Uživatelský profil
vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.
Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.
Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.
Váš tým MTBS.cz
redakce
Přidané závody
Název | Typ | Od | Do | Místo konání |
---|---|---|---|---|
SILVESTROVSKÝ CYKLOKROS | 01.01.11 | 01.01.12 | CK SLAVOJ TEREZÍN | |
Světový pohár CX #6 | 26.12.10 | 26.12.10 | Zolder | |
Světový pohár CX #5 | 19.12.10 | 19.12.10 | Kalmthout | |
ČP Cyklokros - Toi Toi Cup #7 /MČR ženy, jun./ | 11.12.10 | 11.12.10 | Mnichovo Hradiště | |
Světový pohár CX #4 | 05.12.10 | 05.12.10 | Igorre | |
Světový pohár CX #3 | 27.11.10 | 27.11.10 | Koksijde | |
ČP Cyklokros - Toi Toi Cup #6 | 20.11.10 | 20.11.10 | Kolín | |
ČP Cyklokros - Toi Toi Cup #5 | 13.11.10 | 13.11.10 | Kutná Hora | |
ČP Cyklokros - Toi Toi Cup #4 | 30.10.10 | 30.10.10 | Loštice | |
Cyklokros UCI C1 | 28.10.10 | 28.10.10 | Tábor | |
Světový pohár CX #2 | 24.10.10 | 24.10.10 | Plzeň | |
Crocodile Trophy | 19.10.10 | 28.10.10 | Cairns | |
Světový pohár CX #1 | 17.10.10 | 17.10.10 | Aigle | |
WBS #6 - Agang bike sabbath | 10.10.10 | 10.10.10 | Luhačovice | |
Nova Author Cup | 09.10.10 | 09.10.10 | Josefův Důl | |
ČP Cyklokros - Toi Toi Cup #3 | 09.10.10 | 09.10.10 | Uničov | |
UCI BMX Supercross | 08.10.10 | 09.10.10 | Frejus | |
Roc d'Azur | 07.10.10 | 07.10.10 | Frejus | |
Okolozlína | 03.10.10 | 03.10.10 | Zlín | |
Moravská Fourcrossová Liga #7 | 02.10.10 | 02.10.10 | Znojmo | |
Red Bull Rampage | 30.09.10 | 03.10.10 | Virgin | |
MISTROVSTVÍ SVĚTA Road | 29.09.10 | 03.10.10 | Melbourne | |
Středeční pohár horských kol 2010 #7 | 29.09.10 | 29.09.10 | Rtyně v Podkrkonoší | |
Jesenický šnek - Rallye Horák Písečná | 28.09.10 | 29.09.10 | Písečná | |
ČP Cyklokros - Toi Toi Cup #2 | 28.09.10 | 28.09.10 | Louny | |
Žacléřská 70 | 26.09.10 | 26.09.10 | Žacléř | |
Parenzana Cannondale C1 | 26.09.10 | 26.09.10 | Istarske Toplice | |
Středeční pohár horských kol 2010 #5 | 25.09.10 | 25.09.10 | Červený Kostelec - Bohdašín | |
Meatfly 3DH Cup #5 | 25.09.10 | 25.09.10 | Jablonec nad Nisou | |
Galaxy Zručský maraton | 25.09.10 | 25.09.10 | Kácov | |
Kolo pro život #15 - Oderská Mlýnice České spořitelny | 25.09.10 | 25.09.10 | Klokočůvek u Oder | |
ČP Cyklokros - Toi Toi Cup #1 | 25.09.10 | 25.09.10 | Stříbro | |
iXS German Downhill Cup | 25.09.10 | 26.09.10 | Thale | |
Powerade Suzuki MTB Marathon #11 | 25.09.10 | 25.09.10 | Istebna | |
Slovenský pohár DH #6 | 25.09.10 | 26.09.10 | Jasná | |
Středeční pohár horských kol 2010 #6 | 22.09.10 | 22.09.10 | Úpice | |
Okolojihlavy | 19.09.10 | 19.09.10 | Dalešický pivovar | |
ČESKÝ POHÁR XCO, 5. závod (C2) | 18.09.10 | 18.09.10 | Pec pod Sněžkou | |
Peklo Severu #5 - Fofr Cup | 18.09.10 | 18.09.10 | Prysk | |
ČESKÝ POHÁR DHI | 18.09.10 | 19.09.10 | Pec pod Sněžkou | |
ČESKÝ POHÁR 4X, 4. závod | 18.09.10 | 18.09.10 | Pec pod Sněžkou | |
Galaxy Kenda Soběslavský maraton | 18.09.10 | 18.09.10 | Soběslav | |
Kolo pro život #14 - Cyklobraní Kooperativy | 18.09.10 | 18.09.10 | Jevišovka | |
Author Pražská 50 | 18.09.10 | 18.09.10 | Praha Dejvice | |
Novopacký MTB 1/2 maraton | 18.09.10 | 18.09.10 | Nová Paka | |
Adamello Bike Internazionale Marathon | 18.09.10 | 18.09.10 | Ponte di Legno | |
Bundesliga #5 (C1) | 18.09.10 | 19.09.10 | Saalhausen | |
WBS #5 | 18.09.10 | 18.09.10 | Trnava | |
UCI BMX Supercross | 17.09.10 | 18.09.10 | Chula Vista | |
Středeční pohár horských kol 2010 #4 | 15.09.10 | 15.09.10 | Havlovice | |
CykloSport Hájek Liga 2010 #6 | 12.09.10 | 12.09.10 | Jindřichův Hradec | |
DEMA Pohár města Bakova - závod pro mládež | 11.09.10 | 11.09.10 | Bakov nad Jizerou | |
Specialized Rallye Sudety - ČESKÝ POHÁR XCM #6 | 11.09.10 | 11.09.10 | Teplice nad Metují | |
Valašský MTB král | 11.09.10 | 11.09.10 | Huslenky u Vsetína | |
Powerade Suzuki MTB Marathon #10 | 11.09.10 | 11.09.10 | Rabka Zdrój | |
Slovenský pohár DH #5 | 11.09.10 | 12.09.10 | Plejsy | |
Středeční pohár horských kol 2010 #3 | 08.09.10 | 08.09.10 | Radvanice | |
Okoloprahy | 05.09.10 | 05.09.10 | Benice u Benešova | |
O putovní pohár Barchanu | 05.09.10 | 05.09.10 | Jemnice | |
Krkonošská 70 MTB | 04.09.10 | 04.09.10 | Jánské Lázně | |
Jihočesko - Bavorský pohár MTB #10 | 04.09.10 | 04.09.10 | Buk (Vimperk) | |
Dětský MTB Cup Libereckého kraje #6 | 04.09.10 | 04.09.10 | Chrastava u Liberce | |
Kolo pro život #13 - Priessnitzova 60 České spořitelny | 04.09.10 | 04.09.10 | Jeseník, Masarykovo náměstí | |
Bike Babí léto | 04.09.10 | 04.09.10 | Chrastava u Liberce | |
Velká cena vinných sklepů Lechovice | 04.09.10 | 04.09.10 | Lančov | |
Valašská 50 | 04.09.10 | 04.09.10 | Vsetin | |
Středeční pohár horských kol 2010 #2 | 01.09.10 | 01.09.10 | Malé Svatoňovice - Odolov | |
MISTROVSTVÍ SVĚTA XCO | 31.08.10 | 05.09.10 | Mont Sainte Anne | |
MISTROVSTVÍ SVĚTA DH | 31.08.10 | 05.09.10 | Mont Sainte Anne | |
MISTROVSTVÍ SVĚTA 4X | 31.08.10 | 05.09.10 | Mont Sainte Anne | |
Diverse Downhill Contest #4 | 29.08.10 | 29.08.10 | Myslenice - Chełm | |
Powerade Suzuki MTB Marathon #9 | 29.08.10 | 29.08.10 | Kraków | |
Author Král Šumavy Road | 28.08.10 | 28.08.10 | Klatovy | |
Velká cena města Úval | 28.08.10 | 28.08.10 | Úvaly u Prahy | |
Středeční pohár horských kol 2010 #1 | 28.08.10 | 28.08.10 | Rtyně v Podkrkonoší | |
Česká Fourcrossová Liga #5 | 28.08.10 | 28.08.10 | Plzeň | |
Náměšťský cyklomaraton | 28.08.10 | 28.08.10 | Náměšť nad Oslavou | |
ČESKÝ POHÁR XCM #5 | 28.08.10 | 28.08.10 | Kralovice - Plzeň sever | |
MTB Životské hory | 28.08.10 | 28.08.10 | Dolní Životice (okr. Opava) | |
Folgaria Megabike - Gibo Simoni Marathon | 28.08.10 | 28.08.10 | Folgaria | |
Kellys Dubnický maratón | 28.08.10 | 28.08.10 | Nová Dubnica | |
Vuelta a Espana | 28.08.10 | 19.09.10 | Španělsko | |
UCI Světový pohár XC0 #6 | 28.08.10 | 29.08.10 | Windham | |
UCI Světový pohár DH #6 | 28.08.10 | 29.08.10 | Windham | |
UCI Světový pohár 4X #6 | 28.08.10 | 29.08.10 | Windham | |
Mistrovství Evropy XCO Masters | 24.08.10 | 29.08.10 | Pra Loup | |
Mistrovství Evropy DH Masters | 24.08.10 | 29.08.10 | Pra Loup | |
Velká Cena Police nad Metují | 22.08.10 | 22.08.10 | Police nad Metují | |
Moravská Fourcrossová Liga #6 | 22.08.10 | 22.08.10 | Přerov | |
Okolobrna | 22.08.10 | 22.08.10 | Brno, hrad Veveří | |
Racer Bikes Cup #9 | 22.08.10 | 22.08.10 | Basel | |
Pálavský krpál | 21.08.10 | 14.08.10 | Pavlov u Mikulova | |
Jizerky Tour | 21.08.10 | 21.08.10 | Liberec - Nákupní galerie Plazza | |
ČESKÝ POHÁR XCO, 4. závod (C2) | 21.08.10 | 21.08.10 | Karlovy Vary | |
Meatfly 3DH Cup #4 | 21.08.10 | 21.08.10 | Jiřetín pod Jedlovou | |
Kolo pro život #12 - Karlovarský AM bikemaraton Škoda Auto | 21.08.10 | 21.08.10 | Karlovy Vary - Březová | |
Moravský bikemaraton | 21.08.10 | 21.08.10 | Leština | |
Slovenský pohár DH #4 | 21.08.10 | 22.08.10 | Malá Lučivná | |
Kellys Greenbike Tour | 21.08.10 | 21.08.10 | Bratislava - Partizánská lúka | |
Beskidy Road Trophy | 20.08.10 | 22.08.10 | Istebna | |
CykloSport Hájek Liga 2010 #5 | 15.08.10 | 15.08.10 | Strmilov | |
Jesenický šnek - O cenu Rapotína | 15.08.10 | 15.08.10 | Rapotín | |
Havex - mtb maraton | 15.08.10 | 15.08.10 | Vrchlabí | |
Jihočesko - Bavorský pohár MTB #9 | 14.08.10 | 14.08.10 | Novosedly (Strakonice) | |
iXS European Downhill Cup | 14.08.10 | 14.08.10 | Špičák | |
WBS #4 - Hrbáček servis bikerally | 14.08.10 | 14.08.10 | Želechovice | |
Kolo pro život #11 - Ještěd Tour Kooperativy | 14.08.10 | 14.08.10 | Liberec - Vesec | |
Podkrkonošský maraton | 14.08.10 | 14.08.10 | Lázně Bělohrad | |
Dema Rusavská 50 | 14.08.10 | 14.08.10 | Rusava | |
Drahanská 50 | 14.08.10 | 14.08.10 | Drahany | |
Powerade Suzuki MTB Marathon #8 | 14.08.10 | 14.08.10 | Krynica Zdrój | |
Ischgl Ironbike | 14.08.10 | 14.08.10 | Ischgl | |
ČESKÝ POHÁR 4X, 3. závod | 08.08.10 | 08.08.10 | Tošovice | |
Okoloostravy | 08.08.10 | 08.08.10 | Ostrava Vřesina | |
MISTROVSTVÍ SVĚTA XCM | 08.08.10 | 08.08.10 | Sankt Wendel | |
Erzgebirgs-Bike-Marathon | 08.08.10 | 08.08.10 | Seiffen | |
Ostravský Chachar (C2) | 07.08.10 | 07.08.10 | Ostrava | |
Jundrovský kopeček | 07.08.10 | 07.08.10 | Brno | |
Becker Cup #10 - Draci na Ronšperku - finále | 07.08.10 | 07.08.10 | Stříbro | |
Trek MTB maraton Krakatit - ČESKÝ POHÁR XCM #4 | 07.08.10 | 07.08.10 | Dobříš | |
Giant Vimperská 24 /Ortika 24 MTB Series/ | 07.08.10 | 08.08.10 | Vimperk | |
Vožický maraton | 07.08.10 | 07.08.10 | Mladá Vožice (okr. Tábor) | |
Kokanee Crankworx | 07.08.10 | 15.08.10 | Whistler | |
MISTROVSTVÍ EVROPY DH | 07.08.10 | 08.08.10 | Hafjell | |
MTB krit. - Mistrovství Plzeňského kr. | 01.08.10 | 01.08.10 | Stupno | |
Jesenický šnek - Zlatohorská časovka | 01.08.10 | 01.08.10 | Zlaté Hory | |
Powerade Suzuki MTB Marathon #7 | 01.08.10 | 01.08.10 | Gluszyca | |
Kolo pro život #10 - Šumavský maraton České spořitelny | 31.07.10 | 31.07.10 | Zadov | |
UCI Světový pohár XC0 #5 | 31.07.10 | 01.08.10 | Val di Sole | |
UCI Světový pohár DH #5 | 31.07.10 | 01.08.10 | Val di Sole | |
UCI Světový pohár 4X #5 | 31.07.10 | 01.08.10 | Val di Sole | |
Velká cena Redpoint | 28.07.10 | 28.07.10 | Teplice nad Metují | |
Jesenický šnek - Železný drak | 25.07.10 | 25.07.10 | Vrbno pod Pradědem | |
Okoloústí | 25.07.10 | 25.07.10 | Ústí nad Labem | |
Sudety MTB Challenge | 25.07.10 | 30.07.10 | Duszniki Zdroj - Kudowa Zdroj | |
Jihočesko - Bavorský pohár MTB #8 | 25.07.10 | 25.07.10 | Deggendorf | |
Kolo pro život #9 - Manitou Železné hory Škoda Auto | 24.07.10 | 24.07.10 | Chrudim | |
Giant Berounská 24 MTB /Ortika 24 MTB Series/ | 24.07.10 | 25.07.10 | Beroun | |
Kelly´s Beskyd Tour 2010 - 10.ročník | 24.07.10 | 24.07.10 | Frenštát pod Radhoštěm | |
Ironbike | 24.07.10 | 31.07.10 | Entracque | |
iXS German Downhill Cup | 24.07.10 | 25.07.10 | Bad Wildbad | |
UCI Světový pohár XC0 #4 | 24.07.10 | 25.07.10 | Champéry | |
UCI Světový pohár DH #4 | 24.07.10 | 25.07.10 | Champéry | |
Racer Bikes Cup #8 | 18.07.10 | 18.07.10 | Granichen | |
Kelly´s Beskyd Tour 2010 - 16.ročník | 17.07.10 | 17.07.10 | Frenštát pod Radhoštěm | |
MISTROVSTVÍ ČR XCO | 17.07.10 | 17.07.10 | Kuřim | |
Meatfly 3DH Cup #3 | 17.07.10 | 17.07.10 | Monínec | |
Maraton Přes 3 vrchy Vysočiny | 17.07.10 | 17.07.10 | Horní Cerekev | |
Salzkammergut Trophy | 17.07.10 | 17.07.10 | Bad Goisern | |
Mistrovství Slovenska DH | 17.07.10 | 18.07.10 | Ružomberok | |
Bike sraz na Vysočině | 16.07.10 | 18.07.10 | Nové Město na Moravě | |
MISTROVSTVÍ ČR DH | 11.07.10 | 11.07.10 | Velké Karlovice | |
Okolovarů | 11.07.10 | 11.07.10 | Karlovy Vary | |
Dolomiti Superbike | 11.07.10 | 11.07.10 | Villabassa | |
Diverse Downhill Contest #3 | 11.07.10 | 11.07.10 | Szczawnica Palenica | |
Becker Cup #8 - Junior Becker Cup | 10.07.10 | 10.07.10 | Klabava | |
Jesenický šnek - Štědrákova Lhota | 10.07.10 | 10.07.10 | Štědrákova Lhota | |
Kolo pro život #8 - Praha - Karlštějn Tour České spořitelny | 10.07.10 | 10.07.10 | Praha - Velká Chuchle | |
Extreme Bike Brdy | 10.07.10 | 10.07.10 | Lety u Prahy | |
Cannondale Krkonošský maraton | 10.07.10 | 10.07.10 | Lomnice nad Popelkou | |
iXS German Downhill Cup | 10.07.10 | 11.07.10 | Rittershausen | |
Cyklopozitivních 24 hodin /Ortika 24 MTB Series/ | 10.07.10 | 11.07.10 | Turie | |
Czech Cycling Tour 2010 | 08.07.10 | 11.07.10 | Olomouc | |
MISTROVSTVÍ EVROPY XCO | 06.07.10 | 09.07.10 | Haifa | |
3x Příčná | 05.07.10 | 05.07.10 | Zlaté Hory | |
Jihočesko - Bavorský pohár MTB #7 | 04.07.10 | 04.07.10 | Zadov | |
MISTROVSTVÍ ČR 4X | 04.07.10 | 04.07.10 | Kosmonosy u Mladé Boleslavi | |
Racer Bikes Cup #7 | 04.07.10 | 04.07.10 | Flims | |
Peklo Severu #4 - O pohár starosty | 03.07.10 | 03.07.10 | Česká Kamenice | |
MTB Tour Liberecka do vrchu #6 | 03.07.10 | 03.07.10 | Obora | |
ČESKÝ POHÁR 4X, 2. závod | 03.07.10 | 03.07.10 | Kosmonosy u Mladé Boleslavi | |
Kolo pro život #7 - Bikemaraton Drásal České spořitelny | 03.07.10 | 03.07.10 | Holešov | |
Auhor Znovín Cup Vinařská 50 | 03.07.10 | 03.07.10 | Šatov | |
Dema Kamenický MTB maraton | 03.07.10 | 03.07.10 | Kamenice nad Lipou | |
Tour de France | 03.07.10 | 25.07.10 | Francie | |
iXS European Downhill Cup | 03.07.10 | 04.07.10 | Bishofsmais | |
Slovenský pohár DH #2 | 03.07.10 | 04.07.10 | Kubínská hola | |
Vysocká časovka | 27.06.10 | 27.06.10 | Vysoké nad Jizerou | |
ČESKÝ POHÁR DH, 3. závod | 27.06.10 | 27.06.10 | Klínovec | |
MISTROVSTVÍ EVROPY XCM | 27.06.10 | 27.06.10 | Montebelluna | |
Kellys Rampušák | 26.06.10 | 26.06.10 | Štíty | |
Becker Cup #7 - Velká cena Plzně | 26.06.10 | 26.06.10 | Plzeň - Homolka | |
Valašská 24 /Ortika 24 MTB Series/ | 26.06.10 | 27.06.10 | Bystřička | |
Apache Jestřebí hory 2010 | 26.06.10 | 26.06.10 | Úpice - náměstí | |
Kellys Rampušák MTB | 26.06.10 | 26.06.10 | Štíty | |
ALFEA Houštecký cyklomaraton | 26.06.10 | 26.06.10 | Houštka | |
Sellaronda Hero MTB Marathon | 26.06.10 | 26.06.10 | Selva val Gardena | |
Jesenický šnek - Grudinya Wielka | 26.06.10 | 26.06.10 | Grudinya Wielka | |
UCI BMX Supercross | 25.06.10 | 26.06.10 | Europe? | |
Out of Bounds Festival | 24.06.10 | 27.06.10 | Leogang | |
Artézia Orel MTB Cup - 3. Velká cena firmy Pells | 20.06.10 | 20.06.10 | Bořitov okr. Blansko | |
CykloSport Hájek Liga 2010 #4 | 20.06.10 | 20.06.10 | Kardašova Řečice | |
Česká Fourcrossová Liga #4 | 20.06.10 | 20.06.10 | Úterý | |
Grand Prix Dohňany | 20.06.10 | 20.06.10 | Dohňany | |
Racer Bikes Cup #6 | 20.06.10 | 20.06.10 | Engleberg | |
Dětský MTB Cup Libereckého kraje #5 | 19.06.10 | 19.06.10 | Heřmanice v Podještědí | |
WBS #3 - Fagus Bikerally | 19.06.10 | 19.06.10 | Kopná | |
Česká Fourcrossová Liga #3 | 19.06.10 | 19.06.10 | Úterý | |
Moravská Fourcrossová Liga #5 | 19.06.10 | 19.06.10 | Dolní Morava | |
MISTROVSTVÍ ČR XCM - Kellys Malevil Cup | 19.06.10 | 19.06.10 | Jablonné v Podještědí | |
Kolo pro život #6 - Olomoucká 50 České spořitelny | 19.06.10 | 19.06.10 | Olomouc - Dolany | |
iXS German Downhill Cup | 19.06.10 | 20.06.10 | Ilmenau | |
Lang Team Grand Prix MTB #3 | 19.06.10 | 19.06.10 | Bialystok | |
Powerade Suzuki MTB Marathon #6 | 19.06.10 | 19.06.10 | Miedzygórze | |
UCI Světový pohár DH #3 | 19.06.10 | 20.06.10 | Leogang | |
UCI Světový pohár 4X #4 | 19.06.10 | 20.06.10 | Leogang | |
Malevil Hill Sprint | 18.06.10 | 18.06.10 | Heřmanice v Podještědí | |
Liberec Road Cycling Cup #4 | 17.06.10 | 17.06.10 | Weberovka | |
Peklo Severu #3 - Okruhy pod Jehlou | 13.06.10 | 13.06.10 | Česká Kamenice | |
MTB Tour Liberecka do vrchu #5 | 13.06.10 | 13.06.10 | Svárov | |
ČESKÝ POHÁR DH, 2. závod | 13.06.10 | 13.06.10 | Špindlerův Mlýn | |
Moravská Fourcrossová Liga #4 | 13.06.10 | 13.06.10 | Velké Meziříčí | |
Giant Berounský BikeMaraton | 13.06.10 | 13.06.10 | Beroun | |
Jihočesko - Bavorský pohár MTB #6 | 13.06.10 | 13.06.10 | Grafenau | |
Specialized Sudety Tour | 12.06.10 | 12.06.10 | Teplice nad Metují | |
Becker Cup #6 - Svatobor cup | 12.06.10 | 12.06.10 | Sušice | |
Galaxy Petyša Tour | 12.06.10 | 12.06.10 | Rožnov pod Radhoštěm | |
Kolo pro život #5 - Orlík Tour Kooperativy | 12.06.10 | 12.06.10 | Orlík - Vystrkov | |
Bike Maraton Amulet 24 Hours MTB Těžká pohoda /Ortika 24 MTB Series/ | 12.06.10 | 13.06.10 | Vesec u Liberce | |
Author Cyklo Maštale | 12.06.10 | 12.06.10 | Proseč | |
Internazionali D'italia #3 - XCO Adamello Bike | 12.06.10 | 13.06.10 | Vermiglio | |
Bundesliga #3 (HC) | 12.06.10 | 13.06.10 | Albstadt | |
Festival horských kol Biketek.cz | 11.06.10 | 13.06.10 | Vesec u Liberce | |
Big Air Lipno 2010 | 11.06.10 | 13.06.10 | Lipno - Specialized Bike Park | |
Okolohradce | 06.06.10 | 06.06.10 | Hradec Králové | |
Rally di Sardegna Bike | 06.06.10 | 11.06.10 | Sardinia | |
Jihočesko - Bavorský pohár MTB #5 | 06.06.10 | 06.06.10 | Tittling | |
Racer Bikes Cup #5 | 06.06.10 | 06.06.10 | Champéry | |
Monte Generoso Bike Marathon | 06.06.10 | 06.06.10 | Mendrisio | |
Dětský MTB Cup Libereckého kraje #4 | 05.06.10 | 05.06.10 | Bedřichov | |
Becker Cup #5 - Porsche Plzeň | 05.06.10 | 05.06.10 | Plzeň - Košutka | |
Meatfly 3DH Cup #2 | 05.06.10 | 05.06.10 | Rokytnice nad Jizerou | |
Kolo pro život #4 - Jistebnický kancionál České spořitelny | 05.06.10 | 05.06.10 | Jistebnice | |
Merida Bike Vysočina - maraton | 05.06.10 | 05.06.10 | Nové Město na Moravě | |
Lapierre Fatranský MTB Maratón | 05.06.10 | 05.06.10 | Stráňavy pri Žiline | |
UCI Světový pohár DH #2 | 05.06.10 | 06.06.10 | Fort William | |
UCI Světový pohár 4X #3 | 05.06.10 | 06.06.10 | Fort William | |
Merida Bike Vysočina - ČESKÝ POHÁR XCO, 3. závod (S1) | 04.06.10 | 06.06.10 | Nové Město na Moravě | |
4.ročník King of Hawk Mountain | 04.06.10 | 06.06.10 | Radvanice | |
Mad East Challenge 500 | 04.06.10 | 06.06.10 | Altenberg | |
Liberec Road Cycling Cup #3 | 03.06.10 | 03.06.10 | Slovanka | |
Beskidy MTB Trophy | 03.06.10 | 06.06.10 | Istebna | |
Alpentour Trophy | 03.06.10 | 06.06.10 | Schladming | |
Craft Bike Trans Germany | 02.06.10 | 05.06.10 | Garmish Partenkirchen - Bregenz | |
CykloSport Hájek Liga 2010 #3 | 30.05.10 | 30.05.10 | Nová Bystřice | |
Velká cena trutnovského draka | 30.05.10 | 30.05.10 | Trutnov, areál Para | |
Diverse Downhill Contest #2 | 30.05.10 | 30.05.10 | Międzybrodzie Bialskie Żar | |
Racer Bikes Cup #4 | 30.05.10 | 30.05.10 | Plaffeien | |
Jihočesko - Bavorský pohár MTB #4 - mistrovství JČ kraje | 29.05.10 | 29.05.10 | Vimperk | |
Jesenický šnek - VC Lázně Losiny | 29.05.10 | 29.05.10 | Velké Losiny | |
Kolo pro život #3 - Trutnovská 50 České spořitelny | 29.05.10 | 29.05.10 | Trutnov | |
Author Král Šumavy MTB | 29.05.10 | 29.05.10 | Klatovy | |
Lang Team Grand Prix MTB #2 | 29.05.10 | 29.05.10 | Naleczow | |
Powerade Suzuki MTB Marathon #5 | 29.05.10 | 29.05.10 | Szczawnica | |
Slovenský pohár DH #1 | 29.05.10 | 30.05.10 | Polomka | |
Liberec Road Cycling Cup #2 | 27.05.10 | 27.05.10 | Vítkovem (start z Chrastavy) | |
MTB Tour Liberecka do vrchu #4 | 27.05.10 | 27.05.10 | Vysoké nad Jizerou | |
Artézia Orel MTB Cup 2. Velká cena O.K.Bag | 23.05.10 | 23.05.10 | Bořitov okr. Blansko | |
Jihočesko - Bavorský pohár MTB #3 | 23.05.10 | 23.05.10 | Kubova Huť | |
Jesenický šnek - MTB Na Kubitárně | 23.05.10 | 23.05.10 | Stará ves | |
ČESKÝ POHÁR DH, 1. závod | 23.05.10 | 23.05.10 | Krupka u Teplic | |
Okoloolomouce | 23.05.10 | 23.05.10 | Olomouc | |
Author 50 Bezděz | 23.05.10 | 23.05.10 | Bezděz | |
Dětský MTB Cup Libereckého kraje #3 | 22.05.10 | 22.05.10 | Lidové sady, Liberec | |
Becker Cup #4 - Velká cena Domažlic | 22.05.10 | 22.05.10 | Domažlice | |
Moravská Fourcrossová Liga #3 | 22.05.10 | 22.05.10 | Tošovice | |
Fox Galaxy maraton Prachatice | 22.05.10 | 22.05.10 | Prachatice | |
Extrém Bike Most - ČESKÝ POHÁR XCM #2 | 22.05.10 | 22.05.10 | Most | |
Maraton Bikeatlon | 22.05.10 | 22.05.10 | Sanatorium pod Libereckou výšinou | |
3. ročník ABB MTB Cup | 22.05.10 | 22.05.10 | Česko | |
Silesia Merida Bike Marathon | 22.05.10 | 22.05.10 | Opava | |
ABB MTB Cup | 22.05.10 | 22.05.10 | Jablonec nad Nisou | |
Generali - Sport Bárt Bikemarathon | 22.05.10 | 22.05.10 | česko | |
UCI Světový pohár XC0 #3 | 22.05.10 | 23.05.10 | Offenburg | |
iXS German Downhill Cup | 22.05.10 | 23.05.10 | Winterberg | |
XC České sportovní firemní hry | 21.05.10 | 23.05.10 | Nymburk | |
Lounská 4+1 | 19.05.10 | 19.05.10 | Louny - velodrom | |
MTB Tour Liberecka do vrchu #2 | 18.05.10 | 18.05.10 | Lukášov | |
Becker Cup #3 - O putovní pohár města Kralovic | 16.05.10 | 16.05.10 | Kralovice - Plzeň sever | |
Okolopardubic | 16.05.10 | 16.05.10 | Kunětická Hora | |
Jičínská padesátka | 16.05.10 | 16.05.10 | Jičín | |
Kellys Mamut Tour | 15.05.10 | 15.05.10 | Přerov | |
ČESKÝ POHÁR XCO, 2. závod (C2) | 15.05.10 | 15.05.10 | Kutná Hora | |
Author Dětská Pražská 50 | 15.05.10 | 15.05.10 | Praha Dejvice | |
Česká Fourcrossová Liga #2 | 15.05.10 | 15.05.10 | Kraslice | |
Kolo pro život #2 - Mladá Boleslav Tour Škoda Auto | 15.05.10 | 15.05.10 | Mladá Boleslav | |
Kellys Mamut Bike | 15.05.10 | 15.05.10 | Přerov | |
Bundesliga #2 (HC) | 15.05.10 | 16.05.10 | Heubach | |
Lang Team Grand Prix MTB #1 | 15.05.10 | 15.05.10 | Bielawa | |
Powerade Suzuki MTB Marathon #4 | 15.05.10 | 15.05.10 | Zloty Stok | |
UCI Světový pohár DH #1 | 15.05.10 | 16.05.10 | Maribor | |
UCI Světový pohár 4X #2 | 15.05.10 | 16.05.10 | Maribor | |
Liberec Road Cycling Cup #1 | 13.05.10 | 13.05.10 | Milíře | |
CykloSport Hájek Liga 2010 #2 | 09.05.10 | 09.05.10 | Stráž nad Nežárkou | |
Dětský Author Šela marathon | 09.05.10 | 09.05.10 | Přerov | |
Velká cena České Třebové (70 a 35 km) | 09.05.10 | 09.05.10 | Česká Třebová | |
Maja Wloszczowska MTB Race - C1 | 09.05.10 | 09.05.10 | Jelenia Góra | |
Racer Bikes Cup #3 | 09.05.10 | 09.05.10 | Solothurn | |
Meatfly 3DH Cup #1 | 08.05.10 | 08.05.10 | Meziboří u Litvínova | |
Author Šela Marathon - ČESKÝ POHÁR XCM #1 | 08.05.10 | 08.05.10 | Lipník nad Bečvou | |
Galaxy CykloŠvec maraton Tálín | 08.05.10 | 08.05.10 | Tálín | |
Škoda Bike Marathon | 08.05.10 | 08.05.10 | Plzeň | |
Rychlebská 30 | 08.05.10 | 08.05.10 | Javorník | |
Giro d'Italia | 08.05.10 | 30.05.10 | Itálie | |
Maja Wloszczowska MTB Race - noční kritérium | 08.05.10 | 08.05.10 | Jelenia Góra | |
Author Šela Marathon - sprint | 07.05.10 | 07.05.10 | Lipník nad Bečvou | |
UCI BMX Supercross | 07.05.10 | 08.05.10 | Copenhagen | |
Jihočesko - Bavorský pohár MTB #2 | 02.05.10 | 02.05.10 | Nová Pec (Lipno) | |
Becker Cup #2 - časovka jednotlivců | 02.05.10 | 02.05.10 | Plzeň - Kyjovský les | |
Jesenický šnek - O pohár Ludvíkova | 02.05.10 | 02.05.10 | Ludvíkov | |
Peklo Severu #2 - Horská časovka Jedlová | 02.05.10 | 02.05.10 | Jiřetín pod Jedlovou | |
WBS #2 - Meatfly Bikerally | 02.05.10 | 02.05.10 | Otrokovice | |
Moravská Fourcrossová Liga #2 | 02.05.10 | 02.05.10 | Morávka Sviňorky | |
Stalak Bike Cup 2010 | 02.05.10 | 02.05.10 | Rychnov nad Kněžnou | |
UCI Světový pohár XC0 #2 | 01.05.10 | 02.05.10 | Houffalize | |
UCI Světový pohár 4X #1 | 01.05.10 | 02.05.10 | Houffalize | |
Dětský MTB Cup Libereckého kraje #2 | 01.05.10 | 01.05.10 | Vesec u Liberce | |
Bikové kriterium v rámci Memoriálu Evžena Cihláře | 01.05.10 | 01.05.10 | Praha 5 - Zborovská ulice | |
Sprint uphill alias Bike sprint do vrchu 2010 | 01.05.10 | 01.05.10 | Náměšť nad Oslavou | |
Okololiberce | 01.05.10 | 01.05.10 | Vesec u Liberce | |
Powerade Suzuki MTB Marathon #3 | 01.05.10 | 01.05.10 | Karpacz | |
Teplický okruh - Memoriál Přémy Víta | 28.04.10 | 28.04.10 | Teplice nad Metují | |
MTB Tour Liberecka do vrchu #1 | 27.04.10 | 27.04.10 | Pekloves | |
MTB maraton Pardubice | 25.04.10 | 25.04.10 | Pardubice, Kunětická hora | |
Ratibořický MTB maratón 2010 | 25.04.10 | 25.04.10 | Úpice - všesportovním areál Sparta | |
Diverse Downhill Contest #1 | 25.04.10 | 25.04.10 | Wisła hora Stozek | |
Škoda Bike Marathon | 24.04.10 | 24.04.10 | Ostrava | |
Kolo pro život #1 - Trans Brdy České spořitelny | 24.04.10 | 24.04.10 | Lety u Prahy | |
Author 50 Český ráj | 24.04.10 | 24.04.10 | Branžež - Nová Ves | |
Festina Night Race | 24.04.10 | 24.04.10 | Szczawno Zdrój | |
Cannondale Kral Zahoria | 24.04.10 | 24.04.10 | Zlatnícka dolina | |
UCI Světový pohár XC0 #1 | 24.04.10 | 25.04.10 | Yorkshire Dalby Forest | |
Artézia Orel MTB Cup 1. Velká cena Cykloplus | 18.04.10 | 18.04.10 | Bořitov okr. Blansko | |
Jihočesko - Bavorský pohár MTB #1 | 18.04.10 | 18.04.10 | Řepice (Strakonice) | |
Dětský MTB Cup Libereckého kraje #1 | 18.04.10 | 18.04.10 | Vratislavice | |
CykloSport Hájek Liga 2010 #1 | 18.04.10 | 18.04.10 | Česko | |
Euro Fourcross Series #1 | 18.04.10 | 18.04.10 | Praha Stodůlky | |
Okolobudějc | 18.04.10 | 18.04.10 | Hluboká nad Vltavou | |
Powerade Suzuki MTB Marathon #2 | 18.04.10 | 18.04.10 | Murowana Góslina | |
ČESKÝ POHÁR XCO, 1. závod (C2) | 17.04.10 | 17.04.10 | Teplice | |
ČESKÝ POHÁR 4X, 1. závod | 17.04.10 | 17.04.10 | Praha Stodůlky | |
MTB maraton Bohemie | 17.04.10 | 17.04.10 | Nový Bor | |
Internazionali D'italia - Marlene Sunshine Race | 17.04.10 | 18.04.10 | Nalles | |
Bundesliga #1 (C1) | 17.04.10 | 18.04.10 | Münsingen | |
Kaktusbike Svätojurský MTB maratón | 17.04.10 | 17.04.10 | Svätý Jur | |
Sea Otter Classic | 15.04.10 | 18.04.10 | Monterey | |
Sea Otter Classic | 15.04.10 | 18.04.10 | Monterey | |
Sea Otter Classic | 15.04.10 | 18.04.10 | ||
Aprílová osmička | 11.04.10 | 11.04.10 | Teplice nad Metují | |
Becker Cup #1 - VC Sport Beran / Junior Becker Cup | 11.04.10 | 11.04.10 | Chrást | |
5. AVE cena Nasavrk MTB | 11.04.10 | 11.04.10 | Nasavrky | |
Racer Bikes Cup #2 | 11.04.10 | 11.04.10 | Lugano | |
WBS #1 - Meatfly Bikeshow | 10.04.10 | 10.04.10 | Lípa | |
Přes dva kopce s Toi Toi | 10.04.10 | 10.04.10 | Jedomělice | |
50 Cyklorájem Podralsko | 10.04.10 | 10.04.10 | Osečná | |
Kanec Trophy | 10.04.10 | 10.04.10 | Valtice | |
Powerade Suzuki MTB Marathon #1 | 10.04.10 | 10.04.10 | Dolsk | |
Vienna Air King 2010 | 10.04.10 | 11.04.10 | Vídeň | |
Moravská Fourcrossová Liga #1 | 03.04.10 | 03.04.10 | Mankovice | |
Kamptal Klassik Trophy C1 | 28.03.10 | 28.03.10 | Langenlois | |
Racer Bikes Cup #1 | 28.03.10 | 28.03.10 | Buchs | |
UCI BMX Supercross | 26.03.10 | 27.03.10 | Madrid | |
Cape Epic | 21.03.10 | 28.03.10 | Diemersfontein - Lourensford | |
Aphrodite Trophy | 21.03.10 | 21.03.10 | Tochni | |
Gran Canaria Open MTB Maraton | 19.03.10 | 20.03.10 | Gran Canaria | |
Turkish Riviera MTB Cup #2 | 14.03.10 | 14.03.10 | Alanya | |
Internazionali D'italia #1 - Città Di Montichiari | 13.03.10 | 14.03.10 | Montichiari | |
Turkish Riviera MTB Cup #1 | 12.03.10 | 12.03.10 | Alanya | |
Maremma Cup #2 | 07.03.10 | 07.03.10 | Massa Marittima | |
Cyprus Sunshine Cup #3 | 07.03.10 | 07.03.10 | Amathous / Limassol | |
Maremma Cup #1 | 27.02.10 | 27.02.10 | Massa Marittima | |
Cyprus Sunshine Cup #2 | 26.02.10 | 26.02.10 | Macheras Mountains | |
GvA Trofee #8 | 21.02.10 | 21.02.10 | Oostmalle | |
Cyprus Sunshine Cup #1 | 21.02.10 | 21.02.10 | Voroklini / Larnaca | |
Superprestige #8 | 14.02.10 | 14.02.10 | Vorselaar | |
Superprestige #7 | 07.02.10 | 07.02.10 | Zonhoven | |
GvA Trofee #7 | 06.02.10 | 06.02.10 | Lille | |
Afterpárty v Motole | 05.02.10 | 05.02.10 | Praha Motol | |
MISTROVSTVÍ SVĚTA CX | 30.01.10 | 31.01.10 | Tábor | |
Specialized Down Mall 2010 | 30.01.10 | 30.01.10 | Liberec - Nákupní galerie Plazza | |
White Style 2010 | 29.01.10 | 29.01.10 | Leogang | |
Světový pohár CX #9 | 24.01.10 | 24.01.10 | Hoogerheide | |
MTBO Ruská Sibiř | 23.01.10 | 23.01.10 | Bakov nad Jizerou | |
1. Zimný MTB maratón | 23.01.10 | 23.01.10 | Marianka | |
Světový pohár CX #8 | 17.01.10 | 17.01.10 | Roubaix | |
MISTROVSTVÍ ČR Cyklokros | 09.01.10 | 09.01.10 | Tábor | |
SVĚTOVÝ POHÁR CC #8 | 26.12.09 | 26.12.09 | Zolder | |
SVĚTOVÝ POHÁR CC #7 | 20.12.09 | 20.12.09 | Kalmthout | |
ČP Toi Toi Cup #8 - MČR ženy + junoři | 12.12.09 | 12.12.09 | Uničov | |
SVĚTOVÝ POHÁR CC #6 | 06.12.09 | 06.12.09 | Igorre | |
SVĚTOVÝ POHÁR CC #5 | 28.11.09 | 28.11.09 | Koksijde | |
ČP Toi Toi Cup #8 | 21.11.09 | 21.11.09 | Louny | |
ČP Toi Toi Cup #7 | 17.11.09 | 17.11.09 | Holé Vrchy | |
Winter Trans Brdy | 14.11.09 | 14.11.09 | Lety u Prahy | |
O pohár vesnice Střeň | 14.11.09 | 14.11.09 | Střeň | |
SVĚTOVÝ POHÁR CC #4 | 08.11.09 | 08.11.09 | Nommay | |
ČP Toi Toi Cup #6 | 28.10.09 | 28.10.09 | Hlinsko | |
WBC Specialized Bike Rally Championship #7 | 25.10.09 | 25.10.09 | Žlutava | |
SVĚTOVÝ POHÁR CC #3 | 25.10.09 | 25.10.09 | Schmerikon | |
Crocodile Trophy | 20.10.09 | 29.10.09 | Mareeba | |
ČP Toi Toi Cup #5 | 18.10.09 | 18.10.09 | Plzeň | |
SVĚTOVÝ POHÁR CC #2 | 18.10.09 | 18.10.09 | Plzeň | |
Pell's Soběšická Mulda | 11.10.09 | 11.10.09 | Brno - Lesná | |
Alanya International Cup | 11.10.09 | 11.10.09 | Antalya | |
Český pohár MTBO #16,17 | 10.10.09 | 11.10.09 | Šumperk | |
WBC Specialized Bike Rally Championship #6 | 10.10.09 | 10.10.09 | Luhačovice | |
Moravská Fourcrossová Liga #7 | 10.10.09 | 10.10.09 | Znojmo | |
Nova Author Cup | 10.10.09 | 10.10.09 | Josefův Důl | |
ČP Toi Toi Cup #4 | 10.10.09 | 10.10.09 | Kolín | |
ČESKÝ POHÁR 4X, 4. závod | 04.10.09 | 04.10.09 | Litoměřice | |
Okolozlína | 04.10.09 | 04.10.09 | Zlín | |
SVĚTOVÝ POHÁR CC #1 | 04.10.09 | 04.10.09 | Treviso | |
Středeční pohár horských kol #7 | 30.09.09 | 30.09.09 | Havlovice - všesportovní areál | |
MISTROVSTVÍ EVROPY XCM | 29.09.09 | 29.09.09 | Tartu | |
Česká Fourcrossová Liga #11 | 28.09.09 | 28.09.09 | Pec pod Sněžkou | |
Žacléřská 70 - závod tříčlenných hlídek | 28.09.09 | 28.09.09 | Žacléř - náměstí | |
ČP Toi Toi Cup #3 | 28.09.09 | 28.09.09 | Podbořany | |
O Pohár MČ Praha-Libuš (otevřené Mistrovství Prahy MTB XC) | 27.09.09 | 27.09.09 | Praha - ZŠ Meteorologická | |
Parenzana Cannondale | 27.09.09 | 27.09.09 | Istarske Toplice | |
Český pohár MTBO #14,15 | 26.09.09 | 27.09.09 | Nový Bor | |
Meatfly 3DH Cup #4 | 26.09.09 | 26.09.09 | Bouřňák (Teplice) | |
Galaxy Zručský maraton | 26.09.09 | 26.09.09 | Kácov | |
Kolo pro život #15 - Oderská mlýnice ČS | 26.09.09 | 26.09.09 | Odry | |
Pohár KVSC #10 - Říjnový bike maraton | 26.09.09 | 26.09.09 | Cheb | |
ČP Toi Toi Cup #2 | 26.09.09 | 26.09.09 | Stříbro | |
U.S. Cup - Unification Race | 26.09.09 | 26.09.09 | Las Vegas | |
Středeční pohár horských kol #6 | 23.09.09 | 23.09.09 | Rtyně v Podkrkonoší - hřistě | |
Pohár KVSC #9 - Na Zelenou horu XC MTB | 20.09.09 | 20.09.09 | Cheb | |
Memoriál Oldřicha Máchy | 20.09.09 | 20.09.09 | Jaroměř | |
Sušický trojboj (bike, silnice, běh) | 19.09.09 | 19.09.09 | Sušice | |
Středeční pohár horských kol #5 | 19.09.09 | 19.09.09 | Červený Kostelec - Bohdašín | |
Haven Peklo Severu - XI.ročník - O pohár starosty | 19.09.09 | 19.09.09 | Česká Kamenice | |
Bláznivé Cross Country | 19.09.09 | 19.09.09 | Nová Paka | |
Galaxy Soběslavský maraton | 19.09.09 | 19.09.09 | Soběslav | |
Pražská padesátka | 19.09.09 | 19.09.09 | Praha - Dejvice | |
Kolo pro život #14 - Cyklobraní ČS a Kooperativy | 19.09.09 | 19.09.09 | Jevišovka | |
Pohár KVSC #8 - Chodovský maratón MTB | 19.09.09 | 19.09.09 | Chodov (SO) | |
ČP Toi Toi Cup #1 | 19.09.09 | 19.09.09 | Mnichovo Hradiště | |
Powerade Marathon | 19.09.09 | 19.09.09 | Istebna | |
SVĚTOVÝ POHÁR XCO #8 | 19.09.09 | 20.09.09 | Schladming | |
SVĚTOVÝ POHÁR DHI #8 | 19.09.09 | 20.09.09 | Schladming | |
SVĚTOVÝ POHÁR 4X #8 | 19.09.09 | 20.09.09 | Schladming | |
Středeční pohár horských kol #4 | 16.09.09 | 16.09.09 | Úpice - Rtyňka | |
Scott kritérium horských kol - Setkání mistrů | 16.09.09 | 16.09.09 | Pelhřimov | |
ČESKÝ POHÁR DHI, 4. závod | 13.09.09 | 13.09.09 | Rokytnice nad Jizerou | |
Záhořanská klika MTB | 13.09.09 | 13.09.09 | Libeř | |
Jizerky Tour | 12.09.09 | 12.09.09 | Bedřichov, chata Královka | |
Scott Cup Rynárec | 12.09.09 | 12.09.09 | Rynárec u Pelhřimova | |
DEMA Pohár města Bakova závod pro mládež | 12.09.09 | 12.09.09 | Bakov nad Jizerou | |
Specialized Rally Sudety - ČP XCM #6 + MISTROVSTVÍ ČR | 12.09.09 | 12.09.09 | Teplice nad Metují | |
Cyklo Le Mans | 12.09.09 | 13.09.09 | Šaratice | |
Haven Peklo Severu - XIII. ročník - Krušnohorský maraton | 12.09.09 | 12.09.09 | Autocamp Osek | |
Valašský MTB král | 12.09.09 | 12.09.09 | Huslenky | |
XC Speed Bike | 12.09.09 | 12.09.09 | Kuchyňa | |
Sintesi XCM Slovak Paradise | 12.09.09 | 12.09.09 | Hrabušice Podlesok | |
SVĚTOVÝ POHÁR XCO #7 | 12.09.09 | 13.09.09 | Champéry | |
Středeční pohár horských kol #3 | 09.09.09 | 09.09.09 | Malé Svatoňovice - Odolov | |
eD' System Cup #4 | 06.09.09 | 06.09.09 | Pstruží - Ski areál Opálená | |
Pells MTB Kritérium | 06.09.09 | 06.09.09 | Brno | |
WBC Specialized Bike Rally Championship #5 | 06.09.09 | 06.09.09 | ZLÍN | |
Okoloprahy | 06.09.09 | 06.09.09 | Benice u Prahy | |
Tour de Zeleňák | 05.09.09 | 05.09.09 | Rumburk | |
Dětský MTB CUP Libereckého kraje #5 - finále | 05.09.09 | 05.09.09 | Chrastava u Liberce (součást BBL) | |
Pošumavská liga horských kol #10 | 05.09.09 | 05.09.09 | Hojsova Stráž | |
Bike Babí léto | 05.09.09 | 05.09.09 | Chrastava u Liberce | |
Kolo pro život #13 - Priessnitzova 60 ČS | 05.09.09 | 05.09.09 | Jeseník | |
Valašská 50 | 05.09.09 | 05.09.09 | Vsetín | |
Blackburn Vimperská 24 | 05.09.09 | 06.09.09 | Vimperk | |
Český pohár MTBO #12,13 | 05.09.09 | 06.09.09 | Pezinok | |
Slovenský pohár MTB XC #5 | 05.09.09 | 05.09.09 | Podbranč (okr. Senica) | |
Kelly's Dubnický maraton | 05.09.09 | 05.09.09 | Nová Dubnica | |
Středeční pohár horských kol #2 | 02.09.09 | 02.09.09 | Radvanice - lyžařský vlek | |
MISTROVSTVÍ SVĚTA | 01.09.09 | 06.09.09 | Canberra | |
MISTROVSTVÍ SVĚTA | 01.09.09 | 06.09.09 | Canberra | |
MISTROVSTVÍ SVĚTA | 01.09.09 | 06.09.09 | Canberra | |
Pošumavská liga horských kol #9 | 30.08.09 | 30.08.09 | Horažďovice | |
Česká Fourcrossová Liga #9 | 30.08.09 | 30.08.09 | Aš | |
Krušnoborec MTB Maraton 2009 | 30.08.09 | 30.08.09 | Klíny | |
Author Král Šumavy ROAD | 29.08.09 | 29.08.09 | Klatovy | |
VC města Úval | 29.08.09 | 29.08.09 | Úvaly u Prahy | |
Pohár KVSC #7 - Sokotrans Cup | 29.08.09 | 29.08.09 | Březová u Sokolova | |
Zlínská kola 2009 | 29.08.09 | 29.08.09 | Zlín - vrch Díly | |
Středeční pohár horských kol #1 | 29.08.09 | 29.08.09 | Žabána | |
Rallye Horák Písečná | 29.08.09 | 29.08.09 | Písečná | |
Titty Twister Down + Dirt Contest 2 | 29.08.09 | 29.08.09 | Hlubočky | |
Česká Fourcrossová Liga #8 (DS) | 29.08.09 | 29.08.09 | Aš | |
Náměšťský maraton | 29.08.09 | 29.08.09 | Náměšť nad Oslavou | |
VC vinných sklepů Lechovice | 29.08.09 | 29.08.09 | Lančov - Vranovská přehrada | |
Alpine Pro Bakovský maratón | 29.08.09 | 29.08.09 | Bakov nad Jizerou | |
MTB 50-tka Životské hory | 29.08.09 | 29.08.09 | Dolní Životice | |
Kralovický MTB Maraton | 29.08.09 | 29.08.09 | Kralovice | |
VC Police nad Metují | 23.08.09 | 23.08.09 | Police nad Metují | |
MTB Pohár Broumovska - Velká cena Police nad Metují | 23.08.09 | 23.08.09 | Police nad Metují | |
MISTROVSTVÍ ČR 4X | 23.08.09 | 23.08.09 | Tošovice | |
Okolobrna | 23.08.09 | 23.08.09 | Brno | |
MISTROVSTVÍ SVĚTA XCM | 23.08.09 | 23.08.09 | Graz | |
Swisspower Cup #9 | 23.08.09 | 23.08.09 | Basel/Muttenz | |
ČESKÝ POHÁR XCO, 5. závod (C2) | 22.08.09 | 22.08.09 | Kutná Hora | |
Meatfly 3DH Cup #3 | 22.08.09 | 22.08.09 | Rokytnice nad Jizerou | |
ČESKÝ POHÁR 4X, 3. závod | 22.08.09 | 22.08.09 | Tošovice | |
Kolo pro život #12 - Karlovarský AM Bikemaraton ČS | 22.08.09 | 22.08.09 | Karlovy Vary | |
Kelly's Pahorkáč | 22.08.09 | 22.08.09 | Rumburk | |
Albion Day by Night - 7 hod. štafetový závod MTB | 22.08.09 | 22.08.09 | Dobříš | |
Moravský bikemaraton | 22.08.09 | 22.08.09 | Leština (u Zábřeha na Moravě) | |
Polský pohár - GP Bank BPH #5 | 22.08.09 | 22.08.09 | Jelenia Góra | |
Kelly's Green bike Tour | 22.08.09 | 22.08.09 | Bratislava - Železná studienka | |
Grand Raid Cristalp 2009 | 22.08.09 | 22.08.09 | Grimentz | |
O cenu Rapotína | 16.08.09 | 16.08.09 | Rapotín | |
ČESKÝ POHÁR DHI, 3. závod | 16.08.09 | 16.08.09 | Klínovec | |
Bundesliga XC #5 C1 | 16.08.09 | 16.08.09 | Bad Salzdetfurth | |
Jihočeský pohár MTB #9 - finále | 15.08.09 | 15.08.09 | Novosedly | |
Bike Brdy | 15.08.09 | 15.08.09 | Lety u Prahy | |
Podkrkonošský maraton | 15.08.09 | 15.08.09 | Lázně Bělohrad | |
Pálavský krpál | 15.08.09 | 15.08.09 | Pavlov u Mikulova | |
Matoušek CZ Open | 15.08.09 | 15.08.09 | Jevíčko | |
O krále a královnu Českého lesa | 15.08.09 | 15.08.09 | Tachov | |
Úterské tlamy Norco slopestyle | 15.08.09 | 16.08.09 | Úterý | |
US Kenda Cup East #6 | 15.08.09 | 15.08.09 | Windham, NY | |
Jihočeský pohár MTB #8 | 09.08.09 | 09.08.09 | Buk - Vyšovatka | |
Becker Cup #8 - Ronšperk II finále | 09.08.09 | 09.08.09 | Stříbro | |
Grand Prix města Přerova | 09.08.09 | 09.08.09 | Přerov | |
Okoloostravy | 09.08.09 | 09.08.09 | Ostrava | |
Havex MTB maraton | 09.08.09 | 09.08.09 | Vrchlabí - Lánov | |
TransRockies | 09.08.09 | 15.08.09 | Panorama - Fernie | |
Vaude Trans Schwarzwald | 09.08.09 | 15.08.09 | Pforzheim/Murg-Niederhof | |
Jundrovský kopeček | 08.08.09 | 08.08.09 | Brno - Jundrov | |
Moravská Fourcrossová Liga #6 | 08.08.09 | 08.08.09 | Přerov | |
Kolo pro život #11 - Ještěd Tour Kooperativy | 08.08.09 | 08.08.09 | Liberec | |
GALAXY CYKLOŠVEC MARATON - ČESKÝ POHÁR XCM, 5. závod | 08.08.09 | 08.08.09 | Písek | |
Dema Horal Alto | 08.08.09 | 08.08.09 | Svit - Nízké Tatry | |
US Kenda Cup East #5 | 08.08.09 | 08.08.09 | Mount Snow, VT | |
Becker Cup #7 - Author MTB kritérium | 02.08.09 | 02.08.09 | Stupno | |
Pošumavská liga horských kol #8 | 02.08.09 | 02.08.09 | Lhůta | |
Česká Fourcrossová Liga #7 | 02.08.09 | 02.08.09 | Mladá Boleslav | |
Erzgebirgs-Bike-Marathon | 02.08.09 | 02.08.09 | Seiffen | |
Jihočeský pohár MTB #7 | 01.08.09 | 01.08.09 | Zadov | |
Ostravský Chachar /UCI kat. C2/ | 01.08.09 | 01.08.09 | Ostrava | |
Česká Fourcrossová Liga #6 (DS) | 01.08.09 | 01.08.09 | Mladá Boleslav | |
Trek MTB maraton Krakatit | 01.08.09 | 01.08.09 | Dobříš | |
Šumavský MTB Maraton | 01.08.09 | 01.08.09 | Zadov | |
Haven Peklo Severu - Factor Koštovský pedál | 01.08.09 | 01.08.09 | Koštov | |
SVĚTOVÝ POHÁR XCO #6 | 01.08.09 | 02.08.09 | Bromont | |
SVĚTOVÝ POHÁR DHI #7 | 01.08.09 | 02.08.09 | Bromont | |
SVĚTOVÝ POHÁR 4X #7 | 01.08.09 | 02.08.09 | Bromont | |
iXS German Downhill Cup | 01.08.09 | 02.08.09 | Oberwiesenthal | |
Velká cena Redpoint | 29.07.09 | 29.07.09 | Teplice nad Metují | |
Železný dědek | 26.07.09 | 26.07.09 | Vrbno pod Pradědem | |
Česká Fourcrossová Liga #11 | 26.07.09 | 26.07.09 | Kraslice | |
Okoloústí - ČESKÝ POHÁR XCM - 4. závod | 26.07.09 | 26.07.09 | Ústí nad Labem | |
Pošumavská liga horských kol #7 | 25.07.09 | 25.07.09 | Železná Ruda | |
Zlatohorská časovka | 25.07.09 | 25.07.09 | Zlaté Hory | |
WBC Specialized Bike Rally Championship #4 | 25.07.09 | 25.07.09 | Trnava u Slušovic | |
Česká Fourcrossová Liga #10 (DS) | 25.07.09 | 25.07.09 | Kraslice | |
Giant Berounská 24MTB | 25.07.09 | 26.07.09 | Beroun | |
Kolo pro život #10 - Manitou Železné hory | 25.07.09 | 25.07.09 | Chrudim | |
Kellys Beskyd Tour 2009-9.ročník | 25.07.09 | 25.07.09 | Frenštát pod Radhoštěm | |
Závod horských kol Jeřáb 1003 | 25.07.09 | 25.07.09 | Červená Voda | |
Iron Bike | 25.07.09 | 01.08.09 | Itálie | |
SVĚTOVÝ POHÁR XCO #5 | 25.07.09 | 26.07.09 | Mont St. Anne | |
SVĚTOVÝ POHÁR DHI #6 | 25.07.09 | 26.07.09 | Mont St. Anne | |
SVĚTOVÝ POHÁR 4X #6 | 25.07.09 | 26.07.09 | Mont St. Anne | |
Giant Stupavský maraton | 25.07.09 | 25.07.09 | Stupava | |
Giant Stupavský MTB maraton | 25.07.09 | 25.07.09 | Stupava | |
MISTROVSTVÍ SVĚTA BMX | 24.07.09 | 26.07.09 | Adelaide | |
4Ever Bike Sraz Vysočina | 24.07.09 | 26.07.09 | Vysočina | |
Okoloplzně | 19.07.09 | 19.07.09 | Plzeň | |
Swisspower Cup #8 | 19.07.09 | 19.07.09 | Plaffeien | |
Kelly´s Beskyd Tour 2009-15.ročník | 18.07.09 | 18.07.09 | Frenštát pod Radhoštěm | |
MISTROVSTVÍ ČR XCO | 18.07.09 | 18.07.09 | Karlovy Vary | |
Trek maraton Přes 3 vrchy Vysočiny | 18.07.09 | 18.07.09 | Horní Cerekev | |
Glacensis MTB Challenge | 18.07.09 | 25.07.09 | Náchod | |
Jeantex Bike Transalp | 18.07.09 | 25.07.09 | Mittenwald | |
Salzkammergut Trophy | 18.07.09 | 18.07.09 | Bad Goisern | |
MISTROVSTVÍ ČR DHI | 12.07.09 | 12.07.09 | Pec pod Sněžkou | |
La Traversee de l'Oisans | 12.07.09 | 12.07.09 | Bourg d'Oisans | |
Dolomiti Superbike | 12.07.09 | 12.07.09 | Villabassa | |
Haven Peklo Severu - Svojkovský pohár | 11.07.09 | 11.07.09 | Svojkov u České Lípy | |
Temenický klapušák | 11.07.09 | 11.07.09 | Šumperk | |
Cannondale Krkonošský maraton | 11.07.09 | 11.07.09 | Lomnice nad Popelkou | |
Kolo pro život #9 - Praha - Karlštejn Tour | 11.07.09 | 11.07.09 | Praha - Velká Chuchle | |
Merida Bike Adventure | 11.07.09 | 12.07.09 | Česko | |
Petla Beskidzka Maraton Rowerowy | 11.07.09 | 11.07.09 | Istebna | |
iXS Downhill Cup | 11.07.09 | 12.07.09 | Leogang | |
MISTROVSTVÍ EVROPY XCO | 09.07.09 | 12.07.09 | Zoetermeer | |
Krkonošský pohár MTB #5 | 06.07.09 | 06.07.09 | Vysoké nad Jizerou | |
Pošumavská liga horských kol #6 | 05.07.09 | 05.07.09 | Kdyně | |
Krkonošský pohár MTB #4 | 05.07.09 | 05.07.09 | Lázně Bělohrad | |
ČESKÝ POHÁR 4X, 2. závod | 05.07.09 | 05.07.09 | Šumperk | |
Duna Marathon | 05.07.09 | 05.07.09 | Visegrád | |
Moravská Fourcrossová Liga #5 | 04.07.09 | 04.07.09 | Šumperk | |
Kolo pro život #8 - Česká spořitelna Bikemaraton Drásal | 04.07.09 | 04.07.09 | Holešov | |
Dema Kamenický MTB Maraton | 04.07.09 | 04.07.09 | Kamenice nad Lipou | |
Haven Peklo Severu - XIV.ročník - FoFr Cup | 04.07.09 | 04.07.09 | Prysk | |
Swisspower Cup #7 | 04.07.09 | 04.07.09 | Chur | |
Český pohár MTBO #9,10,11 | 03.07.09 | 05.07.09 | Plzeň | |
eD' System Cup #3 | 28.06.09 | 28.06.09 | Pstruží - Ski areál Opálená | |
Haven Peklo Severu - Střekov Cup | 28.06.09 | 28.06.09 | Nová Ves u Ústí nad Labem | |
Krkonošský pohár MTB #3 | 28.06.09 | 28.06.09 | Lomnice nad Popelkou | |
ČESKÝ POHÁR DHI, 2. závod | 28.06.09 | 28.06.09 | Velké Karlovice | |
Gunn Rita Marathon | 28.06.09 | 28.06.09 | Montebelluna | |
Bundesliga XC #4 C1 | 28.06.09 | 28.06.09 | Wetter | |
Swisspower Cup #6 | 28.06.09 | 28.06.09 | Engelberg | |
Merida Bike Vysočina - XCO (C2) | 27.06.09 | 28.06.09 | Nové Město na Moravě | |
Becker Cup #6 - VC Plzně | 27.06.09 | 27.06.09 | Plzeň - Homolka | |
Pohár KVSC #6 - Pohár města Ostrova | 27.06.09 | 27.06.09 | Ostrov nad Ohří | |
Merida Bike Vysočina - XCM | 27.06.09 | 28.06.09 | Nové Město na Moravě | |
Author Znovín Cup - Vinařská 50 | 27.06.09 | 27.06.09 | Šatov | |
MTBO Javor 1456 - Cesta na jihozápad | 27.06.09 | 27.06.09 | Klatovy | |
TZB Houštecký cyklomaraton | 27.06.09 | 27.06.09 | Houštka u Staré Boleslavy | |
Trek Krušnohorský MTB maraton | 27.06.09 | 27.06.09 | Litvínov | |
Modrá míle 2009 - 12 hod. | 27.06.09 | 27.06.09 | Mokrá - Horákov | |
Drop Down | 27.06.09 | 28.06.09 | Canazei - Val di Fassa | |
2much4you - 24hod MTB | 27.06.09 | 28.06.09 | Oybin | |
MISTROVSTVÍ EVROPY 4X | 27.06.09 | 28.06.09 | Aydovscina | |
Jedenáctka | 21.06.09 | 21.06.09 | Stará Ves | |
Becker Cup #5 - Draci na Ronšperku | 21.06.09 | 21.06.09 | Stříbro | |
Pohár KVSC #5 - Chodovský bike | 21.06.09 | 21.06.09 | Chodov | |
Craft Bike Trans Germany | 21.06.09 | 27.06.09 | Erbach | |
Grand Prix Dohňany C1 | 21.06.09 | 21.06.09 | Dohňany | |
US Kenda Cup East #4 | 21.06.09 | 21.06.09 | Davidson, NC | |
Swisspower Cup #5 | 21.06.09 | 21.06.09 | Winterthur | |
ČESKÝ POHÁR XCO, 4. závod (C2) | 20.06.09 | 20.06.09 | Teplice | |
Down Town Hill | 20.06.09 | 20.06.09 | Hořice v Podkrkonoší | |
Moravská Fourcrossová Liga #4 | 20.06.09 | 20.06.09 | Dolní Morava | |
FESTIVAL CYKLISTIKY APACHE JESTŘEBÍ HORY - ČESKÝ POHÁR XCM - 3. závod | 20.06.09 | 20.06.09 | Úpice | |
Galaxy Platan maraton Tálín | 20.06.09 | 20.06.09 | Tálín | |
Kolo pro život #7 - Olomoucká 50 Kooperativy | 20.06.09 | 20.06.09 | Olomouc | |
Author 50 Bezděz | 20.06.09 | 20.06.09 | Bezděz | |
Sázavský Blizák | 20.06.09 | 20.06.09 | Sázava | |
Fabian Giro Pičín | 20.06.09 | 20.06.09 | Pičín | |
SVĚTOVÝ POHÁR DHI #5 | 20.06.09 | 21.06.09 | Maribor | |
SVĚTOVÝ POHÁR DHI #5 | 20.06.09 | 21.06.09 | Maribor | |
Liberec Road Cycling Cup #4 | 18.06.09 | 18.06.09 | Weberovka (start z Kateřinek) | |
Author Korida horských kol | 16.06.09 | 16.06.09 | Plzeň - Kopeckého sady | |
Napříč Jeseníky | 14.06.09 | 14.06.09 | Jeseník | |
Artézia Orel MTB Cup #3 - VC Klimatex | 14.06.09 | 14.06.09 | Bořitov - hasičská zahrada (okr. Blansko) | |
eD' System Cup #2 | 14.06.09 | 14.06.09 | Lubno | |
Krkonošský pohár MTB #2 | 14.06.09 | 14.06.09 | Jilemnice | |
AIMTEC Open Race | 14.06.09 | 14.06.09 | Plzeň - Doubravka, areál U sv. Jiří | |
Bundesliga XC #3 UCI HC | 14.06.09 | 14.06.09 | Albstadt | |
Specialized Sudety Tour | 13.06.09 | 13.06.09 | Teplice nad Metují | |
Tour de Sádek | 13.06.09 | 13.06.09 | Velké Heraltice | |
Rock Machine Svatobor Cup - Pošumavská liga #5 | 13.06.09 | 13.06.09 | Sušice | |
Český pohár MTBO #7,8 | 13.06.09 | 14.06.09 | Bruntál | |
Pohár KVSC #3 - Březovský bike (Mistrovství KVSC) | 13.06.09 | 13.06.09 | Březová u Sokolova | |
Moravská Fourcrossová Liga #3 | 13.06.09 | 13.06.09 | Tošovice | |
Galaxy Petyša Tour | 13.06.09 | 13.06.09 | Rožnov pod Radhoštěm | |
i4wifi 24 Hours MTB 2009 | 13.06.09 | 14.06.09 | Liberec - Vesec | |
Kolo pro život #6 - Orlík Tour ČS | 13.06.09 | 13.06.09 | Orlík | |
Author Cyklo Maštale | 13.06.09 | 13.06.09 | Proseč | |
MISTROVSTVÍ EVROPY DH | 13.06.09 | 14.06.09 | Kranjska Gora | |
Beskidy MTB Trophy | 11.06.09 | 14.06.09 | Istebna | |
Pošumavská liga horských kol #4 | 07.06.09 | 07.06.09 | Strakonice | |
WBC Specialized Bike Rally Championship #3 | 07.06.09 | 07.06.09 | Lípa | |
Česká Fourcrossová Liga #5 | 07.06.09 | 07.06.09 | Úterý | |
Okolohradce | 07.06.09 | 07.06.09 | Hradec Králové | |
Giant Berounský BikeMaraton | 07.06.09 | 07.06.09 | Beroun | |
3 x Příčná MTB maraton | 07.06.09 | 07.06.09 | Zlaté Hory | |
Swisspower Cup #4 | 07.06.09 | 07.06.09 | Gränichen | |
Monte Generoso Bikemaraton | 07.06.09 | 07.06.09 | Mendrisio | |
Časovka na Skřítek | 06.06.09 | 06.06.09 | Stará Ves | |
ČESKÝ POHÁR XCO, 3. závod (C2) | 06.06.09 | 06.06.09 | Okrouhlá u Boskovic | |
Dětský MTB CUP Libereckého kraje #4 | 06.06.09 | 06.06.09 | Bedřichov | |
Meatfly 3DH Cup #2 | 06.06.09 | 06.06.09 | Jablonec nad Nisou | |
Česká Fourcrossová Liga #4 (DS) | 06.06.09 | 06.06.09 | Úterý | |
Kolo pro život #5 - Jistebnický kancionál ČS | 06.06.09 | 06.06.09 | Jistebnice | |
Brdman Cross MTBO | 06.06.09 | 06.06.09 | Dobříš | |
Haven Peklo Severu - Maraton Bohemie | 06.06.09 | 06.06.09 | Nový Bor | |
Polský pohár - GP Bank BPH #4 | 06.06.09 | 06.06.09 | Gdaňsk | |
US Kenda Cup West #6 | 06.06.09 | 06.06.09 | St. Barbara, CA | |
US Kenda Cup East #3 | 06.06.09 | 06.06.09 | Massanutten, VA | |
SVĚTOVÝ POHÁR DHI #4 | 06.06.09 | 07.06.09 | Fort William | |
SVĚTOVÝ POHÁR 4X #4 | 06.06.09 | 07.06.09 | Fort William | |
King of Hawk Mountain, 3. ročník | 05.06.09 | 07.06.09 | Radvanice | |
Cyklo Patria Direct Jizerská 50 | 05.06.09 | 06.06.09 | Bedřichov | |
Liberec Road Cycling Cup #3 | 04.06.09 | 04.06.09 | Slovanka (start z Janova) | |
Pražské schody | 03.06.09 | 03.06.09 | Praha - Hradčany | |
Jihočeský pohár MTB #6 | 31.05.09 | 31.05.09 | Kubova Huť | |
Krkonošský pohár MTB #1 | 31.05.09 | 31.05.09 | Trutnov | |
ČESKÝ POHÁR 4X, 1. závod | 31.05.09 | 31.05.09 | Praha - Polis 13 | |
US Kenda Cup East #2 | 31.05.09 | 31.05.09 | Birmingham, AL | |
O cenu Krnova | 30.05.09 | 30.05.09 | Krnov | |
ČESKÝ POHÁR XCO, 2. závod (C2) | 30.05.09 | 30.05.09 | Česká Kamenice | |
DH & Slopestyle Schpindel Opening | 30.05.09 | 31.05.09 | Špindlerův Mlýn | |
Specialized Bike Park Grand Opening | 30.05.09 | 31.05.09 | Rokytnice nad Jizerou | |
Česká Fourcrossová Liga #3 - Polis.13 | 30.05.09 | 30.05.09 | Praha - Stodůlky | |
Author Král Šumavy | 30.05.09 | 30.05.09 | Klatovy | |
Polský pohár - GP Bank BPH #3 | 30.05.09 | 30.05.09 | Nałęczów | |
iXS Swiss Downhill Cup | 30.05.09 | 31.05.09 | Verbier | |
Alpentour Trophy | 29.05.09 | 01.06.09 | Schladming | |
Liberec Road Cycling Cup #2 | 28.05.09 | 28.05.09 | Vítkovem (start z Chrastavy) | |
Dětský MTB CUP Libereckého kraje #3 | 24.05.09 | 24.05.09 | Liberec - Vesec | |
Artézia Orel MTB Cup #2 - VC OK Bag | 24.05.09 | 24.05.09 | Bořitov - náměstí (okr. Blansko) | |
Pošumavská liga horských kol #3 | 24.05.09 | 24.05.09 | Horní Těšov | |
Haven Peklo Severu - XI.ročník - Okruhy pod Jehlou | 24.05.09 | 24.05.09 | Česká Kamenice | |
ČESKÝ POHÁR DHI, 1. závod | 24.05.09 | 24.05.09 | Bouřňák | |
Okololiberce | 24.05.09 | 24.05.09 | Liberec - Vesec | |
Jihočeský pohár MTB #4 | 23.05.09 | 23.05.09 | Prachatice | |
Český pohár MTBO #5,6 | 23.05.09 | 24.05.09 | Praha | |
Velká cena Fajťáku XC | 23.05.09 | 23.05.09 | Velké Meziříčí | |
MTB Pohár Broumovska - Bike Kostka Broumov | 23.05.09 | 23.05.09 | Janovičky u Broumova | |
Fox Galaxy maraton Prachatice | 23.05.09 | 23.05.09 | Prachatice | |
Specialized Extrém Bike | 23.05.09 | 23.05.09 | Most | |
Kolo pro život #4 - Trutnovská 50 ČS | 23.05.09 | 23.05.09 | Trutnov | |
ABB MTB Cup | 23.05.09 | 23.05.09 | Jablonec nad Nisou - areál ABB | |
Generali Sport Bárt bikemaraton | 23.05.09 | 23.05.09 | Ústí nad Orlicí | |
iXS German Downhill Cup #1 | 23.05.09 | 24.05.09 | Winterberg | |
Lisboa Down Town | 23.05.09 | 24.05.09 | Lisboa | |
SVĚTOVÝ POHÁR XCO #4 | 23.05.09 | 24.05.09 | Madrid | |
Teplicko-Adršpašský okruh 2009 | 20.05.09 | 20.05.09 | Teplice nad Metují | |
Becker Cup #3 - O pohár města Kralovic | 17.05.09 | 17.05.09 | Kralovice | |
Česká Fourcrossová Liga #2 | 17.05.09 | 17.05.09 | Kraslice | |
Okolopardubic | 17.05.09 | 17.05.09 | Pardubice - Kunětická hora | |
Jičínská 50 | 17.05.09 | 17.05.09 | Jičín | |
Jihočeský pohár MTB #5 | 17.05.09 | 17.05.09 | Waldkirchen | |
Bundesliga XC #2 C1 | 17.05.09 | 17.05.09 | Heubach | |
SVĚTOVÝ POHÁR DHI #3 | 16.05.09 | 17.05.09 | Vallnord | |
SVĚTOVÝ POHÁR 4X #3 | 16.05.09 | 17.05.09 | Vallnord | |
ČESKÝ POHÁR XCO, 1. závod (C2) | 16.05.09 | 16.05.09 | Bystřice pod Hostýnem | |
Meatfly 3DH Cup #1 | 16.05.09 | 16.05.09 | Meziboří u Litvínova | |
WBC Specialized Bike Rally Championship #2 | 16.05.09 | 16.05.09 | Podkopná Lhota | |
Česká Fourcrossová Liga #1 (DS) | 16.05.09 | 16.05.09 | Kraslice | |
Dětská Pražská padesátka | 16.05.09 | 16.05.09 | Praha - Dejvice | |
Starobrno Fríí...! Tour | 16.05.09 | 16.05.09 | Brno | |
Silesia Merida bike maraton | 16.05.09 | 16.05.09 | Opava | |
Kolo pro život #3 - Trans Brdy ČS | 16.05.09 | 16.05.09 | Lety u Prahy | |
Polský pohár - GP Bank BPH #2 | 16.05.09 | 16.05.09 | Bielawa | |
Mad East Challenge 2009 | 15.05.09 | 17.05.09 | Altenberg, Krušné hory | |
Liberec Road Cycling Cup #1 | 14.05.09 | 14.05.09 | Milíře (start z Proseče) | |
Haven Peklo Severu - Horská MTB časovka na Jedlovou | 10.05.09 | 10.05.09 | Jiřetín pod Jedlovou | |
Stalak Bike Cup | 10.05.09 | 10.05.09 | Rychnov nad Kněžnou | |
Mamut Tour | 09.05.09 | 09.05.09 | Přerov | |
Becker Cup #2 - VC Domažlic | 09.05.09 | 09.05.09 | Domažlice | |
Pošumavská liga horských kol #2 | 09.05.09 | 09.05.09 | Domažlice | |
KELLY'S MALEVIL CUP - ČESKÝ POHÁR, 2. závod (UCI C3) | 09.05.09 | 09.05.09 | Jablonné v Podještědí / Heřmanice | |
Mamut Bike | 09.05.09 | 09.05.09 | Přerov | |
SVĚTOVÝ POHÁR DHI #2 | 09.05.09 | 10.05.09 | La Bresse | |
Swisspower Cup #3 | 09.05.09 | 09.05.09 | Solothurn | |
Dětský MTB CUP Libereckého kraje #2 | 08.05.09 | 08.05.09 | Heřmanice v Podještědí (ranč Malevil) | |
Jihočeský pohár MTB #3 - mistrovství JČSC | 08.05.09 | 08.05.09 | Vimperk | |
Rychlebská 30 | 08.05.09 | 08.05.09 | Javorník | |
Bikehall Contest 2009 | 07.05.09 | 09.05.09 | Trutnov - zimní stadion | |
Pohár KVSC #3 - Májový adrenalin | 03.05.09 | 03.05.09 | Karlovy Vary | |
Pošumavská liga horských kol #1 | 03.05.09 | 03.05.09 | Švihov | |
eD' System Cup #1 | 03.05.09 | 03.05.09 | Brušperk | |
Moravská Fourcrossová Liga #2 | 03.05.09 | 03.05.09 | Morávka | |
Dětský Author Šela marathon | 03.05.09 | 03.05.09 | Přerov | |
Jihočeský pohár MTB #2 | 03.05.09 | 03.05.09 | Grafenau | |
US Kenda Cup East #1 | 03.05.09 | 03.05.09 | Ducktown, TN | |
SVĚTOVÝ POHÁR XCO #3 | 02.05.09 | 03.05.09 | Houffalize | |
SVĚTOVÝ POHÁR 4X #2 | 02.05.09 | 03.05.09 | Houffalize | |
Český pohár MTBO #3,4 | 02.05.09 | 03.05.09 | Zlín | |
MeatFly Cup 2009 #3 | 02.05.09 | 02.05.09 | Náměšť nad Oslavou | |
AUTHOR ŠELA MARATHON - ČESKÝ POHÁR XCM, 1. závod | 02.05.09 | 02.05.09 | Lipník nad Bečvou | |
Kolo pro život #2 - Příbramský permoník ČS | 02.05.09 | 02.05.09 | Příbram | |
Škodabike Marathon | 02.05.09 | 02.05.09 | Plzeň | |
Author Šela marathon - sprint | 01.05.09 | 01.05.09 | Lipník nad Bečvou | |
PowerBar MTB Posázavím | 01.05.09 | 01.05.09 | Mnichovice u Prahy | |
Jihočeský pohár MTB #1 | 26.04.09 | 26.04.09 | Strakonice - Řepice | |
WBC Specialized Bike Rally Championship #1 | 26.04.09 | 26.04.09 | Otrokovice | |
MTB maraton Pardubice | 26.04.09 | 26.04.09 | Pardubice - Kunětická Hora | |
Českolipský Fiege MTB Maraton | 26.04.09 | 26.04.09 | Česká Lípa | |
Limar Ratibořický MTB maratón | 26.04.09 | 26.04.09 | Úpice | |
Pohár KVSC #2 - Ašský bláteník | 25.04.09 | 25.04.09 | Aš | |
Českolipský Fiege MTB Sprint | 25.04.09 | 25.04.09 | Česká Lípa | |
Author 50 Český ráj | 25.04.09 | 25.04.09 | Branžež - Nová Ves | |
Kolo pro život #1 - Kutnohorská padesátka ČS | 25.04.09 | 25.04.09 | Kutná Hora | |
Škodabike maraton | 25.04.09 | 25.04.09 | Ostrava - Poruba | |
U Rejdaře Bike Open | 25.04.09 | 25.04.09 | Zvíkov, Hotel U Rejdaře | |
Český pohár MTBO #1,2 | 25.04.09 | 26.04.09 | Veszprem | |
SVĚTOVÝ POHÁR XCO #2 | 25.04.09 | 26.04.09 | Offenburg | |
Cannondale Král Záhoria | 25.04.09 | 25.04.09 | Skalica - Zlatnícka dolina | |
US Kenda Cup West #5 | 25.04.09 | 25.04.09 | Los Olivos, CA | |
Dětský MTB CUP Libereckého kraje #1 | 19.04.09 | 19.04.09 | Liberec - Vratislavice (pivovar) | |
MTB Pohár Broumovska - Aprílová osmička | 19.04.09 | 19.04.09 | Teplice nad Metují | |
Becker Cup #1 - VC Sport Beran (sprinty) | 19.04.09 | 19.04.09 | Chrást | |
Artézia Orel MTB Cup #1 - VC Cyklo Plus | 19.04.09 | 19.04.09 | Bořitov (okr. Blansko) | |
Pohár KVSC #1 - časovka MTB | 18.04.09 | 18.04.09 | Kozí Vrchy - Loket n/O. | |
ČESKÝ POHÁR 1/2XCM - Okolobudějc | 18.04.09 | 18.04.09 | České Budějovice | |
Bikeatlon 2009 | 18.04.09 | 18.04.09 | Liberec | |
Xterra MTB Rallye Vltava | 18.04.09 | 18.04.09 | Hluboká nad Vltavou | |
Dema Chřibská 50 MTB | 18.04.09 | 18.04.09 | Roštín | |
Velká cena České Třebové | 18.04.09 | 18.04.09 | Česká Třebová | |
Bundesliga XC #1 C1 | 18.04.09 | 19.04.09 | Munsingen | |
Polský pohár - GP Bank BPH #1 | 18.04.09 | 18.04.09 | Szczawno Zdrój | |
Kaktusbike Svatojurský MTB maratón | 18.04.09 | 18.04.09 | Svatý Jur | |
Swisspower Cup #2 | 18.04.09 | 18.04.09 | Lugano | |
US Kenda Cup West #4 | 15.04.09 | 15.04.09 | Monterey, CA | |
MeatFly Cup 2009 #2 | 11.04.09 | 11.04.09 | Hradec nad Moravicí | |
Moravská Fourcrossová Liga #1 | 11.04.09 | 11.04.09 | Mankovice nad Odrou | |
Břeclavský kanec MTB Marathon | 11.04.09 | 11.04.09 | zámek Břeclav | |
SVĚTOVÝ POHÁR XCO #1 | 11.04.09 | 12.04.09 | Pietermaritzburg | |
SVĚTOVÝ POHÁR DHI #1 | 11.04.09 | 12.04.09 | Pietermaritzburg | |
SVĚTOVÝ POHÁR 4X #1 | 11.04.09 | 12.04.09 | Pietermaritzburg | |
US Kenda Cup West #3 | 05.04.09 | 05.04.09 | San Diego, CA | |
Swisspower Cup #1 | 05.04.09 | 05.04.09 | Schaan | |
Přes dva kopce s Toi Toi | 04.04.09 | 04.04.09 | Jedomělice (Kladno) | |
Manavgat MTB Maraton | 04.04.09 | 05.04.09 | Manavgat | |
MeatFly Cup 2009 #1 | 29.03.09 | 29.03.09 | Strážovice u Kyjova | |
Kamptal Klassik Trophy C1 | 29.03.09 | 29.03.09 | Langenlois | |
Březinský bahňák | 28.03.09 | 28.03.09 | Březnice u Bělé pod Bezdězem | |
US Kenda Cup West #2 | 28.03.09 | 28.03.09 | Fontana, CA | |
1. Jarní DH Sviňorky Open | 21.03.09 | 22.03.09 | Morávka - bikepark Sviňorky | |
Absa Cape Epic 2009 | 21.03.09 | 28.03.09 | Cape Town | |
Sunshine Cup #5 | 15.03.09 | 15.03.09 | Voroklini | |
Turkish Riviera MTB Cup #2 C1 | 15.03.09 | 15.03.09 | Alanya - Castle | |
Gran Canaria MTB Open maraton | 13.03.09 | 14.03.09 | Maspalomas | |
Turkish Riviera MTB Cup #1 C1 | 13.03.09 | 13.03.09 | Alanya - Kizilalan | |
US Kenda Cup West #1 | 11.03.09 | 11.03.09 | San Diamas, CA | |
Maremma Cup | 08.03.09 | 08.03.09 | Massa Marttima | |
Sunshine Cup #4 | 08.03.09 | 08.03.09 | Limassol | |
Sunshine Cup #3 - Afxentia | 01.03.09 | 01.03.09 | Mantra | |
Sunshine Cup #2 - Afxentia | 27.02.09 | 27.02.09 | Mantra | |
Sunshine Cup #1 | 22.02.09 | 22.02.09 | Tochni Village | |
1. Zimní pražský MTB Marathon | 07.02.09 | 07.02.09 | Praha - Dejvice | |
MISTROVSTVÍ SVĚTA CC | 31.01.09 | 01.02.09 | Hoogerheide | |
White Style | 30.01.09 | 30.01.09 | Leogang | |
SVĚTOVÝ POHÁR CC #9 | 25.01.09 | 25.01.09 | Milan | |
Ruská Sibiř MTBO | 24.01.09 | 24.01.09 | Nová Ves u Bakova nad Jizerou | |
SVĚTOVÝ POHÁR CC #8 | 18.01.09 | 18.01.09 | Roubaix | |
DownMall Liberec | 17.01.09 | 17.01.09 | Liberec - OC Delta | |
Giant 1. Zimní MTB maratón | 17.01.09 | 17.01.09 | Marianka | |
MISTROVSTVÍ ČR CC - Toi Toi Cup #8 | 10.01.09 | 10.01.09 | Kolín | |
Český pohár Toi Toi Cup - 7. závod (MČR mládež) | 13.12.08 | 13.12.08 | Plzeň | |
Český pohár Toi Toi Cup - 6. závod | 22.11.08 | 22.11.08 | Mnichovo Hradiště | |
Český pohár Toi Toi Cup - 5. závod | 17.11.08 | 17.11.08 | Holé Vrchy | |
WBC Specialized Bike Rally Championship #7 | 28.10.08 | 28.10.08 | Smraďavka | |
Středeční pohár horských kol - vyhlášení + Bike Party | 18.10.08 | 18.10.08 | Úpice | |
Helf Double Cross - štafetový závod: krosový běh + MTB | 12.10.08 | 12.10.08 | Týn nad Bečvou | |
Pell's Soběšická Mulda | 12.10.08 | 12.10.08 | Brno - Lesná | |
Český pohár Toi Toi Cup - 4. závod | 12.10.08 | 12.10.08 | Česká Lípa | |
Meatfly Moravská 4X Liga 2008 | 11.10.08 | 11.10.08 | Znojmo | |
Nova Author Cup | 11.10.08 | 11.10.08 | Josefův Důl | |
Český pohár Toi Toi Cup - 3. závod | 11.10.08 | 11.10.08 | Louny | |
UCI BMX Supercross | 10.10.08 | 11.10.08 | Frejus - Roc d'Azur | |
Roc d'Azur | 08.10.08 | 13.10.08 | Frejus | |
Moravská liga 7 | 05.10.08 | 05.10.08 | Studénka | |
WBC Specialized Bike Rally Championship #6 | 05.10.08 | 05.10.08 | Myjava | |
ČP Klimatex Cup - Memoriál Jana Veselého (kritérium) | 04.10.08 | 04.10.08 | Ostrava | |
XBOX Slopestyle | 04.10.08 | 04.10.08 | Písek | |
Kolo pro život - Trutnovská padesátka České spořitelny | 04.10.08 | 04.10.08 | Trutnov | |
Free Litovel Bobr Cup 2008 | 04.10.08 | 04.10.08 | Litovel | |
Petřvaldské ohubu | 04.10.08 | 04.10.08 | Petřvald | |
Český pohár BMX a MTB na BMX dráze 10 | 04.10.08 | 04.10.08 | Bílina | |
Moravská liga 6 | 04.10.08 | 04.10.08 | Studénka | |
UCI MTB WORLD CUP XCM #2 | 04.10.08 | 05.10.08 | Ornans | |
Středeční pohár horských kol #7 | 01.10.08 | 01.10.08 | Rtyně v Podkrkonoší - Pálenka | |
Žacléřská 70 | 28.09.08 | 28.09.08 | Žacléř - náměstí | |
Velká cena SKANSKA | 28.09.08 | 28.09.08 | Pardubice | |
Český pohár Toi Toi Cup - 2. závod | 28.09.08 | 28.09.08 | Hlinsko | |
Poštovní spořitelna maraton série - GIANT Tour de Brdy | 27.09.08 | 27.09.08 | Mirošov (okr. Rokycany) | |
Rallye Horák Písečná | 27.09.08 | 27.09.08 | Písečná | |
Merida Bike Vysočina - XC | 27.09.08 | 28.09.08 | Nové Město na Moravě | |
Meatfly Moravská 4X Liga 2008 | 27.09.08 | 27.09.08 | Sviňorky | |
Úterské tlamy contest | 27.09.08 | 28.09.08 | Úterý | |
Galaxy Soběslavský maraton | 27.09.08 | 27.09.08 | Soběslav | |
KED Královehradecká 50 | 27.09.08 | 27.09.08 | Hradec Králové | |
Merida Bike Vysočina - XCM | 27.09.08 | 28.09.08 | Nové Město na Moravě | |
Krušnohorský MTB maraton | 27.09.08 | 27.09.08 | Autokemp Osek | |
Valašská 50 | 27.09.08 | 27.09.08 | Vsetín | |
MČR Elite 8 + MČR Challenge | 27.09.08 | 27.09.08 | Pardubice | |
noční závod BMX | 27.09.08 | 27.09.08 | Pardubice | |
Úterské tlamy contest | 27.09.08 | 28.09.08 | Úterý | |
Český pohár Toi Toi Cup - 1. závod | 27.09.08 | 27.09.08 | Uničov | |
Středeční pohár horských kol #6 | 24.09.08 | 24.09.08 | Úpice - BP Lumen | |
ČP Klimatex Cup - Kyjovské slovácko | 21.09.08 | 21.09.08 | Kyjov | |
Jihočeský pohár MTB #9 - finále | 21.09.08 | 21.09.08 | Vimperk | |
ČESKÝ POHÁR 4X, 4. závod | 21.09.08 | 21.09.08 | Litoměřice | |
Český pohár BMX a MTB na BMX dráze 9 | 21.09.08 | 21.09.08 | Litoměřice | |
Bundesliga #4 - Finale | 21.09.08 | 21.09.08 | Bad Salzdetfurth | |
ČP Klimatex Cup - memoriál Jakuba Mrnky (kriterium) | 20.09.08 | 20.09.08 | Kyjov | |
Kelly's Peklo severu - X.ročník O pohár starosty | 20.09.08 | 20.09.08 | Česká Kamenice | |
Středeční pohár horských kol #5 | 20.09.08 | 20.09.08 | Červený Kostelec - Bohdašín | |
3DH Cupu #5 | 20.09.08 | 20.09.08 | Liberec Ještěd | |
České dráhy cyklomaraton Brdy | 20.09.08 | 20.09.08 | Mýto u Rokycan | |
Kolo pro život - Oderská Mlýnice České spořitelny - MISTROVSTVÍ ČR 1/2 XCM | 20.09.08 | 20.09.08 | Odry | |
MČR Elite + Českomoravský pohár Challenge 7 | 20.09.08 | 20.09.08 | Litoměřice | |
iXS European Downhill Cup 2008 - no.4 | 20.09.08 | 21.09.08 | Leogang | |
Downhill marathon Bowka u BC | 20.09.08 | 20.09.08 | Bovec | |
Středeční pohár horských kol #4 | 17.09.08 | 17.09.08 | Radvanice -- lyžařský vlek | |
MČR Elite + Českomoravský pohár Challenge 6 | 14.09.08 | 14.09.08 | Třinec | |
Pro Tour - Okolo Polska | 14.09.08 | 20.09.08 | Warszawa | |
Author Král Šumavy ROAD | 13.09.08 | 13.09.08 | Klatovy | |
SPECIALIZED RALLYE SUDETY - ČESKÝ POHÁR - 5. závod | 13.09.08 | 13.09.08 | Teplice nad Metují | |
Kolo pro život - Ještěd Tour Kooperativy - #7 ČP 1/2XCM | 13.09.08 | 13.09.08 | Liberec | |
GT Zaskar 2008 | 13.09.08 | 13.09.08 | Autocamp Olšovec | |
DEMA Pohár města Bakova nad Jizerou | 13.09.08 | 13.09.08 | Bakov nad Jizerou | |
MČR Elite + Českomoravský pohár Challenge 5 | 13.09.08 | 13.09.08 | Opava | |
UCI MTB WORLD CUP XC #9 | 13.09.08 | 14.09.08 | Schladming | |
UCI MTB WORLD CUP DH/4X #7 | 13.09.08 | 14.09.08 | Schladming | |
UCI MTB WORLD CUP DH/4X #7 | 13.09.08 | 14.09.08 | Schladming | |
Středeční pohár horských kol #3 | 10.09.08 | 10.09.08 | Velké Svatoňovice - Markoušovice | |
UCI BMX Supercross | 10.09.08 | 12.09.08 | Salt Lake City | |
Slavkovské radary - časovka do vrchu nejen na silničce | 07.09.08 | 07.09.08 | Loučka u Lipníka nad Bečvou | |
WBC Specialized Bike Rally Championship #5 | 07.09.08 | 07.09.08 | Otrokovice | |
Seznam Okoloprahy | 07.09.08 | 07.09.08 | Praha - ranč Benice | |
Moravská liga 5 | 07.09.08 | 07.09.08 | Jeseník | |
Český pohár BMX a MTB na BMX dráze 8 | 07.09.08 | 07.09.08 | Klatovy | |
Pro Tour - Vattenfall Cyclassics | 07.09.08 | 07.09.08 | Hamburg | |
ČESKÝ POHÁR XC, 5. závod (C2) | 06.09.08 | 06.09.08 | Kuřim | |
Dětský MTB CUP Libereckého kraje #6 | 06.09.08 | 06.09.08 | Chrastava u Liberce (součást BBL) | |
Jesenický šnek - Čerťáky | 06.09.08 | 06.09.08 | Jeseník | |
Žernovský bajk | 06.09.08 | 06.09.08 | Žernov | |
Kolo pro život - Cyklobraní Kooperativy a České spořitelny | 06.09.08 | 06.09.08 | Jevišovka | |
Bike Babí léto | 06.09.08 | 06.09.08 | Chrastava u Liberce | |
YTONG Bike Tour 2008 | 06.09.08 | 06.09.08 | Nové Město na Moravě | |
Blanenský Golem Kelly's Bike Maraton | 06.09.08 | 06.09.08 | Blansko | |
Český pohár BMX a MTB na BMX dráze 7 | 06.09.08 | 06.09.08 | Klatovy | |
Moravská liga 4 | 06.09.08 | 06.09.08 | Uničov | |
Středeční pohár horských kol #2 | 03.09.08 | 03.09.08 | Malé Svatoňovice - Odolov | |
ČESKÝ POHÁR DH, 4. závod | 31.08.08 | 31.08.08 | Bouřňák | |
Intercup 2 | 31.08.08 | 31.08.08 | Hranice | |
UCI MTB WORLD CUP XC #8 | 30.08.08 | 31.08.08 | Canberra | |
UCI MTB WORLD CUP DH/4X #6 | 30.08.08 | 31.08.08 | Canberra | |
UCI MTB WORLD CUP DH/4X #6 | 30.08.08 | 31.08.08 | Canberra | |
Jihočeský pohár MTB #8 | 30.08.08 | 30.08.08 | Horní Planá | |
Středeční pohár horských kol #1 | 30.08.08 | 30.08.08 | Rtyně v Podkrkonoší - Žabárna | |
Velká cena města Úval | 30.08.08 | 30.08.08 | Úvaly | |
Náměšťský maraton | 30.08.08 | 30.08.08 | Náměšť nad Oslavou | |
Kolo pro život - Priessnitzova šedesátka České spořitelny | 30.08.08 | 30.08.08 | Jeseník | |
Valašský MTB král | 30.08.08 | 30.08.08 | Huslenky u Vsetína | |
Velká cena vinných sklepů Lechovice - Author Tour | 30.08.08 | 30.08.08 | Lančov (chatová osada Pohádka) | |
GP 24 hours MTB - Blackburn Jistebnická 24 | 30.08.08 | 31.08.08 | Jistebnice - Cunkov | |
Intercup 1 | 30.08.08 | 30.08.08 | Hranice | |
Kelly's Dubnický maraton | 30.08.08 | 30.08.08 | Nová Dubnica | |
Vuelta a Espaňa | 30.08.08 | 21.09.08 | Španělsko | |
Pro Tour - Deutchland Tour | 29.08.08 | 06.09.08 | Německo | |
Pro Tour - GP Ouest France - Plouay | 25.08.08 | 25.08.08 | Plouay | |
Velká Cena Police nad Metují | 24.08.08 | 24.08.08 | Police nad Metují | |
Repulse Česká Fourcross Liga #3 | 24.08.08 | 24.08.08 | Kosmonosy | |
Jihočeský pohár MTB #7 | 23.08.08 | 23.08.08 | Novosedly | |
3DH Cupu #4 | 23.08.08 | 23.08.08 | Hejnice u Liberce | |
Meatfly Moravská 4X Liga 2008 | 23.08.08 | 23.08.08 | Ostrava | |
Kolo pro život - Karlovarský AM bikemaraton České spořitelny - #6 ČP 1/2 XCM | 23.08.08 | 23.08.08 | Karlovy Vary | |
Kelly's Peklo severu - Pahorkáč | 23.08.08 | 23.08.08 | Rumburk | |
Moravský bikemaraton | 23.08.08 | 23.08.08 | Leština | |
Poštovní spořitelna maraton série - AMULET Maraton Podkrkonoším | 23.08.08 | 23.08.08 | Lázně Bělohrad | |
iXS European Downhill Cup 2008 - no.3 | 23.08.08 | 24.08.08 | IImenau | |
OLYMPIJSKÉ HRY | 22.08.08 | 23.08.08 | Peking | |
Olympijské hry 2008 | 21.08.08 | 21.08.08 | Peking | |
Olympijské hry 2008 | 20.08.08 | 20.08.08 | Peking | |
ČP Klimatex Cup - časovka do vrchu | 17.08.08 | 17.08.08 | Kamýk nad Vltavou | |
Jesenický šnek - koupaliště | 17.08.08 | 17.08.08 | Rapotín | |
MRSN DH Race Týda Bikepark | 17.08.08 | 17.08.08 | Rokytnice nad Jizerou | |
Ravo Okoloplzně | 17.08.08 | 17.08.08 | Plzeň | |
ČP Klimatex Cup - GP Příbram | 16.08.08 | 16.08.08 | Příbram | |
Haven Svojkovský pohár | 16.08.08 | 16.08.08 | Svojkov u České Lípy | |
BIKE BRDY - ČESKÝ POHÁR - 4. závod - Poštovní spořitelna maraton série | 16.08.08 | 16.08.08 | Lety u Prahy | |
Havex MTB maraton | 16.08.08 | 16.08.08 | Vrchlabí - letiště | |
Rusavská 50 | 16.08.08 | 16.08.08 | Rusava | |
Free Litovel Bobr Bike 2008 | 16.08.08 | 16.08.08 | Litovel | |
ČESKÝ POHÁR 4X, 3. závod | 10.08.08 | 10.08.08 | Přerov | |
Trans Rockies | 10.08.08 | 15.08.08 | Panorama - Fernie (British Colombia) | |
Jesenický šnek - Uhlířák | 09.08.08 | 09.08.08 | Bruntál | |
Kolo pro život - Praha - Karlštejn Tour Kooperativy a České spořitelny | 09.08.08 | 09.08.08 | Praha - Chuchle | |
Vožický maraton | 09.08.08 | 09.08.08 | Mladá Vožice | |
Jundrovský kopeček | 09.08.08 | 09.08.08 | Brno - Jundrov | |
iXS European Downhill Cup 2008 - no.2 | 09.08.08 | 10.08.08 | Chatel | |
Meatfly Moravská 4X Liga 2008 | 03.08.08 | 03.08.08 | Tošovice | |
Erzgebirgs-Bike-Marathon | 03.08.08 | 03.08.08 | Seiffen | |
Summer Cup 8 | 03.08.08 | 03.08.08 | Sandnes | |
Ostravský Chachar /UCI kat. C2/ | 02.08.08 | 02.08.08 | Ostrava Zábřeh, Bělský Les, restaurace Koliba | |
Trek MTB Maraton Krakatit Dobříš | 02.08.08 | 02.08.08 | Dobříš | |
Poštovní spořitelna maraton série - XI. Bell Šumavský MTB maraton - Jihočeský pohár MTB #6 | 02.08.08 | 02.08.08 | Zadov | |
Trek Krušnohorský MTB maraton | 02.08.08 | 02.08.08 | Litvínov | |
UCI MTB WORLD CUP XC #7 | 02.08.08 | 03.08.08 | Bromont | |
UCI MTB WORLD CUP DH/4X #5 | 02.08.08 | 03.08.08 | Bromont | |
UCI MTB WORLD CUP DH/4X #5 | 02.08.08 | 03.08.08 | Bromont | |
Summer cup 7 | 02.08.08 | 02.08.08 | Sandnes | |
Pro Tour - Clasica Ciclista San Sebastian | 02.08.08 | 02.08.08 | San Sebastian | |
Kelly's Peklo severu - FACTOR Koštovský pedál | 27.07.08 | 27.07.08 | Trmice | |
PAL - Becker Cup 2008 - Kozelkův memoriál - finále | 26.07.08 | 26.07.08 | Klabava | |
WBC Specialized Bike Rally Championship #4 | 26.07.08 | 26.07.08 | Podhradí | |
3DH Cupu #3 | 26.07.08 | 26.07.08 | Železný Brod | |
KELLY'S BESKYD TOUR - MISTROVSTVÍ ČR XCM | 26.07.08 | 26.07.08 | Frenštát pod Radhoštěm | |
Kolo pro život - Rubena Manitou Železné Hory - #5 ČP 1/2 XCM | 26.07.08 | 26.07.08 | Chrudim | |
GP 24 hours MTB - Giant Berounská 24 | 26.07.08 | 27.07.08 | Beroun | |
Volný závod BMX | 26.07.08 | 26.07.08 | Mankovice nad Odrou | |
Mountain Bike Challenge | 26.07.08 | 02.08.08 | Kudowa Zdrój - Duszniki Zdrój | |
UCI MTB WORLD CUP XC #6 | 26.07.08 | 27.07.08 | Mont St. Anne | |
UCI MTB WORLD CUP DH/4X #5 | 26.07.08 | 27.07.08 | Mont St. Anne | |
UCI MTB WORLD CUP DH/4X #5 | 26.07.08 | 27.07.08 | Mont St. Anne | |
MISTROVSTVÍ ČR DH | 20.07.08 | 20.07.08 | Klínovec | |
MISTROVSTVÍ ČR DH | 20.07.08 | 20.07.08 | Klínovec | |
Birell Okolobudějc | 20.07.08 | 20.07.08 | České Budějovice | |
ČP Klimatex Cup - Rokytnice (silnice) | 19.07.08 | 19.07.08 | Rokytnice | |
Trek maraton Přes tři vrchy Vysočiny | 19.07.08 | 19.07.08 | Horní Cerekev | |
Alpine Pro Bakovský Maraton | 19.07.08 | 19.07.08 | Bakov nad Jizerou | |
Moravskotřebovský cyklomaraton | 19.07.08 | 19.07.08 | Moravská Třebová | |
Iron Bike | 19.07.08 | 26.07.08 | Entracque - Sauze d'Oulx | |
Jeantex Bike Transalp Challenge | 19.07.08 | 26.07.08 | Füssen - Riva del Garda | |
Summer Cup 5, 6 | 19.07.08 | 20.07.08 | Valkenswaard | |
ČP Klimatex Cup - Rokytnice (kritérium) | 18.07.08 | 18.07.08 | Rokytnice | |
Bundesliga #3 - Bike&Fun | 13.07.08 | 13.07.08 | Saalhausen | |
ČP Klimatex Cup - Plzeň (silnice) | 12.07.08 | 12.07.08 | Plzeň | |
MISTROVSTVÍ ČR XC | 12.07.08 | 13.07.08 | Velké Losiny | |
Galaxy CykloŠvec maraton | 12.07.08 | 12.07.08 | Písek - Semice | |
Scott Krkonošský maraton | 12.07.08 | 12.07.08 | Lomnice nad Popelkou | |
GP 24 hours MTB - Valašská 24 | 12.07.08 | 13.07.08 | Bystřička | |
MISTROVSTVÍ EVROPY DH | 12.07.08 | 13.07.08 | Caspoggio in Valmalenco | |
Summer Cup 3, 4 | 12.07.08 | 13.07.08 | Haaksbergen | |
Salzkammergut Trophy | 12.07.08 | 12.07.08 | Bad Goisern | |
ČP Klimatex Cup - Plzeň (kritérium) | 11.07.08 | 11.07.08 | Plzeň | |
Jihočeský pohár MTB #5 | 06.07.08 | 06.07.08 | Řepice | |
Krkonošský pohár MTB no.5 | 06.07.08 | 06.07.08 | Lázně Bělohrad - Brtev | |
Valašský pohár MTB - XC #6 | 06.07.08 | 06.07.08 | Valašské Klobouky | |
Jesenický šnek - Špica-Duko | 06.07.08 | 06.07.08 | Skály | |
MISTROVSTVÍ ČR 4X | 06.07.08 | 06.07.08 | Šumperk MČR | |
Südtirol Dolomiti Superbike 2008 | 06.07.08 | 06.07.08 | Villabassa | |
ČESKÝ POHÁR 4X, 2. závod | 05.07.08 | 05.07.08 | Šumperk | |
Kolo pro život - Česká spořitelna Bikemaraton Drásal | 05.07.08 | 05.07.08 | Holešov | |
Kelly's Peklo severu - XIII.ročník FoFr CUP | 05.07.08 | 05.07.08 | Prysk | |
Horsefeathers Kozzy Style | 05.07.08 | 06.07.08 | Kaplice | |
Tour de France | 05.07.08 | 27.07.08 | Francie | |
MISTROVSTVÍ SVĚTA | 05.07.08 | 05.07.08 | Villabassa | |
iXS European Downhill Cup 2008 - no.1 | 05.07.08 | 06.07.08 | Sucol | |
MČR - silnice muži | 29.06.08 | 29.06.08 | Jindřichův Hradec | |
ČESKÝ POHÁR DH, 3. závod | 29.06.08 | 29.06.08 | Karlovice | |
Grand Prix Dohňany C1 | 29.06.08 | 29.06.08 | Dohňany | |
MČR - silnice junioři, ženy, juniorky | 28.06.08 | 28.06.08 | Jindřichův Hradec | |
PAL - Becker Cup 2008 - Velká cena Plzně | 28.06.08 | 28.06.08 | Plzeň - Homolka | |
Galaxy Zručský maraton | 28.06.08 | 28.06.08 | Zruč nad Sázavou | |
Author Znovín Cup | 28.06.08 | 28.06.08 | Znojmo | |
Kolo pro život - Olomoucká padesátka České spořitelny - #4 ČP 1/2 XCM | 28.06.08 | 28.06.08 | Olomouc | |
Pearl Izumi MTB Vysocký maraton | 28.06.08 | 28.06.08 | Vysoké nad Jizerou | |
Poštovní spořitelna maraton série - TZB Houštěcký cyklomaraton | 28.06.08 | 28.06.08 | Stará Boleslav | |
Volný závod BMX | 28.06.08 | 28.06.08 | Studénka | |
Český pohár BMX a MTB na BMX dráze 6 | 28.06.08 | 28.06.08 | Milovice | |
Bike and water | 28.06.08 | 28.06.08 | Šternberk | |
Hodový pretek MTB | 28.06.08 | 28.06.08 | Dohňany | |
Summer Cup 1, 2 | 28.06.08 | 29.06.08 | Cheddar | |
Mistrovství Evropy MASTERS | 26.06.08 | 29.06.08 | Žďár nad Sázavou | |
MČR - časovka jednotlivců | 26.06.08 | 26.06.08 | Třeboň | |
Kolo pro život - VC České spořitelny - PRAŽSKÉ SCHODY | 25.06.08 | 25.06.08 | Praha - Hradčanské náměstí | |
MČR - časovka dvojic a družstev | 24.06.08 | 24.06.08 | Nová Bystřice | |
O sud vratislavického piva "KONRÁD" - MTB kriterium | 22.06.08 | 22.06.08 | Vratislavice | |
Jihočeský pohár MTB #4 | 22.06.08 | 22.06.08 | Lenora | |
Dětský MTB CUP Libereckého kraje #5 | 22.06.08 | 22.06.08 | Liberec - Vratislavice (pivovar) | |
Artézia Orel MTB Cup - 3. Velká cena Klimatex | 22.06.08 | 22.06.08 | Bořitov - hasičská zahrada (okr. Blansko) | |
Meatfly Moravská 4X Liga 2008 | 22.06.08 | 22.06.08 | Dolní Morava | |
Pro Tour - týmová časovka | 22.06.08 | 22.06.08 | Eindhoven | |
Valašský pohár MTB - XC #5 | 21.06.08 | 21.06.08 | Semetín | |
3DH Cupu #2 | 21.06.08 | 21.06.08 | Jablonec nad Nisou | |
Memoriál Fanyho Stelzera | 21.06.08 | 21.06.08 | Bouřňák | |
Author 50 Bezděz | 21.06.08 | 21.06.08 | Bezděz | |
APACHE JESTŘEBÍ HORY - ČESKÝ POHÁR - 3. závod | 21.06.08 | 21.06.08 | Úpice | |
Memoriál Fanyho Stelzera | 21.06.08 | 21.06.08 | Bouřňák | |
Mistrovství ČR Elite + Českomoravský pohár challenge 4 | 21.06.08 | 21.06.08 | Favorit Brno | |
Titty Twister Down+Dirt contest | 21.06.08 | 21.06.08 | Skiareál Hlubočky | |
Festival cyklistiky | 20.06.08 | 22.06.08 | Úpice | |
Liberec Road Cycling Cup - Maliník (finále) | 19.06.08 | 19.06.08 | Kateřinky u Liberce | |
Author korida horských kol | 17.06.08 | 17.06.08 | Plzeň - centrum | |
MISTROVSTVÍ SVĚTA | 17.06.08 | 22.06.08 | Val di Sole - Commezzadura | |
MISTROVSTVÍ SVĚTA | 17.06.08 | 22.06.08 | Val di Sole - Commezzadura | |
MISTROVSTVÍ SVĚTA | 17.06.08 | 22.06.08 | Val di Sole - Commezzadura | |
Krkonošský pohár MTB no.3 | 15.06.08 | 15.06.08 | Jilemnice | |
ČESKÝ POHÁR DH, 2. závod | 15.06.08 | 15.06.08 | Špindlerův Mlýn | |
Moravská liga 3 | 15.06.08 | 15.06.08 | Hranice | |
MISTROVSTVÍ EVROPY XCM | 15.06.08 | 15.06.08 | Albstadt | |
Liberec Road Cycling Cup - Jizerky TOUR | 14.06.08 | 14.06.08 | start od pivovaru Konrád | |
ČESKÝ POHÁR XC, 4. závod (C1) | 14.06.08 | 14.06.08 | Špindlerův Mlýn | |
Dětský MTB CUP Libereckého kraje #4 | 14.06.08 | 14.06.08 | Liberec - Vesec (součást 24hod MTB) | |
PAL - Becker Cup 2008 - Porsche Plzeň Superb Cup | 14.06.08 | 14.06.08 | Plzeň | |
Galaxy Petyša Tour | 14.06.08 | 14.06.08 | Rožnov pod Radhoštěm | |
Author Cyklo Maštale | 14.06.08 | 14.06.08 | Toulcovi Maštale | |
Bikemaraton 24 Hours MTB | 14.06.08 | 15.06.08 | Liberec, sport. areál Vesec | |
24hodin MTB | 14.06.08 | 15.06.08 | Vesec u Liberce | |
Mistrovství ČR Elite + Českomoravský pohár challenge 3 | 14.06.08 | 14.06.08 | Hranice | |
Głuszyca Marathon - Kolo pro život | 14.06.08 | 14.06.08 | Głuszyca | |
Poštovní spořitelna maraton série - GIANT Biketour Brezno | 14.06.08 | 14.06.08 | Brezno | |
Pro Tour - Tour de Suisse | 14.06.08 | 22.06.08 | Švýcarsko | |
Kelly's Peklo severu - X.ročník - Okruhy pod Jehlou | 08.06.08 | 08.06.08 | Česká Kamenice | |
Jihočeský pohár MTB #3 | 08.06.08 | 08.06.08 | Kubova Huť | |
PAL - Becker Cup 2008 - Draci na Ronšperku | 08.06.08 | 08.06.08 | Stříbro | |
Krkonošský pohár MTB no.2 | 08.06.08 | 08.06.08 | Lomnice nad Popelkou | |
WBC Specialized Bike Rally Championship #3 | 08.06.08 | 08.06.08 | Fryšták | |
Kooperativa Okolohradce | 08.06.08 | 08.06.08 | Hradec Králové | |
Poštovní spořitelna maraton série - GIANT Berounský BikeMaraton | 08.06.08 | 08.06.08 | Beroun | |
Pro Tour - Critérium du Dauphiné Libéré | 08.06.08 | 15.06.08 | Francie | |
8. ročník Bike Kostka | 07.06.08 | 07.06.08 | Broumov | |
Valašský pohár MTB - XC #4 | 07.06.08 | 07.06.08 | Ratiboř | |
King of Hawka the Mountain, 2. ročník | 07.06.08 | 07.06.08 | Radvanice | |
Meatfly Moravská 4X Liga 2008 | 07.06.08 | 07.06.08 | Šumperk | |
SPECIALIZED BIKE EXTRÉM MOST - ČESKÝ POHÁR - 2. závod | 07.06.08 | 07.06.08 | Most | |
Kolo pro život - Jistebnický kancionál České spořitelny - #3 ČP 1/2 XCM | 07.06.08 | 07.06.08 | Jistebnice | |
Partia Direct Jizerská 50 | 07.06.08 | 07.06.08 | Bedřichov v Jizerských horách | |
Český pohár BMX a MTB na BMX dráze 5 | 07.06.08 | 07.06.08 | Mariánské lázně | |
GT/PEMM BRNO DIRT JAM Info no.II | 07.06.08 | 07.06.08 | Brno - Bystrc | |
Rally di Sardegna - 1. ročník etapového závodu | 07.06.08 | 14.06.08 | Sardínie | |
UCI MTB WORLD CUP XC #5 | 07.06.08 | 08.06.08 | Fort William | |
UCI MTB WORLD CUP DH/4X #3 | 07.06.08 | 08.06.08 | Fort William | |
UCI MTB WORLD CUP DH/4X #3 | 07.06.08 | 08.06.08 | Fort William | |
Liberec Road Cycling Cup - Slovanka | 05.06.08 | 05.06.08 | Jablonec nad Nisou | |
Jihočeský pohár MTB #2 | 01.06.08 | 01.06.08 | Soběslav | |
Artézia Orel MTB Cup - 2. Velká cena Cyklo Plus | 01.06.08 | 01.06.08 | Bořitov - náměstí (okr. Blansko) | |
Krkonošský pohár MTB no.1 | 01.06.08 | 01.06.08 | Trutnov | |
UCI MTB WORLD CUP XC #4 | 31.05.08 | 01.06.08 | Vallnord | |
UCI MTB WORLD CUP DH/4X #2 | 31.05.08 | 01.06.08 | Vallnord | |
UCI MTB WORLD CUP DH/4X #2 | 31.05.08 | 01.06.08 | Vallnord | |
Liberec Road Cycling Cup - Jizerky TOUR | 31.05.08 | 31.05.08 | Milíře (start z Proseče) | |
Specialized Sudety Tour | 31.05.08 | 31.05.08 | Teplice nad Metují | |
Valašský pohár MTB - XC #3 | 31.05.08 | 31.05.08 | Hranice na Moravě | |
Meatfly Moravská 4X Liga 2008 | 31.05.08 | 31.05.08 | Přerov | |
Author Král Šumavy | 31.05.08 | 31.05.08 | Klatovy | |
Kolo pro život - Příbramský permoník České spořitelny | 31.05.08 | 31.05.08 | Příbram | |
Kelly's Peklo severu - Maraton Bohemie | 31.05.08 | 31.05.08 | Nový Bor | |
Mistrovství světa BMX | 31.05.08 | 01.06.08 | Tayiuan | |
Dětský MTB CUP Libereckého kraje #3 | 25.05.08 | 25.05.08 | Vesec u Liberce | |
Jesenický šnek - MTB Kubitárna | 25.05.08 | 25.05.08 | Skály | |
ČESKÝ POHÁR 4X, 1. závod | 25.05.08 | 25.05.08 | Praha | |
Okolo Liberce | 25.05.08 | 25.05.08 | Liberec - Vesec | |
Scott Jičínská 50 | 25.05.08 | 25.05.08 | Jičín | |
Moravská liga 2 | 25.05.08 | 25.05.08 | Třinec | |
Bundesliga #2 - MTB Festival "Bike the Rock" | 25.05.08 | 25.05.08 | Heubach | |
ČESKÝ POHÁR XC, 3. závod (C2) | 24.05.08 | 24.05.08 | Karlovy Vary | |
3DH Cupu #1 | 24.05.08 | 24.05.08 | Meziboří u Litvínova | |
Kolo pro život - Chomutov Tour České spořitelny - #2 ČP 1/2 XCM | 24.05.08 | 24.05.08 | Chomutov | |
ABB MTB Cup 2008 | 24.05.08 | 24.05.08 | Jablonec nad Nisou | |
Moravská liga 1 | 24.05.08 | 24.05.08 | Opava | |
Český pohár BMX 4 + M ČR MTB na BMX dráze | 24.05.08 | 24.05.08 | Praha - Řepy | |
Dirt fight 2008 | 24.05.08 | 24.05.08 | Záboří | |
Nissan Qashqai #5 | 24.05.08 | 24.05.08 | Londýn | |
Liberec Road Cycling Cup - Vítkovem | 22.05.08 | 22.05.08 | Chrastava u Liberce | |
Beskidy MTB Trophy | 22.05.08 | 25.05.08 | Istebna (POL) | |
Pro Tour - Volta Ciclista a Catalunya | 19.05.08 | 25.05.08 | Španělsko | |
PAL - Becker Cup 2008 - O Putovní pohár města Kralovic | 18.05.08 | 18.05.08 | Kralovice | |
Sambar Kladno MTB | 18.05.08 | 18.05.08 | Doksy u Kladna | |
ČESKÝ POHÁR DH, 1. závod | 18.05.08 | 18.05.08 | Krupka u Teplic | |
Generali Sport Bart bikemaraton | 18.05.08 | 18.05.08 | Ústní nad Orlicí | |
Český pohár BMX a MTB na BMX dráze 3 | 18.05.08 | 18.05.08 | Praha - Bohnice | |
Mamut Tour | 17.05.08 | 17.05.08 | Přerov | |
Bikeatlon | 17.05.08 | 17.05.08 | Liberec - Lidové sady | |
Dětský MTB CUP Libereckého kraje #2 | 17.05.08 | 17.05.08 | Liberec - Lidové sady | |
Valašský pohár MTB - XC #2 | 17.05.08 | 17.05.08 | Jablůnka | |
Fox Galaxy maraton Prachatice | 17.05.08 | 17.05.08 | Prachatice | |
Kolo pro život - Brno - Černá Hora - Brno České spořitelny | 17.05.08 | 17.05.08 | Brno | |
Mamut Bike | 17.05.08 | 17.05.08 | Přerov | |
Silesia bike marathon | 17.05.08 | 17.05.08 | Opava | |
Poštovní spořitelna maraton série - GIRO Trans Brdy | 17.05.08 | 17.05.08 | Lety u Prahy | |
UCI Mistrovství ČR BMX Junior Elite + ČMP challenge 2 | 17.05.08 | 17.05.08 | Praha - Bohnice | |
Bike Battle Game | 17.05.08 | 17.05.08 | Ostrava - Stodolní | |
Nissan Qashqai #4 | 17.05.08 | 17.05.08 | Paříž | |
Mad East Challenge 500 | 16.05.08 | 18.05.08 | Altenberg, Krušné hory | |
MISTROVSTVÍ EVROPY XC | 16.05.08 | 18.05.08 | Sankt Wendel | |
Zbraslavská osma | 11.05.08 | 11.05.08 | Praha - Zbraslav | |
Nissan Qashqai #3 | 11.05.08 | 11.05.08 | Mnichov | |
Jihočeský pohár MTB #1 - mistrovství Jihočeského kr. | 10.05.08 | 10.05.08 | Vimperk | |
WBC Specialized Bike Rally Championship #2 | 10.05.08 | 10.05.08 | Podkopná Lhota | |
KELLY'S MALEVIL CUP - ČESKÝ POHÁR - 1. závod (UCI C3) | 10.05.08 | 10.05.08 | Jablonné v P. | |
Giro d'Italia | 10.05.08 | 01.06.08 | Itálie | |
UCI MTB WORLD CUP DH/4X #1 | 10.05.08 | 11.05.08 | Maribor | |
UCI MTB WORLD CUP DH/4X #1 | 10.05.08 | 11.05.08 | Maribor | |
BikeHall Contest | 09.05.08 | 10.05.08 | Trutnov | |
UCI BMX Supercross | 09.05.08 | 10.05.08 | Kodaň | |
ČESKÝ POHÁR XC, 2. závod (C2) | 08.05.08 | 08.05.08 | Teplice | |
Poštovní spořitelna maraton série - Starobrno Fríí! Tour | 08.05.08 | 08.05.08 | Brno autokemp Obora u Brněnské přehrady | |
ČP Klimatex Cup - Benešov nad Ploučnicí | 04.05.08 | 04.05.08 | Benešov nad Ploučnicí | |
Dětský Author Šela maraton | 04.05.08 | 04.05.08 | Lipník nad Bečvou | |
ČP Klimatex Cup - kritérium Třebenice | 03.05.08 | 03.05.08 | Třebenice | |
Author Šela marathon | 03.05.08 | 03.05.08 | Lipník nad Bečvou | |
Kolo pro život - Orlík Tour České spořitelny - #1 ČP 1/2 XCM | 03.05.08 | 03.05.08 | Orlík | |
Škodabike Marathon | 03.05.08 | 03.05.08 | Plzeň | |
4X Night Race | 03.05.08 | 03.05.08 | Szczawno Zdroj | |
UCI MTB WORLD CUP XC #3 | 03.05.08 | 04.05.08 | Madrid | |
Mistrovství Evropy 11, 12, cruiser | 02.05.08 | 04.05.08 | Weiterstadt | |
Nissan Qashqai #2 | 02.05.08 | 03.05.08 | Madrid | |
Kelly's Peklo severu - Horská časovka na Jedlovou | 01.05.08 | 01.05.08 | Jiřetín pod Jedlovou | |
Valašský pohár MTB - XC #1 | 01.05.08 | 01.05.08 | Zašová | |
PowerBar MTB Posázavím 2008 | 01.05.08 | 01.05.08 | Mnichovice u Prahy | |
Pro Tour - Tour de Romandie | 29.04.08 | 04.05.08 | Švícarsko | |
WBC Specialized Bike Rally Championship #1 | 27.04.08 | 27.04.08 | Zlín | |
Ratibořický MTB maraton | 27.04.08 | 27.04.08 | Úpice | |
ČEZ MTB Maraton | 27.04.08 | 27.04.08 | Třebíč | |
Author 50 Český ráj | 26.04.08 | 26.04.08 | Branžež - Nová Ves | |
Škodabike Marathon | 26.04.08 | 26.04.08 | Ostrava | |
Galaxy Platan maraton Tálín | 26.04.08 | 26.04.08 | Tálín | |
MČR Elite + Českomoravský pohár Challenge 1 | 26.04.08 | 27.04.08 | Klatovy | |
UCI MTB WORLD CUP XC #2 | 26.04.08 | 27.04.08 | Offenburg | |
Nissan Qashqai #1 | 25.04.08 | 26.04.08 | Milano | |
Artézia Orel MTB Cup - 1. Velká cena OK Bag | 20.04.08 | 20.04.08 | Bořitov (okr. Blansko) | |
Kelly's Peklo severu - Českolipský maraton | 20.04.08 | 20.04.08 | Česká Lípa | |
Pro Tour - Amstel Gold Race | 20.04.08 | 20.04.08 | Maastricht | |
UCI MTB WORLD CUP XC #1 | 19.04.08 | 20.04.08 | Houffalize | |
Kelly's Peklo severu - Kriterium Česká Lípa | 19.04.08 | 19.04.08 | Česká Lípa | |
Meatfly Moravská 4X Liga 2008 | 19.04.08 | 19.04.08 | Mankovice | |
Twin MTB Rallye Vltava | 19.04.08 | 19.04.08 | Hluboká nad Vltavou | |
Kaktus Bike Svatojurský MTB maratón | 19.04.08 | 19.04.08 | Svatý Jur | |
Mistrovství Evropy 9,10 | 19.04.08 | 20.04.08 | Echichens | |
Sea Otter Classic | 17.04.08 | 20.04.08 | Monterey | |
Sea Otter Classic | 17.04.08 | 20.04.08 | Monterey | |
Sea Otter Classic | 17.04.08 | 20.04.08 | Monterey | |
ČP Klimatex Cup Pičín | 13.04.08 | 13.04.08 | Pičín | |
O sud vratislavického piva "KONRÁD" | 13.04.08 | 13.04.08 | Vratislavice | |
Dětský MTB CUP Libereckého kraje #1 | 13.04.08 | 13.04.08 | Liberec - Vratislavice (pivovar) | |
3. cena Nasavrk MTB | 13.04.08 | 13.04.08 | Nasavrky | |
Alpina Okolopardubic | 13.04.08 | 13.04.08 | Pardubice - Kunětická Hora | |
Český pohár BMX a MTB na BMX dráze 2 | 13.04.08 | 13.04.08 | Praha - Bohnice | |
Bundesliga #1 | 13.04.08 | 13.04.08 | Münsingen | |
UCI BMX Supercross | 12.04.08 | 12.04.08 | Adelaide | |
ČP Klimatex Cup - Cyklo Švec kritérium | 12.04.08 | 12.04.08 | Soběslav | |
ČESKÝ POHÁR XC, 1. závod (C2) | 12.04.08 | 12.04.08 | Pardubice | |
6. ročník Dema Chřibská 50 MTB | 12.04.08 | 12.04.08 | Roštín, rekreační areál Kamínka | |
Přes dva kopce s Toi Toi | 12.04.08 | 12.04.08 | Jedomělice (Kladno) | |
Velká cena Prahy 8 | 12.04.08 | 12.04.08 | Praha - Bohnice | |
Pro Tour - Gent - Wevelgem | 09.04.08 | 09.04.08 | Gent | |
Pro Tour - Vuelta Ciclista al Pais Vasco | 07.04.08 | 12.04.08 | Legazipa | |
Pro Tour - Tour des Flandres | 06.04.08 | 06.04.08 | Brugge | |
Aprílová osmička | 06.04.08 | 06.04.08 | Teplice nad Metují | |
Turieckap | 06.04.08 | 06.04.08 | Turčianske Teplice | |
Kelly's Peklo severu - Benešovská závody MTB | 05.04.08 | 05.04.08 | Benešov nad Ploučnicí | |
Brno - Velká Bíteš - Brno | 30.03.08 | 30.03.08 | Brno, hotel Voroněž | |
GT GoGen Tour 2008 | 30.03.08 | 30.03.08 | Strážovice u Kyjova | |
Kamptal - Klassik - Trophy | 30.03.08 | 30.03.08 | Langenlois | |
Absa Cape Epic | 28.03.08 | 05.04.08 | Knysna - Lourensford | |
Sunshine Cup, 5. závod (XCP) | 16.03.08 | 16.03.08 | Vorokoklini | |
UCI MTB WORLD CUP XCM #1 | 15.03.08 | 16.03.08 | Manavgat/Antalya | |
Paříž - Nice | 09.03.08 | 16.03.08 | Francie | |
Sunshine Cup, 4. závod (XC0) - Afxentia Cup | 09.03.08 | 09.03.08 | Limassol - Yermasogia | |
Open MTB Gran Canaria | 08.03.08 | 08.03.08 | Maspalomas | |
Sunshine Cup, 3. závod (XCO) - Afxentia Cup | 02.03.08 | 02.03.08 | Mantra | |
Sunshine Cup, 2. závod (XCP) | 29.02.08 | 29.02.08 | Mantra - Kionia - Mantra | |
GT GoGen Tour 2008 | 23.02.08 | 23.02.08 | Hradec nad Moravicí | |
Sunshine Cup, 1. závod (XCP) | 23.02.08 | 23.02.08 | Tochni | |
GT GoGen Tour 2008 | 10.02.08 | 10.02.08 | Morávka - Bike park Sviňorky | |
1. Zimní Pražský MTB Marathon | 09.02.08 | 09.02.08 | Praha - Dejvice | |
UCI BMX Supercross | 09.02.08 | 09.02.08 | Madrid | |
Pro Tour - Tour Down Under | 22.01.08 | 27.01.08 | Adelaide | |
GT GoGen Tour 2008 | 20.01.08 | 20.01.08 | Rusava | |
M ČR dráhové discipliny | 22.12.07 | 24.12.07 | DUKLA PRAHA | |
ČP dráhové discipliny v Motole | 09.12.07 | 10.12.07 | DUKLA PRAHA | |
ČP dráhové discipliny v Motole | 25.11.07 | 26.11.07 | DUKLA PRAHA | |
Giro Winter Trans Brdy - Poštovní spořitelna Maraton Série | 17.11.07 | 17.11.07 | Lety u Prahy | |
ČP dráhové discipliny v Motole | 11.11.07 | 12.11.07 | DUKLA PRAHA | |
Kladenská Klika | 03.11.07 | 03.11.07 | Kladno | |
SERIÁL CYKLOKROSŮ V Lounech | 18.10.07 | 18.10.07 | TJ STADION LOUNY | |
Nova Author Cup | 13.10.07 | 13.10.07 | Josefův Důl | |
Světový pohár UCI Supercross | 13.10.07 | 14.10.07 | Frejus | |
Roc d'Azur | 12.10.07 | 12.10.07 | Frejus | |
SERIÁL CYKLOKROSŮ V Lounech | 11.10.07 | 11.10.07 | TJ STADION LOUNY | |
ČESKÝ POHÁR 1/2MX - 8. závod - ČS Kolo pro život | 06.10.07 | 06.10.07 | Trutnov | |
M ČR dráhové discipliny v Motole | 05.10.07 | 07.10.07 | DUKLA PRAHA | |
SERIÁL CYKLOKROSŮ V Lounech | 04.10.07 | 04.10.07 | TJ STADION LOUNY | |
KRITERIUM Staroměstské náměstí | 01.10.07 | 01.10.07 | SK NEUMĚTEL PRAHA | |
Parenzana Marathon | 30.09.07 | 30.09.07 | Poreč | |
VÝJEZD NA HORU Ř Í P | 29.09.07 | 29.09.07 | KCR ROUDNICE NAD LABEM | |
EXTRALIGA 2007 Mistrovství ČR - dvojice | 29.09.07 | 29.09.07 | CK PŘÍBRAM B.E.I. | |
ČS Kolo pro život - Oderská Mlýnice | 29.09.07 | 29.09.07 | Odry | |
Galaxy Soběslavský maraton | 29.09.07 | 29.09.07 | Soběslav | |
S Konradem do Jizerek | 29.09.07 | 29.09.07 | Vratislavice nad Nisou | |
MISTROVSTVÍ EVROPY | 29.09.07 | 29.09.07 | St. Wendel | |
Žacléřská 70 | 28.09.07 | 28.09.07 | Žacléř | |
MISTROVSTVÍ SVĚTA | 26.09.07 | 30.09.07 | Stuttgart | |
ČP NADĚJÍ A MLÁDEŽE - silnice | 24.09.07 | 24.09.07 | KYJOV | |
ČP NADĚJÍ A MLÁDEŽE - kriterium | 23.09.07 | 23.09.07 | KYJOV | |
ČESKÝ POHÁR 4X, 5. závod | 23.09.07 | 23.09.07 | Litoměřice | |
Slovenský pohár 6.kolo | 23.09.07 | 23.09.07 | Bojnice | |
Přilba Moravy | 22.09.07 | 22.09.07 | TJ FAVORIT BRNO | |
Peklo severu - o pohár starosty města | 22.09.07 | 22.09.07 | Česká Kamenice | |
Jihočeský pohár MTB - finále | 22.09.07 | 22.09.07 | Vimperk | |
3DH Meatfly Cup | 22.09.07 | 22.09.07 | Liberec - Ještěd | |
Archa maraton Brdy 2007 | 22.09.07 | 22.09.07 | Mýto u Rokycan | |
M České republiky - dvojice | 21.09.07 | 21.09.07 | TJ FAVORIT BRNO | |
Světový pohár UCI Supercross | 21.09.07 | 22.09.07 | Salt Lake City | |
GIANT Liga PLZEŇ | 20.09.07 | 20.09.07 | SK CAMPSPORT Plzeň | |
Velká cena Hradce Králové - MTB kriterium | 20.09.07 | 20.09.07 | Hradec Králové | |
RockMachine Úterní pohár | 18.09.07 | 18.09.07 | Nový Hradec Králové v Hradci Králové | |
ČASOVKA do vrchu LIBCHAVA | 17.09.07 | 17.09.07 | SPORTOVNÍ KLUB M+S MINAŘÍK | |
ČP MLÁDEŽE | 17.09.07 | 17.09.07 | DUKLA BRNO | |
ČP MLÁDEŽE | 16.09.07 | 16.09.07 | DUKLA BRNO | |
PRAHA - KARLOVY VARY - PRAHA | 16.09.07 | 16.09.07 | SK NEUMĚTEL PRAHA | |
ČESKÝ POHÁR MOTOROLA DH CUP, 4. závod | 16.09.07 | 16.09.07 | Špindlerův Mlýn | |
Slovenský pohár 5.kolo | 16.09.07 | 16.09.07 | Žiar nad Hronom | |
VC BORGES - KRITERIUM | 15.09.07 | 15.09.07 | CK SPARTA PRAHA | |
ČESKÝ POHÁR 1/2MX - 7. závod - ČS Kolo pro život | 15.09.07 | 15.09.07 | Liberec - Ještěd | |
Daikin Open Race | 15.09.07 | 15.09.07 | Plzeň - Borská pole | |
Kašperk Bike | 15.09.07 | 15.09.07 | Kašperské Hory | |
Světový pohár XC #6 | 15.09.07 | 16.09.07 | Maribor | |
Světový pohár DH/4X #5 | 15.09.07 | 16.09.07 | Maribor | |
Světový pohár DH/4X #5 | 15.09.07 | 16.09.07 | Maribor | |
GIANT Liga PLZEŇ | 13.09.07 | 13.09.07 | SK CAMPSPORT Plzeň | |
500 + 1 KOLO | 12.09.07 | 14.09.07 | TJ FAVORIT BRNO | |
ČP MLÁDEŽE - SILNICE | 10.09.07 | 10.09.07 | TJ STADION LOUNY | |
EXTRALIGA 2007 - KRÁL ŠUMAVY | 09.09.07 | 09.09.07 | AUTHOR PRAHA | |
ČP MLÁDEŽE KRITERIUM | 09.09.07 | 09.09.07 | TJ STADION LOUNY | |
ČEZ Cup 2007 | 09.09.07 | 09.09.07 | Třinec - Tyra | |
ZÁVOD PŘÁTELSTVÍ | 08.09.07 | 10.09.07 | HORNORAKOUSKÝ SVAZ CYKLISTIKY | |
Author Král Šumavy | 08.09.07 | 08.09.07 | Klatovy | |
Author Král Šumavy - Road | 08.09.07 | 08.09.07 | Klatovy | |
SPECIALIZED RALLYE SUDETY - Č. POHÁR - 6. závod | 08.09.07 | 08.09.07 | Teplice nad Metují | |
ČS Kolo pro život | 08.09.07 | 08.09.07 | Jevišovka | |
GIANT Liga PLZEŇ | 06.09.07 | 06.09.07 | SK CAMPSPORT Plzeň | |
RockMachine Úterní pohár | 04.09.07 | 04.09.07 | Nový Hradec Králové v Hradci Králové | |
MISTROVSTVÍ SVĚTA | 03.09.07 | 09.09.07 | Fort William | |
MISTROVSTVÍ SVĚTA | 03.09.07 | 09.09.07 | Fort William | |
MISTROVSTVÍ SVĚTA | 03.09.07 | 09.09.07 | Fort William | |
ČP na dráze -- omnium | 02.09.07 | 03.09.07 | SKC Prostějov | |
KED Královehradecká 50 | 02.09.07 | 02.09.07 | Biřička - Nový Hr. Králové | |
Plzeňské Giro - Poštovní spořitelna Maraton Série | 02.09.07 | 02.09.07 | Plzeň | |
Havex Cup | 02.09.07 | 02.09.07 | Lánov u Vrchlabí | |
Swisspower Cup #8 (C1) | 02.09.07 | 02.09.07 | Reinach | |
GRAND PRIX PROSTĚJOVA- mem.Otmara Malečka | 01.09.07 | 01.09.07 | RICARDO RACING TEAM | |
Velká cena města Úval | 01.09.07 | 01.09.07 | Úvaly | |
ČESKÝ POHÁR 1/2MX - 6. závod - ČS Kolo pro život | 01.09.07 | 01.09.07 | Jeseník | |
Bike Babí léto TNT edition | 01.09.07 | 01.09.07 | Chrastava u Liberce | |
Military MTB Maraton | 01.09.07 | 01.09.07 | Plumlov | |
Velká cena Vinných sklepů Lechovice | 01.09.07 | 01.09.07 | Osada Pohádka - Vranovská přehr. | |
Hošek Motor Bike Tour | 01.09.07 | 01.09.07 | Brno - Líšeň | |
Velká cena města Úval | 01.09.07 | 01.09.07 | Úvaly | |
Mistrovství světa lékařů v cyklistice | 30.08.07 | 02.09.07 | SPORT Group s.r.o.+CK PŘÍBRAM BEI | |
GIANT Liga PLZEŇ | 30.08.07 | 30.08.07 | SK CAMPSPORT Plzeň | |
mez. Dvojic | 30.08.07 | 31.08.07 | KOVO Praha | |
ČP NADĚJÍ A MLÁDEŽE - časovka do vrchu | 27.08.07 | 27.08.07 | CK PŘÍBRAM B.E.I. | |
KRITERIUM Staroměstské náměstí | 27.08.07 | 27.08.07 | CK MOTOL | |
KRITERIUM Staroměstské náměstí | 27.08.07 | 27.08.07 | KC SLAVIA PRAHA | |
EXTRALIGA 2007 - GP PŘÍBRAMI | 26.08.07 | 26.08.07 | CK PŘÍBRAM B.E.I. | |
Kriterium lopatárna | 26.08.07 | 26.08.07 | TJ Dynamo ZČE Plzeň | |
VC Police nad Metují - Broumovský pohár | 26.08.07 | 26.08.07 | Police nad Metují | |
ČESKÝ POHÁR 4X, 4. závod | 26.08.07 | 26.08.07 | Praha - Stodůlky | |
Krakow Marathon | 26.08.07 | 26.08.07 | Krakow | |
ČESKÝ POHÁR XC, 6. závod | 25.08.07 | 25.08.07 | Jablonec n. Nisou | |
MISTROVSTVÍ ČR 4X | 25.08.07 | 25.08.07 | Praha - Stodůlky | |
Ravo eXtreme Bike Brdy - Poštovní spořitelna Maraton Série | 25.08.07 | 25.08.07 | Lety u Prahy | |
ČESKÝ POHÁR 1/2MX - 5. závod - ČS Kolo pro život | 25.08.07 | 25.08.07 | Karlovy Vary | |
Plus Náměšťský cyklomaraton | 25.08.07 | 25.08.07 | Náměšť nad Oslavou | |
Moravský bikemaraton | 25.08.07 | 25.08.07 | Leština | |
Kellys Dubnický maraton | 25.08.07 | 25.08.07 | Nová Dubnica | |
závod do vrchu VINAŘICE | 24.08.07 | 24.08.07 | TJ SOKOL HOLÉ VRCHY | |
GIANT Liga PLZEŇ | 23.08.07 | 23.08.07 | SK CAMPSPORT Plzeň | |
RockMachine Úterní pohár | 21.08.07 | 21.08.07 | Nový Hradec Králové v Hradci Králové | |
ČP NADĚJÍ A MLÁDEŽE - silnice HANÁ TOUR | 20.08.07 | 20.08.07 | VEUS - ROSTEX - QUANTUM VYŠKOV | |
VELKÁ CENAČEZ - na Snežníku | 20.08.07 | 20.08.07 | TJ SLAVIA SČE DĚČÍN | |
Světový pohár UCI Supercross | 20.08.07 | 21.08.07 | Peking | |
ČP NADĚJÍ A MLÁDEŽE - kriterium HANÁ TOUR | 19.08.07 | 19.08.07 | VEUS -ROSTEX - QUANTUM VYŠKOV | |
DH Klíny | 18.08.07 | 18.08.07 | Klíny u Litvínova | |
Shibak Contest III | 18.08.07 | 18.08.07 | Lysá nad Labem | |
GALAXY MARATHON - ČESKÝ POHÁR, 5. závod | 18.08.07 | 18.08.07 | Písek | |
Enervit Hlinecká 30 MTB 2007 | 18.08.07 | 18.08.07 | Hlinsko | |
GIANT Liga PLZEŇ | 16.08.07 | 16.08.07 | SK CAMPSPORT Plzeň | |
MISTROVSTVÍ SVĚTA | 12.08.07 | 12.08.07 | Velviers - Eupen | |
Twister MTB marathon | 12.08.07 | 12.08.07 | Malá Morávka | |
Trans Rokies | 12.08.07 | 18.08.07 | Rocky Mountains | |
3DH Meatfly Cup | 11.08.07 | 11.08.07 | Litvínov | |
ČESKÝ POHÁR 1/2MX - 4. závod - Mistrovství ČR - ČS Kolo pro život | 11.08.07 | 11.08.07 | Praha - Karlštějn | |
Ravo Maraton Podkrkonoším - Poštovní spořitelna Maraton Série | 11.08.07 | 11.08.07 | Lázně Bělohrad | |
Peklo Severu - Pahorkáč | 11.08.07 | 11.08.07 | Rumburk | |
ČESKÝ POHÁR 4X, 3. závod | 11.08.07 | 11.08.07 | Szawno Zdrój | |
Dema Horal Alto MTB maratón | 11.08.07 | 11.08.07 | Svit | |
GIANT Liga PLZEŇ | 09.08.07 | 09.08.07 | SK CAMPSPORT Plzeň | |
RockMachine Úterní pohár | 07.08.07 | 07.08.07 | Nový Hradec Králové v Hradci Králové | |
Mistrovství ČR mládeže- závod jednotlivců | 06.08.07 | 06.08.07 | Česko | |
ČESKÝ POHÁR 4X, 2. závod | 05.08.07 | 05.08.07 | Šumperk | |
Erzgebirgs-Bike-Marathon | 05.08.07 | 05.08.07 | Seiffen | |
Swisspower Cup #7 (HC) | 05.08.07 | 05.08.07 | Bern | |
Mistrovství ČR mládeže- čas. dvojic a družstev | 04.08.07 | 04.08.07 | Česko | |
Krakatit Dobříšský MTB Maratón | 04.08.07 | 04.08.07 | Dobříš | |
Trek Krušnohorský Maratón MTB | 04.08.07 | 04.08.07 | Litvínov | |
MTB maratón Dema Otrokovická 50 | 04.08.07 | 04.08.07 | Otrokovice | |
X. Šumavský MTB maraton | 04.08.07 | 04.08.07 | Lyžařský areál Zadov | |
Dema Bánskoštiavnický horský cyklomaratón | 04.08.07 | 04.08.07 | Banská Štiavnica | |
MCEZ - VYSOČINA 2007 | 03.08.07 | 06.08.07 | TJ SLOVAN ŽĎÁR n.Sázavou | |
Mistrovství ČR mládeže- časovka jednotlivců | 02.08.07 | 02.08.07 | Česko | |
GIANT Liga PLZEŇ | 02.08.07 | 02.08.07 | SK CAMPSPORT Plzeň | |
VELKÁ CENA HOLÝCH VRCHŮ - silnice | 29.07.07 | 29.07.07 | TJ SOKOL HOLÉ VRCHY | |
Becker Cup - PAL MTB - Kaznějovské okruhy - finále | 29.07.07 | 29.07.07 | Kaznějov | |
FACTOR - Koštovský Pedál 2007 | 29.07.07 | 29.07.07 | Koštov u Ústí n/Labem | |
Regionem ORLICKA | 28.07.07 | 30.07.07 | SKP DUHA FOŘT Lanškroun | |
KELLY'S BESKYD TOUR - ČESKÝ POHÁR 4. závod | 28.07.07 | 28.07.07 | Frenštát pod Radhoštěm | |
ČS Kolo pro život | 28.07.07 | 28.07.07 | Chrudim | |
MISTROVSTVÍ SVĚTA | 27.07.07 | 29.07.07 | Victoria | |
MISTROVSTVÍ EVROPY | 27.07.07 | 29.07.07 | Elatohori-Pieria | |
MISTROVSTVÍ EVROPY | 27.07.07 | 29.07.07 | Elatohori-Pieria | |
GIANT Liga PLZEŇ | 26.07.07 | 26.07.07 | SK CAMPSPORT Plzeň | |
RockMachine Úterní pohár | 24.07.07 | 24.07.07 | Nový Hradec Králové v Hradci Králové | |
Bikechallenge - 6ti etapový závod | 23.07.07 | 28.07.07 | Duszniki Zdrój - Kudowa | |
MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY | 21.07.07 | 22.07.07 | Zadov | |
3DH Meatfly Cup | 21.07.07 | 21.07.07 | Turnov | |
Mistrovství České republiky - dráha - KEIRIN | 20.07.07 | 23.07.07 | DUKLA PRAHA | |
GIANT Liga PLZEŇ | 19.07.07 | 19.07.07 | SK CAMPSPORT Plzeň | |
kriterium | 16.07.07 | 16.07.07 | CK JEVÍČKO | |
EXTRALIGA 2007 - SILNICE | 15.07.07 | 15.07.07 | CK JEVÍČKO | |
Konrad MTB 2007 - kriterium | 15.07.07 | 15.07.07 | Vratislavice nad Nisou | |
ČESKÝ POHÁR MOTOROLA DH CUP, 3. závod - MISTROVSTVÍ ČR | 15.07.07 | 15.07.07 | Klínovec | |
Světový pohár MX# 3 | 15.07.07 | 15.07.07 | Bourg d'Oisans | |
MCEZ KADETŮ - MLÉČNÝ ZÁVOD | 14.07.07 | 16.07.07 | TJ STADION LOUNY | |
Becker Cup - PAL MTB - Cross Country | 14.07.07 | 14.07.07 | Klabava | |
Scott Krkonošský Maraton | 14.07.07 | 14.07.07 | Lomnice nad Popelkou | |
Salzkammergut Trophy | 14.07.07 | 14.07.07 | Bad Goisern | |
TOUR de FEMINI - O cenu ČESKÉHO ŠVÝCARSKA | 13.07.07 | 16.07.07 | KLUB CYKLISTIKY KRÁSNÁ LÍPA | |
GIANT Liga PLZEŇ | 12.07.07 | 12.07.07 | SK CAMPSPORT Plzeň | |
MISTROVSTVÍ EVROPY | 12.07.07 | 15.07.07 | Cappadocia | |
RockMachine Úterní pohár | 10.07.07 | 10.07.07 | Nový Hradec Králové v Hradci Králové | |
Memoriál Šediny - kriterium | 08.07.07 | 08.07.07 | CK SLAVOJ TEREZÍN | |
ČEZ Cup 2007 | 08.07.07 | 08.07.07 | Turzovka - ski areál | |
MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ROUDNICE N.L. Masters | 07.07.07 | 07.07.07 | KCR ROUDNICE NAD LABEM | |
Jihočeský pohár MTB | 07.07.07 | 07.07.07 | Zadov | |
DRÁSAL - ČESKÝ POHÁR 1/2MX - 3. závod - ČS Kolo pro život | 07.07.07 | 07.07.07 | Holešov | |
Kozzy Style | 07.07.07 | 08.07.07 | Kaplice | |
Světový pohár MX# 2 - Dolomiti Superbike | 07.07.07 | 08.07.07 | Villabassa | |
Světový pohár DH/4X #4 | 07.07.07 | 08.07.07 | Schladming | |
Světový pohár DH/4X #4 | 07.07.07 | 08.07.07 | Schladming | |
GIRO de ZAVADILKA - ailniční závod družstev | 06.07.07 | 06.07.07 | KCR ROUDNICE NAD LABEM | |
MCEZ juniorů JT | 06.07.07 | 09.07.07 | TJ ZĆE PLZEŇ | |
Slovenský pohár 4.kolo - Mistrovství SR | 05.07.07 | 05.07.07 | Kláštor pod Znievom | |
MISTROVSTVÍ MORAVY | 03.07.07 | 03.07.07 | TJ FAVORIT BRNO | |
EXTRALIGA 2007 MISTROVSTVÍ ČR a SR silnice | 02.07.07 | 02.07.07 | TJ FAVORIT BRNO | |
MISTROVSTVÍ EVROPY MASTERS ve Ždáru n.Sázavou | 02.07.07 | 02.07.07 | M E R K s.r.o. | |
EXTRALIGA 2007 MISTROVSTVÍ ČR a SR silnice | 01.07.07 | 01.07.07 | TJ FAVORIT BRNO | |
MISTROVSTVÍ EVROPY MASTERS ve Ždáru n.Sázavou | 01.07.07 | 01.07.07 | M E R K s.r.o. | |
Artézia Orel MTB Cup - Velká cena KLIMATEX | 01.07.07 | 01.07.07 | Bořitov | |
Duna Marathon | 01.07.07 | 01.07.07 | Budapešť | |
Slovenský pohár 3.kolo (C2) | 01.07.07 | 01.07.07 | Dohňany | |
MISTROVSTVÍ EVROPY MASTERS ve Ždáru n.Sázavou | 30.06.07 | 30.06.07 | M E R K s.r.o. | |
UCI MEMORIÁL Lubomíra HARGAŠE | 30.06.07 | 30.06.07 | TJ FAVORIT BRNO + DUKLA BRNO | |
3DH Meatfly Cup | 30.06.07 | 30.06.07 | lokalita bude upřesněna | |
ČS Kolo pro život | 30.06.07 | 30.06.07 | Olomouc | |
TZB Houštecký maraton - Poštovní spořitelna Maraton Série | 30.06.07 | 30.06.07 | Houštka u Staré Boleslavi | |
Author Znovín Cup | 30.06.07 | 30.06.07 | Šatov (Znojmo) | |
Peklo severu - Fofr Cup | 30.06.07 | 30.06.07 | Prysk | |
Světový pohár XC #5 | 30.06.07 | 01.07.07 | Saint Felicien | |
EXTRALIGA 2007 MISTR.ČR a SR SILNICE čas jednotl. | 29.06.07 | 29.06.07 | TJ FAVORIT BRNO | |
MISTROVSTVÍ EVROPY MASTERS ve Ždáru n.Sázavou | 29.06.07 | 29.06.07 | M E R K s.r.o. | |
UCI GRAND PRIX FRAMAR 2007 | 29.06.07 | 29.06.07 | TJ KOVO PRAHA | |
GIANT Liga PLZEŇ | 28.06.07 | 28.06.07 | SK CAMPSPORT Plzeň | |
EXTRALIGA 2007 MISTR.ČR a SR SILNICE čas družstev | 27.06.07 | 27.06.07 | TJ FAVORIT BRNO | |
RockMachine Úterní pohár | 26.06.07 | 26.06.07 | Nový Hradec Králové v Hradci Králové | |
Jihočeský pohár MTB | 24.06.07 | 24.06.07 | Kubova Huť | |
ČESKÝ POHÁR MOTOROLA DH CUP, 2. závod | 24.06.07 | 24.06.07 | Velké Karlovice | |
Slovenský pohár 2.kolo | 24.06.07 | 24.06.07 | Hrad Branč | |
Becker Cup - PAL MTB - Velká cena Plzně | 23.06.07 | 23.06.07 | Plzeň Homolka | |
Shimano Cup | 23.06.07 | 23.06.07 | Karviná | |
APACHE JESTŘEBÍ HORY - ČESKÝ POHÁR - MČR | 23.06.07 | 23.06.07 | Úpice | |
Author 50 Bezděz | 23.06.07 | 23.06.07 | Bezděz | |
Galaxy Petyša Tour | 23.06.07 | 23.06.07 | Rožnov pod Radhoštěm | |
Dema maratón MTB "O pohár starosty města" | 23.06.07 | 23.06.07 | Kamenice nad Lipou | |
Světový pohár XC #4 | 23.06.07 | 24.06.07 | Mont St. Anne | |
Světový pohár DH/4X #3 | 23.06.07 | 24.06.07 | Mont St. Anne | |
Světový pohár DH/4X #3 | 23.06.07 | 24.06.07 | Mont St. Anne | |
Qashqai Urban Challenge | 22.06.07 | 23.06.07 | Paris | |
GIANT Liga PLZEŇ | 21.06.07 | 21.06.07 | SK CAMPSPORT Plzeň | |
Author Korida horských kol | 20.06.07 | 20.06.07 | Plzeň - město | |
EXTRALIGA 2007 - SILNICE | 18.06.07 | 18.06.07 | SKP DUHA FORT LANŠKROUN | |
PODBOŘANSKÉ KRITERIUM | 17.06.07 | 17.06.07 | CK PODOBOŘANY | |
ČP NADĚJÍ A MLÁDEŽE - kriterium | 17.06.07 | 17.06.07 | SKP DUHA FORT LANŠKROUN | |
Artézia Orel MTB Cup - Velká cena O.K. Bag | 17.06.07 | 17.06.07 | Bořitov | |
Swisspower Cup #6 (C2) | 17.06.07 | 17.06.07 | Savognin | |
ČP DRÁHA - MĚŘITELNÉ DISCIPLINY | 16.06.07 | 18.06.07 | DYNAMO PLZEŇ ZČE | |
ČESKÝ POHÁR XC, 4. závod | 16.06.07 | 16.06.07 | Velké Losiny | |
Fanyho Memoriál | 16.06.07 | 16.06.07 | Mikulov v Krušných Horách | |
ČS Kolo pro život | 16.06.07 | 16.06.07 | Příbram | |
Peklo severu - MTB maraton Bohemie | 16.06.07 | 16.06.07 | Nový Bor | |
24 hodin MTB | 16.06.07 | 17.06.07 | Liberec - Vesec | |
Giant Biketour - Poštovní spořitelna Maraton Série | 16.06.07 | 16.06.07 | Brezno | |
GIANT Liga PLZEŇ | 14.06.07 | 14.06.07 | SK CAMPSPORT Plzeň | |
ČS Kolo pro život - Pražské schody (exhibice) | 13.06.07 | 13.06.07 | Praha - Hradčany | |
RockMachine Úterní pohár | 12.06.07 | 12.06.07 | Nový Hradec Králové v Hradci Králové | |
ČP NADĚJÍ A MLÁDEŽE kriterium | 11.06.07 | 11.06.07 | CK JINDŘICHŮV HRADEC | |
EXTRALIGA 2007 - SILNICE | 10.06.07 | 10.06.07 | CK JINDŘICHŮV HRADEC | |
Becker Cup - PAL MTB - Draci na Ronšperku | 10.06.07 | 10.06.07 | Stříbro | |
7. ročník Bike Kostka - Broumovský pohár | 10.06.07 | 10.06.07 | Broumov | |
Giant Berounský Bike Maraton - Poštovní spořitelna Maraton Série | 10.06.07 | 10.06.07 | Beroun | |
Jesenický MTB maratón 2007 | 09.06.07 | 09.06.07 | osada Volárna u Bruntálu | |
ČESKÝ POHÁR 1/2MX - 2. závod - ČS Kolo pro život | 09.06.07 | 09.06.07 | Jistebnice | |
Author Cyklo Maštale | 09.06.07 | 09.06.07 | Proseč | |
Cyklo Patria Direct Jizerská 50 | 09.06.07 | 09.06.07 | Bedřichov v Jizerských Horách | |
Downtown Zlín | 09.06.07 | 09.06.07 | Zlín | |
Světový pohár XC #3 | 09.06.07 | 10.06.07 | Champéry | |
Světový pohár DH/4X #2 | 09.06.07 | 10.06.07 | Champéry | |
Světový pohár DH/4X #2 | 09.06.07 | 10.06.07 | Champéry | |
MTB Beskidy Trophy | 08.06.07 | 10.06.07 | Istebna | |
GIANT Liga PLZEŇ | 07.06.07 | 07.06.07 | SK CAMPSPORT Plzeň | |
Out of Bounds Weekend | 07.06.07 | 10.06.07 | Leogang | |
do vrchu KOMÁŘÍ VÍŽKA - Memoriál Josefa Mareše, | 04.06.07 | 04.06.07 | TOP TEN TEAM TEPLICE | |
ČESKÝ POHÁR 4X, 1. závod | 03.06.07 | 03.06.07 | Přerov | |
RockMachine Kooperativa Okolohradce | 03.06.07 | 03.06.07 | Hradec Králové - Všesportovní stad. | |
Specialized Sensor Sudety Tour | 02.06.07 | 02.06.07 | Teplice nad Metují | |
MCEZ - L I D I C E 2007 VC ĆT | 02.06.07 | 04.06.07 | CYKLO LIDICE + CK PŘÍBRAM B.E.I. | |
MALÝ ZÁVOD MÍRU | 02.06.07 | 04.06.07 | CK LANŠKROUN | |
ČP DRÁHA - MĚŘITELNÉ DISCIPLINY | 02.06.07 | 04.06.07 | TJ FAVORIT BRNO | |
ČESKÝ POHÁR XC, 3. závod (C1) | 02.06.07 | 02.06.07 | Česká Kamenice | |
Becker Cup - PAL MTB - O putovní pohár města Kralovic | 02.06.07 | 02.06.07 | Kralovice | |
3DH Meatfly Cup | 02.06.07 | 02.06.07 | Železný Brod | |
ČS Kolo pro život | 02.06.07 | 02.06.07 | Chomutov | |
Galaxy Zručský MTB maraton | 02.06.07 | 02.06.07 | Zruč nad Sázavou | |
VC WINDOORS | 01.06.07 | 01.06.07 | CK PŘÍBRAM B.E.I. | |
Wheels of Speed World Downhill Challenge | 01.06.07 | 03.06.07 | Willingen | |
večerní kriterium MNICHOVO HRADIŠTĚ | 31.05.07 | 31.05.07 | TJ SOKOL HOLÉ VRCHY | |
GIANT Liga PLZEŇ | 31.05.07 | 31.05.07 | SK CAMPSPORT Plzeň | |
RockMachine Úterní pohár | 29.05.07 | 29.05.07 | Nový Hradec Králové v Hradci Králové | |
Ć MLÁDEŽE - časovka dvojic a družstev | 28.05.07 | 28.05.07 | WHIRPOOL junior HRADEC KRÁLOVÉ | |
ČP MLÁDEŽE - ČASOVKA JEDNOTLIVCŮ | 27.05.07 | 27.05.07 | WHIRPOOL junior HRADEC KRÁLOVÉ | |
Artézia Orel MTB Cup - Velká cena CYKLO PLUS | 27.05.07 | 27.05.07 | Bořitov | |
Peklo Severu - Okruhy pod Jehlou | 27.05.07 | 27.05.07 | Česká Kamenice | |
ČEZ Cup 2007 | 27.05.07 | 27.05.07 | Opava - jezero Sádrovna | |
ČESKÝ POHÁR MOTOROLA DH CUP, 1. závod | 27.05.07 | 27.05.07 | Krupka u Teplic | |
OKOLO MOSTU - ČESKÝ POHÁR 2. závod | 26.05.07 | 26.05.07 | Most | |
Author Král Šumavy | 26.05.07 | 26.05.07 | Klatovy | |
Světový pohár XC #2 | 26.05.07 | 27.05.07 | Offenburg | |
Qashqai Urban Challenge | 25.05.07 | 26.05.07 | Kolín n. Rýnem | |
GIANT Liga PLZEŇ | 24.05.07 | 24.05.07 | SK CAMPSPORT Plzeň | |
MISTROVSTVÍ OBLASTÍ - jednotlivci | 21.05.07 | 21.05.07 | KRAJSKÉ SVAZY CYKLISTIKY | |
MISTROVSTVÍ OBLASTÍ - čas.jednotl. | 20.05.07 | 20.05.07 | KRAJSKÉ SVAZY CYKLISTIKY | |
PAL MTB - Velká cena Kokos Teamu | 20.05.07 | 20.05.07 | Nečtiny | |
Babenberger Trophy | 20.05.07 | 20.05.07 | Vídeň | |
ČESKÝ POHÁR XC, 2. závod (C1 muži) | 19.05.07 | 19.05.07 | Kutná Hora | |
Bzovská Rokle | 19.05.07 | 19.05.07 | Bzí u Železného Brodu | |
Dema Cup - Novocerekvická stráň | 19.05.07 | 19.05.07 | Nová Cerekev, okr. Pelhřimov | |
Ravo Trans Brdy - Poštovní spořitelna Maraton Série | 19.05.07 | 19.05.07 | Lety u Prahy | |
ČESKÝ POHÁR 1/2MX - 1. závod - ČS Kolo pro život | 19.05.07 | 19.05.07 | Brno | |
7. ročník Silesia Bike Marathon | 19.05.07 | 19.05.07 | Opava - jezero Sádrovna | |
Novocerekvická stráň | 19.05.07 | 19.05.07 | Nová Cerekev | |
Swisspower Cup #5 - mistrovství Švýcarska | 19.05.07 | 19.05.07 | Gränichen | |
Mad East Challenge | 18.05.07 | 20.05.07 | Altenberg | |
Qashqai Urban Challenge | 18.05.07 | 19.05.07 | Madrid | |
GIANT Liga PLZEŇ | 17.05.07 | 17.05.07 | SK CAMPSPORT Plzeň | |
RockMachine Úterní pohár | 15.05.07 | 15.05.07 | Nový Hradec Králové v Hradci Králové | |
EXTRALIGA 2007 - SILNICE | 14.05.07 | 14.05.07 | SKP DUHA LANŠKROUN | |
EXTRALIGA 2007 - SILNICE | 13.05.07 | 13.05.07 | PSK WHIRPOOL Hradec Králové | |
OKRUHY JABLONECKA - memoriál Karla BOUŠKY | 13.05.07 | 13.05.07 | SK BŘÍZKY JABLONEC nad .Nisou | |
Jihočeský pohár MTB | 13.05.07 | 13.05.07 | Strakonice | |
Swisspower Cup #4 (C1) | 13.05.07 | 13.05.07 | Hasliberg | |
ČP dráha - sprinterské dny | 12.05.07 | 14.05.07 | DYNAMO ZČE PLZEŇ | |
PAL MTB - Porsche Plzeň Fabia Cup | 12.05.07 | 12.05.07 | Plzeň Košutka | |
KELLY'S MALEVIL CUP - ČESKÝ POHÁR 1. závod | 12.05.07 | 12.05.07 | Heřmanice | |
Galaxy bikemaraton | 12.05.07 | 12.05.07 | Prachatice | |
Světový pohár DH/4X #1 | 12.05.07 | 13.05.07 | Vigo | |
Světový pohár DH/4X #1 | 12.05.07 | 13.05.07 | Vigo | |
Qashqai Urban Challenge | 11.05.07 | 12.05.07 | Milan | |
MCEZ - ZÁVOD MÍRU juniorů | 10.05.07 | 14.05.07 | CK SLAVOJ TEREZÍN | |
GIANT Liga PLZEŇ | 10.05.07 | 10.05.07 | SK CAMPSPORT Plzeň | |
Starobrno Fríí...! Tour | 08.05.07 | 08.05.07 | Brno - přehrada | |
Plzeňský cyklomaraton údolím Berounky | 08.05.07 | 08.05.07 | Plzeň - Doubravka | |
Starobrno Fríí...! Tour - Poštovní spořitelna Maraton Série | 08.05.07 | 08.05.07 | Brno - přehrada | |
ČP NADĚJÍ A MLÁDEŽE Závod Osvobození Benešov | 07.05.07 | 07.05.07 | TJ SLAVIA SČE DĚČÍN | |
ČP NADĚJÍ A MLÁDEŽE - kriterium Třebenice | 06.05.07 | 06.05.07 | CK SLAVOJ TEREZÍN | |
PAL MTB - Úterské dršky | 06.05.07 | 06.05.07 | Úterý | |
Dětské závody Author Šela Marathonu | 06.05.07 | 06.05.07 | Přerov | |
MCEZ - ZMN JEVÍČKO -GP Matoušek | 05.05.07 | 07.05.07 | CK JEVÍČKO | |
3DH Meatfly Cup | 05.05.07 | 05.05.07 | Jablonec nad Nisou | |
Author Šela Maraton | 05.05.07 | 05.05.07 | Hrad Helfštýn | |
ČS Kolo pro život | 05.05.07 | 05.05.07 | Orlík | |
Festina 4X Nightrace | 05.05.07 | 05.05.07 | Sczawno Zdrój | |
KRITERIUM - MEMORIÁL JOSEFA KŘIVKY | 04.05.07 | 04.05.07 | LOKOMOTIVA PARDUBICE | |
MCEZ - žen - GRACIA ORLOVÁ 2007 - UCI | 04.05.07 | 07.05.07 | OV GRACIA - ORLOVÁ | |
závody kategorie MTB | 04.05.07 | 04.05.07 | TECHNICKÁ UNIVERZITA LIBEREC | |
Bundesliga XCO (HC) - Bike The Rock | 04.05.07 | 06.05.07 | Heubach | |
Qashqai Urban Challenge | 04.05.07 | 05.05.07 | Newcastle | |
GIANT Liga PLZEŇ | 03.05.07 | 03.05.07 | SK CAMPSPORT Plzeň | |
CIHLÁŘŮV MEMORIÁL - KRITERIUM | 02.05.07 | 02.05.07 | Pražský svaz cyklistiky | |
RockMachine Úterní pohár | 01.05.07 | 01.05.07 | Nový Hradec Králové v Hradci Králové | |
Jihočeský pohár MTB | 01.05.07 | 01.05.07 | Horní Planá | |
Peklo Severu - Horská MTB časovka Jedlová | 01.05.07 | 01.05.07 | Jiřetín pod Jedlovou | |
KHS MTB Posázavím 2007 | 01.05.07 | 01.05.07 | Mnichovice u Prahy | |
Karpazc MTB Marathon | 01.05.07 | 01.05.07 | Karpacz | |
ČP NADĚJÍ A MLÁDEŽE - silnice | 30.04.07 | 30.04.07 | TJ FAVORIT BRNO | |
ČP NADĚJÍ A MLÁDEŽE - časovka jednotlivců | 29.04.07 | 29.04.07 | TJ FAVORIT BRNO | |
Alpina Okolopardubic | 29.04.07 | 29.04.07 | Kunětická Hora | |
Gunn Rita Marathon | 29.04.07 | 29.04.07 | Montebelluna | |
Swisspower Cup #3 (C2) | 29.04.07 | 29.04.07 | Perrefitte | |
ČESKÝ POHÁR XC, 1. závod (C2) | 28.04.07 | 28.04.07 | Teplice | |
Škodabike Marathon | 28.04.07 | 28.04.07 | Plzeň | |
Škoda Auto Grand Prix (C1) | 28.04.07 | 28.04.07 | Chociez | |
večerní kriterium ŘEPOV | 26.04.07 | 26.04.07 | TJ SOKOL HOLÉ VRCHY | |
GIANT Liga PLZEŇ | 26.04.07 | 26.04.07 | SK CAMPSPORT Plzeň | |
Vimperská liga horských kol | 25.04.07 | 25.04.07 | Vimperk - Autocamp Vodník | |
Měemoriál Menharta a Hellera - silnice Třebušín | 23.04.07 | 23.04.07 | CK SLAVOJ TEREZÍN | |
silnice s mezinárodní účastí | 23.04.07 | 23.04.07 | CK SLAVOJ TEREZÍN | |
časovka jednotlivců s mezinárodní účastí Račice | 22.04.07 | 22.04.07 | CK SLAVOJ TEREZÍN | |
14. ročník Aprílová osmička MTB - Broumovský pohár | 22.04.07 | 22.04.07 | Teplice nad Metují | |
ČEZ Cup 2007 | 22.04.07 | 22.04.07 | Ostrava - Petřkovice | |
Peklo Severu - Českolipský Rewico MTB Maraton | 22.04.07 | 22.04.07 | Česká Lípa | |
Světový pohár XC #1 | 21.04.07 | 22.04.07 | Houffalize | |
ČP dráha Motol - měření discipliny | 21.04.07 | 23.04.07 | DUKLA PRAHA | |
Jihočeský pohár MTB | 21.04.07 | 21.04.07 | Vimperk | |
Peklo Severu - Městské MTB kritérium | 21.04.07 | 21.04.07 | Česká Lípa | |
Author 50 Český ráj | 21.04.07 | 21.04.07 | Branžež Nová Ves | |
Veřejný závod horských kol Šumavská 30 | 21.04.07 | 21.04.07 | Nový Spálenec - Česká Kubice | |
GIANT Liga PLZEŇ | 19.04.07 | 19.04.07 | SK CAMPSPORT Plzeň | |
RockMachine Úterní pohár | 17.04.07 | 17.04.07 | Nový Hradec Králové v Hradci Králové | |
ČP NADĚJÍ A MLÁDEŽE Mem.R.Schejbala - silnice | 16.04.07 | 16.04.07 | DYNAMO ZČE PLZEŇ | |
ČP NADĚJÍ A MLÁDEŽE - kriterium-Lopatárna | 15.04.07 | 15.04.07 | DYNAMO ZČE PLZEŇ | |
Bundesliga XCO (C1) | 15.04.07 | 15.04.07 | Münsingen | |
Slovenský pohár 1.kolo | 15.04.07 | 15.04.07 | Vinohrady nad Váhom | |
Swisspower Cup #2 (C2) | 15.04.07 | 15.04.07 | Wintherthur | |
Konrad MTB XC 2007 | 14.04.07 | 14.04.07 | Vratislavice nad Nisou | |
DEMA Chřibská 50 | 14.04.07 | 14.04.07 | Roštín, rekr. areál Kamínka | |
Xterra MTB Rallye Vltava | 14.04.07 | 14.04.07 | Hluboká nad Vltavou | |
Přes dva kopce | 14.04.07 | 14.04.07 | Jedomělice, okr. Kladno | |
Internazionali d'Italia Cittá di Brescia- Trofeo G. Cigala (C1) | 14.04.07 | 14.04.07 | Brescia | |
Vienna Air King | 14.04.07 | 15.04.07 | Vienna | |
GIANT Liga PLZEŇ | 12.04.07 | 12.04.07 | SK CAMPSPORT Plzeň | |
Sea Otter Classic | 12.04.07 | 15.04.07 | Monterey | |
Sea Otter Classic | 12.04.07 | 15.04.07 | Monterey | |
Sea Otter Classic | 12.04.07 | 15.04.07 | Monterey | |
Sea Otter Classic | 12.04.07 | 15.04.07 | Monterey | |
Sea Otter Classic | 12.04.07 | 15.04.07 | Monterey | |
Vimperská liga horských kol | 11.04.07 | 11.04.07 | Vimperk - Autocamp Vodník | |
ČP NADĚJÍ A MLÁDEŽE - PIČÍN | 09.04.07 | 09.04.07 | CK PŘÍBRAM B.E.I. | |
ČP NADĚJÍ A MLÁDEŽE | 08.04.07 | 08.04.07 | CYKLO ŠVEC SOBĚSLAV | |
Jarní bahno 2007 - 4. závod | 07.04.07 | 07.04.07 | Karlovy Vary - Sedlečko | |
Peklo Severu - Benešovské závody horských kol | 07.04.07 | 07.04.07 | Benešov nad Ploučnicí | |
GIANT Liga PLZEŇ | 05.04.07 | 05.04.07 | SK CAMPSPORT Plzeň | |
RockMachine Úterní pohár | 03.04.07 | 03.04.07 | Nový Hradec Králové v Hradci Králové | |
EXTRALIGA 2007 - Brno - Velká Bíteš - Brno | 02.04.07 | 02.04.07 | TJ FAVORIT BRNO | |
16. Kamptal-Klassik-Trophy (C1) | 01.04.07 | 01.04.07 | Langenlois / Zöbing | |
Swisspower Cup #1 (C1) | 01.04.07 | 01.04.07 | Schaan | |
Jarní bahno 2007 - 3. závod | 31.03.07 | 31.03.07 | Karlovy Vary - Tři kříže | |
MISTROVSTVÍ SVĚTA | 29.03.07 | 01.04.07 | Palma de Mallorca | |
RockMachine Úterní pohár | 27.03.07 | 27.03.07 | Nový Hradec Králové v Hradci Králové | |
8. Grand Prix Zlatolicje (C2) | 25.03.07 | 25.03.07 | Zlatolicje | |
Jarní bahno 2007 - 2. závod | 24.03.07 | 24.03.07 | Karlovy Vary - letní kino | |
Cape Epic - 8mi etapový závod | 24.03.07 | 24.03.07 | Knysnia - Cape Town | |
Sunshine Cup #4 | 18.03.07 | 18.03.07 | Voroklini | |
Jarní bahno 2007 - 1. závod | 17.03.07 | 17.03.07 | Karlovy Vary - Linhart | |
Světový pohár MX #1 | 17.03.07 | 18.03.07 | Gran Canaria | |
Race under the Sun | 11.03.07 | 11.03.07 | Yermasogia | |
Sunshine Cup #2+#3 - XCO+XCT+XCP - "Afxentia Stage Cup" | 04.03.07 | 04.03.07 | Lythrodontas/Mantra | |
GT GoGEN Tour 2007, 4. závod | 03.03.07 | 03.03.07 | Okříšky | |
Meatfly GoGen Freestyle Games | 03.03.07 | 03.03.07 | Brno - hala Rondo | |
GT GoGEN Tour 2007, 3. závod | 25.02.07 | 25.02.07 | Osvětimany | |
Sunshine Cup #1 | 25.02.07 | 25.02.07 | Tochni Village | |
1. zimní pražský MTB marathon | 17.02.07 | 17.02.07 | Praha | |
Kona White Style | 03.02.07 | 03.02.07 | Leogang | |
MISTROVSTVÍ SVĚTA | 27.01.07 | 28.01.07 | Hooglede - Gits | |
GT GoGEN Tour 2007, 2. závod | 21.01.07 | 21.01.07 | Rusava | |
GT GoGEN Tour 2007, 1. závod | 06.01.07 | 06.01.07 | Petrůvka | |
závody sportovních center mládeže | 13.12.06 | 13.12.06 | DUKLA Praha | |
závody sportovních center mládeže | 06.12.06 | 06.12.06 | DUKLA Praha | |
M ČR omnium | 02.12.06 | 03.12.06 | Praha MOTOL | |
závody sportovních center mládeže | 29.11.06 | 29.11.06 | DUKLA Praha | |
Specialized Bikerally | 25.11.06 | 25.11.06 | Zlín - Jižní svahy | |
závody sportovních center mládeže | 22.11.06 | 22.11.06 | DUKLA Praha | |
ČP mládeže | 18.11.06 | 19.11.06 | DUKLA Praha - Motol | |
Giro Winter Trans Brdy - Progress Cycle Maraton Série | 18.11.06 | 18.11.06 | Lety u Prahy | |
Velká cena Holých Vrchů-UCI 2 | 17.11.06 | 17.11.06 | TJ SOKOL Holé Vrchy | |
závody sportovních center mládeže | 15.11.06 | 15.11.06 | DUKLA Praha | |
Merida Sport Life cup | 11.11.06 | 11.11.06 | Brno | |
Velká cena penzionu SPARING-4.ročník | 11.11.06 | 11.11.06 | TJ SOKOL Holé Vrchy | |
závody sportovních center mládeže | 08.11.06 | 08.11.06 | DUKLA Praha | |
ČP mládeže + M SCM | 04.11.06 | 05.11.06 | DUKLA Praha - Motol | |
Kladenská Klika | 04.11.06 | 04.11.06 | Kladno | |
závody sportovních center mládeže | 01.11.06 | 01.11.06 | DUKLA Praha | |
závody sportovních center mládeže | 01.11.06 | 01.11.06 | DUKLA Praha | |
Specialized Bikerally | 29.10.06 | 29.10.06 | Žlutava u Otrokovic | |
Poslední zmazání - vyjížďka | 28.10.06 | 28.10.06 | Mařenice | |
závody sportovních center mládeže | 25.10.06 | 25.10.06 | DUKLA Praha | |
SERIÁL CYKLOKROSŮ III.část | 18.10.06 | 18.10.06 | STADION LOUNY | |
Český pohár BMX 9 | 14.10.06 | 14.10.06 | Bílina | |
SERIÁL CYKLOKROSŮ II.část | 11.10.06 | 11.10.06 | STADION LOUNY | |
MTB XC Author Soběšická Mulda | 08.10.06 | 08.10.06 | Brno - Lesná | |
Moravská liga 11 | 08.10.06 | 08.10.06 | Třinec | |
Veřejný závod MTB | 07.10.06 | 07.10.06 | Litvínov | |
Trutnovská padesátka ČS | 07.10.06 | 07.10.06 | Trutnov | |
Český pohár BMX 8 | 07.10.06 | 07.10.06 | Bohnice | |
Moravská liga 10 | 07.10.06 | 07.10.06 | Třinec | |
MISTROVSTVÍ ČR | 05.10.06 | 08.10.06 | DUKLA Praha - Motol | |
SERIÁL CYKLOKROSŮ I. Část | 04.10.06 | 04.10.06 | STADION LOUNY | |
KED Královehradecká 50 | 01.10.06 | 01.10.06 | Hradec Králové | |
M ČR dvojice | 30.09.06 | 30.09.06 | DUKLA Praha | |
Oderská mlýnice ČS | 30.09.06 | 30.09.06 | Kločůvky u Oder | |
Galaxy Soběslavský maraton | 30.09.06 | 30.09.06 | Soběslav | |
S Konradem do Jizerek | 30.09.06 | 30.09.06 | Pivovar Vratislavice (Liberec) | |
M ČR - finálový závod | 30.09.06 | 30.09.06 | Uničov | |
St. Wendel Marathon | 30.09.06 | 30.09.06 | St. Wendel | |
Přilba Moravy, | 29.09.06 | 29.09.06 | TJ FAVORIT BRNO | |
ĆP KOOPERATIVA mužů -M ČR dvojic mužů a juniorů | 28.09.06 | 28.09.06 | CK PŘÍBRAM B.E.I. | |
Výjezd na horu ŘÍP | 28.09.06 | 28.09.06 | KCR ROUDNICE nad Labem | |
Specialized Bikerally | 28.09.06 | 28.09.06 | Smraďavka | |
Přebor JM kraje na dráze - veřejný závod | 26.09.06 | 26.09.06 | Brno | |
ČP mládeže B.E.I.Eurolines - silnice | 24.09.06 | 24.09.06 | CK Kyjov | |
ČP Kooperativa mužů - silnice | 24.09.06 | 24.09.06 | CK Kyjov | |
ČP Gelactiv 4X Cup, 4. závod | 24.09.06 | 24.09.06 | Šumperk | |
Český pohár BMX 7 | 24.09.06 | 24.09.06 | Řepy | |
ČP mládeže B.E.I.Eurolines - kriterium | 23.09.06 | 23.09.06 | CK Kyjov | |
Kelly's Peklo severu - O pohár starosty | 23.09.06 | 23.09.06 | Česká Kamenice | |
NORCO 4X Hobby Cup | 23.09.06 | 23.09.06 | Šumperk | |
Vimperská padesátka ČS | 23.09.06 | 23.09.06 | Vimperk | |
VZP ČR Brdy cyklomaraton | 23.09.06 | 23.09.06 | Mýto u Rokycan | |
M ČR + ČMP 7 | 23.09.06 | 23.09.06 | Řepy | |
iXS Downhill Cup | 23.09.06 | 24.09.06 | Todtnau | |
500+1 Brno | 19.09.06 | 21.09.06 | TJ FAVORIT BRNO | |
PRAHA - Karlovy Vary - PRAHA | 17.09.06 | 17.09.06 | CK M O T O L | |
ČP mládeže B.E.I.Eurolines - silnice | 17.09.06 | 17.09.06 | Dukla Brno | |
Motorola Downhill Cup - ČP DH #4 | 17.09.06 | 17.09.06 | Boží Dar | |
Velká Cena SKANSKA | 17.09.06 | 17.09.06 | Pardubice | |
Bundesliga XCM | 17.09.06 | 17.09.06 | Bad Salzdetfurth | |
ČP mládeže B.E.I.Eurolines - kriterium | 16.09.06 | 16.09.06 | Dukla Brno | |
Merida Bike Tour | 16.09.06 | 16.09.06 | Jedovnice | |
Česká spořitelna MTB Ralsko | 16.09.06 | 16.09.06 | Hamr na Jezeře | |
DAIKIN Open Race - WEST Tour 2006 | 16.09.06 | 16.09.06 | Plzeň - Borská pole | |
M ČR + ČMP 6 | 16.09.06 | 16.09.06 | Pardubice | |
Noční závod | 16.09.06 | 16.09.06 | Pardubice | |
GP Borgers - Mezinárodní trofej Rokycany | 15.09.06 | 15.09.06 | Rokycany | |
závody sportovních center mládeže | 12.09.06 | 12.09.06 | Pražský svaz cyklistiky | |
Rock Machine XC Okolo Hradce | 12.09.06 | 12.09.06 | H. Králové - sjezdovka Rozárka | |
ČP mládeže B.E.I.Eurolines - silnice | 10.09.06 | 10.09.06 | TJ STADION Louny | |
Moravská liga 9 | 10.09.06 | 10.09.06 | Uničov | |
Coupe de France | 10.09.06 | 10.09.06 | Bourg dOisans | |
ČP KOOPERATIVA mužů - silnice Plzeň | 09.09.06 | 09.09.06 | COMFORT Plzeň | |
ČP mládeže B.E.I.Eurolines - kriterium | 09.09.06 | 09.09.06 | TJ STADION Louny | |
Chodovar Cup - VC Chodovaru | 09.09.06 | 09.09.06 | Chodská Planá | |
3DH Cup | 09.09.06 | 09.09.06 | Liberec | |
Budvar MTB Marathon Cup - Cannondale Rallye Sudety | 09.09.06 | 09.09.06 | Teplice nad Metují | |
Cyklobraní České spořitelny | 09.09.06 | 09.09.06 | Jevišovka - okr. Mikulov | |
Kelly's Peklo severu - Bike Babí léto | 09.09.06 | 09.09.06 | Chrastava | |
Český pohár BMX 6 | 09.09.06 | 09.09.06 | Mariánské Lázně | |
Moravskáliga 8 | 09.09.06 | 09.09.06 | Jeseník | |
Světový pohár XC #6 | 09.09.06 | 10.09.06 | Schladming | |
Světový pohár DH #6 | 09.09.06 | 10.09.06 | Schladming | |
Světový pohár 4X #6 | 09.09.06 | 10.09.06 | Schladming | |
Linec-Pasov - České Budějovice | 08.09.06 | 10.09.06 | Hornorakouský cyklistický svaz | |
GIANT LIGA PLZEŇ | 06.09.06 | 06.09.06 | SK CAMPSPORT Team PLZEŇ | |
závody sportovních center mládeže | 05.09.06 | 05.09.06 | Pražský svaz cyklistiky | |
Omnium | 03.09.06 | 03.09.06 | ČOKC PROSTĚJOV | |
Bikeatlon 2006 (XC časovka + XC stíhačka) | 03.09.06 | 03.09.06 | Chrastava u Liberce | |
ČP UNIKOV TREND MTB 1/2 MARATON CUP - Mistrovství ČR | 03.09.06 | 03.09.06 | Plzeň | |
Moravská liga 7 | 03.09.06 | 03.09.06 | Hranice | |
Coupe de France | 03.09.06 | 03.09.06 | La Bresse | |
IXS Swiss Downhill Cup | 03.09.06 | 03.09.06 | Crans-Montana | |
Hanácká noc | 02.09.06 | 02.09.06 | ČOKC PROSTĚJOV | |
ČP CYKLOMAX MTB CUP, 6. závod | 02.09.06 | 03.09.06 | Plzeň | |
NORCO 4X Hobby Cup | 02.09.06 | 02.09.06 | - bude upřesněno - | |
Priessnitzova šedesátka ČS | 02.09.06 | 02.09.06 | Jeseník | |
Hošek Motor bike tour | 02.09.06 | 02.09.06 | Brno - Líšeň | |
Moravská liga 6 | 02.09.06 | 02.09.06 | Hranice | |
Specialized DH Cup #6 | 02.09.06 | 03.09.06 | Bratislava | |
GIANT LIGA PLZEŇ | 30.08.06 | 30.08.06 | SK CAMPSPORT Team PLZEŇ | |
UCI - Pražský mezinárodní 2 - denní amerických dvojic | 29.08.06 | 30.08.06 | DUKLA Praha Na Třebešíně | |
ČP KOOPERATIVA mužů - časovka do vrchu | 27.08.06 | 27.08.06 | CK PŘÍBRAM B.E.I. | |
ČP mládeže B.E.I.Eurolines - silnice | 27.08.06 | 27.08.06 | CK Silesia Orlová | |
Chodovar Cup - Chodovarský pohár | 27.08.06 | 27.08.06 | Chodov u Domažlic | |
Alve MTB Veřovické vrchy | 27.08.06 | 27.08.06 | Lyžařský areál Veřovice | |
VC INTERCUP | 27.08.06 | 27.08.06 | Přerov | |
ČP KOOPERATIVA mužů -GP UCI II.kat. - silnice | 26.08.06 | 26.08.06 | CK PŘÍBRAM B.E.I. | |
ČP mládeže B.E.I.Eurolines - kriterium | 26.08.06 | 26.08.06 | CK Silesia Orlová | |
NORCO 4X Hobby Cup | 26.08.06 | 26.08.06 | Nejdek | |
eON Merida Grand Prix | 26.08.06 | 26.08.06 | Brno | |
Kutnohorská padesátka ČS | 26.08.06 | 26.08.06 | Kutná Hora | |
Ravo eXtreme Bike Brdy - Progress Cycle Maraton Série | 26.08.06 | 26.08.06 | Lety u Prahy | |
Moravský Bikemaraton 2006 | 26.08.06 | 26.08.06 | Leština - okr. Šumperk | |
Náměšťský cyklomaraton 2006 | 26.08.06 | 26.08.06 | Náměšť nad Oslavou | |
VC INTERCUP | 26.08.06 | 26.08.06 | Hranice | |
Závod do vrchu - Memoriál J. Patočky 16. ročník | 23.08.06 | 23.08.06 | TJ SOKOL Holé vrchy | |
GIANT LIGA PLZEŇ | 23.08.06 | 23.08.06 | SK CAMPSPORT Team PLZEŇ | |
MISTROVSTVÍ SVĚTA | 22.08.06 | 27.08.06 | Rotorua | |
MISTROVSTVÍ SVĚTA | 22.08.06 | 27.08.06 | Rotorua | |
MISTROVSTVÍ SVĚTA | 22.08.06 | 27.08.06 | Rotorua | |
VC ČEZ - SČE na Sněžníku | 20.08.06 | 20.08.06 | TJ SLAVIA SČE Děčín | |
Mistrovství Evropy Masters | 20.08.06 | 20.08.06 | Graz - Stattegg | |
ČEZ Cup 2006 | 20.08.06 | 20.08.06 | Turzovka - ski areál | |
Grand Raid Cristalp | 20.08.06 | 20.08.06 | Verbier-Hérémence-Grimentz | |
3DH Cup | 19.08.06 | 19.08.06 | - bude upřesněno - | |
Budvar MTB Marathon Cup - Budvar Galaxy Maraton - M ČR | 19.08.06 | 19.08.06 | České Budějovice | |
Karlovarský AB maraton ČS | 19.08.06 | 19.08.06 | Karlovy Vary | |
Žernovský Mazec | 19.08.06 | 19.08.06 | Žernovník u Černé Hory | |
Kelly's Peklo severu - Pahorkáč | 19.08.06 | 19.08.06 | Rumburk | |
volný bmx závod | 19.08.06 | 19.08.06 | Mankovice nad Odrou | |
iXS Downhill Cup | 19.08.06 | 29.08.06 | Tabarz | |
Specialized DH Cup #5 | 19.08.06 | 20.08.06 | Veľká Rača | |
Giant Špaňodolinský cyklomaratón - Mistrovství SR - Progress Cycle Maraton Série | 19.08.06 | 19.08.06 | Banská Bystrica | |
Lišov 2006 - etapový závod | 18.08.06 | 20.08.06 | VC České Budějovice | |
GIANT LIGA PLZEŇ | 16.08.06 | 16.08.06 | SK CAMPSPORT Team PLZEŇ | |
ČP KOOPERATIVA mužů - kriterium v Trutnově | 16.08.06 | 16.08.06 | PSK WHIRLPOOL Hradec Králové | |
Rock Machine XC Okolo Hradce | 15.08.06 | 15.08.06 | H. Králové - sjezdovka Rozárka | |
Coupe de France | 15.08.06 | 15.08.06 | Les 2 Alpes | |
MISTROVSTVÍ SVĚTA | 13.08.06 | 13.08.06 | Oisans | |
Trans Carpatia | 13.08.06 | 19.08.06 | Ustrzyki Dolne - Wisla | |
NORCO 4X Hobby Cup | 12.08.06 | 12.08.06 | Přerov | |
Jistebnický maraton ČS | 12.08.06 | 12.08.06 | Jistebnice | |
Svatá Trojice | 12.08.06 | 12.08.06 | Bohdíkov | |
Ravo Maraton Podkrkonoším - Progress Cycle Maraton Série | 12.08.06 | 12.08.06 | Lázně Bělohrad | |
Kopřivnický Drtič | 12.08.06 | 12.08.06 | Kopřivnice | |
Specialized DH Cup #4 | 12.08.06 | 13.08.06 | Chvatimech | |
MRSN DH&4X Camp | 11.08.06 | 18.08.06 | Dolní Morava | |
MRSN DH&4X Camp | 11.08.06 | 18.08.06 | Dolní Morava | |
GIANT LIGA PLZEŇ | 09.08.06 | 09.08.06 | SK CAMPSPORT Team PLZEŇ | |
Rock Machine XC Okolo Hradce | 09.08.06 | 09.08.06 | H. Králové - sjezdovka Rozárka | |
M ČR mládeže závod jednotlivců | 06.08.06 | 06.08.06 | CK SILESIA Orlová | |
MČR Masters - časovka jednotlivců | 06.08.06 | 06.08.06 | Cyklosport Kern Praha | |
ČP Gelactiv 4X Cup, 3. závod - MČR | 06.08.06 | 06.08.06 | Litoměřice | |
Trans Rockies | 06.08.06 | 12.08.06 | Fernie - Canmore | |
Bundesliga XCO | 06.08.06 | 06.08.06 | Wetter | |
International DH Race | 06.08.06 | 06.08.06 | Lauscha | |
Ostravský Chachar E1 | 05.08.06 | 05.08.06 | Ostrava | |
RB Kozzy Style | 05.08.06 | 06.08.06 | Kozí pláň u Kaplice | |
RB Kozzy Style | 05.08.06 | 06.08.06 | Kozí pláň u Kaplice | |
Biketour České spořitelny | 05.08.06 | 05.08.06 | Praha | |
Krušnohorský Maraton MTB Trek | 05.08.06 | 05.08.06 | Litvínov | |
Leader Fox Šumava | 05.08.06 | 05.08.06 | Zadov | |
KHS Jesenický MTB maraton | 05.08.06 | 05.08.06 | Bruntál | |
Maxxis Cup | 05.08.06 | 06.08.06 | Montgenevre | |
Maxxis Cup | 05.08.06 | 06.08.06 | Montgenevre | |
Ischgl Ironbike | 05.08.06 | 05.08.06 | Ischgl | |
Swisspower Cup | 05.08.06 | 06.08.06 | Bern | |
M ČR mládeže časovka dvojic, K-družstev | 04.08.06 | 04.08.06 | CK SILESIA Orlová | |
MCEZ ROVNER VYSOČINA | 03.08.06 | 06.08.06 | TJ SLOVAN Ždár n.S.+ M.Plocek | |
M ČR mládeže časovka jednotlivců | 02.08.06 | 02.08.06 | CK SILESIA Orlová | |
GIANT LIGA PLZEŇ | 02.08.06 | 02.08.06 | SK CAMPSPORT Team PLZEŇ | |
Rock Machine XC Okolo Hradce | 01.08.06 | 01.08.06 | H. Králové - sjezdovka Rozárka | |
MISTROVSTVÍ SVĚTA | 30.07.06 | 30.07.06 | Sao Paulo | |
Specialized Bikerally | 30.07.06 | 30.07.06 | Žlutavy | |
MISTROVSTVÍ SVĚTA | 29.07.06 | 29.07.06 | Sao Paulo | |
VELKÁ CENA Holých vrchů 52.ročník | 29.07.06 | 29.07.06 | TJ SOKOL Holé vrchy | |
Akademické mistrovství ČR - ČASOVKA DO VRCHU | 29.07.06 | 29.07.06 | KC SLAVIA PRAHA | |
Akademické mistrovství ČR - KRITERIUM | 29.07.06 | 29.07.06 | KC SLAVIA PRAHA | |
3DH Cup | 29.07.06 | 29.07.06 | Železný Brod | |
Rubena Manitou Železné Hory | 29.07.06 | 29.07.06 | Chrudim | |
Koštovský pedál | 29.07.06 | 29.07.06 | Koštov u Ústí n/Labem | |
Světový pohár MX #5 | 29.07.06 | 30.07.06 | Val Thorens | |
MCEZ Regionem Orlicka | 28.07.06 | 30.07.06 | SKP DUHA FORT Lanškroun | |
MISTROVSTVÍ EVROPY | 28.07.06 | 30.07.06 | Lamosano di Chies d'Alpago | |
GIANT LIGA PLZEŇ | 26.07.06 | 26.07.06 | SK CAMPSPORT Team PLZEŇ | |
Author Bikechallenge | 24.07.06 | 29.07.06 | Police nad Metují | |
Chodovar Cup - Kaznějovské okruhy | 23.07.06 | 23.07.06 | Kaznějov | |
Motorola Downhill Cup - ČP DH #3 - MČR | 23.07.06 | 23.07.06 | Špindlerův Mlýn | |
Budvar MTB Marathon Cup - Kelly's Beskyd Tour | 23.07.06 | 23.07.06 | Frenštát pod Radhoštěm | |
MISTROVSTVÍ EVROPY | 23.07.06 | 23.07.06 | Tambre | |
Galaxy Anlen | 22.07.06 | 22.07.06 | Písek | |
Kelly's Peklo severu - Maraton Bohemie | 22.07.06 | 22.07.06 | Nový Bor | |
Maxxis Cup International | 22.07.06 | 23.07.06 | Les Orres | |
Maxxis Cup International | 22.07.06 | 23.07.06 | Les Orres | |
MISTROVSTVÍ EVROPY | 22.07.06 | 23.07.06 | Stollberg | |
M ČR dráhové discipliny mládeže | 20.07.06 | 23.07.06 | TJ ZČE Cyklistika Plzeň | |
GIANT LIGA PLZEŇ | 19.07.06 | 19.07.06 | SK CAMPSPORT Team PLZEŇ | |
Rock Machine XC Okolo Hradce | 18.07.06 | 18.07.06 | H. Králové - sjezdovka Rozárka | |
NORCO 4X Hobby Cup | 16.07.06 | 16.07.06 | Kraslice | |
ČP UNIKOV TREND MTB 1/2 MARATON CUP | 16.07.06 | 16.07.06 | Česká Kamenice | |
ČP KOOPERATIVA mužů - silnice | 15.07.06 | 15.07.06 | CK JEVÍČKO | |
ČP CYKLOMAX MTB CUP, 5. závod - Mistrovství ČR | 15.07.06 | 16.07.06 | Česká Kamenice | |
Trek MTB přes 3 vrchy | 15.07.06 | 15.07.06 | Horní Cerekev | |
Adidas Bike Transalp Challenge | 15.07.06 | 22.07.06 | Füssen - Limone sul Garda | |
iXS Downhill Cup | 15.07.06 | 16.07.06 | Rittershausen | |
Salzkammergut Trophy | 15.07.06 | 15.07.06 | Bad Goisern | |
Specialized DH Cup #3 | 15.07.06 | 16.07.06 | Donovaly | |
Otevřené Mistrovství PKSC na dráze | 13.07.06 | 14.07.06 | Plzeňský krajský svaz cyklistiky | |
GIANT LIGA PLZEŇ | 12.07.06 | 12.07.06 | SK CAMPSPORT Team PLZEŇ | |
Kriterium Konrad MTB horských kol | 09.07.06 | 09.07.06 | Pivovar Vratislavice (Liberec) | |
NORCO 4X Hobby Cup | 09.07.06 | 09.07.06 | Dolní Morava | |
ME junior + elite 10 | 09.07.06 | 09.07.06 | Cheddar | |
Malmédy Mountain Trophy | 08.07.06 | 09.07.06 | Malmedy | |
Mistrovství ČR masters | 08.07.06 | 08.07.06 | KC Kooperativa Liberec | |
Kelly's Peklo severu - VIII. ročník Okruhy pod Jedlovou | 08.07.06 | 08.07.06 | Česká Kamenice | |
Příbramský permoník | 08.07.06 | 08.07.06 | Příbram - Nový rybník | |
Scott Krkonošský maraton | 08.07.06 | 08.07.06 | Lomnice nad Popelkou | |
Světový pohár MX #4 - Dolomiti Superbike | 08.07.06 | 09.07.06 | Villabassa | |
ME junior + elite 9 | 08.07.06 | 08.07.06 | Cheddar | |
MCEZ kadetů - Mléčný závod 2006 | 07.07.06 | 09.07.06 | TJ STADION Louny | |
Mistrovství Evropy Masters | 07.07.06 | 07.07.06 | Val di Sole | |
MISTROVSTVÍ EVROPY | 07.07.06 | 09.07.06 | Val di Sole | |
Mez.Mistrovství Roudnice - Extraliga Masters | 06.07.06 | 06.07.06 | KCR ROUDNICE nad Labem | |
TOUR de FEMINI - o cenu ĆESKÉHO ŠVÝCARSKA | 06.07.06 | 09.07.06 | Klub cyklistiky KRÁSNÁ LÍPA | |
JT Plzeň | 06.07.06 | 09.07.06 | TJ ZČE Cyklistika Plzeň | |
GIRO de ZAVADILKA časovka 3čl.družstev | 05.07.06 | 05.07.06 | KCR ROUDNICE nad Labem | |
Specialized Bikerally | 05.07.06 | 05.07.06 | Luhačovice | |
M ČR keirin | 04.07.06 | 04.07.06 | DUKLA BRNO | |
Rock Machine XC Okolo Hradce | 04.07.06 | 04.07.06 | H. Králové - sjezdovka Rozárka | |
Memoriál O. Šediny - kriterium v Terezíně | 02.07.06 | 02.07.06 | CK SLAVOJ Terezín | |
Sport Camp Zadov | 02.07.06 | 08.07.06 | Zadov | |
Motorola Downhill Cup - ČP DH #2 | 02.07.06 | 02.07.06 | Velké Karlovice | |
Sport Camp Zadov | 02.07.06 | 08.07.06 | Zadov | |
ČP BMX 5 + M ČR MTB na BMX dráze | 02.07.06 | 02.07.06 | Protivín | |
Coupe de France | 02.07.06 | 02.07.06 | Montgenévre | |
Coupe de France | 02.07.06 | 02.07.06 | Montgenévre | |
2. Fleckalm Circuit | 02.07.06 | 02.07.06 | Kirchberg / Tirol | |
Světový pohár DH #5 | 01.07.06 | 02.07.06 | Balneario Camboriu | |
Světový pohár 4X #5 | 01.07.06 | 02.07.06 | Balneario Camboriu | |
ČEZ SILESIA 2005 - Etapový | 01.07.06 | 02.07.06 | Silesia Orlová | |
Lovosice – kriterium | 01.07.06 | 01.07.06 | LOVOCHEMIE Lovosice | |
Chodovar Cup - VC Plzně | 01.07.06 | 01.07.06 | Plzeň | |
3DH Cup | 01.07.06 | 01.07.06 | Turnov | |
Houštecký cyklomaraton | 01.07.06 | 01.07.06 | Stará Boleslav | |
Bikemaraton Drásal ČS | 01.07.06 | 01.07.06 | Holešov | |
Český pohár BMX 4 | 01.07.06 | 01.07.06 | Protivín | |
Bundesliga XCO | 01.07.06 | 02.07.06 | St. Märgen - MTB Park | |
Skoda Auto Grand Prix MTB | 01.07.06 | 01.07.06 | Szczawno Zdrój | |
Kitz Alp Bike | 01.07.06 | 01.07.06 | Kirchberg / Klausen | |
Swisspower Cup | 01.07.06 | 02.07.06 | Samedan | |
GIANT LIGA PLZEŇ | 28.06.06 | 28.06.06 | SK CAMPSPORT Team PLZEŇ | |
závody sportovních center mládeže | 26.06.06 | 26.06.06 | DUKLA Praha Na Třebešíně | |
Chodovar Cup - Draci na Ronšperku | 25.06.06 | 25.06.06 | Stříbro | |
Artézia Orel Cup 3. | 25.06.06 | 25.06.06 | Bořitov (Blansko) | |
ME junior + elite 8 | 25.06.06 | 25.06.06 | Soproň | |
ČEZ Cup 2006 | 25.06.06 | 25.06.06 | Kubalonka - ski stadion | |
ČP KOOPERATIVA mužů - M ČR závod jednotlivců | 25.06.06 | 25.06.06 | SLOVENSKÝ SVAZ CYKLISTIKY | |
Downtown Zlín | 24.06.06 | 24.06.06 | Zlín | |
Budvar MTB Marathon Cup - Apache Jestřebí Hory | 24.06.06 | 24.06.06 | Úpice | |
Olomoucká padesátka ČS | 24.06.06 | 24.06.06 | Olomouc - Lašťany | |
24hours MTB | 24.06.06 | 25.06.06 | Liberec - Vesec | |
Brema Sázavský blizák | 24.06.06 | 24.06.06 | Sázava | |
Světový pohár XC #5 | 24.06.06 | 25.06.06 | Mont Saint Anne | |
Světový pohár DH #4 | 24.06.06 | 25.06.06 | Mont Saint Anne | |
Světový pohár 4X #4 | 24.06.06 | 25.06.06 | Mont Saint Anne | |
ME junior + elite 7 | 24.06.06 | 24.06.06 | Soproň | |
ČP KOOPERATIVA mužů - M ČR závod jednotlivců | 24.06.06 | 24.06.06 | SLOVENSKÝ SVAZ CYKLISTIKY | |
Swisspower Cup | 24.06.06 | 25.06.06 | La Chaux de Fonds | |
ČP KOOPERATIVA mužů - M ČR časovka jednotlivců | 22.06.06 | 22.06.06 | SLOVENSKÝ SVAZ CYKLISTIKY | |
GIANT LIGA PLZEŇ | 21.06.06 | 21.06.06 | SK CAMPSPORT Team PLZEŇ | |
VRCHAŘSKÁ LIGA - Rtyně - Odolov (vyhlášení seriálu) | 21.06.06 | 21.06.06 | TJ LOKOMOTIVA Trutnov | |
Rock Machine XC Okolo Hradce | 20.06.06 | 20.06.06 | H. Králové - sjezdovka Rozárka | |
M ČR družstev juniorů, dvojic žen a juniorek | 20.06.06 | 20.06.06 | SLOVENSKÝ SVAZ CYKLISTIKY | |
ČP KOOPERATIVA mužů + ČP mládežeB.E.I. Eurolines - kriterium | 18.06.06 | 18.06.06 | CK Jindřichův Hradec | |
Motorola Downhill Cup - ČP DH #1 | 18.06.06 | 18.06.06 | Liberec | |
Moravská liga 5 | 18.06.06 | 18.06.06 | Studénka | |
Tabarzer XC Race | 18.06.06 | 18.06.06 | Tabarz | |
Kriterium mem.Jana Veselého - veřejný závod | 17.06.06 | 17.06.06 | SSK Vítkovice Ostrava | |
ČP KOOPERATIVA mužů + ČP mládeže B.E.I.Eurolines - silnice | 17.06.06 | 17.06.06 | CK Jindřichův Hradec | |
Jihlavská skála | 17.06.06 | 17.06.06 | Jihlava | |
Galaxy Petyša Tour | 17.06.06 | 17.06.06 | Rožnov pod Radhoštěm | |
Author 50 Bezděz | 17.06.06 | 17.06.06 | Bezděz | |
Galaxy Petyša Tour | 17.06.06 | 17.06.06 | Rožnov pod Radhoštěm | |
Kelly's Rampušák | 17.06.06 | 17.06.06 | Štíty | |
JUVACYKLO-TWISTER MARATON | 17.06.06 | 17.06.06 | Buchlovice - Smra?avka | |
Moravská liga 4 | 17.06.06 | 17.06.06 | Studénka | |
Světový pohár MX #2 | 17.06.06 | 18.06.06 | Mont Saint Anne | |
Tabarzer Downhill Race | 17.06.06 | 17.06.06 | Tabarz | |
iXS Downhill Cup | 17.06.06 | 18.06.06 | Wildbad | |
Skoda Auto Grand Prix MTB | 17.06.06 | 17.06.06 | Polanica Zdrój | |
Giant Breznianský cyklomaratón - Progress Cycle Maraton Série | 17.06.06 | 17.06.06 | Brezno | |
Swisspower Cup | 17.06.06 | 18.06.06 | Grächen | |
UCI Memoriál Lubomíra HARGAŠE - IX. Ročník | 15.06.06 | 15.06.06 | DUKLA BRNO, TJ FAVORIT BRNO | |
GIANT LIGA PLZEŇ | 14.06.06 | 14.06.06 | SK CAMPSPORT Team PLZEŇ | |
UCI GRAND PRIX FRAMAR 2006 | 14.06.06 | 14.06.06 | TJ KOVO Praha | |
Author Korida MTB | 14.06.06 | 14.06.06 | Plzeň | |
závody sportovních center mládeže | 13.06.06 | 13.06.06 | Pražský svaz cyklistiky | |
MCEZ LIDICE 2006 - V C ČT | 11.06.06 | 11.06.06 | CYKLO LIDICE + CK PŘÍBRAM | |
Podbořanské okruhy | 11.06.06 | 11.06.06 | CK PODBOŘANY | |
ČP mládeže B.E.I.Eurolines - silnice | 11.06.06 | 11.06.06 | CK FESO Petřvald | |
VRCHAŘSKÁ LIGA - Jánské Lázně-kolonáda-Černá hora FINÁLE | 11.06.06 | 11.06.06 | TJ LOKOMOTIVA Trutnov | |
Bike Kostka - 6. ročník | 11.06.06 | 11.06.06 | Broumov | |
ČP Gelactiv 4X Cup, 2. závod | 11.06.06 | 11.06.06 | Rokytnice n/Jizerou | |
ČP UNIKOV TREND MTB 1/2 MARATON CUP | 11.06.06 | 11.06.06 | Zadov | |
Giant Berounský Bike Maraton - Progress Cycle Maraton Série | 11.06.06 | 11.06.06 | Beroun | |
Moravská liga 3 | 11.06.06 | 11.06.06 | Favorit Brno | |
Coupe de France | 11.06.06 | 11.06.06 | Montriond | |
IXS Swiss Downhill Cup | 11.06.06 | 11.06.06 | Scuol | |
závod do vrchu VARHOŠŤ | 10.06.06 | 10.06.06 | TJ SLAVOJ ÚSTÍ nad Labem | |
Český pohár B.E.I.EUROLINES mládeže a žen | 10.06.06 | 10.06.06 | TJ Baník Ostrava OKD | |
ČP CYKLOMAX MTB CUP, 4. závod | 10.06.06 | 11.06.06 | Zadov | |
Jizerská padesátka Kooperativy | 10.06.06 | 10.06.06 | Bedřichov | |
Author Cyklo Maštale | 10.06.06 | 10.06.06 | Proseč u Skutče | |
M ČR + ČMP 5 | 10.06.06 | 10.06.06 | Favorit Brno | |
Skoda Auto Grand Prix MTB | 10.06.06 | 10.06.06 | Czarnkow | |
Specialized DH Cup #1 | 10.06.06 | 11.06.06 | Nitra | |
Swisspower Cup | 10.06.06 | 11.06.06 | Gränichen | |
GIANT LIGA PLZEŇ | 07.06.06 | 07.06.06 | SK CAMPSPORT Team PLZEŇ | |
VC České spořitelny - Pražské schody | 07.06.06 | 07.06.06 | Praha - Hradčany | |
závody sportovních center mládeže | 06.06.06 | 06.06.06 | Pražský svaz cyklistiky | |
Rock Machine XC Okolo Hradce | 06.06.06 | 06.06.06 | H. Králové - sjezdovka Rozárka | |
Bike Festival Willingen | 05.06.06 | 05.06.06 | Willingen | |
Do vrchu Komáří Vížka - Memoriál Josefa Mareše | 04.06.06 | 04.06.06 | TOP TEN Team Teplice | |
Artézia Orel Cup 2. | 04.06.06 | 04.06.06 | Bořitov (Blansko) | |
Kelly's Peklo severu - Horská MTB časovka na Jedlovou | 04.06.06 | 04.06.06 | Jiřetín pod Jedlovou | |
Specialized Bikerally | 04.06.06 | 04.06.06 | Semetín u Vsetína | |
ČP UNIKOV TREND MTB 1/2 maraton CUP | 04.06.06 | 04.06.06 | Velké Losiny | |
Rock Machine Kooperativa Okolo Hradce | 04.06.06 | 04.06.06 | Hradec Králové | |
ME junior + elite 6 | 04.06.06 | 04.06.06 | Haaksbergen | |
VROUTECKÉ kriterium o pohár starosty města | 03.06.06 | 03.06.06 | CK PODBOŘANY | |
ČP CYKLOMAX MTB CUP, 3. závod | 03.06.06 | 04.06.06 | Velké Losiny | |
2. ročník Porsche Plzeň Open Cup | 03.06.06 | 03.06.06 | Plzeň | |
3DH Cup | 03.06.06 | 03.06.06 | Jablonec nad Nisou | |
Liquigas Cup | 03.06.06 | 03.06.06 | Sarre | |
Světový pohár DH #3 | 03.06.06 | 04.06.06 | Willingen | |
Světový pohár 4X #3 | 03.06.06 | 04.06.06 | Willingen | |
ME junior + elite 5 | 03.06.06 | 03.06.06 | Haaksbergen | |
Skoda Auto Grand Prix MTB | 03.06.06 | 03.06.06 | Slawno | |
Swisspower Cup | 03.06.06 | 05.06.06 | Perrefitte | |
36.ročník Malý závod míru AVX | 02.06.06 | 04.06.06 | CK LANŠKROUN | |
ČP mládeže - měřitelné discipliny | 02.06.06 | 04.06.06 | ČOKC PROSTĚJOV | |
Večerní kriterium v Mnichově Hradišti 11.ročník | 31.05.06 | 31.05.06 | TJ SOKOL Holé vrchy | |
GIANT LIGA PLZEŇ | 31.05.06 | 31.05.06 | SK CAMPSPORT Team PLZEŇ | |
VRCHAŘSKÁ LIGA - Čistá v Krkonoších - Hoffmanovy boudy | 31.05.06 | 31.05.06 | TJ LOKOMOTIVA Trutnov | |
závody sportovních center mládeže | 30.05.06 | 30.05.06 | Pražský svaz cyklistiky | |
Rock Machine XC Okolo Hradce | 30.05.06 | 30.05.06 | H. Králové - sjezdovka Rozárka | |
Rock Machine XC Okolo Hradce | 29.05.06 | 29.05.06 | H. Králové - sjezdovka Rozárka | |
ČP mládeže B.E.I.Eurolines -časovka družstev,dvojic | 28.05.06 | 28.05.06 | Whirlpool Junior | |
Český pohár BMX 3 | 28.05.06 | 28.05.06 | Milovice | |
Coupe de France | 28.05.06 | 28.05.06 | Plouha | |
ČP mládeže B.E.I.Eurolines -časovka jednotlivců-Svinary | 27.05.06 | 27.05.06 | Whirlpool Junior | |
Author Král Šumavy | 27.05.06 | 27.05.06 | Klatovy | |
M ČR + ČMP 4 | 27.05.06 | 27.05.06 | Milovice | |
Světový pohár XC #4 | 27.05.06 | 28.05.06 | Fort William | |
Světový pohár DH #2 | 27.05.06 | 28.05.06 | Fort William | |
Světový pohár 4X #2 | 27.05.06 | 28.05.06 | Fort William | |
Večerní kriterium v Dobrovicích 11.ročník | 24.05.06 | 24.05.06 | TJ SOKOL Holé vrchy | |
GIANT LIGA PLZEŇ | 24.05.06 | 24.05.06 | SK CAMPSPORT Team PLZEŇ | |
závody sportovních center mládeže | 23.05.06 | 23.05.06 | Pražský svaz cyklistiky | |
ČP Gelactiv 4X Cup, 1. závod | 22.05.06 | 22.05.06 | Přerov | |
Mistrovství oblasti - jednotlivci | 21.05.06 | 21.05.06 | Krajské svazy cyklistiky | |
Horská kola ve městě | 21.05.06 | 21.05.06 | Kroměříž | |
Babenberger Trophy | 21.05.06 | 21.05.06 | Wien - Klosterneuburg | |
Světový pohár XC #3 | 20.05.06 | 21.05.06 | Spa - Francorchamps | |
Memoriál Evžena CIHLÁŘE | 20.05.06 | 20.05.06 | TJ CYKLOPRAG Praha | |
Mistrovství oblasti - časovka jednotlivců | 20.05.06 | 20.05.06 | Krajské svazy cyklistiky | |
Chodovar Cup - VC Nečtin | 20.05.06 | 20.05.06 | Nečtiny | |
Budvar MTB Marathon Cup - Okolo Mostu | 20.05.06 | 20.05.06 | Most | |
Horem Dolem Vysočinou | 20.05.06 | 20.05.06 | Žďár nad Sázavou | |
Ravo Trans Brdy - Progress Cycle Maraton Série | 20.05.06 | 20.05.06 | Lety u Prahy | |
Posázavský drsoň | 20.05.06 | 20.05.06 | Ledeč - Pikovice | |
Silesia Bike maraton | 20.05.06 | 20.05.06 | Opava | |
M ČR + ČMP 3 | 20.05.06 | 20.05.06 | Přerov | |
iXS Downhill Cup | 20.05.06 | 21.05.06 | Ilmenau | |
GIANT LIGA PLZEŇ | 17.05.06 | 17.05.06 | SK CAMPSPORT Team PLZEŇ | |
VRCHAŘSKÁ LIGA - Hronov - Krkavčina | 17.05.06 | 17.05.06 | TJ LOKOMOTIVA Trutnov | |
Vimperská liga MTB | 17.05.06 | 17.05.06 | Vimperk - autokemp | |
ČP KOOPERATIVA mužů - kriterium | 16.05.06 | 16.05.06 | CK PŘÍBRAM B.E.I. | |
závody talentované mládeže | 16.05.06 | 16.05.06 | Pražský svaz cyklistiky | |
Rock Machine XC Okolo Hradce | 16.05.06 | 16.05.06 | H. Králové - sjezdovka Rozárka | |
Jablonecké okruhy - Memoriál Karla Boušky | 14.05.06 | 14.05.06 | SK BŘÍZKY Jablonec nad Nisou | |
Artézia Orel Cup 1. | 14.05.06 | 14.05.06 | Bořitov (Blansko) | |
ČEZ Cup 2006 | 14.05.06 | 14.05.06 | Opava - jezero Sádrovna | |
ME junior + elite 4 | 14.05.06 | 14.05.06 | Betzingen | |
Kooperativa Malevil Cup | 13.05.06 | 13.05.06 | Jablonné v Podještědí | |
Kelly's Mamut Bike | 13.05.06 | 13.05.06 | Přerov | |
Galaxy bikemaraton Prachatice | 13.05.06 | 13.05.06 | Prachatice | |
ME junior + elite 3 | 13.05.06 | 13.05.06 | Betzingen | |
Světový pohár XC #2 | 13.05.06 | 14.05.06 | Madrid | |
ZÁVOD MÍRU | 12.05.06 | 20.05.06 | Český svaz cykl. +Agent cyklistika Tábor | |
ČP - Sprinterské dny Plzeň | 12.05.06 | 14.05.06 | TJ ZČE Cyklistika Plzeň | |
GIANT LIGA PLZEŇ | 10.05.06 | 10.05.06 | SK CAMPSPORT Team PLZEŇ | |
MCEZ Závod míru juniorů | 10.05.06 | 15.05.06 | CK SLAVOJ Terezín | |
závody sportovních center mládeže | 09.05.06 | 09.05.06 | Pražský svaz cyklistiky | |
Starobrno Tour | 08.05.06 | 08.05.06 | Brněnská přehrada | |
Český pohár BMX 2 | 08.05.06 | 08.05.06 | Klatovy | |
ČP KOOPERATIVA mužů +ČP mlád.B.E.I.Eurolines -50.ROČNÍK | 07.05.06 | 07.05.06 | TJ SLAVIA SČE Děčín | |
ČP UNIKOV TREND MTB 1/2 maraton CUP | 07.05.06 | 07.05.06 | Kutná Hora | |
Kelly's Peklo severu - XI. ročník FoFr Cup | 07.05.06 | 07.05.06 | Prysk | |
M ČR klubů a teamů | 07.05.06 | 07.05.06 | Klatovy | |
Bundesliga XCO | 07.05.06 | 07.05.06 | Heubach | |
ČP KOOPERATIVA mužů+ČP mlád. B.E.I.Eurolines - krit. Třebenice | 06.05.06 | 06.05.06 | CK SLAVOJ Terezín | |
ČP CYKLOMAX MTB CUP, 2. závod | 06.05.06 | 06.05.06 | Kutná Hora | |
3DH Cup | 06.05.06 | 06.05.06 | Bakov nad Jizerou | |
Plzeňské Giro ČS | 06.05.06 | 06.05.06 | Plzeň | |
Author Šela Marathon | 06.05.06 | 06.05.06 | Lipník nad Bečvou | |
M ČR + ČMP 2 | 06.05.06 | 06.05.06 | Klatovy | |
Skoda Auto Grand Prix MTB | 06.05.06 | 06.05.06 | Walbrzych | |
Světový pohár MX #1 | 06.05.06 | 07.05.06 | Naoussa | |
Světový pohár DH #1 | 06.05.06 | 07.05.06 | Vigo | |
Světový pohár 4X #1 | 06.05.06 | 07.05.06 | Vigo | |
Swisspower Cup | 06.05.06 | 07.05.06 | Hasliberg | |
MCEZ ZMN Jevíčko 30.ročník -GP Matoušek | 05.05.06 | 07.05.06 | CK Jevíčko | |
GIANT LIGA PLZEŇ | 03.05.06 | 03.05.06 | SK CAMPSPORT Team PLZEŇ | |
VRCHAŘSKÁ LIGA - Malé Svatoňovice - Odolov | 03.05.06 | 03.05.06 | TJ LOKOMOTIVA Trutnov | |
závody sportovních center mládeže | 02.05.06 | 02.05.06 | Pražský svaz cyklistiky | |
Specialized Bikerally | 01.05.06 | 01.05.06 | Fryšták | |
Seat 4X Masters | 01.05.06 | 01.05.06 | Praha Stodůlky | |
KHS MTB Posázavím 2006 | 01.05.06 | 01.05.06 | Mnichovice u Prahy | |
ČP mládeže B.E.I.Eurolines - silnice Zbraslav | 30.04.06 | 30.04.06 | TJ FAVORIT BRNO | |
ČP UNIKOV TREND MTB 1/2 MARATON CUP | 30.04.06 | 30.04.06 | Kuřim | |
Ústecký Rock Machine BikeMaraton | 30.04.06 | 30.04.06 | Ústí nad Labem - Sev. Terasa | |
Moravská liga 2 | 30.04.06 | 30.04.06 | Vyškov | |
Sunshine-Race Nalles E1 | 30.04.06 | 30.04.06 | Nalles | |
ČP mládeže B.E.I.Eurolines - Rajhrad časovka jednotlivců | 29.04.06 | 29.04.06 | TJ FAVORIT BRNO | |
ČP CYKLOMAX MTB CUP, 1. závod | 29.04.06 | 29.04.06 | Kuřim | |
Brněnská padesátka ČS | 29.04.06 | 29.04.06 | Brno | |
Škodabike Marathon | 29.04.06 | 29.04.06 | Plzeň | |
Galaxy Zručský maraton | 29.04.06 | 29.04.06 | Zruč nad Sázavou | |
Moravská liga 1 | 29.04.06 | 29.04.06 | Přerov | |
iXS Downhill Cup | 29.04.06 | 30.04.06 | Steinach | |
Skoda Auto Grand Prix MTB | 29.04.06 | 29.04.06 | Glucholazy | |
Swisspower Cup | 29.04.06 | 30.04.06 | Winterthur | |
MCEZ žen - GRACIA ORLOVÁ 2006 | 27.04.06 | 30.04.06 | OV GRACIA Orlová | |
32.ročník memoriálu Josefa KŘIVKY - kriterium | 27.04.06 | 27.04.06 | TJ LOKOMOTIVA Pardubice | |
cyklistické kriterium v Řepově | 26.04.06 | 26.04.06 | TJ SOKOL Holé vrchy | |
GIANT LIGA PLZEŇ | 26.04.06 | 26.04.06 | SK CAMPSPORT Team PLZEŇ | |
závody sportovních center mládeže | 26.04.06 | 26.04.06 | DUKLA Praha | |
Memoriál J.Menharta a L.Hellera - Třebušín | 23.04.06 | 23.04.06 | CK SLAVOJ TEREZÍN | |
Akademické mistrovství ČR - jednotlivci - hromadný start | 23.04.06 | 23.04.06 | TJ SLAVOJ Terezín | |
ČEZ Cup 2006 | 23.04.06 | 23.04.06 | Ostrava - areál Landek | |
Budvar MTB Marathon Cup - Českolipský maraton | 23.04.06 | 23.04.06 | Česká Lípa | |
Coupe de France | 23.04.06 | 23.04.06 | St Flour | |
ME junior + elite 2 | 23.04.06 | 23.04.06 | Le Chappele | |
Bundesliga XCO | 23.04.06 | 23.04.06 | Münsingen | |
Kelly's Peklo severu - Kriterium ČL | 22.04.06 | 22.04.06 | Česká Lípa | |
Athor 50 Český ráj | 22.04.06 | 22.04.06 | Branžež - Nová Ves u Mn. Hr. | |
ME junior + elite 1 | 22.04.06 | 22.04.06 | Le Chappele | |
Cape Epic | 22.04.06 | 29.04.06 | Knysna - Cape Town | |
Skoda Auto Grand Prix MTB | 22.04.06 | 22.04.06 | Chociez | |
Swisspower Cup | 22.04.06 | 23.04.06 | Buchs | |
ČP Motol | 21.04.06 | 23.04.06 | Dukla Praha | |
GIANT LIGA PLZEŇ | 19.04.06 | 19.04.06 | SK CAMPSPORT Team PLZEŇ | |
VRCHAŘSKÁ LIGA - Náchod -Dobrošov | 19.04.06 | 19.04.06 | TJ LOKOMOTIVA Trutnov | |
Vimperská liga MTB | 19.04.06 | 19.04.06 | Vimperk - autokemp | |
Rock Machine XC Okolo Hradce | 18.04.06 | 18.04.06 | H. Králové - sjezdovka Rozárka | |
ČP mládeže B.E.I.Eurolines - silnice | 16.04.06 | 16.04.06 | Dynamo ZČE Plzeň | |
Aprílová osmička | 16.04.06 | 16.04.06 | Teplice nad Metují | |
ČP mládeže B.E.I.Eurolines - kriterium | 15.04.06 | 15.04.06 | Dynamo ZČE Plzeň | |
Konrad MTB XC 2006 | 15.04.06 | 15.04.06 | Vratislavice nad Nisou | |
Jarní Bahno | 15.04.06 | 15.04.06 | Karlovy Vary - Sedlečko | |
Kelly's Peklo severu - XC Bohemie | 15.04.06 | 15.04.06 | Nový Bor | |
Scott Chřibská 50 MTB | 15.04.06 | 15.04.06 | Roštín | |
GIANT LIGA PLZEŇ | 12.04.06 | 12.04.06 | SK CAMPSPORT Team PLZEŇ | |
závody sportovních center mládeže | 12.04.06 | 12.04.06 | DUKLA Praha | |
ČP KOOPERATIVA mužů+ČPmládeže B.E.I.Eurolines -silnice | 09.04.06 | 09.04.06 | CK PŘÍBRAM B.E.I. | |
Velká Cena | 09.04.06 | 09.04.06 | Bohnice | |
Val dArda Bike | 09.04.06 | 09.04.06 | Lugagnano V. dArda | |
Worldclass MTB Challenge | 09.04.06 | 09.04.06 | Offenburg - Rammersweier | |
15. Kamptal - Klassik - Trophy | 09.04.06 | 09.04.06 | Langenlois / Zöbing | |
ČP KOOPERATIVA mužů+ČP mládeže B.E.I. Eurolines -kriterium | 08.04.06 | 08.04.06 | Soběslav | |
Jarní Bahno | 08.04.06 | 08.04.06 | Karlovy Vary - Drahovice | |
M ČR + ČMP 1 | 08.04.06 | 08.04.06 | Bohnice | |
Liquigas Cup - Cittá di Brescia | 08.04.06 | 08.04.06 | Brescia | |
Swisspower Cup | 08.04.06 | 09.04.06 | Reinach | |
Sea Otter Classic | 06.04.06 | 09.04.06 | Monterey | |
Sea Otter Classic | 06.04.06 | 09.04.06 | Monterey | |
Sea Otter Classic | 06.04.06 | 09.04.06 | Monterey | |
GIANT LIGA PLZEŇ | 05.04.06 | 05.04.06 | SK CAMPSPORT Team PLZEŇ | |
závody sportovních center mládeže | 05.04.06 | 05.04.06 | DUKLA Praha | |
Rock Machine XC Okolo Hradce | 04.04.06 | 04.04.06 | H. Králové - sjezdovka Rozárka | |
Český pohár BMX 1 | 02.04.06 | 02.04.06 | Pardubice | |
Jarní Bahno | 01.04.06 | 01.04.06 | Karlovy Vary - letní kino | |
Kelly's Peklo severu - Benešovské závody MTB | 01.04.06 | 01.04.06 | Benešov nad Ploučnicí | |
Xterra MTB Rallye Vltava | 01.04.06 | 01.04.06 | Hluboká nad Vltavou | |
Kontrolní závod | 01.04.06 | 01.04.06 | Pardubice | |
Světový pohár XC #1 | 01.04.06 | 02.04.06 | Curacao | |
závody sportovních center mládeže | 29.03.06 | 29.03.06 | DUKLA Praha | |
ČP KOOPERATIVA mužů - Brno-Velká Bíteš - Brno | 26.03.06 | 26.03.06 | TJ FAVORIT Brno | |
Jarní Bahno | 25.03.06 | 25.03.06 | Karlovy Vary - Linhart | |
Primavera Bike | 25.03.06 | 25.03.06 | Hrušovany nad Jevišovkou | |
Swisspower Cup | 25.03.06 | 26.03.06 | Volketswil | |
závody sportovních center mládeže | 22.03.06 | 22.03.06 | DUKLA Praha | |
Rock Machine XC Okolo Hradce | 21.03.06 | 21.03.06 | H. Králové - sjezdovka Rozárka | |
AKADEMICKÉ MISTROVSTVÍ SVĚTA 2006 | 20.03.06 | 26.03.06 | B E L G I E | |
Twister cup 3 | 19.03.06 | 19.03.06 | Šenkvice | |
7. Grand Prix Zlatolicje | 19.03.06 | 19.03.06 | Zlatolicje | |
Liquigas Cup - 16° Gaerne MTB Trophy | 18.03.06 | 18.03.06 | Maser | |
Twister cup 3 | 18.03.06 | 18.03.06 | Šenkvice | |
Gran Canaria Marathon | 18.03.06 | 18.03.06 | Kanárské ostrovy | |
závody sportovních center mládeže | 15.03.06 | 15.03.06 | DUKLA Praha | |
závody sportovních center mládeže | 08.03.06 | 08.03.06 | DUKLA Praha | |
2006 Oceania Championships | 04.03.06 | 05.03.06 | Rotorua | |
2006 Oceania Championships | 04.03.06 | 05.03.06 | Rotorua | |
závody sportovních center mládeže | 01.03.06 | 01.03.06 | DUKLA Praha | |
hala | 26.02.06 | 26.02.06 | Tours | |
hala | 25.02.06 | 25.02.06 | Tours | |
Liquigas Cup - Circuito Italiano | 25.02.06 | 25.02.06 | Sardegna | |
závody sportovních center mládeže | 22.02.06 | 22.02.06 | DUKLA Praha | |
Twister cup 2 | 19.02.06 | 19.02.06 | Šenkvice | |
1. Zimní pražský maraton | 18.02.06 | 18.02.06 | Praha Dejvice | |
Twister cup 2 | 18.02.06 | 18.02.06 | Šenkvice | |
závody sportovních center mládeže | 15.02.06 | 15.02.06 | DUKLA Praha | |
halové ME 6 | 05.02.06 | 05.02.06 | Zwolle | |
halové ME 5 | 04.02.06 | 04.02.06 | Zwolle | |
závody sportovních center mládeže | 01.02.06 | 01.02.06 | DUKLA Praha | |
MISTROVSTVÍ SVĚTA | 28.01.06 | 29.01.06 | Zeddam | |
závody sportovních center mládeže | 25.01.06 | 25.01.06 | DUKLA Praha | |
Twister Cup 1 | 22.01.06 | 22.01.06 | Šenkvice | |
Twister Cup 1 | 21.01.06 | 21.01.06 | Šenkvice | |
závody sportovních center mládeže | 18.01.06 | 18.01.06 | DUKLA Praha | |
závody sportovních center mládeže | 11.01.06 | 11.01.06 | DUKLA Praha | |
Budvar Cup 12. závod - MČR | 08.01.06 | 08.01.06 | ?? | |
závody sportovních center mládeže | 04.01.06 | 04.01.06 | DUKLA Praha | |
Silvestrovský cyklokros | 31.12.05 | 31.12.05 | CK Slavoj Terezín | |
Budvar Cup 10. závod | 17.12.05 | 17.12.05 | Mnichovo Hradiště | |
Mistrovství ČR | 17.12.05 | 17.12.05 | Mnichovo Hradiště | |
Budvar Cup 9. závod | 11.12.05 | 11.12.05 | Louny | |
ČP Masters | 04.12.05 | 04.12.05 | Praha - Kavčí Hory | |
Mistrovství ČR | 03.12.05 | 04.12.05 | Praha Motol | |
ČP Masters | 03.12.05 | 03.12.05 | Kolín | |
Noc plná hvězd | 02.12.05 | 02.12.05 | Praha Motol | |
závody sportovních center mládeže | 30.11.05 | 30.11.05 | DUKLA Praha - Motol | |
ČP mládeže | 26.11.05 | 27.11.05 | DUKLA Praha - Motol | |
Budvar Cup 8. závod | 26.11.05 | 26.11.05 | Kolín | |
závody sportovních center mládeže | 23.11.05 | 23.11.05 | DUKLA Praha - Motol | |
Budvar Cup 7. závod | 19.11.05 | 19.11.05 | Plzeň | |
VC Holých Vrchů - Budvar Cup 6. závod | 17.11.05 | 17.11.05 | Holé Vrchy | |
závody sportovních center mládeže | 16.11.05 | 16.11.05 | DUKLA Praha - Motol | |
ČP mládeže + M SCM | 12.11.05 | 13.11.05 | DUKLA Praha - Motol | |
Oderský pohár | 12.11.05 | 12.11.05 | Bohumín | |
závody talentované mládeže | 09.11.05 | 09.11.05 | DUKLA Praha - Motol | |
Košumberský pohár | 06.11.05 | 06.11.05 | Košumberk | |
MISTROVSTVÍ EVROPY | 06.11.05 | 06.11.05 | Pontchateu | |
VELKÁ CENA SPARINGU - III.ročník | 05.11.05 | 05.11.05 | TJ Sokol Holé vrchy | |
Mistrovství ČR Masters | 05.11.05 | 05.11.05 | Nové Město na Moravě | |
závody sportovních center mládeže | 02.11.05 | 02.11.05 | DUKLA Praha - Motol | |
Oderský pohár | 30.10.05 | 30.10.05 | Pržno | |
Budvar Cup 5. závod | 29.10.05 | 29.10.05 | Tábor | |
Světový pohár 2. závod | 29.10.05 | 29.10.05 | Tábor | |
Přebor JČ a Plzeňského kraje | 26.10.05 | 26.10.05 | Tábor | |
Košumberský pohár | 23.10.05 | 23.10.05 | Košmberk | |
Světový pohár 1. závod | 22.10.05 | 22.10.05 | Kalmhout | |
Oderský pohár - ČP Masters | 22.10.05 | 22.10.05 | Ostrava | |
seriál cyklokrosů | 20.10.05 | 20.10.05 | TJ STADION Louny | |
Crocodile Trophy | 18.10.05 | 30.10.05 | Townsville - Port Douglas | |
Norco Rookie Cup - 7.závod | 16.10.05 | 16.10.05 | Strážovice u Kyjova | |
ČP Masters | 16.10.05 | 16.10.05 | Hradec Králové | |
Mistrovství SČSC | 16.10.05 | 16.10.05 | Teplice | |
Budvar Cup 4. závod | 15.10.05 | 15.10.05 | Česká Lípa | |
Světový pohár MX #8 | 14.10.05 | 14.10.05 | Roc dAzur | |
seriál cyklokrosů | 13.10.05 | 13.10.05 | TJ STADION Louny | |
Author Soběšická Mulda | 09.10.05 | 09.10.05 | Brno - Lesná | |
3. Povltavský podzimní bikerský pohár | 09.10.05 | 09.10.05 | Kamýk | |
Oderský/Košumberský pohár, ČP Mas | 09.10.05 | 09.10.05 | Krnov, Košumberk | |
Moravská liga BMX 7 | 08.10.05 | 09.10.05 | Studénka | |
Budvar Cup 3. závod | 08.10.05 | 08.10.05 | Hlinsko | |
ČP BMX a MTB na BMX dráze | 08.10.05 | 08.10.05 | BMX Bílina | |
M ČR | 07.10.05 | 09.10.05 | DUKLA Praha - Motol | |
seriál cyklokrosů | 06.10.05 | 06.10.05 | TJ STADION Louny | |
Moravská liga BMX 6 | 02.10.05 | 02.10.05 | Jeseník | |
MP do vrchu Hřebenka | 02.10.05 | 02.10.05 | SLAVIE Praha | |
M ČR dvojic | 02.10.05 | 02.10.05 | ČOKC Prostějov | |
2. Povltavský podzimní bikerský pohár | 02.10.05 | 02.10.05 | Kamýk | |
Budvar Cup 2. závod | 02.10.05 | 02.10.05 | Loštice | |
Moravská liga BMX 5 | 01.10.05 | 01.10.05 | Uničov | |
Pohár Železné Hory | 01.10.05 | 01.10.05 | Konopáč- Míčov | |
Hanácká noc | 01.10.05 | 01.10.05 | ČOKC Prostějov | |
ČS Kolo pro život - Trutnovská 50 | 01.10.05 | 01.10.05 | Trutnov | |
Oderský pohár - ČP Masters | 01.10.05 | 01.10.05 | Vrbno | |
ČP BMX a MTB na BMX dráze | 01.10.05 | 01.10.05 | Protivín | |
Světový pohár MX #7 | 01.10.05 | 01.10.05 | St. Wendel | |
European Master Cup | 01.10.05 | 02.10.05 | Gothenburg | |
Přilba Moravy, | 30.09.05 | 30.09.05 | TJ FAVORIT BRNO | |
Výjezd na horu ŘÍP | 28.09.05 | 28.09.05 | KCR Roudnice nad Labem | |
Finálový závod Moravskoslezského poháru mládeže | 28.09.05 | 28.09.05 | Moravsko-slezský svaz cyklistiky | |
EXTRALIGA -M ČR dvojic a družstev | 28.09.05 | 28.09.05 | CK PŘÍBRAM | |
Budvar Cup 1. závod | 28.09.05 | 28.09.05 | Mladá Boleslav | |
závody sportovních center mládeže | 27.09.05 | 27.09.05 | DUKLA Praha Na Třebešíně | |
ČSL - silnice + ČP mládeže, | 25.09.05 | 25.09.05 | CK Kyjov | |
Závod do vrchu Pusteven | 25.09.05 | 25.09.05 | TJ Rožnov po Radhoštěm | |
Memoriál Christiana Battaglii | 25.09.05 | 25.09.05 | Blatná | |
Na Zelenou Horu - Chebský pohár | 25.09.05 | 25.09.05 | Cheb | |
1. Povltavský podzimní bikerský pohár | 25.09.05 | 25.09.05 | Bystřice | |
Motorola Downhill Cup - ČP DH #4 | 25.09.05 | 25.09.05 | Bystřice p/Hostýnem | |
Košumberský pohár - ČP Masters | 25.09.05 | 25.09.05 | Košumberk | |
M ČR Junior+Elite 8, M ČR CHALLENGE jednorázové | 24.09.05 | 24.09.05 | Slovan Bohnice-Praha | |
ČSL - kriterium v Kyjově+ ČP mládeže, | 24.09.05 | 24.09.05 | CK Kyjov | |
do vrchu JEŠŤĚD + EXTRALIGA MASTERS | 24.09.05 | 24.09.05 | KC Pivovar Vratislavice | |
ČS Kolo pro život - Oderská Mlýnice | 24.09.05 | 24.09.05 | Klokočůvek u Oder | |
Oderský pohár | 24.09.05 | 24.09.05 | Břeclav | |
Pohár Železné Hory | 21.09.05 | 21.09.05 | Třemošnice-Seč | |
závody sportovních center mládeže | 20.09.05 | 20.09.05 | DUKLA Praha Na Třebešíně | |
Veřejné Mistrovství Jm kraje v dráhových disciplinách | 20.09.05 | 20.09.05 | FAVORIT+DUKLA Brno,VEUS Vyškov | |
ČP mládeže - silnice | 18.09.05 | 18.09.05 | Dukla Brno | |
Loketské kostky - Pohár KvSC | 18.09.05 | 18.09.05 | Loket | |
SME Cup - 7.závod | 18.09.05 | 18.09.05 | Třinec | |
VC Hrabenov - Šumperský pohár MTB | 18.09.05 | 18.09.05 | Hrabenov | |
Gelactiv 4X Cup - 5. závod | 18.09.05 | 18.09.05 | Litoměřice | |
Moravská liga BMX 3 | 17.09.05 | 18.09.05 | Hranice | |
TROFEJ Rokycan GP PROGRESS | 17.09.05 | 17.09.05 | AC SPARTA PRAHA | |
ČP mládeže - kriterium | 17.09.05 | 17.09.05 | Dukla Brno | |
ČSL - silnice TROFEJ ROKYCAN | 17.09.05 | 17.09.05 | AC SPARTA PRAHA | |
Kynžvartský podzim - Chebský pohár | 17.09.05 | 17.09.05 | ??? | |
Peklo severu - 8.závod | 17.09.05 | 17.09.05 | Česká Kamenice | |
Merida Cup, 10. závod ČP | 17.09.05 | 17.09.05 | Brno | |
ČS Kolo pro život - Pražská 50 Kooperativy | 17.09.05 | 17.09.05 | Praha 6 | |
ČP BMX a MTB na BMX dráze | 17.09.05 | 17.09.05 | Mariánské Lázně | |
Pohár Železné Hory | 14.09.05 | 14.09.05 | Běstvina-Seč | |
závody sportovních center mládeže | 13.09.05 | 13.09.05 | DUKLA Praha Na Třebešíně | |
Velká cena SKANSKA | 11.09.05 | 11.09.05 | LOKO SKANSKA Pardubice | |
EXTRALIGA - časovka do vrchu | 11.09.05 | 11.09.05 | CK PŘÍBRAM | |
ČP silnice | 11.09.05 | 11.09.05 | TJ STADION Louny | |
M ČR Junior+Elite 7, ČMP challenge 7 - finálový záv. | 10.09.05 | 10.09.05 | LOKO SKANSKA Pardubice | |
Noční závod BMX a MTB na BMX dráze | 10.09.05 | 10.09.05 | LOKO SKANSKA Pardubice | |
EXTRALIGA -GP UCI II.kat. - silnice | 10.09.05 | 10.09.05 | CK PŘÍBRAM | |
ČP kriterium | 10.09.05 | 10.09.05 | TJ STADION Louny | |
M ČR Masters - dráhové discipliny | 10.09.05 | 11.09.05 | TJ KOVO Praha | |
Antal - Chebský pohár | 10.09.05 | 10.09.05 | Aš | |
Cannondale Rallye Sudety, 9. závod ČP | 10.09.05 | 10.09.05 | Teplice nad Metují | |
Světový pohár XC, DH, 4X #8 | 10.09.05 | 11.09.05 | Fort William | |
Světový pohár XC, DH, 4X #8 | 10.09.05 | 11.09.05 | Fort William | |
Světový pohár XC, DH, 4X #8 | 10.09.05 | 11.09.05 | Fort William | |
UCI BMX Supercross World cup | 08.09.05 | 09.09.05 | USA | |
GIANT liga - Plzeň 2005 | 07.09.05 | 07.09.05 | SK Campsport Team Plzeň | |
Pohár Železné Hory | 07.09.05 | 07.09.05 | Horní Bradlo-Rušínov-Seč | |
závody sportovních center mládeže | 06.09.05 | 06.09.05 | DUKLA Praha Na Třebešíně | |
Memoriál O. Šediny - kriterium v Terezíně | 04.09.05 | 04.09.05 | CK SLAVOJ Terezín | |
Nezamyslické okruhy - kriterium | 04.09.05 | 04.09.05 | Veus Vyškov | |
7. HAVEX Krkonošský pohár MTB | 04.09.05 | 04.09.05 | Vrchlabí | |
Kynšperský pohár - Pohár KvSC | 04.09.05 | 04.09.05 | Kynšperk nad Ohří | |
SME Cup - 6.závod | 04.09.05 | 04.09.05 | Nová Ves u Frýdlantu | |
ČP BMX a MTB na BMX dráze | 04.09.05 | 04.09.05 | Bikrosklub Praha Řepy | |
M ČR Junior+Elite 6, ČMP challenge 6 | 03.09.05 | 03.09.05 | Bikrosklub Praha Řepy | |
EXTRALIGA MASTERS | 03.09.05 | 03.09.05 | TJ Věcov | |
Lovosické kriterium | 03.09.05 | 03.09.05 | LOVOCHEMIE Lovosice | |
Velká cena Skanska - časovka jedn. | 03.09.05 | 03.09.05 | Veus Vyškov | |
Chodovar Cup - VC Chodovaru | 03.09.05 | 03.09.05 | Chodová Planá | |
Budvar Galaxy Maraton - 8. závod ČP | 03.09.05 | 03.09.05 | České Budějovice | |
Linec-Pasov - České Budějovice | 02.09.05 | 04.09.05 | Hornorakouský cyklistický svaz | |
Praděd 2005 - časovka do vrchu | 01.09.05 | 01.09.05 | SK HZS Olomouc | |
GIANT liga - Plzeň 2005 | 31.08.05 | 31.08.05 | SK Campsport Team Plzeň | |
Pražský mezinárodní 2 - denní závod dvojic | 31.08.05 | 01.09.05 | DUKLA Praha Na Třebešíně | |
MISTROVSTVÍ SVĚTA | 31.08.05 | 04.09.05 | Livigno | |
MISTROVSTVÍ SVĚTA | 31.08.05 | 04.09.05 | Livigno | |
MISTROVSTVÍ SVĚTA | 31.08.05 | 04.09.05 | Livigno | |
VC INTERCUP | 28.08.05 | 28.08.05 | Allmont Přerov | |
VC SČE - silnice na Sněžníku | 28.08.05 | 28.08.05 | TJ SLAVIA SČE Děčín | |
ČP mládeže silnice | 28.08.05 | 28.08.05 | CK SILESIA Orlová | |
Chodovar Cup - Chodský pohár | 28.08.05 | 28.08.05 | Chodov u Domažlic | |
Peklo severu - 7.závod | 28.08.05 | 28.08.05 | Benešov nad Ploučnicí | |
VC INTERCUP | 27.08.05 | 27.08.05 | Hranice | |
ČP mládeže kriterium | 27.08.05 | 27.08.05 | CK Silesia Orlová | |
Norco Rookie Cup - 6.závod | 27.08.05 | 27.08.05 | Nejdek | |
ČS Kolo pro život - Kutnohorská 50 | 27.08.05 | 27.08.05 | Kutná Hora | |
závod do vrchu Mem. Jaroslava Patočky - XV. ročník | 24.08.05 | 24.08.05 | TJ Sokol Holé vrchy | |
GIANT liga - Plzeň 2005 | 23.08.05 | 23.08.05 | SK Campsport Team Plzeň | |
VZ NIGHT RIDE 2 | 20.08.05 | 20.08.05 | Plzeň | |
TOI TOI Cup - Český pohár XC #6 | 20.08.05 | 20.08.05 | Brno | |
ČS Kolo pro život - Karlovarský AMbikemaraton | 20.08.05 | 20.08.05 | Karlovy Vary | |
Pearl Izumi Cup | 20.08.05 | 20.08.05 | Harrachov | |
Světový pohár DH/4X #7 | 20.08.05 | 21.08.05 | Pila | |
Světový pohár DH/4X #7 | 20.08.05 | 21.08.05 | Pila | |
MISTROVSTVÍ SVĚTA MX | 20.08.05 | 20.08.05 | Lillehammer | |
ČP mládeže - MCEZ LIŠOV 2005 | 19.08.05 | 21.08.05 | Lišov | |
GIANT liga - Plzeň 2005 | 17.08.05 | 17.08.05 | SK Campsport Team Plzeň | |
EXTRALIGA - kriterium v Trutnově | 17.08.05 | 17.08.05 | PSK WHIRLPOOL Hradec Králové | |
MTB časovka do vrchu - MTB UAC Cup | 14.08.05 | 14.08.05 | Řevnice | |
Gelactiv 4X Cup - 4. závod - Mistrovství ČR | 14.08.05 | 14.08.05 | Šumperk | |
EXTRALIGA - silnice Plzeň | 13.08.05 | 13.08.05 | COMFORT Plzeň | |
ČS Kolo pro život - Královehradecká 50 | 13.08.05 | 13.08.05 | Hradec Králové | |
SVATÁ TROJICE - bikemaraton | 13.08.05 | 13.08.05 | Bohdíkov | |
Světový pohár MX #6 | 13.08.05 | 13.08.05 | Falun | |
GIANT liga - Plzeň 2005 | 10.08.05 | 10.08.05 | SK Campsport Team Plzeň | |
M ČR mládeže závod jednotlivců | 07.08.05 | 07.08.05 | CK Konica Hradec Králové | |
6. HAVEX Krkonošský pohár MTB | 07.08.05 | 07.08.05 | Jilemnice | |
MTB Chhudolazy - MTB UAC Cup | 07.08.05 | 07.08.05 | Chudolazy | |
Maraton okolo Loštic - Šumperský p. MTB | 07.08.05 | 07.08.05 | Loštice | |
Světový pohár MX #5 | 07.08.05 | 07.08.05 | Oisans | |
Trans Rockies Challenge | 07.08.05 | 13.08.05 | Fernie - Canmore | |
Mistrovství ČR - časovka jednotlivců | 06.08.05 | 06.08.05 | VELOMAT Jičín | |
Leader Fox Šumava - Enervit Cup | 06.08.05 | 06.08.05 | Zadov | |
M ČR mládeže časovka dvojic,K-družstev | 05.08.05 | 05.08.05 | CK Konica Hradec Králové | |
ROVNER VYSOČINA | 04.08.05 | 07.08.05 | TJ SLOVAN Ždár n.S.+ M.Plocek | |
GIANT liga - Plzeň 2005 | 03.08.05 | 03.08.05 | SK Campsport Team Plzeň | |
M ČR mládeže časovka jednotlivců | 03.08.05 | 03.08.05 | CK Konica Hradec Králové | |
MTB Brandýské okruhy - MTB UAC Cup | 31.07.05 | 31.07.05 | Brandýs | |
Mistrovství světa bmx challenge | 31.07.05 | 31.07.05 | Paříž | |
VELKÁ CENA Holých vrchů - silnice 51.ročník | 30.07.05 | 30.07.05 | TJ Sokol Holé vrchy | |
EXTRALIGA MASTERS - Svijanské okruhy | 30.07.05 | 30.07.05 | KC Kooperativa Liberec | |
Sluneční kriterium | 30.07.05 | 30.07.05 | SLAVIE Praha | |
Akademické MČR č. do vrchu | 30.07.05 | 30.07.05 | KC Slavia Praha a UAC | |
Akademické MČR - kritérium | 30.07.05 | 30.07.05 | UAC, MČ Praha 13 a KC Slavia Praha | |
ČS Kolo pro život - Manitou Železné Hory | 30.07.05 | 30.07.05 | Chrudim | |
Mistrovství světa bmx | 30.07.05 | 30.07.05 | Paříž | |
MISTROVSTVÍ EVROPY | 29.07.05 | 31.07.05 | Kluisbergen | |
MCEZ Regionem Orlicka | 29.07.05 | 31.07.05 | Lanškroun | |
Mistrovství světa bmx cruiser | 29.07.05 | 29.07.05 | Paříž | |
GIANT liga - Plzeň 2005 | 27.07.05 | 27.07.05 | SK Campsport Team Plzeň | |
Chodovar Cup - Kaznějovské okruhy | 24.07.05 | 24.07.05 | Kaznějov | |
Kellys Beskyd Tour - 7. závod ČP | 24.07.05 | 24.07.05 | Frenštát p. Radhoštěm | |
TOI TOI Cup - ČP XC #5 - Mistrovství ČR | 23.07.05 | 23.07.05 | Kutná Hora | |
Galaxy CykloŠvec maraton | 23.07.05 | 23.07.05 | Písek | |
PRE-WORLD | 23.07.05 | 24.07.05 | Mauderre | |
MISTROVSTVÍ EVROPY DH/4X | 22.07.05 | 24.07.05 | Val di Sole | |
MISTROVSTVÍ EVROPY DH/4X | 22.07.05 | 24.07.05 | Val di Sole | |
GIANT liga - Plzeň 2005 | 20.07.05 | 20.07.05 | SK Campsport Team Plzeň | |
M ČR dráhové discipliny mládeže a žen | 20.07.05 | 23.07.05 | ČOKC Prostějov | |
EXTRALIGA MASTERS Mem. V. Vavrouška - silnice | 17.07.05 | 17.07.05 | KC LUŽE | |
5. HAVEX Krkonošský pohár MTB | 17.07.05 | 17.07.05 | Trutnov | |
Motorola Downhill Cup - ČP DH, #3 - MČR | 17.07.05 | 17.07.05 | Boží Dar | |
EXTRALIGA - VC DIU JEVÍČKO | 16.07.05 | 16.07.05 | CK JEVÍČKO | |
Gelactiv 4X Cup - 3. závod | 16.07.05 | 16.07.05 | Boží Dar | |
KHS Jesenicky maraton | 16.07.05 | 16.07.05 | Malá Morávka - Karlov | |
Trek bikemaraton Přes tři vrchy Vysočiny | 16.07.05 | 16.07.05 | Horní Cerekev | |
Peklo severu - 5.závod | 16.07.05 | 16.07.05 | Nový Bor | |
Adidas BIKE Transalp Challenge | 16.07.05 | 23.07.05 | Mittenwald (GER) - Jesolo (ITA) | |
okruhy o cenu Města Jevíčka | 15.07.05 | 15.07.05 | CK JEVÍČKO | |
GIANT liga - Plzeň 2005 | 13.07.05 | 13.07.05 | SK Campsport Team Plzeň | |
ČP MLÁDEŽE -500 + 1 kolo | 12.07.05 | 14.07.05 | TJ FAVORIT BRNO | |
Časovka na Senovou - Šumperský p. | 10.07.05 | 10.07.05 | Hrabenov | |
Kriterium Konrad MTB | 10.07.05 | 10.07.05 | Vratislavice nad Nisou | |
Český Dub - Ještěd - handycap | 09.07.05 | 09.07.05 | KC Kooperativa Liberec | |
Chodovar Cup - VC Plzně | 09.07.05 | 09.07.05 | Plzeň | |
Peklo severu - 4.závod | 09.07.05 | 09.07.05 | Prysk | |
Scott Krkonošský pohár - 6. závod ČP | 09.07.05 | 09.07.05 | Lomnice n/Popelkou | |
Karpatský bikemaraton | 09.07.05 | 09.07.05 | Velká nad Veličkou | |
Salzkammergut Trophy - SP #4 | 09.07.05 | 09.07.05 | Bad Goisern | |
Světový pohár XC #7, DH/4X #6 | 09.07.05 | 10.07.05 | Angel Fire Resort | |
Světový pohár XC #7, DH/4X #6 | 09.07.05 | 10.07.05 | Angel Fire Resort | |
Světový pohár XC #7, DH/4X #6 | 09.07.05 | 10.07.05 | Angel Fire Resort | |
ME Junior+Elite 9+10/ ME challenge | 09.07.05 | 10.07.05 | Echichens | |
VC T-Mobile Louny | 08.07.05 | 10.07.05 | TJ Stadion Louny | |
ME Junior+Elite / ME challenge cruiser | 08.07.05 | 08.07.05 | Echichens | |
MCEZ FEMINI Tour 2005 | 07.07.05 | 10.07.05 | Klub cyklistiky Krásná Lípa | |
EXTRALIGA MASTERS-Mez.Mistrovství Roudnice | 06.07.05 | 06.07.05 | KCR Roudnice nad Labem | |
4. HAVEX Krkonošský pohár MTB | 06.07.05 | 06.07.05 | Lázně Bělohrad | |
GIRO de Zavadilka- časovka 3čl.družstev | 05.07.05 | 05.07.05 | KCR Roudnice nad Labem | |
Mistrovství Plzeňského kraje v dráhových disc. | 05.07.05 | 06.07.05 | TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ | |
Jesenický Velo Marathon MTB 2005 | 05.07.05 | 05.07.05 | Kouty n/Desnou, chata Sokolka | |
ČP mládeže - sprinterské dny | 04.07.05 | 05.07.05 | TJ FAVORIT + DUKLA BRNO | |
M ČR Keirin | 04.07.05 | 04.07.05 | Dukla Brno | |
Kontrolní závod - Omnium | 04.07.05 | 04.07.05 | Dukla Brno | |
VZ NIGHT RACE 1 | 03.07.05 | 03.07.05 | Milovice | |
EXTRALIGA MASTERS-Tour de Malá sklála-silnice | 03.07.05 | 03.07.05 | KC Pivovar Vratislavice | |
Sportcamp Zadov | 03.07.05 | 09.07.05 | Zadov | |
SME Cup - 5.závod | 03.07.05 | 03.07.05 | Vsetín | |
Norco Rookie Cup - 5.závod | 03.07.05 | 03.07.05 | Šumperk | |
Sportcamp Zadov | 03.07.05 | 09.07.05 | Zadov | |
Světový pohár XC #6, DH/4X #5 | 02.07.05 | 03.07.05 | Santa Catherina | |
Světový pohár XC #6, DH/4X #5 | 02.07.05 | 03.07.05 | Santa Catherina | |
Světový pohár XC #6, DH/4X #5 | 02.07.05 | 03.07.05 | Santa Catherina | |
XC Výhledy - Chebský pohár | 02.07.05 | 02.07.05 | Výhledy | |
ČS Kolo pro život - Drásal | 02.07.05 | 02.07.05 | Holešov | |
Author Znovín Cup - Author Tour + Contin. Cup | 02.07.05 | 02.07.05 | Šatov | |
ČP BMX a MČR MTB na BMX dráze | 02.07.05 | 02.07.05 | Energy Bikes Milovice | |
Junior Tour | 30.06.05 | 03.07.05 | Dynamo ZČE Plzeň | |
EXTRALIGA - kriterium | 29.06.05 | 29.06.05 | COMFORT Plzeň | |
GIANT liga - Plzeň 2005 | 28.06.05 | 28.06.05 | SK Campsport Team Plzeň | |
závody sportovních center mládeže | 28.06.05 | 28.06.05 | DUKLA Praha Na Třebešíně | |
EXTRALIGA M ČR závod jednotlivců | 26.06.05 | 26.06.05 | PSK WHIRLPOOL Hradec Králové | |
3. HAVEX Krkonošský pohár MTB | 26.06.05 | 26.06.05 | Vysoké nad Jizerou | |
VC MTB Leštiny - Šumperský pohár | 26.06.05 | 26.06.05 | Leština | |
Motorola Downhill Cup - ČP DH #2 | 26.06.05 | 26.06.05 | Špindlerův Mlýn | |
Světový pohár XC #5, DH/4X #4 | 26.06.05 | 27.06.05 | Mont St. Anne | |
Světový pohár XC #5, DH/4X #4 | 26.06.05 | 27.06.05 | Mont St. Anne | |
Světový pohár XC #5, DH/4X #4 | 26.06.05 | 27.06.05 | Mont St. Anne | |
MISTROVSTVÍ EVROPY | 26.06.05 | 26.06.05 | Frammersbach | |
Místrovství ČR - Masters jednotl. - MONACO | 25.06.05 | 25.06.05 | Cyklo POKR Pardubice | |
EXTRALIGA M ČR závod jednotlivců | 25.06.05 | 25.06.05 | PSK WHIRLPOOL Hradec Králové | |
Strnadova třicítka | 25.06.05 | 25.06.05 | Růžkovy Lhotice | |
Apache Jestřebí Hory - 5. závod ČP | 25.06.05 | 25.06.05 | Úpice | |
ČS Kolo pro život - Olomoucká 60 | 25.06.05 | 25.06.05 | Olomouc | |
Rampušákův skalp - Enervit Cup | 25.06.05 | 25.06.05 | Rychnov nad Kněžnou | |
24 Hodin | 25.06.05 | 26.06.05 | Bystřička | |
ME Junior+Elite 7 + 8 | 25.06.05 | 26.06.05 | Cheddar | |
ČEZ SILESIA 2005 - Etapový | 24.06.05 | 26.06.05 | Silesia Orlová | |
Apache Jestřebí Hory 2005 | 24.06.05 | 26.06.05 | Úpice | |
Apache Jestřebí Hory 2005 | 24.06.05 | 26.06.05 | Úpice | |
Apache Jestřebí Hory 2005 | 24.06.05 | 26.06.05 | Úpice | |
Apache Jestřebí Hory - Festival cyklistiky | 24.06.05 | 26.06.05 | Úpice | |
EXTRALIGA M ČR časovka jednotlivců | 23.06.05 | 23.06.05 | PSK WHIRLPOOL Hradec Králové | |
Přeborník JMK | 22.06.05 | 22.06.05 | Favorit Brno | |
GIANT liga - Plzeň 2005 | 22.06.05 | 22.06.05 | SK Campsport Team Plzeň | |
závody sportovních center mládeže | 21.06.05 | 21.06.05 | DUKLA Praha Na Třebešíně | |
Podbořanské okruhy - kriterium | 19.06.05 | 19.06.05 | Cykloklub PODBOŘANY | |
ČP mládeže - silnice | 19.06.05 | 19.06.05 | CK FESO Petřvald | |
Norco Rookie Cup - 4. závod | 19.06.05 | 19.06.05 | Litoměřice | |
ČS Kolo pro život - Ralsko MTB maraton | 19.06.05 | 19.06.05 | Hamr na Jezeře | |
M ČR Junior+Elite 5, ČMP challenge 5 | 18.06.05 | 18.06.05 | Uničov | |
ČP mládeže -memoriál Jana Veselého-kriterium | 18.06.05 | 18.06.05 | SSK Vítkovic Ostrava | |
EXTRALIGA MASTERS | 18.06.05 | 18.06.05 | Cyklo KERN | |
TOI TOI Cup - Český pohár XC #4 | 18.06.05 | 18.06.05 | Teplice | |
Extreme Bike Marathon 24 Hours | 18.06.05 | 19.06.05 | Liberec - Vesec | |
MTB Bike Brdy - MTB UAC Cup | 18.06.05 | 18.06.05 | ??? | |
Houštecký cyklomaraton - Mountfield biketour | 18.06.05 | 18.06.05 | Houštka | |
Kellys Rampušák | 18.06.05 | 18.06.05 | Štíty | |
Brema Sázavský Blizák - Enervit Cup | 18.06.05 | 18.06.05 | Sázava | |
Světový pohár MX #3 | 18.06.05 | 18.06.05 | Mont St. Anne | |
UCI BMX Supercross World cup | 18.06.05 | 19.06.05 | Evropa | |
Memoriál L. Hargaše - VIII.ročník - UCI | 16.06.05 | 16.06.05 | DUKLA BRNO + TJ Favorit Brno | |
GIANT liga - Plzeň 2005 | 15.06.05 | 15.06.05 | SK Campsport Team Plzeň | |
GRAND PRIX - UCI - FRAMAR 2005 | 15.06.05 | 15.06.05 | TJ KOVO Praha | |
Korida MTB | 15.06.05 | 15.06.05 | Plzeň | |
XC Kouty - Šumperský pohár | 15.06.05 | 15.06.05 | Kouty nad Desnou | |
závody sportovních center mládeže | 14.06.05 | 14.06.05 | DUKLA Praha Na Třebešíně | |
ČSL + ČP mládeže - kriterium | 12.06.05 | 12.06.05 | CK Jindřichův Hradec | |
Chodovar Cup - Draci na Ronšperku | 12.06.05 | 12.06.05 | Stříbro | |
Mšenské okruhy - MTB UAC Cup | 12.06.05 | 12.06.05 | Mšeno | |
SME Cup - 4.závod | 12.06.05 | 12.06.05 | Frýdlant | |
Akademické MČR MTB | 12.06.05 | 12.06.05 | Mšeno | |
Mistrovství ČR klubů a teamů BMX | 11.06.05 | 11.06.05 | Protivín | |
EXTRALIGA MASTERS - Záleský vrch - silnice | 11.06.05 | 11.06.05 | SOKOL Doubravice | |
do vrchu Varhošť | 11.06.05 | 11.06.05 | TJ SLAVOJ Ústí nad Labem | |
ČSL + ČP mládeže - silnice | 11.06.05 | 11.06.05 | CK Jindřichův Hradec | |
TOI TOI Cup - Český pohár XC #3 | 11.06.05 | 11.06.05 | Velké Losiny | |
ČS Kolo pro život - Jistebnický maraton | 11.06.05 | 11.06.05 | Jistebnice | |
Merida Grand Prix | 11.06.05 | 11.06.05 | Automotodrom Brno | |
Author Maštale - Author Tour | 11.06.05 | 11.06.05 | Proseč | |
Brema Jizerská 50 - Enervit Cup | 11.06.05 | 11.06.05 | Bedřichov | |
Juvacyklo - Twister bike - Continental Cup | 11.06.05 | 11.06.05 | Lázně Leopoldov | |
Světový pohár DH/4X #3 | 11.06.05 | 12.06.05 | Schladming | |
Světový pohár DH/4X #3 | 11.06.05 | 12.06.05 | Schladming | |
GIANT liga - Plzeň 2005 | 08.06.05 | 08.06.05 | SK Campsport Team Plzeň | |
Pohár Železné Hory | 08.06.05 | 08.06.05 | Přehrada Seč | |
ČS Kolo pro život - Pražské schody | 08.06.05 | 08.06.05 | Praha | |
VC MTB Šumperk - Šumperský pohár MTB | 08.06.05 | 08.06.05 | Šumperk | |
závody sportovních center mládeže | 07.06.05 | 07.06.05 | DUKLA Praha Na Třebešíně | |
O Špitálskou korunu - Pohár KvSC | 05.06.05 | 05.06.05 | Cheb | |
Kladenská miniliga - 3.závod | 05.06.05 | 05.06.05 | Doksy | |
Rock Machine Okolo Hradce - 4. závod ČP | 05.06.05 | 05.06.05 | Hradec Králové | |
Do vrchu Komáří Vížka - Memoriál Josefa Mareše | 04.06.05 | 04.06.05 | TOP TEN Team Teplice | |
Peklo severu - 3.závod | 04.06.05 | 04.06.05 | Jiřetín pod Jedlovou | |
ČS Kolo pro život - Vimperská 50 | 04.06.05 | 04.06.05 | Vimperk | |
Světový pohár XC #4, 4X/DH #2 | 04.06.05 | 05.06.05 | Willingen | |
Světový pohár XC #4 4X/DH #2 | 04.06.05 | 05.06.05 | Willingen | |
Světový pohár XC #4, 4X/DH#2 | 04.06.05 | 05.06.05 | Willingen | |
ME Junior+Elite 5 + 6 | 04.06.05 | 05.06.05 | Vosendorf | |
AUTHOR Strážovský bikemaratón | 04.06.05 | 04.06.05 | Súľov | |
35.ročník Malý závod míru AVX | 03.06.05 | 05.06.05 | CK LANŠKROUN | |
ČP mládeže - měřitelné discipliny | 03.06.05 | 05.06.05 | ČOKC PROSTĚJOV | |
MCEZ LIDICE 2005 - VC ČT | 02.06.05 | 05.06.05 | CYKLO LIDICE + CK PŘÍBRAM | |
Kriterium v Dobrovicích | 01.06.05 | 01.06.05 | TJ Sokol Holé vrchy | |
GIANT liga - Plzeň 2005 | 01.06.05 | 01.06.05 | SK Campsport Team Plzeň | |
Králecký úvoz - Šumperský pohár MTB | 01.06.05 | 01.06.05 | Královec | |
Rock Machine Úterní pohár | 31.05.05 | 31.05.05 | Hradec Králové | |
závody sportovních center mládeže | 30.05.05 | 30.05.05 | DUKLA Praha Na Třebešíně | |
Světový pohár XC #3 | 29.05.05 | 29.05.05 | Houffalize | |
M ČR Junior+Elite 4, ČMP challenge 4 | 29.05.05 | 29.05.05 | Třinec | |
Memoriál J,Menharta a L.Hellera v Třebušíně | 29.05.05 | 29.05.05 | CK SLAVOJ Terezín | |
EXTRALIGA MASTERS | 29.05.05 | 29.05.05 | RICOH-IMPROMAT Tábor | |
Velká cena města Znojma | 29.05.05 | 29.05.05 | Znojmo | |
SME Cup - 3.závod | 29.05.05 | 29.05.05 | Ostrava | |
Pells MTB Cup 2.závod | 29.05.05 | 29.05.05 | Znojmo | |
Motorola Downhill Cup - ČP DH #1 | 29.05.05 | 29.05.05 | Krupka | |
M ČR Junior+Elite 3, ČMP challenge 3 | 28.05.05 | 28.05.05 | Přerov | |
Okruhy v Radíkovicích | 28.05.05 | 28.05.05 | SKP Hradec Králové a SCHK | |
Evropský pohár Brno | 28.05.05 | 29.05.05 | TJ FAVORIT BRNO | |
Mrtvý muž - Šumperský pohár MTB | 28.05.05 | 28.05.05 | Vikýřovice | |
Author Král Šumavy | 28.05.05 | 28.05.05 | Klatovy | |
Sprinterské dny | 27.05.05 | 29.05.05 | Dynamo ZČE Plzeň | |
Kriterium v Mnichově Hradišti X. ročník | 25.05.05 | 25.05.05 | TJ Sokol Holé vrchy | |
GIANT liga - Plzeň 2005 | 25.05.05 | 25.05.05 | SK Campsport Team Plzeň | |
Časovka na Dlouhé stráně - Šumperský p. | 25.05.05 | 25.05.05 | Loučná nad Desnou | |
závody sportovních center mládeže | 24.05.05 | 24.05.05 | DUKLA Praha | |
Moravská liga BMX 2 | 22.05.05 | 22.05.05 | Třinec | |
Mistrovství oblasti - jednotlivci | 22.05.05 | 22.05.05 | Krajské svazy cyklistiky | |
Pohár Železné Hory | 22.05.05 | 22.05.05 | Starý Dvůr - Hrbkov - Seč | |
Akademické MČR zj | 22.05.05 | 22.05.05 | Třebušín | |
2. HAVEX Krkonošský pohár MTB | 22.05.05 | 22.05.05 | Lomnice n/Popelkou | |
Horská kola ve městě | 22.05.05 | 22.05.05 | Kroměříž | |
Gelactiv 4X Cup - 2. závod | 22.05.05 | 22.05.05 | Rokytnice n/Jizerou | |
Moravská liga BMX 1 | 21.05.05 | 21.05.05 | Allmont Přerov | |
EXTRALIGA MASTERS - Královeměstská časovka | 21.05.05 | 21.05.05 | KC Kalecký - KHOREL | |
Mistrovství oblasti - časovka jednotlivců | 21.05.05 | 21.05.05 | Krajské svazy cyklistiky | |
Chodovar Cup - VC Nečtin | 21.05.05 | 21.05.05 | Nečtiny | |
Pells MTB Cup 1.závod | 21.05.05 | 21.05.05 | Černá Hora | |
Okolo Mostu - 3. závod ČP | 21.05.05 | 21.05.05 | Most | |
ČS Kolo pro život - Trans Brdy | 21.05.05 | 21.05.05 | Lety u Prahy | |
ČP BMX a MTB na BMX dráze | 21.05.05 | 21.05.05 | OBI Bílina/Hostomice | |
Kellys Dubnický marathon | 21.05.05 | 21.05.05 | Nová Dubnica | |
GIANT liga - Plzeň 2005 | 18.05.05 | 18.05.05 | SK Campsport Team Plzeň | |
EXTRALIGA VC Příbrami - kriterium | 18.05.05 | 18.05.05 | CK PŘÍBRAM | |
Vimperská liga MTB - 3.závod | 18.05.05 | 18.05.05 | Vimperk - kemp Vodník | |
XC Fox Track - Šumperský pohár MTB | 18.05.05 | 18.05.05 | Posřelmůvek | |
závody talentované mládeže | 17.05.05 | 17.05.05 | DUKLA Praha Na Třebešíně | |
Downhill bmx | 15.05.05 | 15.05.05 | Přerov - Žernava | |
Chebská signálka - Pohár KvSC | 15.05.05 | 15.05.05 | Cheb | |
Kladenská miniliga - 2.závod | 15.05.05 | 15.05.05 | Libušín | |
Ravo MTB Liga, 2.závod | 15.05.05 | 15.05.05 | Nová Cerekev | |
Norco Rookie Cup - 3.závod | 15.05.05 | 15.05.05 | Přerov | |
M ČR Junior+Elite 2, ČMP challenge 2 | 14.05.05 | 14.05.05 | Favorit Brno | |
Okruhy Jablonecka -memoriál Karla Boušky | 14.05.05 | 14.05.05 | SK Břízky Jablonec nad Nisou | |
EXTRALIGA MASTERS - časovka jednotlivců | 14.05.05 | 14.05.05 | Cyklo Šafrata Bohumín | |
TOI TOI Cup - Český pohár XC #2 | 14.05.05 | 14.05.05 | Plzeň | |
Od Šenku k Šenku | 14.05.05 | 14.05.05 | Pardubice | |
Bike Cup mládeže | 14.05.05 | 14.05.05 | Jestřebí Hory | |
Norco Rookie Cup - 2. závod | 14.05.05 | 14.05.05 | Kaplice | |
ČS Kolo pro život - Rubena Malevil Cup | 14.05.05 | 14.05.05 | Ranč Malevil | |
Galaxy Zručský MTB maraton | 14.05.05 | 14.05.05 | Zruč n/Sázavou | |
GIANT liga - Plzeň 2005 | 11.05.05 | 11.05.05 | SK Campsport Team Plzeň | |
MCEZ Závod míru juniorů | 11.05.05 | 15.05.05 | CK SLAVOJ Terezín | |
Pohár Železné Hory | 11.05.05 | 11.05.05 | Rabštejnská Lhota - Seč | |
závody sportovních center mládeže | 10.05.05 | 10.05.05 | DUKLA Praha Na Třebešíně | |
ČSL + ČP mládeže závod Osovobození-Benešov n.P. | 08.05.05 | 08.05.05 | TJ SLAVIA SČE Děčín | |
O pohár starosty města Orlové | 08.05.05 | 08.05.05 | CK Orlík ORLOVÁ | |
EXTRALIGA MASTERS- časovka do vrchu | 08.05.05 | 08.05.05 | CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí | |
1. HAVEX Krkonošský pohár MTB | 08.05.05 | 08.05.05 | Semily | |
Chodovar Cup - VC Sport Beran | 08.05.05 | 08.05.05 | Chrást u Plzně | |
MTB amerických dvojic | 08.05.05 | 08.05.05 | Bohumín | |
Kellys Starobrno Tour | 08.05.05 | 08.05.05 | Brno | |
Karel Bike - Enervit Cup | 08.05.05 | 08.05.05 | Boží Dar | |
Světový pohár XC #2 | 08.05.05 | 08.05.05 | Madrid | |
ME Junior+Elite 3 + 4 | 07.05.05 | 08.05.05 | Klatovy | |
COURSE de la PAIX | 07.05.05 | 14.05.05 | Český svaz cyklistiky + MERK s.r.o. | |
ČSL + ČP mládeže kriterium v Třebenicích | 07.05.05 | 07.05.05 | CK SLAVOJ Terezín | |
EXTRALIGA MASTERS -memoriál J. Krátkého-silnice | 07.05.05 | 07.05.05 | CYKLO POKR Pardubice | |
Norco Rookie Cup - 1. závod | 07.05.05 | 07.05.05 | Tachov | |
Author Šela Marathon | 07.05.05 | 07.05.05 | Lipník nad Bečvou | |
Galaxy bikemaraton Prachatice | 07.05.05 | 07.05.05 | Prachatice | |
ČS Kolo pro život - Plzeňské Giro | 07.05.05 | 07.05.05 | Plzeň | |
Swisspower Cup #3 | 07.05.05 | 07.05.05 | Biel | |
MCEZ ZMN Jevíčko 29.ročník -GP Matoušek | 06.05.05 | 08.05.05 | CK Jevíčko | |
GIANT liga - Plzeň 2005 | 04.05.05 | 04.05.05 | SK Campsport Team Plzeň | |
Vimperská liga MTB - 2. závod | 04.05.05 | 04.05.05 | Vimperk - kemp Vodník | |
závody sportovních center mládeže | 03.05.05 | 03.05.05 | DUKLA Praha Na Třebešíně | |
Rock Machine Úterní pohár | 03.05.05 | 03.05.05 | Hradec Králové | |
ČP mládeže družstva + dvojice | 01.05.05 | 01.05.05 | WHIRLPOOL Junior Hradec Králové | |
EXTRALIGA - Memoriál Cihláře - kriterium | 01.05.05 | 01.05.05 | CYKLOPRAG Praha a Pražský svaz | |
EXTRALIGA MASTERS | 01.05.05 | 01.05.05 | KC SLAVIA Praha | |
Zelená Hora - Pohár KvSC | 01.05.05 | 01.05.05 | Cheb | |
KHS MTB Posázavím | 01.05.05 | 01.05.05 | Mnichovice u Prahy | |
ČP BMX a MTB na BMX dráze | 01.05.05 | 01.05.05 | PAMK Klatovy | |
Světový pohár MX #2 | 01.05.05 | 01.05.05 | Riva | |
M ČR Junior+Elite 1, ČMP challenge 1 | 30.04.05 | 30.04.05 | Klatovy | |
ČP mládeže - časovka jednotlivců | 30.04.05 | 30.04.05 | WHIRPOOL Junior Hradec Králové | |
EXTRALIGA MASTERS | 30.04.05 | 30.04.05 | KC Kooperativa Liberec | |
TOI TOI Cup - Český pohár XC #1 | 30.04.05 | 30.04.05 | Česká Kamenice | |
Škodabike Maraton - 2. závod ČP | 30.04.05 | 30.04.05 | Plzeň | |
ČS Kolo pro život - Brněnská 50 | 30.04.05 | 30.04.05 | Brno - Medlánky | |
Světový pohár 4X/DH #1 | 30.04.05 | 01.05.05 | Vigo | |
Světový pohár 4X/DH #1 | 30.04.05 | 01.05.05 | Vigo | |
UCI BMX Supercross World cup | 30.04.05 | 01.05.05 | USA | |
MCEZ žen - GRACIA ORLOVÁ 2005 | 28.04.05 | 01.05.05 | OV GRACIA Orlová | |
31.ročník Křivkova memoriálu - kriterium | 28.04.05 | 28.04.05 | TJ Lokomotiva Pardubice | |
Kriterium v Řepově | 27.04.05 | 27.04.05 | TJ Sokol Holé vrchy | |
Pohár Železné Hory | 27.04.05 | 27.04.05 | Spáleniště - Krásno | |
GIANT liga - Plzeň 2005 | 26.04.05 | 26.04.05 | SK Campsport Team Plzeň | |
závody sportovních center mládeže | 26.04.05 | 26.04.05 | DUKLA Praha | |
Světový pohár XC #1 | 24.04.05 | 24.04.05 | Spa Francorchamps | |
ČSL + ČP mládeže silnice v Plzni | 24.04.05 | 24.04.05 | Dynamo ZČE Plzeň | |
Ašský bláteník - Pohár KvSC | 24.04.05 | 24.04.05 | Aš | |
SME Cup - 2.závod | 24.04.05 | 24.04.05 | Opava | |
Ravo MTB Liga, 1.závod | 24.04.05 | 24.04.05 | Strakonice | |
Českolipský marathon - ČP MX #1 | 24.04.05 | 24.04.05 | Česká Lípa | |
ČSL + ČP mládeže kriterium v Plzni | 23.04.05 | 23.04.05 | Dynamo ZČE Plzeň | |
Mělnické okruhy | 23.04.05 | 23.04.05 | Mělník | |
Peklo severu - 2.závod | 23.04.05 | 23.04.05 | Česká Kamenice | |
Author 50 Český Ráj - Author Tour | 23.04.05 | 23.04.05 | Branžeš | |
ME Junior+Elite 1 + 2 | 23.04.05 | 24.04.05 | St. Maxime | |
EXTRALIGA - kriterium - VC Města Uničova | 21.04.05 | 21.04.05 | TJ UNEX Uničov | |
GIANT liga - Plzeň 2005 | 20.04.05 | 20.04.05 | SK Campsport Team Plzeň | |
EXTRALIGA - kriterium | 20.04.05 | 20.04.05 | CYKLO TEAM region Olomouc | |
Vimperská liga MTB - 1. závod | 20.04.05 | 20.04.05 | Vimperk - kemp Vodník | |
závody sportovních center mládeže | 19.04.05 | 19.04.05 | DUKLA Praha | |
Rock Machine Úterní pohár | 19.04.05 | 19.04.05 | Hradec Králové | |
ČP mládeže - silnice | 17.04.05 | 17.04.05 | TJ FAVORIT BRNO | |
Aprílová osmička | 17.04.05 | 17.04.05 | Teplice nad Metují | |
Zbraslavská osma | 17.04.05 | 17.04.05 | Praha | |
Gelactiv 4X Cup - 1. závod | 17.04.05 | 17.04.05 | Přerov | |
ČP BMX a MTB na BMX dráze | 17.04.05 | 17.04.05 | Slovan Bohnice/Praha | |
Velká cena Prahy 8 | 16.04.05 | 16.04.05 | Slovan Bohnice-Praha | |
ČP mládeže - časovka jednotlivců | 16.04.05 | 16.04.05 | TJ FAVORIT BRNO | |
Konrad MTB XC | 16.04.05 | 16.04.05 | Vratislavice n/Nisou | |
Dema Chřibská 50 | 16.04.05 | 16.04.05 | Kroměříž Hvězda | |
Přes dva kopce - MTB UAC Cup | 16.04.05 | 16.04.05 | Jedomělice | |
Liquigas Cup #4 | 16.04.05 | 16.04.05 | Alpago | |
Sea Otter Classic | 14.04.05 | 17.04.05 | Monterey, Kalifornie | |
Sea Otter Classic | 14.04.05 | 17.04.05 | Monterey, Kalifornie | |
Sea Otter Classic | 14.04.05 | 17.04.05 | Monterey, Kalifornie | |
Sea Otter Classic | 14.04.05 | 17.04.05 | Monterey, Kalifornie | |
GIANT liga - Plzeň 2005 | 13.04.05 | 13.04.05 | SK Campsport Team Plzeň | |
Pohár Železné Hory | 13.04.05 | 13.04.05 | Konopáč u H. Městce - Míčov | |
závody sportovních center mládeže | 12.04.05 | 12.04.05 | DUKLA Praha | |
ČSL + ČP ml. + Extraliga - Pičín | 10.04.05 | 10.04.05 | CK PŘÍBRAM | |
4. závod - Bahno 2005 | 10.04.05 | 10.04.05 | Karlovy Vary - Sedlečko | |
Kladenská miniliga - 1. závod | 10.04.05 | 10.04.05 | Rozdělov | |
SME Cup - 1.závod | 10.04.05 | 10.04.05 | Pržno | |
3. Povltavský jarní bikerský pohár | 10.04.05 | 10.04.05 | Bystřice | |
Valašská Rallye | 10.04.05 | 10.04.05 | Valašsko ??? | |
Světový pohár MX #1 | 10.04.05 | 10.04.05 | Kypr | |
ČSL kriterium + ČP mládeže - memoriál Jana Huška 30.ročník | 09.04.05 | 09.04.05 | Soběslav | |
Peklo severu - 1. závod | 09.04.05 | 09.04.05 | Nový Bor | |
Liquigas Cup #3 | 09.04.05 | 09.04.05 | Lucca | |
Swisspower Cup #2 | 09.04.05 | 09.04.05 | Buchs | |
GIANT liga - Plzeň 2005 | 06.04.05 | 06.04.05 | SK Campsport Team Plzeň | |
závody sportovních center mládeže | 05.04.05 | 05.04.05 | DUKLA Praha | |
Rock Machine Úterní pohár | 05.04.05 | 05.04.05 | Hradec Králové | |
3. závod - Bahno 2005 | 03.04.05 | 03.04.05 | Karlovy Vary - Drahovice | |
2. Povltavský jarní bikerský pohár | 03.04.05 | 03.04.05 | Sedlčany | |
ČP BMX a MTB na BMX dráze | 03.04.05 | 03.04.05 | Loko Skanska Pardubice | |
Kontrolní závod reprezentace | 02.04.05 | 02.04.05 | LOKO SKANSKA Pardubice | |
EXTRALIGA Brno-Velká Bíteš - Brno | 02.04.05 | 02.04.05 | TJ FAVORIT BRNO | |
veřejný silniční závod | 02.04.05 | 02.04.05 | Metylovice | |
XTERRA Czech MTB Rallye Vltava 2005 | 02.04.05 | 02.04.05 | Hluboká n/Vltavou | |
Liguigas Cup #3 - Sunshine Cup | 02.04.05 | 02.04.05 | Nals | |
Cape Epic | 02.04.05 | 09.04.05 | Knysna - Cape Town | |
Swisspower Cup #1 | 02.04.05 | 03.04.05 | Reinach | |
Český pohár v Motole-měřitelné discipliny | 01.04.05 | 03.04.05 | DUKLA Praha | |
2. závod - Bahno 2005 | 27.03.05 | 27.03.05 | Karlovy Vary | |
závody sportovních center mládeže | 23.03.05 | 23.03.05 | DUKLA Praha | |
1. závod - Bahno 2005 | 20.03.05 | 20.03.05 | Karlovy Vary | |
Berounská desítka | 19.03.05 | 19.03.05 | Beroun - Zdejcina | |
závody sportovních center mládeže | 16.03.05 | 16.03.05 | DUKLA Praha | |
Snow meeting | 12.03.05 | 12.03.05 | Pec pod Sněžkou | |
závody sportovních center mládeže | 09.03.05 | 09.03.05 | DUKLA Praha | |
závody sportovních center mládeže | 02.03.05 | 02.03.05 | DUKLA Praha | |
Meat Fly best drop | 26.02.05 | 26.02.05 | Brno | |
závody sportovních center mládeže | 23.02.05 | 23.02.05 | DUKLA Praha | |
GT Snow MTB Tour 2005 | 19.02.05 | 19.02.05 | Velké Karlovice | |
GT Snow MTB Tour 2005 | 19.02.05 | 19.02.05 | Velké Karlovice | |
1. Zimní pražský maraton | 19.02.05 | 19.02.05 | Praha - Dejvice | |
závody sportovních center mládeže | 16.02.05 | 16.02.05 | DUKLA Praha | |
GT Snow MTB Tour 2005 | 13.02.05 | 13.02.05 | Luhačovice | |
Závody sportovních center mládeže - omnium | 12.02.05 | 12.02.05 | ČSC - Praha Motol | |
závody sportovních center mládeže | 09.02.05 | 09.02.05 | DUKLA Praha | |
závody sportovních center mládeže | 02.02.05 | 02.02.05 | DUKLA Praha | |
GT Snow MTB Tour 2005 | 29.01.05 | 29.01.05 | Pustevny | |
Indoor de Tours | 29.01.05 | 30.01.05 | Tours | |
GT Snow MTB Tour 2005 | 23.01.05 | 23.01.05 | Přerov | |
GT Snow MTB Tour 2005 | 23.01.05 | 23.01.05 | Přerov | |
GT Snow MTB Tour 2005 | 16.01.05 | 16.01.05 | Petrůvka |