Velký výsledkový servis: Žacléř, Ondry, Černá Voda, Mikulov

Nabouchaný víkend závody po celém Česku. Přinášíme přehled těch nejdůležitějších výsledků...

Autor: Jan Němec
Velký výsledkový servis: Žacléř, Ondry, Černá Voda, Mikulov

Rychlebské Enduro - Černá Voda

Ženy:
1. Pavla Nováková (Novatop Lapierre) 22:20 min.
2. Lucie Kubínová (Trail Guide Liv) +0:11 
3. Katarina Stavarčíková +0:18
4. Kristína Kleinwächterová +0:21
5. Klaudia Kojro (POL, 2B Enduro) +1:21

Muži:
1. Vojtěch Bláha 16:46 min.
2. Ondřej Zelený (Eleven Mercedes Benz Mitas) +0:02
3.František Žilák (Rock Machine Cyklomax) +0:24
4. Rowan Sorell (GBR) +0:28
5. Jiří Fikejz (Author Enduroteam) +0:40

Kompletní výsledky ZDE


Český pohár - Žacléřská 70

Ženy:
1. Karla Štěpánová (Kona Cycling Point) 3:27:22 hod.
2. Johana Kolašínová (Superior Riders) +1:27 min.
3. Lucie Hamanová (Kellys Bike Ranch) +23:11
4. Kristýna Pejšová (Superior MTB) +54:29
5. Adéla Fleková (Big Shock) +55:24

Muži:
1. Marek Rauchfuss (Kellys Bike Ranch) 2:50:51 hod.
2. Filip Adel (Superior MTB) +0:10 min.
3. Ondřej Cink (Multivan Merida) +0:25
4. Michal Kaněra (Nilfisk) +0:37
5. Michal Bubílek (Kellys Bike Ranch) +8:30

Kompletní výsledky ZDE


Kolo pro život - Oderská Mlýnice

Ženy:
1. Jitka Škarninitzlová (Česká spořitelna Accolade) 2:08:48 hod.
2. Barbora Průdková (Česká spořitelna Accolade) +4:52 min.
3. Hana Falcová (Alltraining.cz) +17:25
4. Radka Pospíšilová (Bikecentrum Olomouc) +21:10
5. Lucie Krupová (Expres CZ Merida Kolín) +24:37

Muži:
1. Kristián Hynek (Topeak Ergon) 1:50:29 hod.
2. Martin Stošek (Symbio+ Cannondale) +0:00
3. Matouš Ulman (Česká spořitelna Accolade) +0:06
4. Pavel Boudný (Česká spořitelna Accolade) +4:58
5. Jaroslav Kulhavý (Specialized Racing) +4:59

Kompletní výsledky ZDE


Bike Cup - Mikulov

Ženy:
1. Ivana Loubková (Rohozec Amulet) 1:47:40 hod.
2. Lenka Fridrichová (Nilfisk) 1:53:08 
3. Hana Nenadálová (Maraton.cz) 2:03:06
4. Hana Müllerová (AK Drnovice) 2:03:37
3. Zuzana Vernerová (HSK) 2:03:45

Muži:
1. Jan Škarnitzl (Sram Mitas Trek) 1:30:30 hod.
2. Jan Fojtík (Drásal Cannondale) +0:01
3. Tomáš Višňovský (Proefekt Ghost) +1:42
4. Matěj Lasák (Max Cursor) +4:24
5. Adam Lavička (Nilfisk)  +4:25

Kompletní výsledky ZDE

 


Podívejte se, co všechno se dnes jelo.... 

 

 

Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

  1. Kolo pro životKolo pro život zveřejnilo termínovou listinu sezony 2018
    Kolo pro život zveřejnilo termínovou listinu sezony 2018
  2. Kolo pro životOsmnáctý ročník seriálu Kolo pro život vyvrcholil mejdanem
    Osmnáctý ročník seriálu Kolo pro život vyvrcholil mejdanem
  3. ZávodyFotogalerie: INSTA Gravel Bike Race 2017
    Fotogalerie: INSTA Gravel Bike Race 2017
  4. ZávodyFotogalerie: Kolo pro život 2017 - Nové Město na Moravě
    Fotogalerie: Kolo pro život 2017 - Nové Město na Moravě
  5. Kolo pro životGrand Finále seriálu Kolo pro život
    Grand Finále seriálu Kolo pro život
  6. Kolo pro životKolo pro život míří do finále - Velká víkendová párty v Novém Městě
    Kolo pro život míří do finále - Velká víkendová párty v Novém Městě

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.

redakční systém | ISSN 1803-5744