Výsledky Český pohár XCO 2017 #3 - Pec p.S.




Výsledky juniorky:

1 714  SÁSKOVÁ Tereza   2000 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM  0:51:20.1 0:00:00.0  
  2 704  SZPOCIŃSKA Agnieszka   2000 Hurom Sławno Kellys 0:52:10.8 0:00:50.7  
  3 703  KUČEROVÁ Monika   2000 VRV TEAM 0:52:20.7 0:01:00.6  
  4 701  VANÍČKOVÁ Tereza   2000 IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:53:11.8 0:01:51.7  
  5 727  USHAKOVA Aleksandra   2000 SCOTT-Nagornaya 0:56:17.4 0:04:57.3  

 

Výsledky junioři:

1 318  ZADÁK David   1999 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM   0:56:24.0 0:00:00.0
  2 365  HONSA František   2000 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM   0:58:05.9 0:01:41.9 
  3 326  STLOUKAL Štěpán   2000 KC KOOPERATIVA JBC   0:58:25.6  0:02:01.6
  4 309  TOMÁŠEK Alvin   2000 Expres CZ Scott Team Kolín   0:58:57.4 0:02:33.4 
  5 329  JIROUŠ Samuel   2000 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM   0:59:23.0



Výsledky ženy Elite:

1 419  SOLUS-MIŚKOWICZ Katarzyna   1988 Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team  1:31:44.3 0:00:00.0  
  2 404  ŠKARNITZLOVÁ Jitka   1990 ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 1:32:30.6 0:00:46.3  
  3 409  ZIELIŃSKA Magdalena   1998 KKS Sokół Kęty 1:33:11.0 0:01:26.7  
  4 426  PRŮDKOVÁ Barbora   1996 SUPERIOR MTB TEAM 1:34:35.2 0:02:50.9  
  5 407  SADŁECKA Magdalena   1982 Euro Bike Kaczmarek Electric Team 1:36:15.8 0:04:31.5  
  6 408  HAVLÍKOVÁ Pavla   1983 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 1:40:15.7 0:08:31.4  
  7 435  ANOSHINA Ekaterina   1991 Russian National Mountain Bike Team 1:40:43.0 0:08:58.7  
  8 427  MONTAMBAULT Cindy   1983 Trek GPL 1:41:33.4 0:09:49.1  
  9 412  VESELÁ Lucie   1985 GT OPPORTUNITY BRNO 1:41:52.8 0:10:08.5  
  10 410  JEŽKOVÁ Hana   1990 GT OPPORTUNITY BRNO 1:42:08.9 0:10:24.6  

 

Výsledky muži Elite:

1 16  NESVADBA Jan 1991  Expres CZ Scott Team Kolín 1:32:34.0  
  2 1  ŠKARNITZL Jan 1986 SRAM MITAS TREK 1:33:18.6 0:44 
  3 2  PAPRSTKA Tomáš 1992 Expres CZ Scott Team Kolín 1:36:20.8 3:46 
  4 14  KONWA Marek 1990 Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team 1:37:08.7 4:34 
  5 52  ZAMROŹNIAK Jakub 1996 Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team 1:38:25.9 5:51 
  6 7  PRŮDEK Matěj 1997 SUPERIOR MTB TEAM 1:38:40.2 6:06 
  7 76  RAJCHART Jan 1996 ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 1:39:36.4 7:02 
  8 73  VAVILOV Arsentii 1996 Russian National Mountain Bike Team 1:43:11.1 10:37 
  9 8  JELÍNEK Josef 1998 SRAM MITAS TREK 1:43:23.2 10:49 
  10 53  BUDZIŃSKI Tomasz 1998 Hurom Sławno Kellys 1:43:47.1 11:13 

 

Kompletní výsledky ZDE

 

Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

  1. ZávodyFotogalerie: Mistrovství Evropy XCO 2017, Darfo - sobota
    Fotogalerie: Mistrovství Evropy XCO 2017, Darfo - sobota
  2. Mistrovství EvropyMistrovství Evropy XCO - sobota
    Mistrovství Evropy XCO - sobota
  3. Mistrovství EvropyNejdřív karate, pak sjezd, Zadák nakonec skončil u XCO
    Nejdřív karate, pak sjezd, Zadák nakonec skončil u XCO
  4. ZávodyFotogalerie: Mistrovství ČR XCO - Brno 2017
    Fotogalerie: Mistrovství ČR XCO - Brno 2017
  5. Český pohárUž zítra startuje ME XCO. Bez Kulhavého a s pětičlennou štafetou
    Už zítra startuje ME XCO. Bez Kulhavého a s pětičlennou štafetou
  6. Český pohárFavorité Nash a Kulhavý získali v Brně šesté tituly
    Favorité Nash a Kulhavý získali v Brně šesté tituly

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.

redakční systém | ISSN 1803-5744