Štybar znovu na stupních, na SP v Zolderu vybojoval stříbro

Tradičně na Štěpána si cyklokrosaři dali dostaveníčko v Zolderu, aby se utkali o body v šestém závodě světového poháru v případě mužů, v případě žen šlo o závod pátý.

Zdeněk Štybar se mohl po dvou měsících a třech dnech radovat, znovu se totiž vrátil na stupně vítězů. Dnes prohrál jen s Kevinem Pauwelsem. Radomír Šimůnek uzavřel první desítku, stejně jako Pavla Havlíková v závodě žen... Reportáž připravujeme! 


Výsledky ženy:
1. Marianne Vos (NED, Nederland Bloeit) 29:45
2. Daphny Van Den Brand (NED, AA Drink - Leontien.nl) +0:29
3. Sanne Vad Paassen (NED, Brainwash Wielerploeg) +1:11
4. Sanne Cant (BEL, Kona Factory)+1:21
5. Pauline Ferrand Prevot (FRA, Lapierre International) +1:30
10. Pavla Havlíková (CZE, Telenet Fidea) +2:06
27. Martina Mikulášková (CZE, TJ Stadion Louny) +4:52

Výsledky muži:
1. Kevin Pauwels (BEL, Sunweb Revor) 1:03:44 hod.
2. Zdeněk Štybar (Quickstep) +0:00 min.
3. Sven Nijs (BEL, Landbouwkrediet) +0:20
4. Klaas Vantornout (BEL, Sunweb Revor) +0:32
5. Tom Meeusen (BEL, Telenet Fidea) +0:35
10. Radomír Šimůnek (BKCP Powerplus) +1:00
24. Martin Zlámalík (KDL Trans) +1:50
34. Karel Hník (Telenet Fidea) +2:54
36. Jiří Polnický (Sunweb Revor) +3:09
38. Vladimír Kyzivát (Johnson Controls AŠ MB) +4:34
44. David Kášek (Cykloteam Tábor) +4:52

Průběžné pořadí po pěti závodech ženy:
1. Daphny Van Den Brand (NED, AA Drink - Leontien.nl) 226 bodů
2. Sanne Vad Paassen (NED, Brainwash Wielerploeg) 180
3. Marianne Vos (NED, Nederland Bloeit) 170
8. Pavla Havlíková (CZE, Telenet Fidea) 119
9. Kateřina Nash (CZE, Luna Pro) 105
25. Martina Mikulášková (CZE, TJ Stadion Louny) 37

Průběžné pořadí po šesti závodech muži: 
1. Kevin Pauwels (BEL, Sunweb-Trevor) 440
2. Sven Nijs (BEL, Landbouwkrediet) 430
3. Zdeněk Štybar (Qickstep) 375
4. Klaas Vantornout (BEL, Sunweb Revor) 335
5. Tom Meeusen (BEL, Telenet Fidea) 325
14. Radomír Šimůnek (BKCP Powerplus) 197
29. Martin Zlámalík (KDL Trans Landbouwkrediet) 102
35. Vladimír Kyzivát (Johnson Controls TJ Auto Škoda) 89
40. Petr Dlask (Madeta Fitness Specialized) 67
38. David Kášek (Cyklo Team Tábor) 66 
43. Jiří Polnický (Sunweb Revor) 63
50. Karel Hník (Telenet Fidea) 37
66. Lubomír Petruš 18 
71. Ondřej Bambula (Cyklo Team Tábor) 17

Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

  1. Český pohárKolínský písek ovládli Nosková a van der Poel
    Kolínský písek ovládli Nosková a van der Poel
  2. ZávodyFotogalerie: Toi Toi Cup #6 - Milovice 2017
    Fotogalerie: Toi Toi Cup #6 - Milovice 2017
  3. Světový pohárSP MTB má nového titulárního sponzora: Mercedes-Benz
    SP MTB má nového titulárního sponzora: Mercedes-Benz
  4. Světový pohárCyklokrosový svěťák se stěhuje do Německa, Nash musí zvládnout start
    Cyklokrosový svěťák se stěhuje do Německa, Nash musí zvládnout start
  5. ZávodyFotogalerie: SP CX #4 - Bogense 2017
    Fotogalerie: SP CX #4 - Bogense 2017
  6. Světový pohárJunior Kopecký zraje, vyhrál SP v Dánsku, Nash šestá
    Junior Kopecký zraje, vyhrál SP v Dánsku, Nash šestá

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.

redakční systém | ISSN 1803-5744