2017
  6. Mistrovství světaNeff se dočkala titulu! Výborně Průdková - 4. v U23
    Neff se dočkala titulu! Výborně Průdková - 4. v U23

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.
  1. avatar
    #1 BikerX - vloženo: 29.03.2015 v 18:43:54

    Janka hezky, Karla taky hezky, Terezka zřejmě nejela naplno?

    odpověz na tento komentář

redakční systém | ISSN 1803-5744