Schurminátor vyhrál i finále SP! Kulhavému těsně unikly stupně

Šest ze šesti. To je historické skóre Nino Schurtera v letošním ročníku SP, když vyhrál všechny závody SP, včetně finále ve Val di Sole. Kulhavý čtvrtý...

Autor: Jan Němec
Foto: Michal Červený
Schurminátor vyhrál i finále SP! Kulhavému těsně unikly stupně

Výsledky

 

Výsledky ženy U23:
1. Kate Courtney (USA, Specialized Racing) 1:14:30 hod.
2. Sina Frei (SUI, jb Brunex Felt) +0:32 min.
3. Evie Richards (GBR) +1:02
4. Isla Short (GBR, Omx Pro) +4:18
5. Martina Berta (BH Sr Suntour KMC) +5:00
...
11. Jana Czeczinkarová (Sram Mitas Trek) +6:44
12. Barbora Průdková (Superior MTB) +712
30. Adéla Šafářová (Nutrend Specialized) +12:49

Celkové pořadí:
1. Courtney 500 bodů, 2. Frei 420, 3. Richards 340, 4. Batten 192, 5. Berta 177

Výsledky muži U23:
1. Nadir Colledani (ITA, Torpado Gabogas) 1:14:34 hod.
2. Martins Blums (LAT, ZZK) +1:04
3. Petter Fagerhaug (NOR) +1:50
4. Georg Egger (GER) +1:53
5. Vlad Dascalu (ROM) +2:04
...
10. Jan Vastl (N1 Team) +2:41
41. Jan Rajchart (Česká spořitelna Accolade) +6:52
44. Jaromír Skála (Česká spořitelna Specialized junior) +7:06
49. Matěj Průdek (Superior MTB) +7:45
81. Josef Jelínek (Sram Mitas Trek) -1 kolo

Celkové pořadí:
1. Blums 420 bodů, 2. Colledani 363, 3. Fagerhaug 207, 4. Egger 180, 5. Hatherly 153... 32. Vastl 22, 41. Průdek 13


Výsledky ženy Elite:
1. Jolanda Neff (SUI, Kross Racing) 1:26:58 hod.
2. Yana Belomoyna (UKR, CST Sandd American Eagle) +0:20
3. Maja Wloszczowska (POL, Kross Racing) +1:08
4. Irina Kalentieva (RUS, Möble Märki) +1:20
5. Annika Langvad (DEN, Specialized Racing) +1:48
...
19. Karla Štěpánová (N1 Team) +5:37
42. Jitka Škarnitzlová (Česká spořitelna Accolade) +11:41
57. Lucie Veselá (GT Opportunity) 
58. Hana Ježková (GT Opportunity) 
62. Dana Pospíšilová (GT Opportunity)

Celkové pořadí:
1. Belomoyna 1250 bodů, 2. Wloszczowska 770, 3. Langvad 744, 4. Neff 715, 5. Indergand 711... 36. Štěpánová 160, 45. Škarnitzlová 117, 80. Ježková 28, 92. Veselá 11 

Celkové pořadí SP ženy: 1. Belomoyna, 2. Wloszczowska, 3. Langvad, 4. Neff, 5. Indergand

Nejlepší pětice mužů SP 2017: zleva Valero Serrano, Tempier, Schurter, Marotte a Sarrou


Výsledky muži Elite:
1. Nino Schurter (SUI, Scott Sram)
2. Stephane Tempier (FRA, Bianchi Countervail)
3. Julien Absalon (FRA, BMC)
4. Jaroslav Kulhavý (Specialized Racing)
5. Lars Foster (SUI, BMC)
...
16. Jan Škarnitzl (Sram Mitas Trek) +2:38
45. Jan Nesvadba (Expres CZ Scott Kolín) +5:59
58. Tomáš Paprstka (Expres CZ Scott Kolín) +8:39
72. Zdeněk Vobecký (Turner Protocycle)

Celkové pořadí:
1. Schurter 1500 bodů, 2. Tempier 850, 3. Marrote 772, 4. Valero Serrano 691, 5. Sarrou 685... 13. Kulhavý 473, 17. Škarnitzl 407, 73. Nesvadba 43, 93. Rauchfuss 11, 94. Paprstka 10 


Kompletní výsledky ZDE

 

 

 

Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

  1. Světový pohárCyklokrosový svět je v Dánsku, pokračuje SP už i s Katkou Nash
    Cyklokrosový svět je v Dánsku, pokračuje SP už i s Katkou Nash
  2. Světový pohárNové Město opět zvoleno nejlepším SP roku
    Nové Město opět zvoleno nejlepším SP roku
  3. ZávodyFotogalerie: ME CX Tábor 2017 - páteční trénink
    Fotogalerie: ME CX Tábor 2017 - páteční trénink
  4. Mistrovství EvropyČeské želízko v ohni Jana Czeczinkarová doufá v další medaili
    České želízko v ohni Jana Czeczinkarová doufá v další medaili
  5. Světový pohárKrosový svěťák pokračuje, blíží se duny v Koksijde
    Krosový svěťák pokračuje, blíží se duny v Koksijde
  6. Světový pohárHorká premiéra SP ve Waterloo: Nash 6. a Boroš 13.
    Horká premiéra SP ve Waterloo: Nash 6. a Boroš 13.

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.

redakční systém | ISSN 1803-5744