Longo vítězem Alpentour 2015, z Čechů nejlepší Novák

O jedinou vteřinu zvítězil v letošním ročníku rakouského etapového závodu Ital Tony Longo (Bianchi i.Idro Drain) před Rakušanem Albanem Lakatou (Topeak Ergon). A to i přesto, že dnešní závěrečnou etapu - časovku na Planai Longo nevyhrál a musel se sklonit před krajanem Damianem Ferrarem (Selle San Marco - Trek). Ani suverénka Sally Bigham mezi ženami nevyhrála závěrečnou etapu a přesto slavila celkový triumf.

Páté místo dnes zaznamenal Jiří Hudeček (Symbio+ Cannondale), nejlepším Čechem v celkovém pořadí byl ale na 15. místě Jiří Novák (Betch.nl Superior Brentjens).


Výsledky 4. etapy - muži Elite:
1. Damiano Ferraro (ITA, Selle San Marco - Trek) 0:52:51 hod.
2. Tony Longo (ITA, Bianchi i.Idro Drain) +0:01
3. Alban Lakata (AUT, Topeak Ergon) +0:26
4. Herrmann Pernsteiner (AUT, Centurion Vaude) +0:33
5. Jiří Hudeček (Symbio+ Cannondale) +0:44
...
22. Matouš Ulman (Česká spořitelna Accolade) +4:10
23. Jiří Novák (Betch.nl Superior Brentjens) +4:10
41. Pavel Boudný (Česká spořitelna Accolade) +7:28
45. Jan Strož (Symbio+ Cannondale) +8:06
56. Milan Damek (Nilfisk Alto Pro Cycling) +9:36
57. Dominik Buksa (Future Cycling) +9:38

Výsledky 4. etapy - ženy Elite:
1. Isabella Lacerda (BRA, LM/Shimano) 1:06:20 hod.
2. Sally Bigham (GBR, Topeak Ergon) +0:55
3. Kate Fluker (NZL, BZXC) +1:29
4. Christina Kollmann (AUT, Fill Scott) +2:39
5. Katazina Sosna (LTU, Torpado Factory Team) +4:17

Výsledky etapy: zde

Celkové výsledky - muži Elite:
1. Tony Longo (ITA, Bianchi i.Idro Drain) 9:14:41 hod.
2. Alban Lakata (AUT, Topeak Ergon) +0:01
3. Roel Paulissen (BEL, Torpado Factory Team) +1:35
4. Samuele Porro (ITA, SILMAX X-Bionic Racing Team) +7:08
5. Robert Mennen (GER, Topeak Ergon) +10:39
...
15. Jiří Novák (Betch.nl Superior Brentjens)
20. Jiří Hudeček (Symbio+ Cannondale)
21. Matouš Ulman (Česká spořitelna Accolade)
30. Jan Strož (Symbio+ Cannondale)
31. Pavel Boudný (Česká spořitelna Accolade)
55. Dominik Buksa (Future Cycling)
57. Milan Damek (Nilfisk Alto Pro Cycling)

Celkové výsledky - ženy Elite:
1. Sally Bigham (GBR, Topeak Ergon) 11:05:26 hod.
2. Kate Fluker (NZL, BZXC) +17:28
3. Christina Kollmann (AUT, Fill Scott) +23:56

Výsledky dalších Čechů (v kategorii)
1. Petr Tatíček (Eleven Mercedes Mitas) - SK2
5. Marek Müller (KAH Sport Vrchlabí) - SK2
5. Šárka Vojtková (Ostravica Granica) - SK Women
5. Tomáš Čada (Redpoint - Eleven Team) - SK4
6. Jan Reiner (Česká spořitelna Accolade) - SK2
7. Karel Bernard (INS Atelier Náchod) - SK3
7. Břetislav Sovják (Česká spořitelna Accolade) - SK4
9. Martin Klofanda (UGO Allivictus) - SK2
10. Jiří Buksa (Future Cycling) - SK4
12. Kilnar Aleš - SK4
14. Véna Hornych (MTB Trilogy stage race CZ) - SK2
14. Jiří Kříž (KL Sport Most) - SK4
15. Pavel Čábelický (Česká spořitelna Accolade) -SK2
15. Štěpán Vojtek (Ostravica Granica) - SK3
16. Jan Vokoun (KL Sport Most) - Elite Master
16. Jaroslav Hrubý (KL Sport Most) - SK4
23. Filip Bloch (Čistý sport) - SK3
35. Radim Kořínek (Česká spořitelna Accolade) - SK3
36. Petr Tanko (Česká spořitelna Accolade) - SK3

Celkové výsledky: zde

 

Foto: archiv pořadatele/Sportograf

14.06.2015 - Závody - autor: TomasGladis - 2462x alpentour trophy
Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

  1. Světový pohárAlpentour Trophy 2015
    Alpentour Trophy 2015
  2. Ostatní závodyZítra startuje Alpentour Trophy, jede i 35 českých bikerů
    Zítra startuje Alpentour Trophy, jede i 35 českých bikerů

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.

redakční systém | ISSN 1803-5744