O pohár vesnice Střeň

výsledky závodu

Autor: Jan Němec

V 5. ročníku O POHÁR VESNICE STŘEŇ v mužské kat. zvítězil uničovský odchovanec a rodák z Dlouhé Loučky Jan Hruška z teamu Eleven Colnago, na druhém místě se umístil Ján Svorada Grisoft XCR, na třetím  Ondřej Fojtík Merida Team.  v ženské kat. zvítězila Tereza Huříková Česká Spořitelna MTB, druhá se umístila Julie Pekárková Rock Machina Cyklo Max a třetí  Eva Hubená Rock Machina Cyklo Max. Domácí Jiřina Ščučková závodící za team PSK Whirlpool |HK obsadila smolné čtvrté místo.

V kat. dvojic vyhrála dvojce Tereza Huříková / Ján Svorada . V Kat. Muži Střeň vyhrál Jiří Gargela Střeň a v kat. Ženy Střeň Jiřina Ščučková                                                                                

Hruška Jan Eleven Colnago k závodu řekl:  Vítěztví si velice cením , protože po dlouhé době opět startuji před domácím publikem kousek od mého rodiště a místa kde jsem právě s cyklistikou začínal.

Huříkové Tereze Česká Spořitelna MTB se trať a atmosvéra v obci na hané velice líbila a těší se již na další ročník.

Svorada Jan Grisoft XCR nám prozradil : Závod, atmosvéra, lidé ve Střeni vše super. Počítejte se mnou i příští rokຯ

 Ščučková Jiřina PSK Whirlpool HK se svěřila s tím, že jí čtvrté místo na domácí pudě velice mrzí, a řekla , že o to více se připraví na ročník dalšíຯ

Kategorie Open - Muži
1. Hruška Jan Eleven Colnago 00:39:10
2. Svorada Ján Grisoft XCR 00:39:11
3. Fojtík Ondřej Merida Team 00:39:13
4. Petr Lukáš Pell’s Brno 00:39:15
5. Mareš Martin Naturino Sapore Di Mare /Italský Team/
6. Bucháček Tomáš PSK Whirlpool Hradec Králové
7. Danačík Jakub SKP Duha Fort Lanškroun
8. Blahut Radek PSK Whirlpool Hradec Králové
9. Slezáček Karel On Road Olomouc
10. Konečný Jan USP
11. Kreuziger Roman Liquigas /Italský Team/
12. Přecechtěl Michal Grisoft XCR
13. Ulrich Zbyněk Cyklo Bar Hradec Králové
14. Dlouhý Vojtěch PSK Whirlpool Hradec Králové
15. Tejkal Vladimír Cyklo Kaňkovský Olomouc
16. Kubias Petr Komfort Plzeň
17. Linda Antonín CK Příbram B.E.I.
18. Mrtvý Vít Dukla Brno
19. Hasala Petr Přerov
20. Matějka Marek Etape Team
21. Kupka David D&T Sport
22. Šálek David Bělkovice
23. Faltýnek Jan PSK Whirlpool Hradec Králové
24. Kozubek Stanislav PSK Whirlpool Hradec Králové
25. Raboň František T-Mobile /Německý Team/
27. Gargela Jiří Střeň
28. Sekerka Karel Steam Olomouc
29. Kopecký David Jihlava
30. Komárek David TJ Střeň
31. Kucharik Petr Uničov
32. Kučera Vladimír Cyklosport Chropyně
33. Kainar Radek Střeň
34. Chromec Pavel Střeň
35. Škoda Miroslav Pňovice
36. Večeřa Zdeněk Střeň
37. Lakomý Roman VAKL Uničiv
38. Ščučka Olin Střeň — Litovel
39. Frantík Michal H-T-Yachting
40. Vrána Kamil ELK Team /Rakouský Team/
Konečný Tomáš Akud Wiesenhof /Německý Team/ nenastoupi na start

Ženy
1. Huříková Tereza Česká Spořitelna MTB (Vimperk) 00:45:10
2. Pekárková Julie Rock Machina Cyklo Max
3. Hubená Eva Rock Machina Cyklo Max
4. Ščučková Jiřina PSK Whirlpool Hradec Králové
5. Černá Jana Pell’s Brno
6. Víšová Martina Olomouc
7. Muchová Petra Slatinice

Veteráni
1. Brandýs Roman On Road Olomouc 00:42:20
2. Matějka Libor Etape Team
3. Machalický SK Toma Olomouc
4. Víša Bohuslav Olomouc
5. Wiedermann Zdeněk Silný Team Uničiv
6. Langer Petr Uničov
7. Horn Miroslav Uničiv
8. Marek Petr Horka
9. Kyba Václav Hačky
10. Švec Milan OAC Červenka
11. Zahradník Pavel SK Vyhlídka Šternberk
12. Koubek Jaromír OAC Červenkä

Muži — Střeň a okoli do 5km
1. Gargela Jiří Střeň
2. Komárek David TJ Střeň
3. Kainar Radek Střeň
4. Chromec Pavel Střeň
5. Škoda Miroslav Pňovice
6. Večeřa Zdeněk Střeň
7. Ščučka Olin Střeň — Litovel
8. Frantík Michal H-T-Yachting

Ženy — Střeň a okolí + amatérky
1. Ščučková Jiřina PSK Whirlpool Hradec Králové — Střeň
2. Černá Jana Pell’s Brno
3. Víšová Martina Olomouc
4. Muchová Petra Slatinice

Závod Dvojic
1. Huříková Tereza / Svorada ján
2. Hubená Eva / Hruška Jan
3. Černá Jana / Petr Lukáš
4. Ščučková Jiřina / Raboň František
5. Víšová Martina / Víša Bohuslav
6. Pekárková Julie / Frantík Michal
7. Muchová Petra / Ščučka Olin
8. Marková Blanka / Marek Petr

Junioři
1. Hynek Jan Bykers Team

Kadeti
1. Kyselý Tomáš Cyklo Kaňkovský Olomouc
2. Brandýs Dominik On Road Olomouc
3. Spurný Jiří Cyklo Kaňkovský Olomouc
4. Svorada Jan ml. Grisoft XCR
5. Horn Martin Uničiv
6. Štěpánik Jiří Cyklo Kaňkovský Olomouc
7. Schiller Martin Střeň

Žáci
1. Matouš Marek Cyklo Kaňkovský Olomouc
2. Schneider Martin Cyklo Kaňkovský Olomouc
3. Formánek Kamil Uničiv
4. Němeček Robert Střeň
5. Šebesta Karel Střeň
6. Olšanský Michal Střeň
7. Dohnal Jan Střeň

Děti :

Kat. 1 :
1. Machalický Marek Toma Olomouc
2. Kuks Daniel Střeň
3. Chytil Tomáš Střeň
4. Nantl Matěj Litovel
5. Mikolajczyk Tomáš Skrbeň
6. Svoradová Kateřina Brno - Grisoft XCR — 1.dívka
7. Němečková Kateřina Střeň
8. Likeš Radovan Červenka
9. Laník Jan Střeň
10.Churavý Martin Střeň
11.Kolář Dalibor Střeň
12.Olšanská Martina Střeň
13. Kadlec Roman Střeň
14.Johnová Petra Cyklo Berušky Olomouc

Kat.2
1. Hůlka Péťa Střeň
2. Mikolajzyková Terezka Střeň — 1.dívka
3. Křivánek David Medlov
4. Gulaša Toník Střeň
5. Donelová Pavla Střeň
6. Kainarová Michaela Střeň
7. Obšilová Lenka Střeň
8. Havlíčková Tereza Střeň
9. Chromcová Kaatka Střeň

Kat.3
1. Faltýnková Andrea Polička — 1.dívka
2. Konečný Tomáš ml. Kuřim
3. Valchařová Verunka Střeň
4. Hruška Filip CK Hradec Králové
5. Ščučková Neli Litovel
6. Kuksová Natálie Střeň
7. Látalová Tereza Střeň

V Kat. bafuňářu (mechoši a maséři): zvítězil Ulrich Zbyněk cyklo bar Hradec Králové

Hl . Rozhodčí : Zabloudilová Alena
Rozhodčí : Frantík P., Pluskalová Š. , Podhorná
Zdravotník : Dohnalová, Holánková

Velitel tratě: Frantík J.
Ředitel závodu : Frantík Michal

Přečteno - 6147x Tagy: pozvanky propozice
Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

  1. PozvánkyPozvánka na Enduro Trutnov Trails
    Pozvánka na Enduro Trutnov Trails
  2. PozvánkySjezd v bobové dráze již tuto sobotu
    Sjezd v bobové dráze již tuto sobotu
  3. PozvánkyMoravskotřebovský cyklomaraton odstartuje přesně za 10 dní
    Moravskotřebovský cyklomaraton odstartuje přesně za 10 dní
  4. PozvánkyŠtěrba zve na GT & Cannondale Fest
    Štěrba zve na GT & Cannondale Fest
  5. PozvánkyNovinky Těžké Pohody 2015
    Novinky Těžké Pohody 2015
  6. PozvánkyČeskoslovenský seriál čtyřiadvacetihodinovek bude mít letos 4 závody
    Československý seriál čtyřiadvacetihodinovek bude mít letos 4 závody

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.

redakční systém | ISSN 1803-5744