Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

redakce

Přidané závody

NázevTypOdDoMísto konání
SILVESTROVSKÝ CYKLOKROSCyklokros01.01.1101.01.12CK SLAVOJ TEREZÍN
Světový pohár CX #6Cyklokros26.12.1026.12.10Zolder
Světový pohár CX #5Cyklokros19.12.1019.12.10Kalmthout
ČP Cyklokros - Toi Toi Cup #7 /MČR ženy, jun./Cyklokros11.12.1011.12.10Mnichovo Hradiště
Světový pohár CX #4Cyklokros05.12.1005.12.10Igorre
Světový pohár CX #3Cyklokros27.11.1027.11.10Koksijde
ČP Cyklokros - Toi Toi Cup #6Cyklokros20.11.1020.11.10Kolín
ČP Cyklokros - Toi Toi Cup #5Cyklokros13.11.1013.11.10Kutná Hora
ČP Cyklokros - Toi Toi Cup #4Cyklokros30.10.1030.10.10Loštice
Cyklokros UCI C1Cyklokros28.10.1028.10.10Tábor
Světový pohár CX #2Cyklokros24.10.1024.10.10Plzeň
Crocodile TrophyXCM19.10.1028.10.10Cairns
Světový pohár CX #1Cyklokros17.10.1017.10.10Aigle
WBS #6 - Agang bike sabbathDH10.10.1010.10.10Luhačovice
ČP Cyklokros - Toi Toi Cup #3Cyklokros09.10.1009.10.10Uničov
Nova Author CupXCM09.10.1009.10.10Josefův Důl
UCI BMX SupercrossTrial08.10.1009.10.10Frejus
Roc d'AzurXCM07.10.1007.10.10Frejus
OkolozlínaXCM03.10.1003.10.10Zlín
Moravská Fourcrossová Liga #74X02.10.1002.10.10Znojmo
Red Bull RampageFreestyle30.09.1003.10.10Virgin
MISTROVSTVÍ SVĚTA RoadSilnice29.09.1003.10.10Melbourne
Středeční pohár horských kol 2010 #7XC29.09.1029.09.10Rtyně v Podkrkonoší
Jesenický šnek - Rallye Horák PísečnáXC28.09.1029.09.10Písečná
ČP Cyklokros - Toi Toi Cup #2Cyklokros28.09.1028.09.10Louny
Žacléřská 70XCM26.09.1026.09.10Žacléř
Parenzana Cannondale C1XCM26.09.1026.09.10Istarske Toplice
Galaxy Zručský maratonXCM25.09.1025.09.10Kácov
Kolo pro život #15 - Oderská Mlýnice České spořitelnyXCM25.09.1025.09.10Klokočůvek u Oder
Powerade Suzuki MTB Marathon #11XCM25.09.1025.09.10Istebna
ČP Cyklokros - Toi Toi Cup #1Cyklokros25.09.1025.09.10Stříbro
Středeční pohár horských kol 2010 #5XC25.09.1025.09.10Červený Kostelec - Bohdašín
Slovenský pohár DH #6DH25.09.1026.09.10Jasná
iXS German Downhill CupDH25.09.1026.09.10Thale
Meatfly 3DH Cup #5DH25.09.1025.09.10Jablonec nad Nisou
Středeční pohár horských kol 2010 #6XC22.09.1022.09.10Úpice
OkolojihlavyXCM19.09.1019.09.10Dalešický pivovar
Galaxy Kenda Soběslavský maratonXCM18.09.1018.09.10Soběslav
Kolo pro život #14 - Cyklobraní KooperativyXCM18.09.1018.09.10Jevišovka
Author Pražská 50XCM18.09.1018.09.10Praha Dejvice
Novopacký MTB 1/2 maratonXCM18.09.1018.09.10Nová Paka
Adamello Bike Internazionale MarathonXCM18.09.1018.09.10Ponte di Legno
Bundesliga #5 (C1)XC18.09.1019.09.10Saalhausen
Peklo Severu #5 - Fofr CupXC18.09.1018.09.10Prysk
ČESKÝ POHÁR XCO, 5. závod (C2)XC18.09.1018.09.10Pec pod Sněžkou
WBS #5DH18.09.1018.09.10Trnava
ČESKÝ POHÁR DHIDH18.09.1019.09.10Pec pod Sněžkou
ČESKÝ POHÁR 4X, 4. závod4X18.09.1018.09.10Pec pod Sněžkou
UCI BMX SupercrossTrial17.09.1018.09.10Chula Vista
Středeční pohár horských kol 2010 #4XC15.09.1015.09.10Havlovice
CykloSport Hájek Liga 2010 #6XC12.09.1012.09.10Jindřichův Hradec
DEMA Pohár města Bakova - závod pro mládežXC11.09.1011.09.10Bakov nad Jizerou
Slovenský pohár DH #5DH11.09.1012.09.10Plejsy
Specialized Rallye Sudety - ČESKÝ POHÁR XCM #6XCM11.09.1011.09.10Teplice nad Metují
Valašský MTB králXCM11.09.1011.09.10Huslenky u Vsetína
Powerade Suzuki MTB Marathon #10XCM11.09.1011.09.10Rabka Zdrój
Středeční pohár horských kol 2010 #3XC08.09.1008.09.10Radvanice
OkoloprahyXCM05.09.1005.09.10Benice u Benešova
O putovní pohár BarchanuXCM05.09.1005.09.10Jemnice
Krkonošská 70 MTBXCM04.09.1004.09.10Jánské Lázně
Kolo pro život #13 - Priessnitzova 60 České spořitelnyXCM04.09.1004.09.10Jeseník, Masarykovo náměstí
Bike Babí létoXCM04.09.1004.09.10Chrastava u Liberce
Velká cena vinných sklepů LechoviceXCM04.09.1004.09.10Lančov
Valašská 50XCM04.09.1004.09.10Vsetin
Jihočesko - Bavorský pohár MTB #10XC04.09.1004.09.10Buk (Vimperk)
Dětský MTB Cup Libereckého kraje #6XC04.09.1004.09.10Chrastava u Liberce
Středeční pohár horských kol 2010 #2XC01.09.1001.09.10Malé Svatoňovice - Odolov
MISTROVSTVÍ SVĚTA XCOXC31.08.1005.09.10Mont Sainte Anne
MISTROVSTVÍ SVĚTA DHDH31.08.1005.09.10Mont Sainte Anne
MISTROVSTVÍ SVĚTA 4X4X31.08.1005.09.10Mont Sainte Anne
Diverse Downhill Contest #4DH29.08.1029.08.10Myslenice - Chełm
Powerade Suzuki MTB Marathon #9XCM29.08.1029.08.10Kraków
Náměšťský cyklomaratonXCM28.08.1028.08.10Náměšť nad Oslavou
ČESKÝ POHÁR XCM #5XCM28.08.1028.08.10Kralovice - Plzeň sever
MTB Životské horyXCM28.08.1028.08.10Dolní Životice (okr. Opava)
Folgaria Megabike - Gibo Simoni MarathonXCM28.08.1028.08.10Folgaria
Kellys Dubnický maratónXCM28.08.1028.08.10Nová Dubnica
UCI Světový pohár DH #6DH28.08.1029.08.10Windham
Velká cena města ÚvalXC28.08.1028.08.10Úvaly u Prahy
Středeční pohár horských kol 2010 #1XC28.08.1028.08.10Rtyně v Podkrkonoší
UCI Světový pohár XC0 #6XC28.08.1029.08.10Windham
Česká Fourcrossová Liga #54X28.08.1028.08.10Plzeň
UCI Světový pohár 4X #64X28.08.1029.08.10Windham
Vuelta a EspanaSilnice28.08.1019.09.10Španělsko
Author Král Šumavy RoadSilnice28.08.1028.08.10Klatovy
Mistrovství Evropy XCO MastersXC24.08.1029.08.10Pra Loup
Mistrovství Evropy DH MastersDH24.08.1029.08.10Pra Loup
Racer Bikes Cup #9XC22.08.1022.08.10Basel
Velká Cena Police nad MetujíXC22.08.1022.08.10Police nad Metují
Moravská Fourcrossová Liga #64X22.08.1022.08.10Přerov
OkolobrnaXCM22.08.1022.08.10Brno, hrad Veveří
Kellys Greenbike TourXCM21.08.1021.08.10Bratislava - Partizánská lúka
Kolo pro život #12 - Karlovarský AM bikemaraton Škoda AutoXCM21.08.1021.08.10Karlovy Vary - Březová
Moravský bikemaratonXCM21.08.1021.08.10Leština
ČESKÝ POHÁR XCO, 4. závod (C2)XC21.08.1021.08.10Karlovy Vary
Pálavský krpálXC21.08.1014.08.10Pavlov u Mikulova
Slovenský pohár DH #4DH21.08.1022.08.10Malá Lučivná
Meatfly 3DH Cup #4DH21.08.1021.08.10Jiřetín pod Jedlovou
Jizerky TourSilnice21.08.1021.08.10Liberec - Nákupní galerie Plazza
Beskidy Road TrophySilnice20.08.1022.08.10Istebna
CykloSport Hájek Liga 2010 #5XC15.08.1015.08.10Strmilov
Jesenický šnek - O cenu RapotínaXC15.08.1015.08.10Rapotín
Havex - mtb maratonXCM15.08.1015.08.10Vrchlabí
Kolo pro život #11 - Ještěd Tour KooperativyXCM14.08.1014.08.10Liberec - Vesec
Podkrkonošský maratonXCM14.08.1014.08.10Lázně Bělohrad
Dema Rusavská 50XCM14.08.1014.08.10Rusava
Drahanská 50XCM14.08.1014.08.10Drahany
Powerade Suzuki MTB Marathon #8XCM14.08.1014.08.10Krynica Zdrój
Ischgl IronbikeXCM14.08.1014.08.10Ischgl
Jihočesko - Bavorský pohár MTB #9XC14.08.1014.08.10Novosedly (Strakonice)
iXS European Downhill CupDH14.08.1014.08.10Špičák
WBS #4 - Hrbáček servis bikerallyDH14.08.1014.08.10Želechovice
ČESKÝ POHÁR 4X, 3. závod4X08.08.1008.08.10Tošovice
OkoloostravyXCM08.08.1008.08.10Ostrava Vřesina
MISTROVSTVÍ SVĚTA XCMXCM08.08.1008.08.10Sankt Wendel
Erzgebirgs-Bike-MarathonXCM08.08.1008.08.10Seiffen
Trek MTB maraton Krakatit - ČESKÝ POHÁR XCM #4XCM07.08.1007.08.10Dobříš
Giant Vimperská 24 /Ortika 24 MTB Series/XCM07.08.1008.08.10Vimperk
Vožický maratonXCM07.08.1007.08.10Mladá Vožice (okr. Tábor)
MISTROVSTVÍ EVROPY DHDH07.08.1008.08.10Hafjell
Ostravský Chachar (C2)XC07.08.1007.08.10Ostrava
Jundrovský kopečekXC07.08.1007.08.10Brno
Becker Cup #10 - Draci na Ronšperku - fináleXC07.08.1007.08.10Stříbro
Kokanee CrankworxFreestyle07.08.1015.08.10Whistler
MTB krit. - Mistrovství Plzeňského kr.XC01.08.1001.08.10Stupno
Jesenický šnek - Zlatohorská časovkaXC01.08.1001.08.10Zlaté Hory
Powerade Suzuki MTB Marathon #7XCM01.08.1001.08.10Gluszyca
Kolo pro život #10 - Šumavský maraton České spořitelnyXCM31.07.1031.07.10Zadov
UCI Světový pohár XC0 #5XC31.07.1001.08.10Val di Sole
UCI Světový pohár DH #5DH31.07.1001.08.10Val di Sole
UCI Světový pohár 4X #54X31.07.1001.08.10Val di Sole
Velká cena RedpointXC28.07.1028.07.10Teplice nad Metují
Jihočesko - Bavorský pohár MTB #8XC25.07.1025.07.10Deggendorf
Jesenický šnek - Železný drakSilnice25.07.1025.07.10Vrbno pod Pradědem
OkoloústíXCM25.07.1025.07.10Ústí nad Labem
Sudety MTB ChallengeXCM25.07.1030.07.10Duszniki Zdroj - Kudowa Zdroj
Kolo pro život #9 - Manitou Železné hory Škoda AutoXCM24.07.1024.07.10Chrudim
Giant Berounská 24 MTB /Ortika 24 MTB Series/XCM24.07.1025.07.10Beroun
Kelly´s Beskyd Tour 2010 - 10.ročníkXCM24.07.1024.07.10Frenštát pod Radhoštěm
IronbikeXCM24.07.1031.07.10Entracque
UCI Světový pohár XC0 #4XC24.07.1025.07.10Champéry
UCI Světový pohár DH #4DH24.07.1025.07.10Champéry
iXS German Downhill CupDH24.07.1025.07.10Bad Wildbad
Racer Bikes Cup #8XC18.07.1018.07.10Granichen
MISTROVSTVÍ ČR XCOXC17.07.1017.07.10Kuřim
Mistrovství Slovenska DHDH17.07.1018.07.10Ružomberok
Meatfly 3DH Cup #3DH17.07.1017.07.10Monínec
Kelly´s Beskyd Tour 2010 - 16.ročníkSilnice17.07.1017.07.10Frenštát pod Radhoštěm
Maraton Přes 3 vrchy VysočinyXCM17.07.1017.07.10Horní Cerekev
Salzkammergut TrophyXCM17.07.1017.07.10Bad Goisern
Bike sraz na VysočiněXCM16.07.1018.07.10Nové Město na Moravě
OkolovarůXCM11.07.1011.07.10Karlovy Vary
Dolomiti SuperbikeXCM11.07.1011.07.10Villabassa
Diverse Downhill Contest #3DH11.07.1011.07.10Szczawnica Palenica
MISTROVSTVÍ ČR DHDH11.07.1011.07.10Velké Karlovice
iXS German Downhill CupDH10.07.1011.07.10Rittershausen
Becker Cup #8 - Junior Becker CupXC10.07.1010.07.10Klabava
Jesenický šnek - Štědrákova LhotaXC10.07.1010.07.10Štědrákova Lhota
Cyklopozitivních 24 hodin /Ortika 24 MTB Series/XCM10.07.1011.07.10Turie
Kolo pro život #8 - Praha - Karlštějn Tour České spořitelnyXCM10.07.1010.07.10Praha - Velká Chuchle
Extreme Bike BrdyXCM10.07.1010.07.10Lety u Prahy
Cannondale Krkonošský maratonXCM10.07.1010.07.10Lomnice nad Popelkou
Czech Cycling Tour 2010Silnice08.07.1011.07.10Olomouc
MISTROVSTVÍ EVROPY XCOXC06.07.1009.07.10Haifa
3x PříčnáXCM05.07.1005.07.10Zlaté Hory
Jihočesko - Bavorský pohár MTB #7XC04.07.1004.07.10Zadov
Racer Bikes Cup #7XC04.07.1004.07.10Flims
MISTROVSTVÍ ČR 4X4X04.07.1004.07.10Kosmonosy u Mladé Boleslavi
ČESKÝ POHÁR 4X, 2. závod4X03.07.1003.07.10Kosmonosy u Mladé Boleslavi
Peklo Severu #4 - O pohár starostyXC03.07.1003.07.10Česká Kamenice
MTB Tour Liberecka do vrchu #6XC03.07.1003.07.10Obora
iXS European Downhill CupDH03.07.1004.07.10Bishofsmais
Slovenský pohár DH #2DH03.07.1004.07.10Kubínská hola
Tour de FranceSilnice03.07.1025.07.10Francie
Kolo pro život #7 - Bikemaraton Drásal České spořitelnyXCM03.07.1003.07.10Holešov
Auhor Znovín Cup Vinařská 50XCM03.07.1003.07.10Šatov
Dema Kamenický MTB maratonXCM03.07.1003.07.10Kamenice nad Lipou
MISTROVSTVÍ EVROPY XCMXCM27.06.1027.06.10Montebelluna
Vysocká časovkaSilnice27.06.1027.06.10Vysoké nad Jizerou
ČESKÝ POHÁR DH, 3. závodDH27.06.1027.06.10Klínovec
Becker Cup #7 - Velká cena PlzněXC26.06.1026.06.10Plzeň - Homolka
Jesenický šnek - Grudinya WielkaXC26.06.1026.06.10Grudinya Wielka
Kellys RampušákSilnice26.06.1026.06.10Štíty
Valašská 24 /Ortika 24 MTB Series/XCM26.06.1027.06.10Bystřička
Apache Jestřebí hory 2010XCM26.06.1026.06.10Úpice - náměstí
Kellys Rampušák MTBXCM26.06.1026.06.10Štíty
ALFEA Houštecký cyklomaratonXCM26.06.1026.06.10Houštka
Sellaronda Hero MTB MarathonXCM26.06.1026.06.10Selva val Gardena
UCI BMX SupercrossTrial25.06.1026.06.10Europe?
Out of Bounds FestivalFreestyle24.06.1027.06.10Leogang
Česká Fourcrossová Liga #44X20.06.1020.06.10Úterý
Artézia Orel MTB Cup - 3. Velká cena firmy PellsXC20.06.1020.06.10Bořitov okr. Blansko
CykloSport Hájek Liga 2010 #4XC20.06.1020.06.10Kardašova Řečice
Grand Prix DohňanyXC20.06.1020.06.10Dohňany
Racer Bikes Cup #6XC20.06.1020.06.10Engleberg
Dětský MTB Cup Libereckého kraje #5XC19.06.1019.06.10Heřmanice v Podještědí
Lang Team Grand Prix MTB #3XC19.06.1019.06.10Bialystok
iXS German Downhill CupDH19.06.1020.06.10Ilmenau
UCI Světový pohár DH #3DH19.06.1020.06.10Leogang
WBS #3 - Fagus BikerallyDH19.06.1019.06.10Kopná
Česká Fourcrossová Liga #34X19.06.1019.06.10Úterý
Moravská Fourcrossová Liga #54X19.06.1019.06.10Dolní Morava
UCI Světový pohár 4X #44X19.06.1020.06.10Leogang
Powerade Suzuki MTB Marathon #6XCM19.06.1019.06.10Miedzygórze
MISTROVSTVÍ ČR XCM - Kellys Malevil CupXCM19.06.1019.06.10Jablonné v Podještědí
Kolo pro život #6 - Olomoucká 50 České spořitelnyXCM19.06.1019.06.10Olomouc - Dolany
Malevil Hill SprintXC18.06.1018.06.10Heřmanice v Podještědí
Liberec Road Cycling Cup #4Silnice17.06.1017.06.10Weberovka
Peklo Severu #3 - Okruhy pod JehlouXC13.06.1013.06.10Česká Kamenice
MTB Tour Liberecka do vrchu #5XC13.06.1013.06.10Svárov
Jihočesko - Bavorský pohár MTB #6XC13.06.1013.06.10Grafenau
ČESKÝ POHÁR DH, 2. závodDH13.06.1013.06.10Špindlerův Mlýn
Moravská Fourcrossová Liga #44X13.06.1013.06.10Velké Meziříčí
Giant Berounský BikeMaratonXCM13.06.1013.06.10Beroun
Galaxy Petyša TourXCM12.06.1012.06.10Rožnov pod Radhoštěm
Kolo pro život #5 - Orlík Tour KooperativyXCM12.06.1012.06.10Orlík - Vystrkov
Bike Maraton Amulet 24 Hours MTB Těžká pohoda /Ortika 24 MTB Series/XCM12.06.1013.06.10Vesec u Liberce
Author Cyklo MaštaleXCM12.06.1012.06.10Proseč
Becker Cup #6 - Svatobor cupXC12.06.1012.06.10Sušice
Internazionali D'italia #3 - XCO Adamello BikeXC12.06.1013.06.10Vermiglio
Bundesliga #3 (HC)XC12.06.1013.06.10Albstadt
Specialized Sudety TourSilnice12.06.1012.06.10Teplice nad Metují
Big Air Lipno 2010Freestyle11.06.1013.06.10Lipno - Specialized Bike Park
Festival horských kol Biketek.czXC11.06.1013.06.10Vesec u Liberce
Jihočesko - Bavorský pohár MTB #5XC06.06.1006.06.10Tittling
Racer Bikes Cup #5XC06.06.1006.06.10Champéry
OkolohradceXCM06.06.1006.06.10Hradec Králové
Rally di Sardegna BikeXCM06.06.1011.06.10Sardinia
Monte Generoso Bike MarathonXCM06.06.1006.06.10Mendrisio
Kolo pro život #4 - Jistebnický kancionál České spořitelnyXCM05.06.1005.06.10Jistebnice
Merida Bike Vysočina - maratonXCM05.06.1005.06.10Nové Město na Moravě
Lapierre Fatranský MTB MaratónXCM05.06.1005.06.10Stráňavy pri Žiline
Dětský MTB Cup Libereckého kraje #4XC05.06.1005.06.10Bedřichov
Becker Cup #5 - Porsche PlzeňXC05.06.1005.06.10Plzeň - Košutka
Meatfly 3DH Cup #2DH05.06.1005.06.10Rokytnice nad Jizerou
UCI Světový pohár DH #2DH05.06.1006.06.10Fort William
UCI Světový pohár 4X #34X05.06.1006.06.10Fort William
4.ročník King of Hawk MountainDH04.06.1006.06.10Radvanice
Merida Bike Vysočina - ČESKÝ POHÁR XCO, 3. závod (S1)XC04.06.1006.06.10Nové Město na Moravě
Mad East Challenge 500XCM04.06.1006.06.10Altenberg
Beskidy MTB TrophyXCM03.06.1006.06.10Istebna
Alpentour TrophyXCM03.06.1006.06.10Schladming
Liberec Road Cycling Cup #3Silnice03.06.1003.06.10Slovanka
Craft Bike Trans GermanyXCM02.06.1005.06.10Garmish Partenkirchen - Bregenz
CykloSport Hájek Liga 2010 #3XC30.05.1030.05.10Nová Bystřice
Velká cena trutnovského drakaXC30.05.1030.05.10Trutnov, areál Para
Racer Bikes Cup #4XC30.05.1030.05.10Plaffeien
Diverse Downhill Contest #2DH30.05.1030.05.10Międzybrodzie Bialskie Żar
Slovenský pohár DH #1DH29.05.1030.05.10Polomka
Jihočesko - Bavorský pohár MTB #4 - mistrovství JČ krajeXC29.05.1029.05.10Vimperk
Jesenický šnek - VC Lázně LosinyXC29.05.1029.05.10Velké Losiny
Lang Team Grand Prix MTB #2XC29.05.1029.05.10Naleczow
Powerade Suzuki MTB Marathon #5XCM29.05.1029.05.10Szczawnica
Kolo pro život #3 - Trutnovská 50 České spořitelnyXCM29.05.1029.05.10Trutnov
Author Král Šumavy MTBXCM29.05.1029.05.10Klatovy
MTB Tour Liberecka do vrchu #4XC27.05.1027.05.10Vysoké nad Jizerou
Liberec Road Cycling Cup #2Silnice27.05.1027.05.10Vítkovem (start z Chrastavy)
Artézia Orel MTB Cup 2. Velká cena O.K.BagXC23.05.1023.05.10Bořitov okr. Blansko
Jihočesko - Bavorský pohár MTB #3XC23.05.1023.05.10Kubova Huť
Jesenický šnek - MTB Na KubitárněXC23.05.1023.05.10Stará ves
ČESKÝ POHÁR DH, 1. závodDH23.05.1023.05.10Krupka u Teplic
OkoloolomouceXCM23.05.1023.05.10Olomouc
Author 50 BezdězXCM23.05.1023.05.10Bezděz
Fox Galaxy maraton PrachaticeXCM22.05.1022.05.10Prachatice
Extrém Bike Most - ČESKÝ POHÁR XCM #2XCM22.05.1022.05.10Most
Maraton BikeatlonXCM22.05.1022.05.10Sanatorium pod Libereckou výšinou
3. ročník ABB MTB CupXCM22.05.1022.05.10Česko
Silesia Merida Bike MarathonXCM22.05.1022.05.10Opava
ABB MTB CupXCM22.05.1022.05.10Jablonec nad Nisou
Generali - Sport Bárt BikemarathonXCM22.05.1022.05.10česko
iXS German Downhill CupDH22.05.1023.05.10Winterberg
Dětský MTB Cup Libereckého kraje #3XC22.05.1022.05.10Lidové sady, Liberec
Becker Cup #4 - Velká cena DomažlicXC22.05.1022.05.10Domažlice
UCI Světový pohár XC0 #3XC22.05.1023.05.10Offenburg
Moravská Fourcrossová Liga #34X22.05.1022.05.10Tošovice
XC České sportovní firemní hryXC21.05.1023.05.10Nymburk
Lounská 4+1Silnice19.05.1019.05.10Louny - velodrom
MTB Tour Liberecka do vrchu #2XC18.05.1018.05.10Lukášov
Becker Cup #3 - O putovní pohár města KralovicXC16.05.1016.05.10Kralovice - Plzeň sever
OkolopardubicXCM16.05.1016.05.10Kunětická Hora
Jičínská padesátkaXCM16.05.1016.05.10Jičín
Kolo pro život #2 - Mladá Boleslav Tour Škoda AutoXCM15.05.1015.05.10Mladá Boleslav
Kellys Mamut BikeXCM15.05.1015.05.10Přerov
Powerade Suzuki MTB Marathon #4XCM15.05.1015.05.10Zloty Stok
Bundesliga #2 (HC)XC15.05.1016.05.10Heubach
Lang Team Grand Prix MTB #1XC15.05.1015.05.10Bielawa
ČESKÝ POHÁR XCO, 2. závod (C2)XC15.05.1015.05.10Kutná Hora
Author Dětská Pražská 50XC15.05.1015.05.10Praha Dejvice
UCI Světový pohár DH #1DH15.05.1016.05.10Maribor
UCI Světový pohár 4X #24X15.05.1016.05.10Maribor
Česká Fourcrossová Liga #24X15.05.1015.05.10Kraslice
Kellys Mamut TourSilnice15.05.1015.05.10Přerov
Liberec Road Cycling Cup #1Silnice13.05.1013.05.10Milíře
CykloSport Hájek Liga 2010 #2XC09.05.1009.05.10Stráž nad Nežárkou
Maja Wloszczowska MTB Race - C1XC09.05.1009.05.10Jelenia Góra
Racer Bikes Cup #3XC09.05.1009.05.10Solothurn
Dětský Author Šela marathonXCM09.05.1009.05.10Přerov
Velká cena České Třebové (70 a 35 km)XCM09.05.1009.05.10Česká Třebová
Author Šela Marathon - ČESKÝ POHÁR XCM #1XCM08.05.1008.05.10Lipník nad Bečvou
Galaxy CykloŠvec maraton TálínXCM08.05.1008.05.10Tálín
Škoda Bike MarathonXCM08.05.1008.05.10Plzeň
Rychlebská 30XCM08.05.1008.05.10Javorník
Maja Wloszczowska MTB Race - noční kritériumXC08.05.1008.05.10Jelenia Góra
Meatfly 3DH Cup #1DH08.05.1008.05.10Meziboří u Litvínova
Giro d'ItaliaSilnice08.05.1030.05.10Itálie
Author Šela Marathon - sprintXC07.05.1007.05.10Lipník nad Bečvou
UCI BMX SupercrossTrial07.05.1008.05.10Copenhagen
Moravská Fourcrossová Liga #24X02.05.1002.05.10Morávka Sviňorky
Stalak Bike Cup 2010XC02.05.1002.05.10Rychnov nad Kněžnou
Jihočesko - Bavorský pohár MTB #2XC02.05.1002.05.10Nová Pec (Lipno)
Becker Cup #2 - časovka jednotlivcůXC02.05.1002.05.10Plzeň - Kyjovský les
Jesenický šnek - O pohár LudvíkovaXC02.05.1002.05.10Ludvíkov
Peklo Severu #2 - Horská časovka JedlováXC02.05.1002.05.10Jiřetín pod Jedlovou
WBS #2 - Meatfly BikerallyDH02.05.1002.05.10Otrokovice
UCI Světový pohár XC0 #2XC01.05.1002.05.10Houffalize
Dětský MTB Cup Libereckého kraje #2XC01.05.1001.05.10Vesec u Liberce
Bikové kriterium v rámci Memoriálu Evžena CihlářeXC01.05.1001.05.10Praha 5 - Zborovská ulice
Sprint uphill alias Bike sprint do vrchu 2010XC01.05.1001.05.10Náměšť nad Oslavou
UCI Světový pohár 4X #14X01.05.1002.05.10Houffalize
OkololiberceXCM01.05.1001.05.10Vesec u Liberce
Powerade Suzuki MTB Marathon #3XCM01.05.1001.05.10Karpacz
Teplický okruh - Memoriál Přémy VítaSilnice28.04.1028.04.10Teplice nad Metují
MTB Tour Liberecka do vrchu #1XC27.04.1027.04.10Pekloves
Diverse Downhill Contest #1DH25.04.1025.04.10Wisła hora Stozek
MTB maraton PardubiceXCM25.04.1025.04.10Pardubice, Kunětická hora
Ratibořický MTB maratón 2010XCM25.04.1025.04.10Úpice - všesportovním areál Sparta
Cannondale Kral ZahoriaXCM24.04.1024.04.10Zlatnícka dolina
Škoda Bike MarathonXCM24.04.1024.04.10Ostrava
Kolo pro život #1 - Trans Brdy České spořitelnyXCM24.04.1024.04.10Lety u Prahy
Author 50 Český rájXCM24.04.1024.04.10Branžež - Nová Ves
UCI Světový pohár XC0 #1XC24.04.1025.04.10Yorkshire Dalby Forest
Festina Night Race4X24.04.1024.04.10Szczawno Zdrój
Euro Fourcross Series #14X18.04.1018.04.10Praha Stodůlky
Artézia Orel MTB Cup 1. Velká cena CykloplusXC18.04.1018.04.10Bořitov okr. Blansko
Jihočesko - Bavorský pohár MTB #1XC18.04.1018.04.10Řepice (Strakonice)
Dětský MTB Cup Libereckého kraje #1XC18.04.1018.04.10Vratislavice
CykloSport Hájek Liga 2010 #1XC18.04.1018.04.10Česko
OkolobudějcXCM18.04.1018.04.10Hluboká nad Vltavou
Powerade Suzuki MTB Marathon #2XCM18.04.1018.04.10Murowana Góslina
Kaktusbike Svätojurský MTB maratónXCM17.04.1017.04.10Svätý Jur
MTB maraton BohemieXCM17.04.1017.04.10Nový Bor
ČESKÝ POHÁR XCO, 1. závod (C2)XC17.04.1017.04.10Teplice
Internazionali D'italia - Marlene Sunshine RaceXC17.04.1018.04.10Nalles
Bundesliga #1 (C1)XC17.04.1018.04.10Münsingen
ČESKÝ POHÁR 4X, 1. závod4X17.04.1017.04.10Praha Stodůlky
Sea Otter Classic4X15.04.1018.04.10
Sea Otter ClassicXC15.04.1018.04.10Monterey
Sea Otter ClassicDH15.04.1018.04.10Monterey
Racer Bikes Cup #2XC11.04.1011.04.10Lugano
Aprílová osmičkaXC11.04.1011.04.10Teplice nad Metují
Becker Cup #1 - VC Sport Beran / Junior Becker CupXC11.04.1011.04.10Chrást
5. AVE cena Nasavrk MTBXCM11.04.1011.04.10Nasavrky
Přes dva kopce s Toi ToiXCM10.04.1010.04.10Jedomělice
50 Cyklorájem PodralskoXCM10.04.1010.04.10Osečná
Kanec TrophyXCM10.04.1010.04.10Valtice
Powerade Suzuki MTB Marathon #1XCM10.04.1010.04.10Dolsk
WBS #1 - Meatfly BikeshowDH10.04.1010.04.10Lípa
Vienna Air King 2010Freestyle10.04.1011.04.10Vídeň
Moravská Fourcrossová Liga #14X03.04.1003.04.10Mankovice
Kamptal Klassik Trophy C1XC28.03.1028.03.10Langenlois
Racer Bikes Cup #1XC28.03.1028.03.10Buchs
UCI BMX SupercrossTrial26.03.1027.03.10Madrid
Cape EpicXCM21.03.1028.03.10Diemersfontein - Lourensford
Aphrodite TrophyXCM21.03.1021.03.10Tochni
Gran Canaria Open MTB MaratonXCM19.03.1020.03.10Gran Canaria
Turkish Riviera MTB Cup #2XC14.03.1014.03.10Alanya
Internazionali D'italia #1 - Città Di MontichiariXC13.03.1014.03.10Montichiari
Turkish Riviera MTB Cup #1XC12.03.1012.03.10Alanya
Maremma Cup #2XC07.03.1007.03.10Massa Marittima
Cyprus Sunshine Cup #3XC07.03.1007.03.10Amathous / Limassol
Maremma Cup #1XC27.02.1027.02.10Massa Marittima
Cyprus Sunshine Cup #2XC26.02.1026.02.10Macheras Mountains
Cyprus Sunshine Cup #1XC21.02.1021.02.10Voroklini / Larnaca
GvA Trofee #8Cyklokros21.02.1021.02.10Oostmalle
Superprestige #8Cyklokros14.02.1014.02.10Vorselaar
Superprestige #7Cyklokros07.02.1007.02.10Zonhoven
GvA Trofee #7Cyklokros06.02.1006.02.10Lille
Afterpárty v MotoleSilnice05.02.1005.02.10Praha Motol
Specialized Down Mall 2010Freestyle30.01.1030.01.10Liberec - Nákupní galerie Plazza
MISTROVSTVÍ SVĚTA CXCyklokros30.01.1031.01.10Tábor
White Style 2010Freestyle29.01.1029.01.10Leogang
Světový pohár CX #9Cyklokros24.01.1024.01.10Hoogerheide
MTBO Ruská SibiřXCM23.01.1023.01.10Bakov nad Jizerou
1. Zimný MTB maratónXCM23.01.1023.01.10Marianka
Světový pohár CX #8Cyklokros17.01.1017.01.10Roubaix
MISTROVSTVÍ ČR CyklokrosCyklokros09.01.1009.01.10Tábor
SVĚTOVÝ POHÁR CC #8Cyklokros26.12.0926.12.09Zolder
SVĚTOVÝ POHÁR CC #7Cyklokros20.12.0920.12.09Kalmthout
ČP Toi Toi Cup #8 - MČR ženy + junořiCyklokros12.12.0912.12.09Uničov
SVĚTOVÝ POHÁR CC #6Cyklokros06.12.0906.12.09Igorre
SVĚTOVÝ POHÁR CC #5Cyklokros28.11.0928.11.09Koksijde
ČP Toi Toi Cup #8Cyklokros21.11.0921.11.09Louny
ČP Toi Toi Cup #7Cyklokros17.11.0917.11.09Holé Vrchy
O pohár vesnice StřeňCyklokros14.11.0914.11.09Střeň
Winter Trans BrdyXCM14.11.0914.11.09Lety u Prahy
SVĚTOVÝ POHÁR CC #4Cyklokros08.11.0908.11.09Nommay
ČP Toi Toi Cup #6Cyklokros28.10.0928.10.09Hlinsko
SVĚTOVÝ POHÁR CC #3Cyklokros25.10.0925.10.09Schmerikon
WBC Specialized Bike Rally Championship #7DH25.10.0925.10.09Žlutava
Crocodile TrophyXCM20.10.0929.10.09Mareeba
ČP Toi Toi Cup #5Cyklokros18.10.0918.10.09Plzeň
SVĚTOVÝ POHÁR CC #2Cyklokros18.10.0918.10.09Plzeň
Pell's Soběšická MuldaXCM11.10.0911.10.09Brno - Lesná
Alanya International CupXC11.10.0911.10.09Antalya
Český pohár MTBO #16,17XC10.10.0911.10.09Šumperk
WBC Specialized Bike Rally Championship #6DH10.10.0910.10.09Luhačovice
Moravská Fourcrossová Liga #74X10.10.0910.10.09Znojmo
Nova Author CupXCM10.10.0910.10.09Josefův Důl
ČP Toi Toi Cup #4Cyklokros10.10.0910.10.09Kolín
SVĚTOVÝ POHÁR CC #1Cyklokros04.10.0904.10.09Treviso
OkolozlínaXCM04.10.0904.10.09Zlín
ČESKÝ POHÁR 4X, 4. závod4X04.10.0904.10.09Litoměřice
Středeční pohár horských kol #7XC30.09.0930.09.09Havlovice - všesportovní areál
MISTROVSTVÍ EVROPY XCMXCM29.09.0929.09.09Tartu
Žacléřská 70 - závod tříčlenných hlídekXCM28.09.0928.09.09Žacléř - náměstí
ČP Toi Toi Cup #3Cyklokros28.09.0928.09.09Podbořany
Česká Fourcrossová Liga #114X28.09.0928.09.09Pec pod Sněžkou
O Pohár MČ Praha-Libuš (otevřené Mistrovství Prahy MTB XC)XC27.09.0927.09.09Praha - ZŠ Meteorologická
Parenzana CannondaleXCM27.09.0927.09.09Istarske Toplice
Galaxy Zručský maratonXCM26.09.0926.09.09Kácov
Kolo pro život #15 - Oderská mlýnice ČSXCM26.09.0926.09.09Odry
Pohár KVSC #10 - Říjnový bike maratonXCM26.09.0926.09.09Cheb
ČP Toi Toi Cup #2Cyklokros26.09.0926.09.09Stříbro
U.S. Cup - Unification RaceXC26.09.0926.09.09Las Vegas
Český pohár MTBO #14,15XC26.09.0927.09.09Nový Bor
Meatfly 3DH Cup #4DH26.09.0926.09.09Bouřňák (Teplice)
Středeční pohár horských kol #6XC23.09.0923.09.09Rtyně v Podkrkonoší - hřistě
Pohár KVSC #9 - Na Zelenou horu XC MTBXC20.09.0920.09.09Cheb
Memoriál Oldřicha MáchyXC20.09.0920.09.09Jaroměř
Sušický trojboj (bike, silnice, běh)XC19.09.0919.09.09Sušice
Středeční pohár horských kol #5XC19.09.0919.09.09Červený Kostelec - Bohdašín
Haven Peklo Severu - XI.ročník - O pohár starostyXC19.09.0919.09.09Česká Kamenice
Bláznivé Cross CountryXC19.09.0919.09.09Nová Paka
SVĚTOVÝ POHÁR XCO #8XC19.09.0920.09.09Schladming
SVĚTOVÝ POHÁR DHI #8DH19.09.0920.09.09Schladming
SVĚTOVÝ POHÁR 4X #84X19.09.0920.09.09Schladming
ČP Toi Toi Cup #1Cyklokros19.09.0919.09.09Mnichovo Hradiště
Galaxy Soběslavský maratonXCM19.09.0919.09.09Soběslav
Pražská padesátkaXCM19.09.0919.09.09Praha - Dejvice
Kolo pro život #14 - Cyklobraní ČS a KooperativyXCM19.09.0919.09.09Jevišovka
Pohár KVSC #8 - Chodovský maratón MTBXCM19.09.0919.09.09Chodov (SO)
Powerade MarathonXCM19.09.0919.09.09Istebna
Středeční pohár horských kol #4XC16.09.0916.09.09Úpice - Rtyňka
Scott kritérium horských kol - Setkání mistrůXC16.09.0916.09.09Pelhřimov
ČESKÝ POHÁR DHI, 4. závodDH13.09.0913.09.09Rokytnice nad Jizerou
Záhořanská klika MTBXCM13.09.0913.09.09Libeř
Sintesi XCM Slovak ParadiseXCM12.09.0912.09.09Hrabušice Podlesok
Specialized Rally Sudety - ČP XCM #6 + MISTROVSTVÍ ČRXCM12.09.0912.09.09Teplice nad Metují
Cyklo Le MansXCM12.09.0913.09.09Šaratice
Haven Peklo Severu - XIII. ročník - Krušnohorský maratonXCM12.09.0912.09.09Autocamp Osek
Valašský MTB králXCM12.09.0912.09.09Huslenky
XC Speed BikeXC12.09.0912.09.09Kuchyňa
SVĚTOVÝ POHÁR XCO #7XC12.09.0913.09.09Champéry
Scott Cup RynárecXC12.09.0912.09.09Rynárec u Pelhřimova
DEMA Pohár města Bakova závod pro mládežXC12.09.0912.09.09Bakov nad Jizerou
Jizerky TourSilnice12.09.0912.09.09Bedřichov, chata Královka
Středeční pohár horských kol #3XC09.09.0909.09.09Malé Svatoňovice - Odolov
WBC Specialized Bike Rally Championship #5DH06.09.0906.09.09ZLÍN
eD' System Cup #4XC06.09.0906.09.09Pstruží - Ski areál Opálená
Pells MTB KritériumXC06.09.0906.09.09Brno
OkoloprahyXCM06.09.0906.09.09Benice u Prahy
Bike Babí létoXCM05.09.0905.09.09Chrastava u Liberce
Kolo pro život #13 - Priessnitzova 60 ČSXCM05.09.0905.09.09Jeseník
Valašská 50XCM05.09.0905.09.09Vsetín
Blackburn Vimperská 24XCM05.09.0906.09.09Vimperk
Kelly's Dubnický maratonXCM05.09.0905.09.09Nová Dubnica
Český pohár MTBO #12,13XC05.09.0906.09.09Pezinok
Slovenský pohár MTB XC #5XC05.09.0905.09.09Podbranč (okr. Senica)
Dětský MTB CUP Libereckého kraje #5 - fináleXC05.09.0905.09.09Chrastava u Liberce (součást BBL)
Pošumavská liga horských kol #10XC05.09.0905.09.09Hojsova Stráž
Tour de ZeleňákSilnice05.09.0905.09.09Rumburk
Středeční pohár horských kol #2XC02.09.0902.09.09Radvanice - lyžařský vlek
MISTROVSTVÍ SVĚTAXC01.09.0906.09.09Canberra
MISTROVSTVÍ SVĚTADH01.09.0906.09.09Canberra
MISTROVSTVÍ SVĚTA4X01.09.0906.09.09Canberra
Česká Fourcrossová Liga #94X30.08.0930.08.09
Pošumavská liga horských kol #9XC30.08.0930.08.09Horažďovice
Krušnoborec MTB Maraton 2009XCM30.08.0930.08.09Klíny
Náměšťský maratonXCM29.08.0929.08.09Náměšť nad Oslavou
VC vinných sklepů LechoviceXCM29.08.0929.08.09Lančov - Vranovská přehrada
Alpine Pro Bakovský maratónXCM29.08.0929.08.09Bakov nad Jizerou
MTB 50-tka Životské horyXCM29.08.0929.08.09Dolní Životice
Kralovický MTB MaratonXCM29.08.0929.08.09Kralovice
VC města ÚvalXC29.08.0929.08.09Úvaly u Prahy
Pohár KVSC #7 - Sokotrans CupXC29.08.0929.08.09Březová u Sokolova
Zlínská kola 2009XC29.08.0929.08.09Zlín - vrch Díly
Středeční pohár horských kol #1XC29.08.0929.08.09Žabána
Rallye Horák PísečnáXC29.08.0929.08.09Písečná
Česká Fourcrossová Liga #8 (DS)4X29.08.0929.08.09
Titty Twister Down + Dirt Contest 2DH29.08.0929.08.09Hlubočky
Author Král Šumavy ROADSilnice29.08.0929.08.09Klatovy
MISTROVSTVÍ ČR 4X4X23.08.0923.08.09Tošovice
Swisspower Cup #9XC23.08.0923.08.09Basel/Muttenz
VC Police nad MetujíXC23.08.0923.08.09Police nad Metují
MTB Pohár Broumovska - Velká cena Police nad MetujíXC23.08.0923.08.09Police nad Metují
OkolobrnaXCM23.08.0923.08.09Brno
MISTROVSTVÍ SVĚTA XCMXCM23.08.0923.08.09Graz
Kelly's Green bike TourXCM22.08.0922.08.09Bratislava - Železná studienka
Grand Raid Cristalp 2009XCM22.08.0922.08.09Grimentz
Polský pohár - GP Bank BPH #5XC22.08.0922.08.09Jelenia Góra
ČESKÝ POHÁR XCO, 5. závod (C2)XC22.08.0922.08.09Kutná Hora
ČESKÝ POHÁR 4X, 3. závod4X22.08.0922.08.09Tošovice
Meatfly 3DH Cup #3DH22.08.0922.08.09Rokytnice nad Jizerou
Kolo pro život #12 - Karlovarský AM Bikemaraton ČSXCM22.08.0922.08.09Karlovy Vary
Kelly's PahorkáčXCM22.08.0922.08.09Rumburk
Albion Day by Night - 7 hod. štafetový závod MTBXCM22.08.0922.08.09Dobříš
Moravský bikemaratonXCM22.08.0922.08.09Leština (u Zábřeha na Moravě)
ČESKÝ POHÁR DHI, 3. závodDH16.08.0916.08.09Klínovec
Bundesliga XC #5 C1XC16.08.0916.08.09Bad Salzdetfurth
O cenu RapotínaXC16.08.0916.08.09Rapotín
US Kenda Cup East #6XC15.08.0915.08.09Windham, NY
Jihočeský pohár MTB #9 - fináleXC15.08.0915.08.09Novosedly
Bike BrdyXCM15.08.0915.08.09Lety u Prahy
Podkrkonošský maratonXCM15.08.0915.08.09Lázně Bělohrad
Pálavský krpálXCM15.08.0915.08.09Pavlov u Mikulova
Matoušek CZ OpenXCM15.08.0915.08.09Jevíčko
O krále a královnu Českého lesaXCM15.08.0915.08.09Tachov
Úterské tlamy Norco slopestyleFreestyle15.08.0916.08.09Úterý
OkoloostravyXCM09.08.0909.08.09Ostrava
Havex MTB maratonXCM09.08.0909.08.09Vrchlabí - Lánov
TransRockiesXCM09.08.0915.08.09Panorama - Fernie
Vaude Trans SchwarzwaldXCM09.08.0915.08.09Pforzheim/Murg-Niederhof
Jihočeský pohár MTB #8XC09.08.0909.08.09Buk - Vyšovatka
Becker Cup #8 - Ronšperk II fináleXC09.08.0909.08.09Stříbro
Grand Prix města Přerova4X09.08.0909.08.09Přerov
Moravská Fourcrossová Liga #64X08.08.0908.08.09Přerov
Jundrovský kopečekXC08.08.0908.08.09Brno - Jundrov
US Kenda Cup East #5XC08.08.0908.08.09Mount Snow, VT
Kolo pro život #11 - Ještěd Tour KooperativyXCM08.08.0908.08.09Liberec
GALAXY CYKLOŠVEC MARATON - ČESKÝ POHÁR XCM, 5. závodXCM08.08.0908.08.09Písek
Dema Horal AltoXCM08.08.0908.08.09Svit - Nízké Tatry
Erzgebirgs-Bike-MarathonXCM02.08.0902.08.09Seiffen
Becker Cup #7 - Author MTB kritériumXC02.08.0902.08.09Stupno
Pošumavská liga horských kol #8XC02.08.0902.08.09Lhůta
Česká Fourcrossová Liga #74X02.08.0902.08.09Mladá Boleslav
Česká Fourcrossová Liga #6 (DS)4X01.08.0901.08.09Mladá Boleslav
SVĚTOVÝ POHÁR 4X #74X01.08.0902.08.09Bromont
SVĚTOVÝ POHÁR DHI #7DH01.08.0902.08.09Bromont
iXS German Downhill CupDH01.08.0902.08.09Oberwiesenthal
Jihočeský pohár MTB #7XC01.08.0901.08.09Zadov
Ostravský Chachar /UCI kat. C2/XC01.08.0901.08.09Ostrava
SVĚTOVÝ POHÁR XCO #6XC01.08.0902.08.09Bromont
Trek MTB maraton KrakatitXCM01.08.0901.08.09Dobříš
Šumavský MTB MaratonXCM01.08.0901.08.09Zadov
Haven Peklo Severu - Factor Koštovský pedálXCM01.08.0901.08.09Koštov
Velká cena RedpointXC29.07.0929.07.09Teplice nad Metují
Česká Fourcrossová Liga #114X26.07.0926.07.09Kraslice
Okoloústí - ČESKÝ POHÁR XCM - 4. závodXCM26.07.0926.07.09Ústí nad Labem
Železný dědekSilnice26.07.0926.07.09Vrbno pod Pradědem
Giant Stupavský maratonXCM25.07.0925.07.09Stupava
Giant Stupavský MTB maratonXCM25.07.0925.07.09Stupava
Giant Berounská 24MTBXCM25.07.0926.07.09Beroun
Kolo pro život #10 - Manitou Železné horyXCM25.07.0925.07.09Chrudim
Kellys Beskyd Tour 2009-9.ročníkXCM25.07.0925.07.09Frenštát pod Radhoštěm
Závod horských kol Jeřáb 1003XCM25.07.0925.07.09Červená Voda
Iron BikeXCM25.07.0901.08.09Itálie
Česká Fourcrossová Liga #10 (DS)4X25.07.0925.07.09Kraslice
SVĚTOVÝ POHÁR 4X #64X25.07.0926.07.09Mont St. Anne
SVĚTOVÝ POHÁR DHI #6DH25.07.0926.07.09Mont St. Anne
WBC Specialized Bike Rally Championship #4DH25.07.0925.07.09Trnava u Slušovic
SVĚTOVÝ POHÁR XCO #5XC25.07.0926.07.09Mont St. Anne
Pošumavská liga horských kol #7XC25.07.0925.07.09Železná Ruda
Zlatohorská časovkaXC25.07.0925.07.09Zlaté Hory
MISTROVSTVÍ SVĚTA BMXTrial24.07.0926.07.09Adelaide
4Ever Bike Sraz VysočinaXCM24.07.0926.07.09Vysočina
Swisspower Cup #8XC19.07.0919.07.09Plaffeien
OkoloplzněXCM19.07.0919.07.09Plzeň
MISTROVSTVÍ ČR XCOXC18.07.0918.07.09Karlovy Vary
Trek maraton Přes 3 vrchy VysočinyXCM18.07.0918.07.09Horní Cerekev
Glacensis MTB ChallengeXCM18.07.0925.07.09Náchod
Jeantex Bike TransalpXCM18.07.0925.07.09Mittenwald
Salzkammergut TrophyXCM18.07.0918.07.09Bad Goisern
Kelly´s Beskyd Tour 2009-15.ročníkSilnice18.07.0918.07.09Frenštát pod Radhoštěm
La Traversee de l'OisansXCM12.07.0912.07.09Bourg d'Oisans
Dolomiti SuperbikeXCM12.07.0912.07.09Villabassa
MISTROVSTVÍ ČR DHIDH12.07.0912.07.09Pec pod Sněžkou
iXS Downhill CupDH11.07.0912.07.09Leogang
Haven Peklo Severu - Svojkovský pohárXC11.07.0911.07.09Svojkov u České Lípy
Temenický klapušákXC11.07.0911.07.09Šumperk
Petla Beskidzka Maraton RowerowySilnice11.07.0911.07.09Istebna
Cannondale Krkonošský maratonXCM11.07.0911.07.09Lomnice nad Popelkou
Kolo pro život #9 - Praha - Karlštejn TourXCM11.07.0911.07.09Praha - Velká Chuchle
Merida Bike AdventureXCM11.07.0912.07.09Česko
MISTROVSTVÍ EVROPY XCOXC09.07.0912.07.09Zoetermeer
Krkonošský pohár MTB #5XC06.07.0906.07.09Vysoké nad Jizerou
Pošumavská liga horských kol #6XC05.07.0905.07.09Kdyně
Krkonošský pohár MTB #4XC05.07.0905.07.09Lázně Bělohrad
ČESKÝ POHÁR 4X, 2. závod4X05.07.0905.07.09Šumperk
Duna MarathonXCM05.07.0905.07.09Visegrád
Kolo pro život #8 - Česká spořitelna Bikemaraton DrásalXCM04.07.0904.07.09Holešov
Dema Kamenický MTB MaratonXCM04.07.0904.07.09Kamenice nad Lipou
Haven Peklo Severu - XIV.ročník - FoFr CupXCM04.07.0904.07.09Prysk
Moravská Fourcrossová Liga #54X04.07.0904.07.09Šumperk
Swisspower Cup #7XC04.07.0904.07.09Chur
Český pohár MTBO #9,10,11XC03.07.0905.07.09Plzeň
eD' System Cup #3XC28.06.0928.06.09Pstruží - Ski areál Opálená
Haven Peklo Severu - Střekov CupXC28.06.0928.06.09Nová Ves u Ústí nad Labem
Krkonošský pohár MTB #3XC28.06.0928.06.09Lomnice nad Popelkou
Bundesliga XC #4 C1XC28.06.0928.06.09Wetter
Swisspower Cup #6XC28.06.0928.06.09Engelberg
ČESKÝ POHÁR DHI, 2. závodDH28.06.0928.06.09Velké Karlovice
Gunn Rita MarathonXCM28.06.0928.06.09Montebelluna
2much4you - 24hod MTBXCM27.06.0928.06.09Oybin
Merida Bike Vysočina - XCMXCM27.06.0928.06.09Nové Město na Moravě
Author Znovín Cup - Vinařská 50XCM27.06.0927.06.09Šatov
MTBO Javor 1456 - Cesta na jihozápadXCM27.06.0927.06.09Klatovy
TZB Houštecký cyklomaratonXCM27.06.0927.06.09Houštka u Staré Boleslavy
Trek Krušnohorský MTB maratonXCM27.06.0927.06.09Litvínov
Modrá míle 2009 - 12 hod.XCM27.06.0927.06.09Mokrá - Horákov
Drop DownDH27.06.0928.06.09Canazei - Val di Fassa
MISTROVSTVÍ EVROPY 4X4X27.06.0928.06.09Aydovscina
Merida Bike Vysočina - XCO (C2)XC27.06.0928.06.09Nové Město na Moravě
Becker Cup #6 - VC PlzněXC27.06.0927.06.09Plzeň - Homolka
Pohár KVSC #6 - Pohár města OstrovaXC27.06.0927.06.09Ostrov nad Ohří
Grand Prix Dohňany C1XC21.06.0921.06.09Dohňany
US Kenda Cup East #4XC21.06.0921.06.09Davidson, NC
Swisspower Cup #5XC21.06.0921.06.09Winterthur
Becker Cup #5 - Draci na RonšperkuXC21.06.0921.06.09Stříbro
Pohár KVSC #5 - Chodovský bikeXC21.06.0921.06.09Chodov
JedenáctkaSilnice21.06.0921.06.09Stará Ves
Craft Bike Trans GermanyXCM21.06.0927.06.09Erbach
FESTIVAL CYKLISTIKY APACHE JESTŘEBÍ HORY - ČESKÝ POHÁR XCM - 3. závodXCM20.06.0920.06.09Úpice
Galaxy Platan maraton TálínXCM20.06.0920.06.09Tálín
Kolo pro život #7 - Olomoucká 50 KooperativyXCM20.06.0920.06.09Olomouc
Author 50 BezdězXCM20.06.0920.06.09Bezděz
Sázavský BlizákXCM20.06.0920.06.09Sázava
Fabian Giro PičínXCM20.06.0920.06.09Pičín
ČESKÝ POHÁR XCO, 4. závod (C2)XC20.06.0920.06.09Teplice
Moravská Fourcrossová Liga #44X20.06.0920.06.09Dolní Morava
SVĚTOVÝ POHÁR DHI #54X20.06.0921.06.09Maribor
SVĚTOVÝ POHÁR DHI #5DH20.06.0921.06.09Maribor
Down Town HillDH20.06.0920.06.09Hořice v Podkrkonoší
Liberec Road Cycling Cup #4Silnice18.06.0918.06.09Weberovka (start z Kateřinek)
Author Korida horských kolXC16.06.0916.06.09Plzeň - Kopeckého sady
Bundesliga XC #3 UCI HCXC14.06.0914.06.09Albstadt
Artézia Orel MTB Cup #3 - VC KlimatexXC14.06.0914.06.09Bořitov - hasičská zahrada (okr. Blansko)
eD' System Cup #2XC14.06.0914.06.09Lubno
Krkonošský pohár MTB #2XC14.06.0914.06.09Jilemnice
Napříč JeseníkySilnice14.06.0914.06.09Jeseník
AIMTEC Open RaceXCM14.06.0914.06.09Plzeň - Doubravka, areál U sv. Jiří
Galaxy Petyša TourXCM13.06.0913.06.09Rožnov pod Radhoštěm
i4wifi 24 Hours MTB 2009XCM13.06.0914.06.09Liberec - Vesec
Kolo pro život #6 - Orlík Tour ČSXCM13.06.0913.06.09Orlík
Author Cyklo MaštaleXCM13.06.0913.06.09Proseč
Specialized Sudety TourSilnice13.06.0913.06.09Teplice nad Metují
Tour de SádekSilnice13.06.0913.06.09Velké Heraltice
Rock Machine Svatobor Cup - Pošumavská liga #5XC13.06.0913.06.09Sušice
Český pohár MTBO #7,8XC13.06.0914.06.09Bruntál
Pohár KVSC #3 - Březovský bike (Mistrovství KVSC)XC13.06.0913.06.09Březová u Sokolova
MISTROVSTVÍ EVROPY DHDH13.06.0914.06.09Kranjska Gora
Moravská Fourcrossová Liga #34X13.06.0913.06.09Tošovice
Beskidy MTB TrophyXCM11.06.0914.06.09Istebna
OkolohradceXCM07.06.0907.06.09Hradec Králové
Giant Berounský BikeMaratonXCM07.06.0907.06.09Beroun
3 x Příčná MTB maratonXCM07.06.0907.06.09Zlaté Hory
Česká Fourcrossová Liga #54X07.06.0907.06.09Úterý
WBC Specialized Bike Rally Championship #3DH07.06.0907.06.09Lípa
Pošumavská liga horských kol #4XC07.06.0907.06.09Strakonice
Swisspower Cup #4XC07.06.0907.06.09Gränichen
Monte Generoso BikemaratonXCM07.06.0907.06.09Mendrisio
ČESKÝ POHÁR XCO, 3. závod (C2)XC06.06.0906.06.09Okrouhlá u Boskovic
Dětský MTB CUP Libereckého kraje #4XC06.06.0906.06.09Bedřichov
Polský pohár - GP Bank BPH #4XC06.06.0906.06.09Gdaňsk
US Kenda Cup West #6XC06.06.0906.06.09St. Barbara, CA
US Kenda Cup East #3XC06.06.0906.06.09Massanutten, VA
SVĚTOVÝ POHÁR DHI #4DH06.06.0907.06.09Fort William
Meatfly 3DH Cup #2DH06.06.0906.06.09Jablonec nad Nisou
Česká Fourcrossová Liga #4 (DS)4X06.06.0906.06.09Úterý
SVĚTOVÝ POHÁR 4X #44X06.06.0907.06.09Fort William
Kolo pro život #5 - Jistebnický kancionál ČSXCM06.06.0906.06.09Jistebnice
Brdman Cross MTBOXCM06.06.0906.06.09Dobříš
Haven Peklo Severu - Maraton BohemieXCM06.06.0906.06.09Nový Bor
Časovka na SkřítekSilnice06.06.0906.06.09Stará Ves
Cyklo Patria Direct Jizerská 50XCM05.06.0906.06.09Bedřichov
King of Hawk Mountain, 3. ročníkDH05.06.0907.06.09Radvanice
Liberec Road Cycling Cup #3Silnice04.06.0904.06.09Slovanka (start z Janova)
Pražské schodyXC03.06.0903.06.09Praha - Hradčany
Jihočeský pohár MTB #6XC31.05.0931.05.09Kubova Huť
Krkonošský pohár MTB #1XC31.05.0931.05.09Trutnov
US Kenda Cup East #2XC31.05.0931.05.09Birmingham, AL
ČESKÝ POHÁR 4X, 1. závod4X31.05.0931.05.09Praha - Polis 13
Česká Fourcrossová Liga #3 - Polis.134X30.05.0930.05.09Praha - Stodůlky
iXS Swiss Downhill CupDH30.05.0931.05.09Verbier
DH & Slopestyle Schpindel OpeningDH30.05.0931.05.09Špindlerův Mlýn
Specialized Bike Park Grand OpeningDH30.05.0931.05.09Rokytnice nad Jizerou
ČESKÝ POHÁR XCO, 2. závod (C2)XC30.05.0930.05.09Česká Kamenice
Polský pohár - GP Bank BPH #3XC30.05.0930.05.09Nałęczów
O cenu KrnovaSilnice30.05.0930.05.09Krnov
Author Král ŠumavyXCM30.05.0930.05.09Klatovy
Alpentour TrophyXCM29.05.0901.06.09Schladming
Liberec Road Cycling Cup #2Silnice28.05.0928.05.09Vítkovem (start z Chrastavy)
OkololiberceXCM24.05.0924.05.09Liberec - Vesec
Dětský MTB CUP Libereckého kraje #3XC24.05.0924.05.09Liberec - Vesec
Artézia Orel MTB Cup #2 - VC OK BagXC24.05.0924.05.09Bořitov - náměstí (okr. Blansko)
Pošumavská liga horských kol #3XC24.05.0924.05.09Horní Těšov
Haven Peklo Severu - XI.ročník - Okruhy pod JehlouXC24.05.0924.05.09Česká Kamenice
ČESKÝ POHÁR DHI, 1. závodDH24.05.0924.05.09Bouřňák
iXS German Downhill Cup #1DH23.05.0924.05.09Winterberg
Lisboa Down TownDH23.05.0924.05.09Lisboa
Jihočeský pohár MTB #4XC23.05.0923.05.09Prachatice
Český pohár MTBO #5,6XC23.05.0924.05.09Praha
Velká cena Fajťáku XCXC23.05.0923.05.09Velké Meziříčí
MTB Pohár Broumovska - Bike Kostka BroumovXC23.05.0923.05.09Janovičky u Broumova
SVĚTOVÝ POHÁR XCO #4XC23.05.0924.05.09Madrid
Fox Galaxy maraton PrachaticeXCM23.05.0923.05.09Prachatice
Specialized Extrém BikeXCM23.05.0923.05.09Most
Kolo pro život #4 - Trutnovská 50 ČSXCM23.05.0923.05.09Trutnov
ABB MTB CupXCM23.05.0923.05.09Jablonec nad Nisou - areál ABB
Generali Sport Bárt bikemaratonXCM23.05.0923.05.09Ústí nad Orlicí
Teplicko-Adršpašský okruh 2009Silnice20.05.0920.05.09Teplice nad Metují
OkolopardubicXCM17.05.0917.05.09Pardubice - Kunětická hora
Jičínská 50XCM17.05.0917.05.09Jičín
Becker Cup #3 - O pohár města KralovicXC17.05.0917.05.09Kralovice
Jihočeský pohár MTB #5XC17.05.0917.05.09Waldkirchen
Bundesliga XC #2 C1XC17.05.0917.05.09Heubach
Česká Fourcrossová Liga #24X17.05.0917.05.09Kraslice
SVĚTOVÝ POHÁR 4X #34X16.05.0917.05.09Vallnord
Česká Fourcrossová Liga #1 (DS)4X16.05.0916.05.09Kraslice
SVĚTOVÝ POHÁR DHI #3DH16.05.0917.05.09Vallnord
Meatfly 3DH Cup #1DH16.05.0916.05.09Meziboří u Litvínova
WBC Specialized Bike Rally Championship #2DH16.05.0916.05.09Podkopná Lhota
ČESKÝ POHÁR XCO, 1. závod (C2)XC16.05.0916.05.09Bystřice pod Hostýnem
Polský pohár - GP Bank BPH #2XC16.05.0916.05.09Bielawa
Dětská Pražská padesátkaXCM16.05.0916.05.09Praha - Dejvice
Starobrno Fríí...! TourXCM16.05.0916.05.09Brno
Silesia Merida bike maratonXCM16.05.0916.05.09Opava
Kolo pro život #3 - Trans Brdy ČSXCM16.05.0916.05.09Lety u Prahy
Mad East Challenge 2009XCM15.05.0917.05.09Altenberg, Krušné hory
Liberec Road Cycling Cup #1Silnice14.05.0914.05.09Milíře (start z Proseče)
Haven Peklo Severu - Horská MTB časovka na JedlovouXC10.05.0910.05.09Jiřetín pod Jedlovou
Stalak Bike CupXC10.05.0910.05.09Rychnov nad Kněžnou
Swisspower Cup #3XC09.05.0909.05.09Solothurn
Becker Cup #2 - VC DomažlicXC09.05.0909.05.09Domažlice
Pošumavská liga horských kol #2XC09.05.0909.05.09Domažlice
SVĚTOVÝ POHÁR DHI #2DH09.05.0910.05.09La Bresse
Mamut TourSilnice09.05.0909.05.09Přerov
KELLY'S MALEVIL CUP - ČESKÝ POHÁR, 2. závod (UCI C3)XCM09.05.0909.05.09Jablonné v Podještědí / Heřmanice
Mamut BikeXCM09.05.0909.05.09Přerov
Rychlebská 30XCM08.05.0908.05.09Javorník
Dětský MTB CUP Libereckého kraje #2XC08.05.0908.05.09Heřmanice v Podještědí (ranč Malevil)
Jihočeský pohár MTB #3 - mistrovství JČSCXC08.05.0908.05.09Vimperk
Bikehall Contest 2009Freestyle07.05.0909.05.09Trutnov - zimní stadion
Dětský Author Šela marathonXCM03.05.0903.05.09Přerov
Pohár KVSC #3 - Májový adrenalinXC03.05.0903.05.09Karlovy Vary
Pošumavská liga horských kol #1XC03.05.0903.05.09Švihov
eD' System Cup #1XC03.05.0903.05.09Brušperk
Jihočeský pohár MTB #2XC03.05.0903.05.09Grafenau
US Kenda Cup East #1XC03.05.0903.05.09Ducktown, TN
Moravská Fourcrossová Liga #24X03.05.0903.05.09Morávka
SVĚTOVÝ POHÁR 4X #24X02.05.0903.05.09Houffalize
MeatFly Cup 2009 #3DH02.05.0902.05.09Náměšť nad Oslavou
Český pohár MTBO #3,4XC02.05.0903.05.09Zlín
SVĚTOVÝ POHÁR XCO #3XC02.05.0903.05.09Houffalize
AUTHOR ŠELA MARATHON - ČESKÝ POHÁR XCM, 1. závodXCM02.05.0902.05.09Lipník nad Bečvou
Kolo pro život #2 - Příbramský permoník ČSXCM02.05.0902.05.09Příbram
Škodabike MarathonXCM02.05.0902.05.09Plzeň
PowerBar MTB PosázavímXCM01.05.0901.05.09Mnichovice u Prahy
Author Šela marathon - sprintXC01.05.0901.05.09Lipník nad Bečvou
Jihočeský pohár MTB #1XC26.04.0926.04.09Strakonice - Řepice
WBC Specialized Bike Rally Championship #1DH26.04.0926.04.09Otrokovice
MTB maraton PardubiceXCM26.04.0926.04.09Pardubice - Kunětická Hora
Českolipský Fiege MTB MaratonXCM26.04.0926.04.09Česká Lípa
Limar Ratibořický MTB maratónXCM26.04.0926.04.09Úpice
Author 50 Český rájXCM25.04.0925.04.09Branžež - Nová Ves
Kolo pro život #1 - Kutnohorská padesátka ČSXCM25.04.0925.04.09Kutná Hora
Škodabike maratonXCM25.04.0925.04.09Ostrava - Poruba
U Rejdaře Bike OpenXCM25.04.0925.04.09Zvíkov, Hotel U Rejdaře
Cannondale Král ZáhoriaXCM25.04.0925.04.09Skalica - Zlatnícka dolina
Český pohár MTBO #1,2XC25.04.0926.04.09Veszprem
SVĚTOVÝ POHÁR XCO #2XC25.04.0926.04.09Offenburg
US Kenda Cup West #5XC25.04.0925.04.09Los Olivos, CA
Pohár KVSC #2 - Ašský bláteníkXC25.04.0925.04.09
Českolipský Fiege MTB SprintXC25.04.0925.04.09Česká Lípa
Dětský MTB CUP Libereckého kraje #1XC19.04.0919.04.09Liberec - Vratislavice (pivovar)
MTB Pohár Broumovska - Aprílová osmičkaXC19.04.0919.04.09Teplice nad Metují
Becker Cup #1 - VC Sport Beran (sprinty)XC19.04.0919.04.09Chrást
Artézia Orel MTB Cup #1 - VC Cyklo PlusXC19.04.0919.04.09Bořitov (okr. Blansko)
Pohár KVSC #1 - časovka MTBXC18.04.0918.04.09Kozí Vrchy - Loket n/O.
Swisspower Cup #2XC18.04.0918.04.09Lugano
Bundesliga XC #1 C1XC18.04.0919.04.09Munsingen
Polský pohár - GP Bank BPH #1XC18.04.0918.04.09Szczawno Zdrój
Kaktusbike Svatojurský MTB maratónXCM18.04.0918.04.09Svatý Jur
ČESKÝ POHÁR 1/2XCM - OkolobudějcXCM18.04.0918.04.09České Budějovice
Bikeatlon 2009XCM18.04.0918.04.09Liberec
Xterra MTB Rallye VltavaXCM18.04.0918.04.09Hluboká nad Vltavou
Dema Chřibská 50 MTBXCM18.04.0918.04.09Roštín
Velká cena České TřebovéXCM18.04.0918.04.09Česká Třebová
US Kenda Cup West #4XC15.04.0915.04.09Monterey, CA
SVĚTOVÝ POHÁR XCO #1XC11.04.0912.04.09Pietermaritzburg
SVĚTOVÝ POHÁR DHI #1DH11.04.0912.04.09Pietermaritzburg
MeatFly Cup 2009 #2DH11.04.0911.04.09Hradec nad Moravicí
Moravská Fourcrossová Liga #14X11.04.0911.04.09Mankovice nad Odrou
SVĚTOVÝ POHÁR 4X #14X11.04.0912.04.09Pietermaritzburg
Břeclavský kanec MTB MarathonXCM11.04.0911.04.09zámek Břeclav
US Kenda Cup West #3XC05.04.0905.04.09San Diego, CA
Swisspower Cup #1XC05.04.0905.04.09Schaan
Přes dva kopce s Toi ToiXCM04.04.0904.04.09Jedomělice (Kladno)
Manavgat MTB MaratonXCM04.04.0905.04.09Manavgat
Kamptal Klassik Trophy C1XC29.03.0929.03.09Langenlois
MeatFly Cup 2009 #1DH29.03.0929.03.09Strážovice u Kyjova
US Kenda Cup West #2XC28.03.0928.03.09Fontana, CA
Březinský bahňákXCM28.03.0928.03.09Březnice u Bělé pod Bezdězem
Absa Cape Epic 2009XCM21.03.0928.03.09Cape Town
1. Jarní DH Sviňorky OpenDH21.03.0922.03.09Morávka - bikepark Sviňorky
Sunshine Cup #5XC15.03.0915.03.09Voroklini
Turkish Riviera MTB Cup #2 C1XC15.03.0915.03.09Alanya - Castle
Turkish Riviera MTB Cup #1 C1XC13.03.0913.03.09Alanya - Kizilalan
Gran Canaria MTB Open maratonXCM13.03.0914.03.09Maspalomas
US Kenda Cup West #1XC11.03.0911.03.09San Diamas, CA
Maremma CupXC08.03.0908.03.09Massa Marttima
Sunshine Cup #4XC08.03.0908.03.09Limassol
Sunshine Cup #3 - AfxentiaXC01.03.0901.03.09Mantra
Sunshine Cup #2 - AfxentiaXC27.02.0927.02.09Mantra
Sunshine Cup #1XC22.02.0922.02.09Tochni Village
1. Zimní pražský MTB MarathonXCM07.02.0907.02.09Praha - Dejvice
MISTROVSTVÍ SVĚTA CCCyklokros31.01.0901.02.09Hoogerheide
White StyleFreestyle30.01.0930.01.09Leogang
SVĚTOVÝ POHÁR CC #9Cyklokros25.01.0925.01.09Milan
Ruská Sibiř MTBOXCM24.01.0924.01.09Nová Ves u Bakova nad Jizerou
SVĚTOVÝ POHÁR CC #8Cyklokros18.01.0918.01.09Roubaix
Giant 1. Zimní MTB maratónXCM17.01.0917.01.09Marianka
DownMall LiberecFreestyle17.01.0917.01.09Liberec - OC Delta
MISTROVSTVÍ ČR CC - Toi Toi Cup #8Cyklokros10.01.0910.01.09Kolín
Český pohár Toi Toi Cup - 7. závod (MČR mládež)Cyklokros13.12.0813.12.08Plzeň
Český pohár Toi Toi Cup - 6. závodCyklokros22.11.0822.11.08Mnichovo Hradiště
Český pohár Toi Toi Cup - 5. závodCyklokros17.11.0817.11.08Holé Vrchy
WBC Specialized Bike Rally Championship #7DH28.10.0828.10.08Smraďavka
Středeční pohár horských kol - vyhlášení + Bike PartyXC18.10.0818.10.08Úpice
Helf Double Cross - štafetový závod: krosový běh + MTBXC12.10.0812.10.08Týn nad Bečvou
Pell's Soběšická MuldaXC12.10.0812.10.08Brno - Lesná
Český pohár Toi Toi Cup - 4. závodCyklokros12.10.0812.10.08Česká Lípa
Český pohár Toi Toi Cup - 3. závodCyklokros11.10.0811.10.08Louny
Meatfly Moravská 4X Liga 20084X11.10.0811.10.08Znojmo
Nova Author CupXCM11.10.0811.10.08Josefův Důl
UCI BMX SupercrossTrial10.10.0811.10.08Frejus - Roc d'Azur
Roc d'AzurXCM08.10.0813.10.08Frejus
Moravská liga 7Trial05.10.0805.10.08Studénka
WBC Specialized Bike Rally Championship #6DH05.10.0805.10.08Myjava
XBOX SlopestyleDH04.10.0804.10.08Písek
Český pohár BMX a MTB na BMX dráze 10Trial04.10.0804.10.08Bílina
Moravská liga 6Trial04.10.0804.10.08Studénka
UCI MTB WORLD CUP XCM #2XCM04.10.0805.10.08Ornans
Kolo pro život - Trutnovská padesátka České spořitelnyXCM04.10.0804.10.08Trutnov
Free Litovel Bobr Cup 2008XCM04.10.0804.10.08Litovel
Petřvaldské ohubuXCM04.10.0804.10.08Petřvald
ČP Klimatex Cup - Memoriál Jana Veselého (kritérium)Silnice04.10.0804.10.08Ostrava
Středeční pohár horských kol #7XC01.10.0801.10.08Rtyně v Podkrkonoší - Pálenka
Velká cena SKANSKATrial28.09.0828.09.08Pardubice
Žacléřská 70XCM28.09.0828.09.08Žacléř - náměstí
Český pohár Toi Toi Cup - 2. závodCyklokros28.09.0828.09.08Hlinsko
Český pohár Toi Toi Cup - 1. závodCyklokros27.09.0827.09.08Uničov
Galaxy Soběslavský maratonXCM27.09.0827.09.08Soběslav
KED Královehradecká 50XCM27.09.0827.09.08Hradec Králové
Merida Bike Vysočina - XCMXCM27.09.0828.09.08Nové Město na Moravě
Krušnohorský MTB maratonXCM27.09.0827.09.08Autokemp Osek
Valašská 50XCM27.09.0827.09.08Vsetín
Poštovní spořitelna maraton série - GIANT Tour de BrdySilnice27.09.0827.09.08Mirošov (okr. Rokycany)
Úterské tlamy contestFreestyle27.09.0828.09.08Úterý
MČR Elite 8 + MČR ChallengeTrial27.09.0827.09.08Pardubice
noční závod BMXTrial27.09.0827.09.08Pardubice
Meatfly Moravská 4X Liga 20084X27.09.0827.09.08Sviňorky
Úterské tlamy contest4X27.09.0828.09.08Úterý
Rallye Horák PísečnáXC27.09.0827.09.08Písečná
Merida Bike Vysočina - XCXC27.09.0828.09.08Nové Město na Moravě
Středeční pohár horských kol #6XC24.09.0824.09.08Úpice - BP Lumen
Jihočeský pohár MTB #9 - fináleXC21.09.0821.09.08Vimperk
Bundesliga #4 - FinaleXC21.09.0821.09.08Bad Salzdetfurth
ČESKÝ POHÁR 4X, 4. závod4X21.09.0821.09.08Litoměřice
Český pohár BMX a MTB na BMX dráze 9Trial21.09.0821.09.08Litoměřice
ČP Klimatex Cup - Kyjovské slováckoSilnice21.09.0821.09.08Kyjov
ČP Klimatex Cup - memoriál Jakuba Mrnky (kriterium)Silnice20.09.0820.09.08Kyjov
České dráhy cyklomaraton BrdyXCM20.09.0820.09.08Mýto u Rokycan
Kolo pro život - Oderská Mlýnice České spořitelny - MISTROVSTVÍ ČR 1/2 XCMXCM20.09.0820.09.08Odry
MČR Elite + Českomoravský pohár Challenge 7Trial20.09.0820.09.08Litoměřice
iXS European Downhill Cup 2008 - no.4DH20.09.0821.09.08Leogang
Downhill marathon Bowka u BCDH20.09.0820.09.08Bovec
3DH Cupu #5DH20.09.0820.09.08Liberec Ještěd
Kelly's Peklo severu - X.ročník O pohár starostyXC20.09.0820.09.08Česká Kamenice
Středeční pohár horských kol #5XC20.09.0820.09.08Červený Kostelec - Bohdašín
Středeční pohár horských kol #4XC17.09.0817.09.08Radvanice -- lyžařský vlek
MČR Elite + Českomoravský pohár Challenge 6Trial14.09.0814.09.08Třinec
Pro Tour - Okolo PolskaSilnice14.09.0820.09.08Warszawa
Author Král Šumavy ROADSilnice13.09.0813.09.08Klatovy
SPECIALIZED RALLYE SUDETY - ČESKÝ POHÁR - 5. závodXCM13.09.0813.09.08Teplice nad Metují
Kolo pro život - Ještěd Tour Kooperativy - #7 ČP 1/2XCMXCM13.09.0813.09.08Liberec
GT Zaskar 2008XCM13.09.0813.09.08Autocamp Olšovec
DEMA Pohár města Bakova nad JizerouXCM13.09.0813.09.08Bakov nad Jizerou
MČR Elite + Českomoravský pohár Challenge 5Trial13.09.0813.09.08Opava
UCI MTB WORLD CUP DH/4X #74X13.09.0814.09.08Schladming
UCI MTB WORLD CUP DH/4X #7DH13.09.0814.09.08Schladming
UCI MTB WORLD CUP XC #9XC13.09.0814.09.08Schladming
Středeční pohár horských kol #3XC10.09.0810.09.08Velké Svatoňovice - Markoušovice
UCI BMX SupercrossTrial10.09.0812.09.08Salt Lake City
Moravská liga 5Trial07.09.0807.09.08Jeseník
Český pohár BMX a MTB na BMX dráze 8Trial07.09.0807.09.08Klatovy
WBC Specialized Bike Rally Championship #5DH07.09.0807.09.08Otrokovice
Seznam OkoloprahyXCM07.09.0807.09.08Praha - ranč Benice
Pro Tour - Vattenfall CyclassicsSilnice07.09.0807.09.08Hamburg
Slavkovské radary - časovka do vrchu nejen na silničceSilnice07.09.0807.09.08Loučka u Lipníka nad Bečvou
Kolo pro život - Cyklobraní Kooperativy a České spořitelnyXCM06.09.0806.09.08Jevišovka
Bike Babí létoXCM06.09.0806.09.08Chrastava u Liberce
YTONG Bike Tour 2008XCM06.09.0806.09.08Nové Město na Moravě
Blanenský Golem Kelly's Bike MaratonXCM06.09.0806.09.08Blansko
Český pohár BMX a MTB na BMX dráze 7Trial06.09.0806.09.08Klatovy
Moravská liga 4Trial06.09.0806.09.08Uničov
ČESKÝ POHÁR XC, 5. závod (C2)XC06.09.0806.09.08Kuřim
Dětský MTB CUP Libereckého kraje #6XC06.09.0806.09.08Chrastava u Liberce (součást BBL)
Jesenický šnek - ČerťákyXC06.09.0806.09.08Jeseník
Žernovský bajkXC06.09.0806.09.08Žernov
Středeční pohár horských kol #2XC03.09.0803.09.08Malé Svatoňovice - Odolov
Intercup 2Trial31.08.0831.08.08Hranice
ČESKÝ POHÁR DH, 4. závodDH31.08.0831.08.08Bouřňák
UCI MTB WORLD CUP DH/4X #6DH30.08.0831.08.08Canberra
Intercup 1Trial30.08.0830.08.08Hranice
UCI MTB WORLD CUP DH/4X #64X30.08.0831.08.08Canberra
UCI MTB WORLD CUP XC #8XC30.08.0831.08.08Canberra
Jihočeský pohár MTB #8XC30.08.0830.08.08Horní Planá
Středeční pohár horských kol #1XC30.08.0830.08.08Rtyně v Podkrkonoší - Žabárna
Velká cena města ÚvalXC30.08.0830.08.08Úvaly
Náměšťský maratonXCM30.08.0830.08.08Náměšť nad Oslavou
Kolo pro život - Priessnitzova šedesátka České spořitelnyXCM30.08.0830.08.08Jeseník
Valašský MTB králXCM30.08.0830.08.08Huslenky u Vsetína
Velká cena vinných sklepů Lechovice - Author TourXCM30.08.0830.08.08Lančov (chatová osada Pohádka)
GP 24 hours MTB - Blackburn Jistebnická 24XCM30.08.0831.08.08Jistebnice - Cunkov
Kelly's Dubnický maratonXCM30.08.0830.08.08Nová Dubnica
Vuelta a EspaňaSilnice30.08.0821.09.08Španělsko
Pro Tour - Deutchland TourSilnice29.08.0806.09.08Německo
Pro Tour - GP Ouest France - PlouaySilnice25.08.0825.08.08Plouay
Velká Cena Police nad MetujíXC24.08.0824.08.08Police nad Metují
Repulse Česká Fourcross Liga #34X24.08.0824.08.08Kosmonosy
Meatfly Moravská 4X Liga 20084X23.08.0823.08.08Ostrava
3DH Cupu #4DH23.08.0823.08.08Hejnice u Liberce
iXS European Downhill Cup 2008 - no.3DH23.08.0824.08.08IImenau
Jihočeský pohár MTB #7XC23.08.0823.08.08Novosedly
Kolo pro život - Karlovarský AM bikemaraton České spořitelny - #6 ČP 1/2 XCMXCM23.08.0823.08.08Karlovy Vary
Kelly's Peklo severu - PahorkáčXCM23.08.0823.08.08Rumburk
Moravský bikemaratonXCM23.08.0823.08.08Leština
Poštovní spořitelna maraton série - AMULET Maraton PodkrkonošímXCM23.08.0823.08.08Lázně Bělohrad
OLYMPIJSKÉ HRYXC22.08.0823.08.08Peking
Olympijské hry 2008Trial21.08.0821.08.08Peking
Olympijské hry 2008Trial20.08.0820.08.08Peking
MRSN DH Race Týda BikeparkDH17.08.0817.08.08Rokytnice nad Jizerou
Jesenický šnek - koupalištěXC17.08.0817.08.08Rapotín
Ravo OkoloplzněXCM17.08.0817.08.08Plzeň
ČP Klimatex Cup - časovka do vrchuSilnice17.08.0817.08.08Kamýk nad Vltavou
ČP Klimatex Cup - GP PříbramSilnice16.08.0816.08.08Příbram
BIKE BRDY - ČESKÝ POHÁR - 4. závod - Poštovní spořitelna maraton sérieXCM16.08.0816.08.08Lety u Prahy
Havex MTB maratonXCM16.08.0816.08.08Vrchlabí - letiště
Rusavská 50XCM16.08.0816.08.08Rusava
Free Litovel Bobr Bike 2008XCM16.08.0816.08.08Litovel
Haven Svojkovský pohárXC16.08.0816.08.08Svojkov u České Lípy
ČESKÝ POHÁR 4X, 3. závod4X10.08.0810.08.08Přerov
Trans RockiesXCM10.08.0815.08.08Panorama - Fernie (British Colombia)
Kolo pro život - Praha - Karlštejn Tour Kooperativy a České spořitelnyXCM09.08.0809.08.08Praha - Chuchle
Vožický maratonXCM09.08.0809.08.08Mladá Vožice
Jundrovský kopečekXCM09.08.0809.08.08Brno - Jundrov
iXS European Downhill Cup 2008 - no.2DH09.08.0810.08.08Chatel
Jesenický šnek - UhlířákXC09.08.0809.08.08Bruntál
Meatfly Moravská 4X Liga 20084X03.08.0803.08.08Tošovice
Summer Cup 8Trial03.08.0803.08.08Sandnes
Erzgebirgs-Bike-MarathonXCM03.08.0803.08.08Seiffen
Trek MTB Maraton Krakatit DobříšXCM02.08.0802.08.08Dobříš
Poštovní spořitelna maraton série - XI. Bell Šumavský MTB maraton - Jihočeský pohár MTB #6XCM02.08.0802.08.08Zadov
Trek Krušnohorský MTB maratonXCM02.08.0802.08.08Litvínov
Pro Tour - Clasica Ciclista San SebastianSilnice02.08.0802.08.08San Sebastian
Summer cup 7Trial02.08.0802.08.08Sandnes
UCI MTB WORLD CUP DH/4X #54X02.08.0803.08.08Bromont
UCI MTB WORLD CUP DH/4X #5DH02.08.0803.08.08Bromont
Ostravský Chachar /UCI kat. C2/XC02.08.0802.08.08Ostrava Zábřeh, Bělský Les, restaurace Koliba
UCI MTB WORLD CUP XC #7XC02.08.0803.08.08Bromont
Kelly's Peklo severu - FACTOR Koštovský pedálXCM27.07.0827.07.08Trmice
Mountain Bike ChallengeXCM26.07.0802.08.08Kudowa Zdrój - Duszniki Zdrój
KELLY'S BESKYD TOUR - MISTROVSTVÍ ČR XCMXCM26.07.0826.07.08Frenštát pod Radhoštěm
Kolo pro život - Rubena Manitou Železné Hory - #5 ČP 1/2 XCMXCM26.07.0826.07.08Chrudim
GP 24 hours MTB - Giant Berounská 24XCM26.07.0827.07.08Beroun
PAL - Becker Cup 2008 - Kozelkův memoriál - fináleXC26.07.0826.07.08Klabava
UCI MTB WORLD CUP XC #6XC26.07.0827.07.08Mont St. Anne
UCI MTB WORLD CUP DH/4X #5DH26.07.0827.07.08Mont St. Anne
WBC Specialized Bike Rally Championship #4DH26.07.0826.07.08Podhradí
3DH Cupu #3DH26.07.0826.07.08Železný Brod
Volný závod BMXTrial26.07.0826.07.08Mankovice nad Odrou
UCI MTB WORLD CUP DH/4X #54X26.07.0827.07.08Mont St. Anne
MISTROVSTVÍ ČR DHDH20.07.0820.07.08Klínovec
MISTROVSTVÍ ČR DHDH20.07.0820.07.08Klínovec
Birell OkolobudějcXCM20.07.0820.07.08České Budějovice
Trek maraton Přes tři vrchy VysočinyXCM19.07.0819.07.08Horní Cerekev
Alpine Pro Bakovský MaratonXCM19.07.0819.07.08Bakov nad Jizerou
Moravskotřebovský cyklomaratonXCM19.07.0819.07.08Moravská Třebová
Iron BikeXCM19.07.0826.07.08Entracque - Sauze d'Oulx
Jeantex Bike Transalp ChallengeXCM19.07.0826.07.08Füssen - Riva del Garda
ČP Klimatex Cup - Rokytnice (silnice)Silnice19.07.0819.07.08Rokytnice
Summer Cup 5, 6Trial19.07.0820.07.08Valkenswaard
ČP Klimatex Cup - Rokytnice (kritérium)Silnice18.07.0818.07.08Rokytnice
Bundesliga #3 - Bike&FunXC13.07.0813.07.08Saalhausen
MISTROVSTVÍ ČR XCXC12.07.0813.07.08Velké Losiny
Summer Cup 3, 4Trial12.07.0813.07.08Haaksbergen
MISTROVSTVÍ EVROPY DHDH12.07.0813.07.08Caspoggio in Valmalenco
ČP Klimatex Cup - Plzeň (silnice)Silnice12.07.0812.07.08Plzeň
Salzkammergut TrophyXCM12.07.0812.07.08Bad Goisern
Galaxy CykloŠvec maratonXCM12.07.0812.07.08Písek - Semice
Scott Krkonošský maratonXCM12.07.0812.07.08Lomnice nad Popelkou
GP 24 hours MTB - Valašská 24XCM12.07.0813.07.08Bystřička
ČP Klimatex Cup - Plzeň (kritérium)Silnice11.07.0811.07.08Plzeň
Südtirol Dolomiti Superbike 2008XCM06.07.0806.07.08Villabassa
MISTROVSTVÍ ČR 4X4X06.07.0806.07.08Šumperk MČR
Jihočeský pohár MTB #5XC06.07.0806.07.08Řepice
Krkonošský pohár MTB no.5XC06.07.0806.07.08Lázně Bělohrad - Brtev
Valašský pohár MTB - XC #6XC06.07.0806.07.08Valašské Klobouky
Jesenický šnek - Špica-DukoXC06.07.0806.07.08Skály
ČESKÝ POHÁR 4X, 2. závod4X05.07.0805.07.08Šumperk
iXS European Downhill Cup 2008 - no.1DH05.07.0806.07.08Sucol
MISTROVSTVÍ SVĚTAXCM05.07.0805.07.08Villabassa
Kolo pro život - Česká spořitelna Bikemaraton DrásalXCM05.07.0805.07.08Holešov
Kelly's Peklo severu - XIII.ročník FoFr CUPXCM05.07.0805.07.08Prysk
Tour de FranceSilnice05.07.0827.07.08Francie
Horsefeathers Kozzy StyleFreestyle05.07.0806.07.08Kaplice
MČR - silnice mužiSilnice29.06.0829.06.08Jindřichův Hradec
ČESKÝ POHÁR DH, 3. závodDH29.06.0829.06.08Karlovice
Grand Prix Dohňany C1XC29.06.0829.06.08Dohňany
PAL - Becker Cup 2008 - Velká cena PlzněXC28.06.0828.06.08Plzeň - Homolka
Hodový pretek MTBXC28.06.0828.06.08Dohňany
Summer Cup 1, 2Trial28.06.0829.06.08Cheddar
Volný závod BMXTrial28.06.0828.06.08Studénka
Český pohár BMX a MTB na BMX dráze 6Trial28.06.0828.06.08Milovice
MČR - silnice junioři, ženy, juniorkySilnice28.06.0828.06.08Jindřichův Hradec
Bike and waterFreestyle28.06.0828.06.08Šternberk
Galaxy Zručský maratonXCM28.06.0828.06.08Zruč nad Sázavou
Author Znovín CupXCM28.06.0828.06.08Znojmo
Kolo pro život - Olomoucká padesátka České spořitelny - #4 ČP 1/2 XCMXCM28.06.0828.06.08Olomouc
Pearl Izumi MTB Vysocký maratonXCM28.06.0828.06.08Vysoké nad Jizerou
Poštovní spořitelna maraton série - TZB Houštěcký cyklomaratonXCM28.06.0828.06.08Stará Boleslav
Mistrovství Evropy MASTERSSilnice26.06.0829.06.08Žďár nad Sázavou
MČR - časovka jednotlivcůSilnice26.06.0826.06.08Třeboň
Kolo pro život - VC České spořitelny - PRAŽSKÉ SCHODYXC25.06.0825.06.08Praha - Hradčanské náměstí
MČR - časovka dvojic a družstevSilnice24.06.0824.06.08Nová Bystřice
Pro Tour - týmová časovkaSilnice22.06.0822.06.08Eindhoven
O sud vratislavického piva "KONRÁD" - MTB kriteriumXC22.06.0822.06.08Vratislavice
Jihočeský pohár MTB #4XC22.06.0822.06.08Lenora
Dětský MTB CUP Libereckého kraje #5XC22.06.0822.06.08Liberec - Vratislavice (pivovar)
Artézia Orel MTB Cup - 3. Velká cena KlimatexXC22.06.0822.06.08Bořitov - hasičská zahrada (okr. Blansko)
Meatfly Moravská 4X Liga 20084X22.06.0822.06.08Dolní Morava
Mistrovství ČR Elite + Českomoravský pohár challenge 4Trial21.06.0821.06.08Favorit Brno
3DH Cupu #2DH21.06.0821.06.08Jablonec nad Nisou
Memoriál Fanyho StelzeraDH21.06.0821.06.08Bouřňák
Valašský pohár MTB - XC #5XC21.06.0821.06.08Semetín
Titty Twister Down+Dirt contestFreestyle21.06.0821.06.08Skiareál Hlubočky
Author 50 BezdězXCM21.06.0821.06.08Bezděz
APACHE JESTŘEBÍ HORY - ČESKÝ POHÁR - 3. závodXCM21.06.0821.06.08Úpice
Memoriál Fanyho StelzeraXCM21.06.0821.06.08Bouřňák
Festival cyklistikyXCM20.06.0822.06.08Úpice
Liberec Road Cycling Cup - Maliník (finále)Silnice19.06.0819.06.08Kateřinky u Liberce
Author korida horských kolXC17.06.0817.06.08Plzeň - centrum
MISTROVSTVÍ SVĚTAXC17.06.0822.06.08Val di Sole - Commezzadura
MISTROVSTVÍ SVĚTADH17.06.0822.06.08Val di Sole - Commezzadura
MISTROVSTVÍ SVĚTA4X17.06.0822.06.08Val di Sole - Commezzadura
Moravská liga 3Trial15.06.0815.06.08Hranice
ČESKÝ POHÁR DH, 2. závodDH15.06.0815.06.08Špindlerův Mlýn
Krkonošský pohár MTB no.3XC15.06.0815.06.08Jilemnice
MISTROVSTVÍ EVROPY XCMXCM15.06.0815.06.08Albstadt
Galaxy Petyša TourXCM14.06.0814.06.08Rožnov pod Radhoštěm
Author Cyklo MaštaleXCM14.06.0814.06.08Toulcovi Maštale
Bikemaraton 24 Hours MTBXCM14.06.0815.06.08Liberec, sport. areál Vesec
24hodin MTBXCM14.06.0815.06.08Vesec u Liberce
Głuszyca Marathon - Kolo pro životXCM14.06.0814.06.08Głuszyca
Poštovní spořitelna maraton série - GIANT Biketour BreznoXCM14.06.0814.06.08Brezno
Liberec Road Cycling Cup - Jizerky TOURSilnice14.06.0814.06.08start od pivovaru Konrád
Pro Tour - Tour de SuisseSilnice14.06.0822.06.08Švýcarsko
ČESKÝ POHÁR XC, 4. závod (C1)XC14.06.0814.06.08Špindlerův Mlýn
Dětský MTB CUP Libereckého kraje #4XC14.06.0814.06.08Liberec - Vesec (součást 24hod MTB)
PAL - Becker Cup 2008 - Porsche Plzeň Superb CupXC14.06.0814.06.08Plzeň
Mistrovství ČR Elite + Českomoravský pohár challenge 3Trial14.06.0814.06.08Hranice
WBC Specialized Bike Rally Championship #3DH08.06.0808.06.08Fryšták
Kelly's Peklo severu - X.ročník - Okruhy pod JehlouXC08.06.0808.06.08Česká Kamenice
Jihočeský pohár MTB #3XC08.06.0808.06.08Kubova Huť
PAL - Becker Cup 2008 - Draci na RonšperkuXC08.06.0808.06.08Stříbro
Krkonošský pohár MTB no.2XC08.06.0808.06.08Lomnice nad Popelkou
Pro Tour - Critérium du Dauphiné LibéréSilnice08.06.0815.06.08Francie
Kooperativa OkolohradceXCM08.06.0808.06.08Hradec Králové
Poštovní spořitelna maraton série - GIANT Berounský BikeMaratonXCM08.06.0808.06.08Beroun
Rally di Sardegna - 1. ročník etapového závoduXCM07.06.0814.06.08Sardínie
SPECIALIZED BIKE EXTRÉM MOST - ČESKÝ POHÁR - 2. závodXCM07.06.0807.06.08Most
Kolo pro život - Jistebnický kancionál České spořitelny - #3 ČP 1/2 XCMXCM07.06.0807.06.08Jistebnice
Partia Direct Jizerská 50XCM07.06.0807.06.08Bedřichov v Jizerských horách
GT/PEMM BRNO DIRT JAM Info no.IIFreestyle07.06.0807.06.08Brno - Bystrc
UCI MTB WORLD CUP XC #5XC07.06.0808.06.08Fort William
8. ročník Bike KostkaXC07.06.0807.06.08Broumov
Valašský pohár MTB - XC #4XC07.06.0807.06.08Ratiboř
King of Hawka the Mountain, 2. ročníkDH07.06.0807.06.08Radvanice
UCI MTB WORLD CUP DH/4X #3DH07.06.0808.06.08Fort William
Český pohár BMX a MTB na BMX dráze 5Trial07.06.0807.06.08Mariánské lázně
UCI MTB WORLD CUP DH/4X #34X07.06.0808.06.08Fort William
Meatfly Moravská 4X Liga 20084X07.06.0807.06.08Šumperk
Liberec Road Cycling Cup - SlovankaSilnice05.06.0805.06.08Jablonec nad Nisou
Jihočeský pohár MTB #2XC01.06.0801.06.08Soběslav
Artézia Orel MTB Cup - 2. Velká cena Cyklo PlusXC01.06.0801.06.08Bořitov - náměstí (okr. Blansko)
Krkonošský pohár MTB no.1XC01.06.0801.06.08Trutnov
UCI MTB WORLD CUP XC #4XC31.05.0801.06.08Vallnord
Valašský pohár MTB - XC #3XC31.05.0831.05.08Hranice na Moravě
Meatfly Moravská 4X Liga 20084X31.05.0831.05.08Přerov
UCI MTB WORLD CUP DH/4X #24X31.05.0801.06.08Vallnord
Mistrovství světa BMXTrial31.05.0801.06.08Tayiuan
UCI MTB WORLD CUP DH/4X #2DH31.05.0801.06.08Vallnord
Liberec Road Cycling Cup - Jizerky TOURSilnice31.05.0831.05.08Milíře (start z Proseče)
Specialized Sudety TourSilnice31.05.0831.05.08Teplice nad Metují
Author Král ŠumavyXCM31.05.0831.05.08Klatovy
Kolo pro život - Příbramský permoník České spořitelnyXCM31.05.0831.05.08Příbram
Kelly's Peklo severu - Maraton BohemieXCM31.05.0831.05.08Nový Bor
Okolo LiberceXCM25.05.0825.05.08Liberec - Vesec
Scott Jičínská 50XCM25.05.0825.05.08Jičín
Moravská liga 2Trial25.05.0825.05.08Třinec
ČESKÝ POHÁR 4X, 1. závod4X25.05.0825.05.08Praha
Dětský MTB CUP Libereckého kraje #3XC25.05.0825.05.08Vesec u Liberce
Jesenický šnek - MTB KubitárnaXC25.05.0825.05.08Skály
Bundesliga #2 - MTB Festival "Bike the Rock"XC25.05.0825.05.08Heubach
ČESKÝ POHÁR XC, 3. závod (C2)XC24.05.0824.05.08Karlovy Vary
Moravská liga 1Trial24.05.0824.05.08Opava
Český pohár BMX 4 + M ČR MTB na BMX drázeTrial24.05.0824.05.08Praha - Řepy
3DH Cupu #1DH24.05.0824.05.08Meziboří u Litvínova
Kolo pro život - Chomutov Tour České spořitelny - #2 ČP 1/2 XCMXCM24.05.0824.05.08Chomutov
ABB MTB Cup 2008XCM24.05.0824.05.08Jablonec nad Nisou
Dirt fight 2008Freestyle24.05.0824.05.08Záboří
Nissan Qashqai #5Freestyle24.05.0824.05.08Londýn
Liberec Road Cycling Cup - VítkovemSilnice22.05.0822.05.08Chrastava u Liberce
Beskidy MTB TrophyXCM22.05.0825.05.08Istebna (POL)
Pro Tour - Volta Ciclista a CatalunyaSilnice19.05.0825.05.08Španělsko
Generali Sport Bart bikemaratonXCM18.05.0818.05.08Ústní nad Orlicí
ČESKÝ POHÁR DH, 1. závodDH18.05.0818.05.08Krupka u Teplic
Český pohár BMX a MTB na BMX dráze 3Trial18.05.0818.05.08Praha - Bohnice
PAL - Becker Cup 2008 - O Putovní pohár města KralovicXC18.05.0818.05.08Kralovice
Sambar Kladno MTBXC18.05.0818.05.08Doksy u Kladna
BikeatlonXC17.05.0817.05.08Liberec - Lidové sady
Dětský MTB CUP Libereckého kraje #2XC17.05.0817.05.08Liberec - Lidové sady
Valašský pohár MTB - XC #2XC17.05.0817.05.08Jablůnka
UCI Mistrovství ČR BMX Junior Elite + ČMP challenge 2Trial17.05.0817.05.08Praha - Bohnice
Fox Galaxy maraton PrachaticeXCM17.05.0817.05.08Prachatice
Kolo pro život - Brno - Černá Hora - Brno České spořitelnyXCM17.05.0817.05.08Brno
Mamut BikeXCM17.05.0817.05.08Přerov
Silesia bike marathonXCM17.05.0817.05.08Opava
Poštovní spořitelna maraton série - GIRO Trans BrdyXCM17.05.0817.05.08Lety u Prahy
Mamut TourSilnice17.05.0817.05.08Přerov
Bike Battle GameFreestyle17.05.0817.05.08Ostrava - Stodolní
Nissan Qashqai #4Freestyle17.05.0817.05.08Paříž
Mad East Challenge 500XCM16.05.0818.05.08Altenberg, Krušné hory
MISTROVSTVÍ EVROPY XCXC16.05.0818.05.08Sankt Wendel
Zbraslavská osmaXC11.05.0811.05.08Praha - Zbraslav
Nissan Qashqai #3Freestyle11.05.0811.05.08Mnichov
Giro d'ItaliaSilnice10.05.0801.06.08Itálie
KELLY'S MALEVIL CUP - ČESKÝ POHÁR - 1. závod (UCI C3)XCM10.05.0810.05.08Jablonné v P.
Jihočeský pohár MTB #1 - mistrovství Jihočeského kr.XC10.05.0810.05.08Vimperk
UCI MTB WORLD CUP DH/4X #14X10.05.0811.05.08Maribor
UCI MTB WORLD CUP DH/4X #1DH10.05.0811.05.08Maribor
WBC Specialized Bike Rally Championship #2DH10.05.0810.05.08Podkopná Lhota
UCI BMX SupercrossTrial09.05.0810.05.08Kodaň
BikeHall ContestFreestyle09.05.0810.05.08Trutnov
Poštovní spořitelna maraton série - Starobrno Fríí! TourXCM08.05.0808.05.08Brno autokemp Obora u Brněnské přehrady
ČESKÝ POHÁR XC, 2. závod (C2)XC08.05.0808.05.08Teplice
Dětský Author Šela maratonXCM04.05.0804.05.08Lipník nad Bečvou
ČP Klimatex Cup - Benešov nad PloučnicíSilnice04.05.0804.05.08Benešov nad Ploučnicí
ČP Klimatex Cup - kritérium TřebeniceSilnice03.05.0803.05.08Třebenice
Author Šela marathonXCM03.05.0803.05.08Lipník nad Bečvou
Kolo pro život - Orlík Tour České spořitelny - #1 ČP 1/2 XCMXCM03.05.0803.05.08Orlík
Škodabike MarathonXCM03.05.0803.05.08Plzeň
UCI MTB WORLD CUP XC #3XC03.05.0804.05.08Madrid
4X Night Race4X03.05.0803.05.08Szczawno Zdroj
Mistrovství Evropy 11, 12, cruiserTrial02.05.0804.05.08Weiterstadt
Nissan Qashqai #2Freestyle02.05.0803.05.08Madrid
PowerBar MTB Posázavím 2008XCM01.05.0801.05.08Mnichovice u Prahy
Kelly's Peklo severu - Horská časovka na JedlovouXC01.05.0801.05.08Jiřetín pod Jedlovou
Valašský pohár MTB - XC #1XC01.05.0801.05.08Zašová
Pro Tour - Tour de RomandieSilnice29.04.0804.05.08Švícarsko
Ratibořický MTB maratonXCM27.04.0827.04.08Úpice
ČEZ MTB MaratonXCM27.04.0827.04.08Třebíč
WBC Specialized Bike Rally Championship #1DH27.04.0827.04.08Zlín
MČR Elite + Českomoravský pohár Challenge 1Trial26.04.0827.04.08Klatovy
UCI MTB WORLD CUP XC #2XC26.04.0827.04.08Offenburg
Author 50 Český rájXCM26.04.0826.04.08Branžež - Nová Ves
Škodabike MarathonXCM26.04.0826.04.08Ostrava
Galaxy Platan maraton TálínXCM26.04.0826.04.08Tálín
Nissan Qashqai #1Freestyle25.04.0826.04.08Milano
Pro Tour - Amstel Gold RaceSilnice20.04.0820.04.08Maastricht
Kelly's Peklo severu - Českolipský maratonXCM20.04.0820.04.08Česká Lípa
Artézia Orel MTB Cup - 1. Velká cena OK BagXC20.04.0820.04.08Bořitov (okr. Blansko)
UCI MTB WORLD CUP XC #1XC19.04.0820.04.08Houffalize
Kelly's Peklo severu - Kriterium Česká LípaXC19.04.0819.04.08Česká Lípa
Mistrovství Evropy 9,10Trial19.04.0820.04.08Echichens
Meatfly Moravská 4X Liga 20084X19.04.0819.04.08Mankovice
Twin MTB Rallye VltavaXCM19.04.0819.04.08Hluboká nad Vltavou
Kaktus Bike Svatojurský MTB maratónXCM19.04.0819.04.08Svatý Jur
Sea Otter Classic4X17.04.0820.04.08Monterey
Sea Otter ClassicDH17.04.0820.04.08Monterey
Sea Otter ClassicXC17.04.0820.04.08Monterey
O sud vratislavického piva "KONRÁD"XC13.04.0813.04.08Vratislavice
Dětský MTB CUP Libereckého kraje #1XC13.04.0813.04.08Liberec - Vratislavice (pivovar)
3. cena Nasavrk MTBXC13.04.0813.04.08Nasavrky
Bundesliga #1XC13.04.0813.04.08Münsingen
Český pohár BMX a MTB na BMX dráze 2Trial13.04.0813.04.08Praha - Bohnice
Alpina OkolopardubicXCM13.04.0813.04.08Pardubice - Kunětická Hora
ČP Klimatex Cup PičínSilnice13.04.0813.04.08Pičín
ČP Klimatex Cup - Cyklo Švec kritériumSilnice12.04.0812.04.08Soběslav
6. ročník Dema Chřibská 50 MTBXCM12.04.0812.04.08Roštín, rekreační areál Kamínka
Přes dva kopce s Toi ToiXCM12.04.0812.04.08Jedomělice (Kladno)
Velká cena Prahy 8Trial12.04.0812.04.08Praha - Bohnice
UCI BMX SupercrossTrial12.04.0812.04.08Adelaide
ČESKÝ POHÁR XC, 1. závod (C2)XC12.04.0812.04.08Pardubice
Pro Tour - Gent - WevelgemSilnice09.04.0809.04.08Gent
Pro Tour - Vuelta Ciclista al Pais VascoSilnice07.04.0812.04.08Legazipa
Pro Tour - Tour des FlandresSilnice06.04.0806.04.08Brugge
Aprílová osmičkaXC06.04.0806.04.08Teplice nad Metují
TurieckapXC06.04.0806.04.08Turčianske Teplice
Kelly's Peklo severu - Benešovská závody MTBXC05.04.0805.04.08Benešov nad Ploučnicí
Kamptal - Klassik - TrophyXC30.03.0830.03.08Langenlois
GT GoGen Tour 2008DH30.03.0830.03.08Strážovice u Kyjova
Brno - Velká Bíteš - BrnoSilnice30.03.0830.03.08Brno, hotel Voroněž
Absa Cape EpicXCM28.03.0805.04.08Knysna - Lourensford
Sunshine Cup, 5. závod (XCP)XC16.03.0816.03.08Vorokoklini
UCI MTB WORLD CUP XCM #1XCM15.03.0816.03.08Manavgat/Antalya
Paříž - NiceSilnice09.03.0816.03.08Francie
Sunshine Cup, 4. závod (XC0) - Afxentia CupXC09.03.0809.03.08Limassol - Yermasogia
Open MTB Gran CanariaXCM08.03.0808.03.08Maspalomas
Sunshine Cup, 3. závod (XCO) - Afxentia CupXC02.03.0802.03.08Mantra
Sunshine Cup, 2. závod (XCP)XC29.02.0829.02.08Mantra - Kionia - Mantra
Sunshine Cup, 1. závod (XCP)XC23.02.0823.02.08Tochni
GT GoGen Tour 2008DH23.02.0823.02.08Hradec nad Moravicí
GT GoGen Tour 2008DH10.02.0810.02.08Morávka - Bike park Sviňorky
UCI BMX SupercrossTrial09.02.0809.02.08Madrid
1. Zimní Pražský MTB MarathonXCM09.02.0809.02.08Praha - Dejvice
Pro Tour - Tour Down UnderSilnice22.01.0827.01.08Adelaide
GT GoGen Tour 2008DH20.01.0820.01.08Rusava
M ČR dráhové disciplinySilnice22.12.0724.12.07DUKLA PRAHA
ČP dráhové discipliny v MotoleSilnice09.12.0710.12.07DUKLA PRAHA
ČP dráhové discipliny v MotoleSilnice25.11.0726.11.07DUKLA PRAHA
Giro Winter Trans Brdy - Poštovní spořitelna Maraton SérieXCM17.11.0717.11.07Lety u Prahy
ČP dráhové discipliny v MotoleSilnice11.11.0712.11.07DUKLA PRAHA
Kladenská KlikaXCM03.11.0703.11.07Kladno
SERIÁL CYKLOKROSŮ V LounechCyklokros18.10.0718.10.07TJ STADION LOUNY
Nova Author CupXCM13.10.0713.10.07Josefův Důl
Světový pohár UCI SupercrossTrial13.10.0714.10.07Frejus
Roc d'AzurXCM12.10.0712.10.07Frejus
SERIÁL CYKLOKROSŮ V LounechCyklokros11.10.0711.10.07TJ STADION LOUNY
ČESKÝ POHÁR 1/2MX - 8. závod - ČS Kolo pro životXCM06.10.0706.10.07Trutnov
M ČR dráhové discipliny v MotoleSilnice05.10.0707.10.07DUKLA PRAHA
SERIÁL CYKLOKROSŮ V LounechCyklokros04.10.0704.10.07TJ STADION LOUNY
KRITERIUM Staroměstské náměstíSilnice01.10.0701.10.07SK NEUMĚTEL PRAHA
Parenzana MarathonXCM30.09.0730.09.07Poreč
ČS Kolo pro život - Oderská MlýniceXCM29.09.0729.09.07Odry
Galaxy Soběslavský maratonXCM29.09.0729.09.07Soběslav
S Konradem do JizerekXCM29.09.0729.09.07Vratislavice nad Nisou
MISTROVSTVÍ EVROPYXCM29.09.0729.09.07St. Wendel
VÝJEZD NA HORU Ř Í PSilnice29.09.0729.09.07KCR ROUDNICE NAD LABEM
EXTRALIGA 2007 Mistrovství ČR - dvojiceSilnice29.09.0729.09.07CK PŘÍBRAM B.E.I.
Žacléřská 70XCM28.09.0728.09.07Žacléř
MISTROVSTVÍ SVĚTASilnice26.09.0730.09.07Stuttgart
ČP NADĚJÍ A MLÁDEŽE - silniceSilnice24.09.0724.09.07KYJOV
ČP NADĚJÍ A MLÁDEŽE - kriteriumSilnice23.09.0723.09.07KYJOV
ČESKÝ POHÁR 4X, 5. závod4X23.09.0723.09.07Litoměřice
Slovenský pohár 6.koloXC23.09.0723.09.07Bojnice
Peklo severu - o pohár starosty městaXC22.09.0722.09.07Česká Kamenice
Jihočeský pohár MTB - fináleXC22.09.0722.09.07Vimperk
3DH Meatfly CupDH22.09.0722.09.07Liberec - Ještěd
Přilba MoravySilnice22.09.0722.09.07TJ FAVORIT BRNO
Archa maraton Brdy 2007XCM22.09.0722.09.07Mýto u Rokycan
M České republiky - dvojiceSilnice21.09.0721.09.07TJ FAVORIT BRNO
Světový pohár UCI SupercrossTrial21.09.0722.09.07Salt Lake City
Velká cena Hradce Králové - MTB kriteriumXC20.09.0720.09.07Hradec Králové
GIANT Liga PLZEŇSilnice20.09.0720.09.07SK CAMPSPORT Plzeň
RockMachine Úterní pohárXC18.09.0718.09.07Nový Hradec Králové v Hradci Králové
ČASOVKA do vrchu LIBCHAVASilnice17.09.0717.09.07SPORTOVNÍ KLUB M+S MINAŘÍK
ČP MLÁDEŽESilnice17.09.0717.09.07DUKLA BRNO
ČP MLÁDEŽESilnice16.09.0716.09.07DUKLA BRNO
PRAHA - KARLOVY VARY - PRAHASilnice16.09.0716.09.07SK NEUMĚTEL PRAHA
Slovenský pohár 5.koloXC16.09.0716.09.07Žiar nad Hronom
ČESKÝ POHÁR MOTOROLA DH CUP, 4. závodDH16.09.0716.09.07Špindlerův Mlýn
Světový pohár DH/4X #5DH15.09.0716.09.07Maribor
Světový pohár DH/4X #54X15.09.0716.09.07Maribor
Světový pohár XC #6XC15.09.0716.09.07Maribor
VC BORGES - KRITERIUMSilnice15.09.0715.09.07CK SPARTA PRAHA
ČESKÝ POHÁR 1/2MX - 7. závod - ČS Kolo pro životXCM15.09.0715.09.07Liberec - Ještěd
Daikin Open RaceXCM15.09.0715.09.07Plzeň - Borská pole
Kašperk BikeXCM15.09.0715.09.07Kašperské Hory
GIANT Liga PLZEŇSilnice13.09.0713.09.07SK CAMPSPORT Plzeň
500 + 1 KOLOSilnice12.09.0714.09.07TJ FAVORIT BRNO
ČP MLÁDEŽE - SILNICESilnice10.09.0710.09.07TJ STADION LOUNY
EXTRALIGA 2007 - KRÁL ŠUMAVYSilnice09.09.0709.09.07AUTHOR PRAHA
ČP MLÁDEŽE KRITERIUMSilnice09.09.0709.09.07TJ STADION LOUNY
ČEZ Cup 2007XC09.09.0709.09.07Třinec - Tyra
ZÁVOD PŘÁTELSTVÍSilnice08.09.0710.09.07HORNORAKOUSKÝ SVAZ CYKLISTIKY
Author Král ŠumavySilnice08.09.0708.09.07Klatovy
Author Král Šumavy - RoadSilnice08.09.0708.09.07Klatovy
SPECIALIZED RALLYE SUDETY - Č. POHÁR - 6. závodXCM08.09.0708.09.07Teplice nad Metují
ČS Kolo pro životXCM08.09.0708.09.07Jevišovka
GIANT Liga PLZEŇSilnice06.09.0706.09.07SK CAMPSPORT Plzeň
RockMachine Úterní pohárXC04.09.0704.09.07Nový Hradec Králové v Hradci Králové
MISTROVSTVÍ SVĚTAXC03.09.0709.09.07Fort William
MISTROVSTVÍ SVĚTA4X03.09.0709.09.07Fort William
MISTROVSTVÍ SVĚTADH03.09.0709.09.07Fort William
Swisspower Cup #8 (C1)XC02.09.0702.09.07Reinach
ČP na dráze -- omniumSilnice02.09.0703.09.07SKC Prostějov
KED Královehradecká 50XCM02.09.0702.09.07Biřička - Nový Hr. Králové
Plzeňské Giro - Poštovní spořitelna Maraton SérieXCM02.09.0702.09.07Plzeň
Havex CupXCM02.09.0702.09.07Lánov u Vrchlabí
ČESKÝ POHÁR 1/2MX - 6. závod - ČS Kolo pro životXCM01.09.0701.09.07Jeseník
Bike Babí léto TNT editionXCM01.09.0701.09.07Chrastava u Liberce
Military MTB MaratonXCM01.09.0701.09.07Plumlov
Velká cena Vinných sklepů LechoviceXCM01.09.0701.09.07Osada Pohádka - Vranovská přehr.
Hošek Motor Bike TourXCM01.09.0701.09.07Brno - Líšeň
Velká cena města ÚvalFreestyle01.09.0701.09.07Úvaly
GRAND PRIX PROSTĚJOVA- mem.Otmara MalečkaSilnice01.09.0701.09.07RICARDO RACING TEAM
Velká cena města ÚvalXC01.09.0701.09.07Úvaly
Mistrovství světa lékařů v cyklisticeSilnice30.08.0702.09.07SPORT Group s.r.o.+CK PŘÍBRAM BEI
GIANT Liga PLZEŇSilnice30.08.0730.08.07SK CAMPSPORT Plzeň
mez. DvojicSilnice30.08.0731.08.07KOVO Praha
ČP NADĚJÍ A MLÁDEŽE - časovka do vrchuSilnice27.08.0727.08.07CK PŘÍBRAM B.E.I.
KRITERIUM Staroměstské náměstíSilnice27.08.0727.08.07CK MOTOL
KRITERIUM Staroměstské náměstíSilnice27.08.0727.08.07KC SLAVIA PRAHA
EXTRALIGA 2007 - GP PŘÍBRAMISilnice26.08.0726.08.07CK PŘÍBRAM B.E.I.
Kriterium lopatárnaSilnice26.08.0726.08.07TJ Dynamo ZČE Plzeň
Krakow MarathonXCM26.08.0726.08.07Krakow
VC Police nad Metují - Broumovský pohárXC26.08.0726.08.07Police nad Metují
ČESKÝ POHÁR 4X, 4. závod4X26.08.0726.08.07Praha - Stodůlky
MISTROVSTVÍ ČR 4X4X25.08.0725.08.07Praha - Stodůlky
ČESKÝ POHÁR XC, 6. závodXC25.08.0725.08.07Jablonec n. Nisou
Ravo eXtreme Bike Brdy - Poštovní spořitelna Maraton SérieXCM25.08.0725.08.07Lety u Prahy
ČESKÝ POHÁR 1/2MX - 5. závod - ČS Kolo pro životXCM25.08.0725.08.07Karlovy Vary
Plus Náměšťský cyklomaratonXCM25.08.0725.08.07Náměšť nad Oslavou
Moravský bikemaratonXCM25.08.0725.08.07Leština
Kellys Dubnický maratonXCM25.08.0725.08.07Nová Dubnica
závod do vrchu VINAŘICESilnice24.08.0724.08.07TJ SOKOL HOLÉ VRCHY
GIANT Liga PLZEŇSilnice23.08.0723.08.07SK CAMPSPORT Plzeň
RockMachine Úterní pohárXC21.08.0721.08.07Nový Hradec Králové v Hradci Králové
Světový pohár UCI SupercrossTrial20.08.0721.08.07Peking
ČP NADĚJÍ A MLÁDEŽE - silnice HANÁ TOURSilnice20.08.0720.08.07VEUS - ROSTEX - QUANTUM VYŠKOV
VELKÁ CENAČEZ - na SnežníkuSilnice20.08.0720.08.07TJ SLAVIA SČE DĚČÍN
ČP NADĚJÍ A MLÁDEŽE - kriterium HANÁ TOURSilnice19.08.0719.08.07VEUS -ROSTEX - QUANTUM VYŠKOV
GALAXY MARATHON - ČESKÝ POHÁR, 5. závodXCM18.08.0718.08.07Písek
Enervit Hlinecká 30 MTB 2007XCM18.08.0718.08.07Hlinsko
DH KlínyDH18.08.0718.08.07Klíny u Litvínova
Shibak Contest IIIDH18.08.0718.08.07Lysá nad Labem
GIANT Liga PLZEŇSilnice16.08.0716.08.07SK CAMPSPORT Plzeň
MISTROVSTVÍ SVĚTAXCM12.08.0712.08.07Velviers - Eupen
Twister MTB marathonXCM12.08.0712.08.07Malá Morávka
Trans RokiesXCM12.08.0718.08.07Rocky Mountains
Dema Horal Alto MTB maratónXCM11.08.0711.08.07Svit
ČESKÝ POHÁR 1/2MX - 4. závod - Mistrovství ČR - ČS Kolo pro životXCM11.08.0711.08.07Praha - Karlštějn
Ravo Maraton Podkrkonoším - Poštovní spořitelna Maraton SérieXCM11.08.0711.08.07Lázně Bělohrad
Peklo Severu - PahorkáčXCM11.08.0711.08.07Rumburk
3DH Meatfly CupDH11.08.0711.08.07Litvínov
ČESKÝ POHÁR 4X, 3. závod4X11.08.0711.08.07Szawno Zdrój
GIANT Liga PLZEŇSilnice09.08.0709.08.07SK CAMPSPORT Plzeň
RockMachine Úterní pohárXC07.08.0707.08.07Nový Hradec Králové v Hradci Králové
Mistrovství ČR mládeže- závod jednotlivcůSilnice06.08.0706.08.07Česko
Erzgebirgs-Bike-MarathonXCM05.08.0705.08.07Seiffen
Swisspower Cup #7 (HC)XC05.08.0705.08.07Bern
ČESKÝ POHÁR 4X, 2. závod4X05.08.0705.08.07Šumperk
Krakatit Dobříšský MTB MaratónXCM04.08.0704.08.07Dobříš
Trek Krušnohorský Maratón MTBXCM04.08.0704.08.07Litvínov
MTB maratón Dema Otrokovická 50XCM04.08.0704.08.07Otrokovice
X. Šumavský MTB maratonXCM04.08.0704.08.07Lyžařský areál Zadov
Dema Bánskoštiavnický horský cyklomaratónXCM04.08.0704.08.07Banská Štiavnica
Mistrovství ČR mládeže- čas. dvojic a družstevSilnice04.08.0704.08.07Česko
MCEZ - VYSOČINA 2007Silnice03.08.0706.08.07TJ SLOVAN ŽĎÁR n.Sázavou
Mistrovství ČR mládeže- časovka jednotlivcůSilnice02.08.0702.08.07Česko
GIANT Liga PLZEŇSilnice02.08.0702.08.07SK CAMPSPORT Plzeň
VELKÁ CENA HOLÝCH VRCHŮ - silniceSilnice29.07.0729.07.07TJ SOKOL HOLÉ VRCHY
FACTOR - Koštovský Pedál 2007XCM29.07.0729.07.07Koštov u Ústí n/Labem
Becker Cup - PAL MTB - Kaznějovské okruhy - fináleXC29.07.0729.07.07Kaznějov
KELLY'S BESKYD TOUR - ČESKÝ POHÁR 4. závodXCM28.07.0728.07.07Frenštát pod Radhoštěm
ČS Kolo pro životXCM28.07.0728.07.07Chrudim
Regionem ORLICKASilnice28.07.0730.07.07SKP DUHA FOŘT Lanškroun
MISTROVSTVÍ EVROPY4X27.07.0729.07.07Elatohori-Pieria
MISTROVSTVÍ SVĚTATrial27.07.0729.07.07Victoria
MISTROVSTVÍ EVROPYDH27.07.0729.07.07Elatohori-Pieria
GIANT Liga PLZEŇSilnice26.07.0726.07.07SK CAMPSPORT Plzeň
RockMachine Úterní pohárXC24.07.0724.07.07Nový Hradec Králové v Hradci Králové
Bikechallenge - 6ti etapový závodXCM23.07.0728.07.07Duszniki Zdrój - Kudowa
MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKYXC21.07.0722.07.07Zadov
3DH Meatfly CupDH21.07.0721.07.07Turnov
Mistrovství České republiky - dráha - KEIRINSilnice20.07.0723.07.07DUKLA PRAHA
GIANT Liga PLZEŇSilnice19.07.0719.07.07SK CAMPSPORT Plzeň
kriteriumSilnice16.07.0716.07.07CK JEVÍČKO
EXTRALIGA 2007 - SILNICESilnice15.07.0715.07.07CK JEVÍČKO
Světový pohár MX# 3XCM15.07.0715.07.07Bourg d'Oisans
ČESKÝ POHÁR MOTOROLA DH CUP, 3. závod - MISTROVSTVÍ ČRDH15.07.0715.07.07Klínovec
Konrad MTB 2007 - kriteriumXC15.07.0715.07.07Vratislavice nad Nisou
Becker Cup - PAL MTB - Cross CountryXC14.07.0714.07.07Klabava
Scott Krkonošský MaratonXCM14.07.0714.07.07Lomnice nad Popelkou
Salzkammergut TrophyXCM14.07.0714.07.07Bad Goisern
MCEZ KADETŮ - MLÉČNÝ ZÁVODSilnice14.07.0716.07.07TJ STADION LOUNY
TOUR de FEMINI - O cenu ČESKÉHO ŠVÝCARSKASilnice13.07.0716.07.07KLUB CYKLISTIKY KRÁSNÁ LÍPA
GIANT Liga PLZEŇSilnice12.07.0712.07.07SK CAMPSPORT Plzeň
MISTROVSTVÍ EVROPYXC12.07.0715.07.07Cappadocia
RockMachine Úterní pohárXC10.07.0710.07.07Nový Hradec Králové v Hradci Králové
ČEZ Cup 2007XC08.07.0708.07.07Turzovka - ski areál
Memoriál Šediny - kriteriumSilnice08.07.0708.07.07CK SLAVOJ TEREZÍN
MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ROUDNICE N.L. MastersSilnice07.07.0707.07.07KCR ROUDNICE NAD LABEM
Světový pohár MX# 2 - Dolomiti SuperbikeXCM07.07.0708.07.07Villabassa
DRÁSAL - ČESKÝ POHÁR 1/2MX - 3. závod - ČS Kolo pro životXCM07.07.0707.07.07Holešov
Kozzy StyleFreestyle07.07.0708.07.07Kaplice
Jihočeský pohár MTBXC07.07.0707.07.07Zadov
Světový pohár DH/4X #4DH07.07.0708.07.07Schladming
Světový pohár DH/4X #44X07.07.0708.07.07Schladming
GIRO de ZAVADILKA - ailniční závod družstevSilnice06.07.0706.07.07KCR ROUDNICE NAD LABEM
MCEZ juniorů JTSilnice06.07.0709.07.07TJ ZĆE PLZEŇ
Slovenský pohár 4.kolo - Mistrovství SRXC05.07.0705.07.07Kláštor pod Znievom
MISTROVSTVÍ MORAVYSilnice03.07.0703.07.07TJ FAVORIT BRNO
EXTRALIGA 2007 MISTROVSTVÍ ČR a SR silniceSilnice02.07.0702.07.07TJ FAVORIT BRNO
MISTROVSTVÍ EVROPY MASTERS ve Ždáru n.SázavouSilnice02.07.0702.07.07M E R K s.r.o.
EXTRALIGA 2007 MISTROVSTVÍ ČR a SR silniceSilnice01.07.0701.07.07TJ FAVORIT BRNO
MISTROVSTVÍ EVROPY MASTERS ve Ždáru n.SázavouSilnice01.07.0701.07.07M E R K s.r.o.
Duna MarathonXCM01.07.0701.07.07Budapešť
Artézia Orel MTB Cup - Velká cena KLIMATEXXC01.07.0701.07.07Bořitov
Slovenský pohár 3.kolo (C2)XC01.07.0701.07.07Dohňany
Světový pohár XC #5XC30.06.0701.07.07Saint Felicien
3DH Meatfly CupDH30.06.0730.06.07lokalita bude upřesněna
ČS Kolo pro životXCM30.06.0730.06.07Olomouc
TZB Houštecký maraton - Poštovní spořitelna Maraton SérieXCM30.06.0730.06.07Houštka u Staré Boleslavi
Author Znovín CupXCM30.06.0730.06.07Šatov (Znojmo)
Peklo severu - Fofr CupXCM30.06.0730.06.07Prysk
MISTROVSTVÍ EVROPY MASTERS ve Ždáru n.SázavouSilnice30.06.0730.06.07M E R K s.r.o.
UCI MEMORIÁL Lubomíra HARGAŠESilnice30.06.0730.06.07TJ FAVORIT BRNO + DUKLA BRNO
EXTRALIGA 2007 MISTR.ČR a SR SILNICE čas jednotl.Silnice29.06.0729.06.07TJ FAVORIT BRNO
MISTROVSTVÍ EVROPY MASTERS ve Ždáru n.SázavouSilnice29.06.0729.06.07M E R K s.r.o.
UCI GRAND PRIX FRAMAR 2007Silnice29.06.0729.06.07TJ KOVO PRAHA
GIANT Liga PLZEŇSilnice28.06.0728.06.07SK CAMPSPORT Plzeň
EXTRALIGA 2007 MISTR.ČR a SR SILNICE čas družstevSilnice27.06.0727.06.07TJ FAVORIT BRNO
RockMachine Úterní pohárXC26.06.0726.06.07Nový Hradec Králové v Hradci Králové
Slovenský pohár 2.koloXC24.06.0724.06.07Hrad Branč
Jihočeský pohár MTBXC24.06.0724.06.07Kubova Huť
ČESKÝ POHÁR MOTOROLA DH CUP, 2. závodDH24.06.0724.06.07Velké Karlovice
Světový pohár DH/4X #3DH23.06.0724.06.07Mont St. Anne
Světový pohár DH/4X #34X23.06.0724.06.07Mont St. Anne
Světový pohár XC #4XC23.06.0724.06.07Mont St. Anne
Becker Cup - PAL MTB - Velká cena PlzněXC23.06.0723.06.07Plzeň Homolka
Shimano CupXC23.06.0723.06.07Karviná
APACHE JESTŘEBÍ HORY - ČESKÝ POHÁR - MČRXCM23.06.0723.06.07Úpice
Author 50 BezdězXCM23.06.0723.06.07Bezděz
Galaxy Petyša TourXCM23.06.0723.06.07Rožnov pod Radhoštěm
Dema maratón MTB "O pohár starosty města"XCM23.06.0723.06.07Kamenice nad Lipou
Qashqai Urban ChallengeFreestyle22.06.0723.06.07Paris
GIANT Liga PLZEŇSilnice21.06.0721.06.07SK CAMPSPORT Plzeň
Author Korida horských kolXC20.06.0720.06.07Plzeň - město
EXTRALIGA 2007 - SILNICESilnice18.06.0718.06.07SKP DUHA FORT LANŠKROUN
PODBOŘANSKÉ KRITERIUMSilnice17.06.0717.06.07CK PODOBOŘANY
ČP NADĚJÍ A MLÁDEŽE - kriteriumSilnice17.06.0717.06.07SKP DUHA FORT LANŠKROUN
Artézia Orel MTB Cup - Velká cena O.K. BagXC17.06.0717.06.07Bořitov
Swisspower Cup #6 (C2)XC17.06.0717.06.07Savognin
ČESKÝ POHÁR XC, 4. závodXC16.06.0716.06.07Velké Losiny
Fanyho MemoriálDH16.06.0716.06.07Mikulov v Krušných Horách
ČP DRÁHA - MĚŘITELNÉ DISCIPLINYSilnice16.06.0718.06.07DYNAMO PLZEŇ ZČE
ČS Kolo pro životXCM16.06.0716.06.07Příbram
Peklo severu - MTB maraton BohemieXCM16.06.0716.06.07Nový Bor
24 hodin MTBXCM16.06.0717.06.07Liberec - Vesec
Giant Biketour - Poštovní spořitelna Maraton SérieXCM16.06.0716.06.07Brezno
GIANT Liga PLZEŇSilnice14.06.0714.06.07SK CAMPSPORT Plzeň
ČS Kolo pro život - Pražské schody (exhibice)XC13.06.0713.06.07Praha - Hradčany
RockMachine Úterní pohárXC12.06.0712.06.07Nový Hradec Králové v Hradci Králové
ČP NADĚJÍ A MLÁDEŽE kriteriumSilnice11.06.0711.06.07CK JINDŘICHŮV HRADEC
EXTRALIGA 2007 - SILNICESilnice10.06.0710.06.07CK JINDŘICHŮV HRADEC
Giant Berounský Bike Maraton - Poštovní spořitelna Maraton SérieXCM10.06.0710.06.07Beroun
Becker Cup - PAL MTB - Draci na RonšperkuXC10.06.0710.06.07Stříbro
7. ročník Bike Kostka - Broumovský pohárXC10.06.0710.06.07Broumov
Světový pohár XC #3XC09.06.0710.06.07Champéry
Světový pohár DH/4X #2DH09.06.0710.06.07Champéry
Světový pohár DH/4X #24X09.06.0710.06.07Champéry
Jesenický MTB maratón 2007XCM09.06.0709.06.07osada Volárna u Bruntálu
ČESKÝ POHÁR 1/2MX - 2. závod - ČS Kolo pro životXCM09.06.0709.06.07Jistebnice
Author Cyklo MaštaleXCM09.06.0709.06.07Proseč
Cyklo Patria Direct Jizerská 50XCM09.06.0709.06.07Bedřichov v Jizerských Horách
Downtown ZlínFreestyle09.06.0709.06.07Zlín
MTB Beskidy TrophyXCM08.06.0710.06.07Istebna
Out of Bounds WeekendFreestyle07.06.0710.06.07Leogang
GIANT Liga PLZEŇSilnice07.06.0707.06.07SK CAMPSPORT Plzeň
do vrchu KOMÁŘÍ VÍŽKA - Memoriál Josefa Mareše,Silnice04.06.0704.06.07TOP TEN TEAM TEPLICE
RockMachine Kooperativa OkolohradceXCM03.06.0703.06.07Hradec Králové - Všesportovní stad.
ČESKÝ POHÁR 4X, 1. závod4X03.06.0703.06.07Přerov
3DH Meatfly CupDH02.06.0702.06.07Železný Brod
ČESKÝ POHÁR XC, 3. závod (C1)XC02.06.0702.06.07Česká Kamenice
Becker Cup - PAL MTB - O putovní pohár města KralovicXC02.06.0702.06.07Kralovice
ČS Kolo pro životXCM02.06.0702.06.07Chomutov
Galaxy Zručský MTB maratonXCM02.06.0702.06.07Zruč nad Sázavou
Specialized Sensor Sudety TourSilnice02.06.0702.06.07Teplice nad Metují
MCEZ - L I D I C E 2007 VC ĆTSilnice02.06.0704.06.07CYKLO LIDICE + CK PŘÍBRAM B.E.I.
MALÝ ZÁVOD MÍRUSilnice02.06.0704.06.07CK LANŠKROUN
ČP DRÁHA - MĚŘITELNÉ DISCIPLINYSilnice02.06.0704.06.07TJ FAVORIT BRNO
VC WINDOORSSilnice01.06.0701.06.07CK PŘÍBRAM B.E.I.
Wheels of Speed World Downhill ChallengeDH01.06.0703.06.07Willingen
večerní kriterium MNICHOVO HRADIŠTĚSilnice31.05.0731.05.07TJ SOKOL HOLÉ VRCHY
GIANT Liga PLZEŇSilnice31.05.0731.05.07SK CAMPSPORT Plzeň
RockMachine Úterní pohárXC29.05.0729.05.07Nový Hradec Králové v Hradci Králové
Ć MLÁDEŽE - časovka dvojic a družstevSilnice28.05.0728.05.07WHIRPOOL junior HRADEC KRÁLOVÉ
ČP MLÁDEŽE - ČASOVKA JEDNOTLIVCŮSilnice27.05.0727.05.07WHIRPOOL junior HRADEC KRÁLOVÉ
Artézia Orel MTB Cup - Velká cena CYKLO PLUSXC27.05.0727.05.07Bořitov
Peklo Severu - Okruhy pod JehlouXC27.05.0727.05.07Česká Kamenice
ČEZ Cup 2007XC27.05.0727.05.07Opava - jezero Sádrovna
ČESKÝ POHÁR MOTOROLA DH CUP, 1. závodDH27.05.0727.05.07Krupka u Teplic
Světový pohár XC #2XC26.05.0727.05.07Offenburg
OKOLO MOSTU - ČESKÝ POHÁR 2. závodXCM26.05.0726.05.07Most
Author Král ŠumavyXCM26.05.0726.05.07Klatovy
Qashqai Urban ChallengeFreestyle25.05.0726.05.07Kolín n. Rýnem
GIANT Liga PLZEŇSilnice24.05.0724.05.07SK CAMPSPORT Plzeň
MISTROVSTVÍ OBLASTÍ - jednotlivciSilnice21.05.0721.05.07KRAJSKÉ SVAZY CYKLISTIKY
MISTROVSTVÍ OBLASTÍ - čas.jednotl.Silnice20.05.0720.05.07KRAJSKÉ SVAZY CYKLISTIKY
Babenberger TrophyXCM20.05.0720.05.07Vídeň
PAL MTB - Velká cena Kokos TeamuXC20.05.0720.05.07Nečtiny
ČESKÝ POHÁR XC, 2. závod (C1 muži)XC19.05.0719.05.07Kutná Hora
Bzovská RokleXC19.05.0719.05.07Bzí u Železného Brodu
Dema Cup - Novocerekvická stráňXC19.05.0719.05.07Nová Cerekev, okr. Pelhřimov
Swisspower Cup #5 - mistrovství ŠvýcarskaXC19.05.0719.05.07Gränichen
Ravo Trans Brdy - Poštovní spořitelna Maraton SérieXCM19.05.0719.05.07Lety u Prahy
ČESKÝ POHÁR 1/2MX - 1. závod - ČS Kolo pro životXCM19.05.0719.05.07Brno
7. ročník Silesia Bike MarathonXCM19.05.0719.05.07Opava - jezero Sádrovna
Novocerekvická stráňXCM19.05.0719.05.07Nová Cerekev
Mad East ChallengeXCM18.05.0720.05.07Altenberg
Qashqai Urban ChallengeFreestyle18.05.0719.05.07Madrid
GIANT Liga PLZEŇSilnice17.05.0717.05.07SK CAMPSPORT Plzeň
RockMachine Úterní pohárXC15.05.0715.05.07Nový Hradec Králové v Hradci Králové
EXTRALIGA 2007 - SILNICESilnice14.05.0714.05.07SKP DUHA LANŠKROUN
EXTRALIGA 2007 - SILNICESilnice13.05.0713.05.07PSK WHIRPOOL Hradec Králové
OKRUHY JABLONECKA - memoriál Karla BOUŠKYSilnice13.05.0713.05.07SK BŘÍZKY JABLONEC nad .Nisou
Jihočeský pohár MTBXC13.05.0713.05.07Strakonice
Swisspower Cup #4 (C1)XC13.05.0713.05.07Hasliberg
PAL MTB - Porsche Plzeň Fabia CupXC12.05.0712.05.07Plzeň Košutka
Světový pohár DH/4X #1DH12.05.0713.05.07Vigo
Světový pohár DH/4X #14X12.05.0713.05.07Vigo
ČP dráha - sprinterské dnySilnice12.05.0714.05.07DYNAMO ZČE PLZEŇ
KELLY'S MALEVIL CUP - ČESKÝ POHÁR 1. závodXCM12.05.0712.05.07Heřmanice
Galaxy bikemaratonXCM12.05.0712.05.07Prachatice
Qashqai Urban ChallengeFreestyle11.05.0712.05.07Milan
MCEZ - ZÁVOD MÍRU juniorůSilnice10.05.0714.05.07CK SLAVOJ TEREZÍN
GIANT Liga PLZEŇSilnice10.05.0710.05.07SK CAMPSPORT Plzeň
Starobrno Fríí...! TourSilnice08.05.0708.05.07Brno - přehrada
Plzeňský cyklomaraton údolím BerounkyXCM08.05.0708.05.07Plzeň - Doubravka
Starobrno Fríí...! Tour - Poštovní spořitelna Maraton SérieXCM08.05.0708.05.07Brno - přehrada
ČP NADĚJÍ A MLÁDEŽE Závod Osvobození BenešovSilnice07.05.0707.05.07TJ SLAVIA SČE DĚČÍN
ČP NADĚJÍ A MLÁDEŽE - kriterium TřebeniceSilnice06.05.0706.05.07CK SLAVOJ TEREZÍN
Dětské závody Author Šela MarathonuXCM06.05.0706.05.07Přerov
PAL MTB - Úterské drškyXC06.05.0706.05.07Úterý
Festina 4X Nightrace4X05.05.0705.05.07Sczawno Zdrój
3DH Meatfly CupDH05.05.0705.05.07Jablonec nad Nisou
Author Šela MaratonXCM05.05.0705.05.07Hrad Helfštýn
ČS Kolo pro životXCM05.05.0705.05.07Orlík
MCEZ - ZMN JEVÍČKO -GP MatoušekSilnice05.05.0707.05.07CK JEVÍČKO
KRITERIUM - MEMORIÁL JOSEFA KŘIVKYSilnice04.05.0704.05.07LOKOMOTIVA PARDUBICE
MCEZ - žen - GRACIA ORLOVÁ 2007 - UCISilnice04.05.0707.05.07OV GRACIA - ORLOVÁ
Qashqai Urban ChallengeFreestyle04.05.0705.05.07Newcastle
závody kategorie MTBXC04.05.0704.05.07TECHNICKÁ UNIVERZITA LIBEREC
Bundesliga XCO (HC) - Bike The RockXC04.05.0706.05.07Heubach
GIANT Liga PLZEŇSilnice03.05.0703.05.07SK CAMPSPORT Plzeň
CIHLÁŘŮV MEMORIÁL - KRITERIUMSilnice02.05.0702.05.07Pražský svaz cyklistiky
KHS MTB Posázavím 2007XCM01.05.0701.05.07Mnichovice u Prahy
Karpazc MTB MarathonXCM01.05.0701.05.07Karpacz
RockMachine Úterní pohárXC01.05.0701.05.07Nový Hradec Králové v Hradci Králové
Jihočeský pohár MTBXC01.05.0701.05.07Horní Planá
Peklo Severu - Horská MTB časovka JedlováXC01.05.0701.05.07Jiřetín pod Jedlovou
ČP NADĚJÍ A MLÁDEŽE - silniceSilnice30.04.0730.04.07TJ FAVORIT BRNO
ČP NADĚJÍ A MLÁDEŽE - časovka jednotlivcůSilnice29.04.0729.04.07TJ FAVORIT BRNO
Alpina OkolopardubicXCM29.04.0729.04.07Kunětická Hora
Gunn Rita MarathonXCM29.04.0729.04.07Montebelluna
Swisspower Cup #3 (C2)XC29.04.0729.04.07Perrefitte
ČESKÝ POHÁR XC, 1. závod (C2)XC28.04.0728.04.07Teplice
Škoda Auto Grand Prix (C1)XC28.04.0728.04.07Chociez
Škodabike MarathonXCM28.04.0728.04.07Plzeň
večerní kriterium ŘEPOVSilnice26.04.0726.04.07TJ SOKOL HOLÉ VRCHY
GIANT Liga PLZEŇSilnice26.04.0726.04.07SK CAMPSPORT Plzeň
Vimperská liga horských kolXC25.04.0725.04.07Vimperk - Autocamp Vodník
Měemoriál Menharta a Hellera - silnice TřebušínSilnice23.04.0723.04.07CK SLAVOJ TEREZÍN
silnice s mezinárodní účastíSilnice23.04.0723.04.07CK SLAVOJ TEREZÍN
časovka jednotlivců s mezinárodní účastí RačiceSilnice22.04.0722.04.07CK SLAVOJ TEREZÍN
Peklo Severu - Českolipský Rewico MTB MaratonXCM22.04.0722.04.07Česká Lípa
14. ročník Aprílová osmička MTB - Broumovský pohárXC22.04.0722.04.07Teplice nad Metují
ČEZ Cup 2007XC22.04.0722.04.07Ostrava - Petřkovice
Světový pohár XC #1XC21.04.0722.04.07Houffalize
Jihočeský pohár MTBXC21.04.0721.04.07Vimperk
Peklo Severu - Městské MTB kritériumXC21.04.0721.04.07Česká Lípa
Author 50 Český rájXCM21.04.0721.04.07Branžež Nová Ves
Veřejný závod horských kol Šumavská 30XCM21.04.0721.04.07Nový Spálenec - Česká Kubice
ČP dráha Motol - měření disciplinySilnice21.04.0723.04.07DUKLA PRAHA
GIANT Liga PLZEŇSilnice19.04.0719.04.07SK CAMPSPORT Plzeň
RockMachine Úterní pohárXC17.04.0717.04.07Nový Hradec Králové v Hradci Králové
ČP NADĚJÍ A MLÁDEŽE Mem.R.Schejbala - silniceSilnice16.04.0716.04.07DYNAMO ZČE PLZEŇ
ČP NADĚJÍ A MLÁDEŽE - kriterium-LopatárnaSilnice15.04.0715.04.07DYNAMO ZČE PLZEŇ
Bundesliga XCO (C1)XC15.04.0715.04.07Münsingen
Slovenský pohár 1.koloXC15.04.0715.04.07Vinohrady nad Váhom
Swisspower Cup #2 (C2)XC15.04.0715.04.07Wintherthur
Konrad MTB XC 2007XC14.04.0714.04.07Vratislavice nad Nisou
Internazionali d'Italia Cittá di Brescia- Trofeo G. Cigala (C1)XC14.04.0714.04.07Brescia
DEMA Chřibská 50XCM14.04.0714.04.07Roštín, rekr. areál Kamínka
Xterra MTB Rallye VltavaXCM14.04.0714.04.07Hluboká nad Vltavou
Přes dva kopceXCM14.04.0714.04.07Jedomělice, okr. Kladno
Vienna Air KingFreestyle14.04.0715.04.07Vienna
Sea Otter ClassicXCM12.04.0715.04.07Monterey
GIANT Liga PLZEŇSilnice12.04.0712.04.07SK CAMPSPORT Plzeň
Sea Otter ClassicSilnice12.04.0715.04.07Monterey
Sea Otter ClassicXC12.04.0715.04.07Monterey
Sea Otter ClassicDH12.04.0715.04.07Monterey
Sea Otter Classic4X12.04.0715.04.07Monterey
Vimperská liga horských kolXC11.04.0711.04.07Vimperk - Autocamp Vodník
ČP NADĚJÍ A MLÁDEŽE - PIČÍNSilnice09.04.0709.04.07CK PŘÍBRAM B.E.I.
ČP NADĚJÍ A MLÁDEŽESilnice08.04.0708.04.07CYKLO ŠVEC SOBĚSLAV
Jarní bahno 2007 - 4. závodXC07.04.0707.04.07Karlovy Vary - Sedlečko
Peklo Severu - Benešovské závody horských kolXC07.04.0707.04.07Benešov nad Ploučnicí
GIANT Liga PLZEŇSilnice05.04.0705.04.07SK CAMPSPORT Plzeň
RockMachine Úterní pohárXC03.04.0703.04.07Nový Hradec Králové v Hradci Králové
EXTRALIGA 2007 - Brno - Velká Bíteš - BrnoSilnice02.04.0702.04.07TJ FAVORIT BRNO
16. Kamptal-Klassik-Trophy (C1)XC01.04.0701.04.07Langenlois / Zöbing
Swisspower Cup #1 (C1)XC01.04.0701.04.07Schaan
Jarní bahno 2007 - 3. závodXC31.03.0731.03.07Karlovy Vary - Tři kříže
MISTROVSTVÍ SVĚTASilnice29.03.0701.04.07Palma de Mallorca
RockMachine Úterní pohárXC27.03.0727.03.07Nový Hradec Králové v Hradci Králové
8. Grand Prix Zlatolicje (C2)XC25.03.0725.03.07Zlatolicje
Jarní bahno 2007 - 2. závodXC24.03.0724.03.07Karlovy Vary - letní kino
Cape Epic - 8mi etapový závodXCM24.03.0724.03.07Knysnia - Cape Town
Sunshine Cup #4XC18.03.0718.03.07Voroklini
Jarní bahno 2007 - 1. závodXC17.03.0717.03.07Karlovy Vary - Linhart
Světový pohár MX #1XCM17.03.0718.03.07Gran Canaria
Race under the SunXC11.03.0711.03.07Yermasogia
Sunshine Cup #2+#3 - XCO+XCT+XCP - "Afxentia Stage Cup"XC04.03.0704.03.07Lythrodontas/Mantra
GT GoGEN Tour 2007, 4. závodDH03.03.0703.03.07Okříšky
Meatfly GoGen Freestyle GamesFreestyle03.03.0703.03.07Brno - hala Rondo
GT GoGEN Tour 2007, 3. závodDH25.02.0725.02.07Osvětimany
Sunshine Cup #1XC25.02.0725.02.07Tochni Village
1. zimní pražský MTB marathonXCM17.02.0717.02.07Praha
Kona White StyleFreestyle03.02.0703.02.07Leogang
MISTROVSTVÍ SVĚTACyklokros27.01.0728.01.07Hooglede - Gits
GT GoGEN Tour 2007, 2. závodDH21.01.0721.01.07Rusava
GT GoGEN Tour 2007, 1. závodDH06.01.0706.01.07Petrůvka
závody sportovních center mládežeSilnice13.12.0613.12.06DUKLA Praha
závody sportovních center mládežeSilnice06.12.0606.12.06DUKLA Praha
M ČR omniumSilnice02.12.0603.12.06Praha MOTOL
závody sportovních center mládežeSilnice29.11.0629.11.06DUKLA Praha
Specialized BikerallyDH25.11.0625.11.06Zlín - Jižní svahy
závody sportovních center mládežeSilnice22.11.0622.11.06DUKLA Praha
ČP mládežeSilnice18.11.0619.11.06DUKLA Praha - Motol
Giro Winter Trans Brdy - Progress Cycle Maraton SérieXCM18.11.0618.11.06Lety u Prahy
Velká cena Holých Vrchů-UCI 2Cyklokros17.11.0617.11.06TJ SOKOL Holé Vrchy
závody sportovních center mládežeSilnice15.11.0615.11.06DUKLA Praha
Merida Sport Life cupXC11.11.0611.11.06Brno
Velká cena penzionu SPARING-4.ročníkCyklokros11.11.0611.11.06TJ SOKOL Holé Vrchy
závody sportovních center mládežeSilnice08.11.0608.11.06DUKLA Praha
ČP mládeže + M SCMSilnice04.11.0605.11.06DUKLA Praha - Motol
Kladenská KlikaXCM04.11.0604.11.06Kladno
závody sportovních center mládežeSilnice01.11.0601.11.06DUKLA Praha
závody sportovních center mládežeSilnice01.11.0601.11.06DUKLA Praha
Specialized BikerallyDH29.10.0629.10.06Žlutava u Otrokovic
Poslední zmazání - vyjížďkaXCM28.10.0628.10.06Mařenice
závody sportovních center mládežeSilnice25.10.0625.10.06DUKLA Praha
SERIÁL CYKLOKROSŮ III.částCyklokros18.10.0618.10.06STADION LOUNY
Český pohár BMX 9Trial14.10.0614.10.06Bílina
SERIÁL CYKLOKROSŮ II.částCyklokros11.10.0611.10.06STADION LOUNY
Moravská liga 11Trial08.10.0608.10.06Třinec
MTB XC Author Soběšická MuldaXCM08.10.0608.10.06Brno - Lesná
Trutnovská padesátka ČSXCM07.10.0607.10.06Trutnov
Český pohár BMX 8Trial07.10.0607.10.06Bohnice
Moravská liga 10Trial07.10.0607.10.06Třinec
Veřejný závod MTBXC07.10.0607.10.06Litvínov
MISTROVSTVÍ ČRSilnice05.10.0608.10.06DUKLA Praha - Motol
SERIÁL CYKLOKROSŮ I. ČástCyklokros04.10.0604.10.06STADION LOUNY
KED Královehradecká 50XCM01.10.0601.10.06Hradec Králové
Oderská mlýnice ČSXCM30.09.0630.09.06Kločůvky u Oder
Galaxy Soběslavský maratonXCM30.09.0630.09.06Soběslav
S Konradem do JizerekXCM30.09.0630.09.06Pivovar Vratislavice (Liberec)
St. Wendel MarathonXCM30.09.0630.09.06St. Wendel
M ČR dvojiceSilnice30.09.0630.09.06DUKLA Praha
M ČR - finálový závodTrial30.09.0630.09.06Uničov
Přilba Moravy,Silnice29.09.0629.09.06TJ FAVORIT BRNO
ĆP KOOPERATIVA mužů -M ČR dvojic mužů a juniorůSilnice28.09.0628.09.06CK PŘÍBRAM B.E.I.
Výjezd na horu ŘÍPSilnice28.09.0628.09.06KCR ROUDNICE nad Labem
Specialized BikerallyDH28.09.0628.09.06Smraďavka
Přebor JM kraje na dráze - veřejný závodSilnice26.09.0626.09.06Brno
ČP mládeže B.E.I.Eurolines - silniceSilnice24.09.0624.09.06CK Kyjov
ČP Kooperativa mužů - silniceSilnice24.09.0624.09.06CK Kyjov
Český pohár BMX 7Trial24.09.0624.09.06Řepy
ČP Gelactiv 4X Cup, 4. závod4X24.09.0624.09.06Šumperk
NORCO 4X Hobby Cup4X23.09.0623.09.06Šumperk
M ČR + ČMP 7Trial23.09.0623.09.06Řepy
iXS Downhill CupDH23.09.0624.09.06Todtnau
Kelly's Peklo severu - O pohár starostyXC23.09.0623.09.06Česká Kamenice
ČP mládeže B.E.I.Eurolines - kriteriumSilnice23.09.0623.09.06CK Kyjov
Vimperská padesátka ČSXCM23.09.0623.09.06Vimperk
VZP ČR Brdy cyklomaratonXCM23.09.0623.09.06Mýto u Rokycan
500+1 BrnoSilnice19.09.0621.09.06TJ FAVORIT BRNO
PRAHA - Karlovy Vary - PRAHASilnice17.09.0617.09.06CK M O T O L
ČP mládeže B.E.I.Eurolines - silniceSilnice17.09.0617.09.06Dukla Brno
Bundesliga XCMXCM17.09.0617.09.06Bad Salzdetfurth
Motorola Downhill Cup - ČP DH #4DH17.09.0617.09.06Boží Dar
Velká Cena SKANSKATrial17.09.0617.09.06Pardubice
M ČR + ČMP 6Trial16.09.0616.09.06Pardubice
Noční závodTrial16.09.0616.09.06Pardubice
Merida Bike TourXCM16.09.0616.09.06Jedovnice
Česká spořitelna MTB RalskoXCM16.09.0616.09.06Hamr na Jezeře
DAIKIN Open Race - WEST Tour 2006XCM16.09.0616.09.06Plzeň - Borská pole
ČP mládeže B.E.I.Eurolines - kriteriumSilnice16.09.0616.09.06Dukla Brno
GP Borgers - Mezinárodní trofej RokycanySilnice15.09.0615.09.06Rokycany
závody sportovních center mládežeSilnice12.09.0612.09.06Pražský svaz cyklistiky
Rock Machine XC Okolo HradceXC12.09.0612.09.06H. Králové - sjezdovka Rozárka
Coupe de FranceXC10.09.0610.09.06Bourg dOisans
Moravská liga 9Trial10.09.0610.09.06Uničov
ČP mládeže B.E.I.Eurolines - silniceSilnice10.09.0610.09.06TJ STADION Louny
ČP KOOPERATIVA mužů - silnice PlzeňSilnice09.09.0609.09.06COMFORT Plzeň
ČP mládeže B.E.I.Eurolines - kriteriumSilnice09.09.0609.09.06TJ STADION Louny
Český pohár BMX 6Trial09.09.0609.09.06Mariánské Lázně
Moravskáliga 8Trial09.09.0609.09.06Jeseník
Budvar MTB Marathon Cup - Cannondale Rallye SudetyXCM09.09.0609.09.06Teplice nad Metují
Cyklobraní České spořitelnyXCM09.09.0609.09.06Jevišovka - okr. Mikulov
Kelly's Peklo severu - Bike Babí létoXCM09.09.0609.09.06Chrastava
Světový pohár 4X #64X09.09.0610.09.06Schladming
Světový pohár DH #6DH09.09.0610.09.06Schladming
3DH CupDH09.09.0609.09.06Liberec
Světový pohár XC #6XC09.09.0610.09.06Schladming
Chodovar Cup - VC ChodovaruXC09.09.0609.09.06Chodská Planá
Linec-Pasov - České BudějoviceSilnice08.09.0610.09.06Hornorakouský cyklistický svaz
GIANT LIGA PLZEŇSilnice06.09.0606.09.06SK CAMPSPORT Team PLZEŇ
závody sportovních center mládežeSilnice05.09.0605.09.06Pražský svaz cyklistiky
OmniumSilnice03.09.0603.09.06ČOKC PROSTĚJOV
ČP UNIKOV TREND MTB 1/2 MARATON CUP - Mistrovství ČRXCM03.09.0603.09.06Plzeň
Bikeatlon 2006 (XC časovka + XC stíhačka)XC03.09.0603.09.06Chrastava u Liberce
Coupe de FranceDH03.09.0603.09.06La Bresse
IXS Swiss Downhill CupDH03.09.0603.09.06Crans-Montana
Moravská liga 7Trial03.09.0603.09.06Hranice
Moravská liga 6Trial02.09.0602.09.06Hranice
NORCO 4X Hobby Cup4X02.09.0602.09.06- bude upřesněno -
Specialized DH Cup #6DH02.09.0603.09.06Bratislava
ČP CYKLOMAX MTB CUP, 6. závodXC02.09.0603.09.06Plzeň
Priessnitzova šedesátka ČSXCM02.09.0602.09.06Jeseník
Hošek Motor bike tourXCM02.09.0602.09.06Brno - Líšeň
Hanácká nocSilnice02.09.0602.09.06ČOKC PROSTĚJOV
GIANT LIGA PLZEŇSilnice30.08.0630.08.06SK CAMPSPORT Team PLZEŇ
UCI - Pražský mezinárodní 2 - denní amerických dvojicSilnice29.08.0630.08.06DUKLA Praha Na Třebešíně
ČP KOOPERATIVA mužů - časovka do vrchuSilnice27.08.0627.08.06CK PŘÍBRAM B.E.I.
ČP mládeže B.E.I.Eurolines - silniceSilnice27.08.0627.08.06CK Silesia Orlová
Alve MTB Veřovické vrchyXCM27.08.0627.08.06Lyžařský areál Veřovice
Chodovar Cup - Chodovarský pohárXC27.08.0627.08.06Chodov u Domažlic
VC INTERCUPTrial27.08.0627.08.06Přerov
VC INTERCUPTrial26.08.0626.08.06Hranice
NORCO 4X Hobby Cup4X26.08.0626.08.06Nejdek
eON Merida Grand PrixXCM26.08.0626.08.06Brno
Kutnohorská padesátka ČSXCM26.08.0626.08.06Kutná Hora
Ravo eXtreme Bike Brdy - Progress Cycle Maraton SérieXCM26.08.0626.08.06Lety u Prahy
Moravský Bikemaraton 2006XCM26.08.0626.08.06Leština - okr. Šumperk
Náměšťský cyklomaraton 2006XCM26.08.0626.08.06Náměšť nad Oslavou
ČP KOOPERATIVA mužů -GP UCI II.kat. - silniceSilnice26.08.0626.08.06CK PŘÍBRAM B.E.I.
ČP mládeže B.E.I.Eurolines - kriteriumSilnice26.08.0626.08.06CK Silesia Orlová
Závod do vrchu - Memoriál J. Patočky 16. ročníkSilnice23.08.0623.08.06TJ SOKOL Holé vrchy
GIANT LIGA PLZEŇSilnice23.08.0623.08.06SK CAMPSPORT Team PLZEŇ
MISTROVSTVÍ SVĚTA4X22.08.0627.08.06Rotorua
MISTROVSTVÍ SVĚTADH22.08.0627.08.06Rotorua
MISTROVSTVÍ SVĚTAXC22.08.0627.08.06Rotorua
ČEZ Cup 2006XC20.08.0620.08.06Turzovka - ski areál
VC ČEZ - SČE na SněžníkuSilnice20.08.0620.08.06TJ SLAVIA SČE Děčín
Mistrovství Evropy MastersXCM20.08.0620.08.06Graz - Stattegg
Grand Raid CristalpXCM20.08.0620.08.06Verbier-Hérémence-Grimentz
Giant Špaňodolinský cyklomaratón - Mistrovství SR - Progress Cycle Maraton SérieXCM19.08.0619.08.06Banská Bystrica
Budvar MTB Marathon Cup - Budvar Galaxy Maraton - M ČRXCM19.08.0619.08.06České Budějovice
Karlovarský AB maraton ČSXCM19.08.0619.08.06Karlovy Vary
Žernovský MazecXCM19.08.0619.08.06Žernovník u Černé Hory
Kelly's Peklo severu - PahorkáčXCM19.08.0619.08.06Rumburk
3DH CupDH19.08.0619.08.06- bude upřesněno -
iXS Downhill CupDH19.08.0629.08.06Tabarz
Specialized DH Cup #5DH19.08.0620.08.06Veľká Rača
volný bmx závodTrial19.08.0619.08.06Mankovice nad Odrou
Lišov 2006 - etapový závodSilnice18.08.0620.08.06VC České Budějovice
GIANT LIGA PLZEŇSilnice16.08.0616.08.06SK CAMPSPORT Team PLZEŇ
ČP KOOPERATIVA mužů - kriterium v TrutnověSilnice16.08.0616.08.06PSK WHIRLPOOL Hradec Králové
Coupe de FranceDH15.08.0615.08.06Les 2 Alpes
Rock Machine XC Okolo HradceXC15.08.0615.08.06H. Králové - sjezdovka Rozárka
MISTROVSTVÍ SVĚTAXCM13.08.0613.08.06Oisans
Trans CarpatiaXCM13.08.0619.08.06Ustrzyki Dolne - Wisla
Jistebnický maraton ČSXCM12.08.0612.08.06Jistebnice
Svatá TrojiceXCM12.08.0612.08.06Bohdíkov
Ravo Maraton Podkrkonoším - Progress Cycle Maraton SérieXCM12.08.0612.08.06Lázně Bělohrad
Kopřivnický DrtičXCM12.08.0612.08.06Kopřivnice
Specialized DH Cup #4DH12.08.0613.08.06Chvatimech
NORCO 4X Hobby Cup4X12.08.0612.08.06Přerov
MRSN DH&4X Camp4X11.08.0618.08.06Dolní Morava
MRSN DH&4X CampDH11.08.0618.08.06Dolní Morava
Rock Machine XC Okolo HradceXC09.08.0609.08.06H. Králové - sjezdovka Rozárka
GIANT LIGA PLZEŇSilnice09.08.0609.08.06SK CAMPSPORT Team PLZEŇ
M ČR mládeže závod jednotlivcůSilnice06.08.0606.08.06CK SILESIA Orlová
MČR Masters - časovka jednotlivcůSilnice06.08.0606.08.06Cyklosport Kern Praha
Trans RockiesXCM06.08.0612.08.06Fernie - Canmore
Bundesliga XCOXC06.08.0606.08.06Wetter
ČP Gelactiv 4X Cup, 3. závod - MČR4X06.08.0606.08.06Litoměřice
International DH RaceDH06.08.0606.08.06Lauscha
RB Kozzy Style4X05.08.0606.08.06Kozí pláň u Kaplice
Maxxis CupDH05.08.0606.08.06Montgenevre
RB Kozzy StyleDH05.08.0606.08.06Kozí pláň u Kaplice
Ostravský Chachar E1XC05.08.0605.08.06Ostrava
Maxxis CupXC05.08.0606.08.06Montgenevre
Swisspower CupXC05.08.0606.08.06Bern
Ischgl IronbikeXCM05.08.0605.08.06Ischgl
Biketour České spořitelnyXCM05.08.0605.08.06Praha
Krušnohorský Maraton MTB TrekXCM05.08.0605.08.06Litvínov
Leader Fox ŠumavaXCM05.08.0605.08.06Zadov
KHS Jesenický MTB maratonXCM05.08.0605.08.06Bruntál
M ČR mládeže časovka dvojic, K-družstevSilnice04.08.0604.08.06CK SILESIA Orlová
MCEZ ROVNER VYSOČINASilnice03.08.0606.08.06TJ SLOVAN Ždár n.S.+ M.Plocek
M ČR mládeže časovka jednotlivcůSilnice02.08.0602.08.06CK SILESIA Orlová
GIANT LIGA PLZEŇSilnice02.08.0602.08.06SK CAMPSPORT Team PLZEŇ
Rock Machine XC Okolo HradceXC01.08.0601.08.06H. Králové - sjezdovka Rozárka
Specialized BikerallyDH30.07.0630.07.06Žlutavy
MISTROVSTVÍ SVĚTATrial30.07.0630.07.06Sao Paulo
MISTROVSTVÍ SVĚTATrial29.07.0629.07.06Sao Paulo
VELKÁ CENA Holých vrchů 52.ročníkSilnice29.07.0629.07.06TJ SOKOL Holé vrchy
Akademické mistrovství ČR - ČASOVKA DO VRCHUSilnice29.07.0629.07.06KC SLAVIA PRAHA
Akademické mistrovství ČR - KRITERIUMSilnice29.07.0629.07.06KC SLAVIA PRAHA
Rubena Manitou Železné HoryXCM29.07.0629.07.06Chrudim
Koštovský pedálXCM29.07.0629.07.06Koštov u Ústí n/Labem
Světový pohár MX #5XCM29.07.0630.07.06Val Thorens
3DH CupDH29.07.0629.07.06Železný Brod
MISTROVSTVÍ EVROPYXC28.07.0630.07.06Lamosano di Chies d'Alpago
MCEZ Regionem OrlickaSilnice28.07.0630.07.06SKP DUHA FORT Lanškroun
GIANT LIGA PLZEŇSilnice26.07.0626.07.06SK CAMPSPORT Team PLZEŇ
Author BikechallengeXCM24.07.0629.07.06Police nad Metují
Budvar MTB Marathon Cup - Kelly's Beskyd TourXCM23.07.0623.07.06Frenštát pod Radhoštěm
MISTROVSTVÍ EVROPYXCM23.07.0623.07.06Tambre
Chodovar Cup - Kaznějovské okruhyXC23.07.0623.07.06Kaznějov
Motorola Downhill Cup - ČP DH #3 - MČRDH23.07.0623.07.06Špindlerův Mlýn
Maxxis Cup InternationalDH22.07.0623.07.06Les Orres
MISTROVSTVÍ EVROPY4X22.07.0623.07.06Stollberg
Maxxis Cup InternationalXC22.07.0623.07.06Les Orres
Galaxy AnlenXCM22.07.0622.07.06Písek
Kelly's Peklo severu - Maraton BohemieXCM22.07.0622.07.06Nový Bor
M ČR dráhové discipliny mládežeSilnice20.07.0623.07.06TJ ZČE Cyklistika Plzeň
GIANT LIGA PLZEŇSilnice19.07.0619.07.06SK CAMPSPORT Team PLZEŇ
Rock Machine XC Okolo HradceXC18.07.0618.07.06H. Králové - sjezdovka Rozárka
NORCO 4X Hobby Cup4X16.07.0616.07.06Kraslice
ČP UNIKOV TREND MTB 1/2 MARATON CUPXCM16.07.0616.07.06Česká Kamenice
Salzkammergut TrophyXCM15.07.0615.07.06Bad Goisern
Trek MTB přes 3 vrchyXCM15.07.0615.07.06Horní Cerekev
Adidas Bike Transalp ChallengeXCM15.07.0622.07.06Füssen - Limone sul Garda
ČP KOOPERATIVA mužů - silniceSilnice15.07.0615.07.06CK JEVÍČKO
Specialized DH Cup #3DH15.07.0616.07.06Donovaly
iXS Downhill CupDH15.07.0616.07.06Rittershausen
ČP CYKLOMAX MTB CUP, 5. závod - Mistrovství ČRXC15.07.0616.07.06Česká Kamenice
Otevřené Mistrovství PKSC na drázeSilnice13.07.0614.07.06Plzeňský krajský svaz cyklistiky
GIANT LIGA PLZEŇSilnice12.07.0612.07.06SK CAMPSPORT Team PLZEŇ
ME junior + elite 10Trial09.07.0609.07.06Cheddar
Kriterium Konrad MTB horských kolXC09.07.0609.07.06Pivovar Vratislavice (Liberec)
NORCO 4X Hobby Cup4X09.07.0609.07.06Dolní Morava
Kelly's Peklo severu - VIII. ročník Okruhy pod JedlovouXC08.07.0608.07.06Česká Kamenice
Malmédy Mountain TrophyXC08.07.0609.07.06Malmedy
ME junior + elite 9Trial08.07.0608.07.06Cheddar
Mistrovství ČR mastersSilnice08.07.0608.07.06KC Kooperativa Liberec
Příbramský permoníkXCM08.07.0608.07.06Příbram - Nový rybník
Scott Krkonošský maratonXCM08.07.0608.07.06Lomnice nad Popelkou
Světový pohár MX #4 - Dolomiti SuperbikeXCM08.07.0609.07.06Villabassa
MCEZ kadetů - Mléčný závod 2006Silnice07.07.0609.07.06TJ STADION Louny
Mistrovství Evropy MastersXC07.07.0607.07.06Val di Sole
MISTROVSTVÍ EVROPYDH07.07.0609.07.06Val di Sole
Mez.Mistrovství Roudnice - Extraliga MastersSilnice06.07.0606.07.06KCR ROUDNICE nad Labem
TOUR de FEMINI - o cenu ĆESKÉHO ŠVÝCARSKASilnice06.07.0609.07.06Klub cyklistiky KRÁSNÁ LÍPA
JT PlzeňSilnice06.07.0609.07.06TJ ZČE Cyklistika Plzeň
GIRO de ZAVADILKA časovka 3čl.družstevSilnice05.07.0605.07.06KCR ROUDNICE nad Labem
Specialized BikerallyDH05.07.0605.07.06Luhačovice
Rock Machine XC Okolo HradceXC04.07.0604.07.06H. Králové - sjezdovka Rozárka
M ČR keirinSilnice04.07.0604.07.06DUKLA BRNO
Memoriál O. Šediny - kriterium v TerezíněSilnice02.07.0602.07.06CK SLAVOJ Terezín
ČP BMX 5 + M ČR MTB na BMX drázeTrial02.07.0602.07.06Protivín
Sport Camp ZadovXCM02.07.0608.07.06Zadov
Sport Camp ZadovXC02.07.0608.07.06Zadov
Coupe de FranceXC02.07.0602.07.06Montgenévre
2. Fleckalm CircuitXC02.07.0602.07.06Kirchberg / Tirol
Motorola Downhill Cup - ČP DH #2DH02.07.0602.07.06Velké Karlovice
Coupe de FranceDH02.07.0602.07.06Montgenévre
3DH CupDH01.07.0601.07.06Turnov
Světový pohár DH #5DH01.07.0602.07.06Balneario Camboriu
Světový pohár 4X #54X01.07.0602.07.06Balneario Camboriu
Chodovar Cup - VC PlzněXC01.07.0601.07.06Plzeň
Bundesliga XCOXC01.07.0602.07.06St. Märgen - MTB Park
Skoda Auto Grand Prix MTBXC01.07.0601.07.06Szczawno Zdrój
Swisspower CupXC01.07.0602.07.06Samedan
Kitz Alp BikeXCM01.07.0601.07.06Kirchberg / Klausen
Houštecký cyklomaratonXCM01.07.0601.07.06Stará Boleslav
Bikemaraton Drásal ČSXCM01.07.0601.07.06Holešov
Český pohár BMX 4Trial01.07.0601.07.06Protivín
ČEZ SILESIA 2005 - EtapovýSilnice01.07.0602.07.06Silesia Orlová
Lovosice – kriteriumSilnice01.07.0601.07.06LOVOCHEMIE Lovosice
GIANT LIGA PLZEŇSilnice28.06.0628.06.06SK CAMPSPORT Team PLZEŇ
závody sportovních center mládežeSilnice26.06.0626.06.06DUKLA Praha Na Třebešíně
ČP KOOPERATIVA mužů - M ČR závod jednotlivcůSilnice25.06.0625.06.06SLOVENSKÝ SVAZ CYKLISTIKY
ME junior + elite 8Trial25.06.0625.06.06Soproň
Chodovar Cup - Draci na RonšperkuXC25.06.0625.06.06Stříbro
Artézia Orel Cup 3.XC25.06.0625.06.06Bořitov (Blansko)
ČEZ Cup 2006XC25.06.0625.06.06Kubalonka - ski stadion
Světový pohár XC #5XC24.06.0625.06.06Mont Saint Anne
Swisspower CupXC24.06.0625.06.06La Chaux de Fonds
Světový pohár 4X #44X24.06.0625.06.06Mont Saint Anne
Světový pohár DH #4DH24.06.0625.06.06Mont Saint Anne
Downtown ZlínDH24.06.0624.06.06Zlín
ME junior + elite 7Trial24.06.0624.06.06Soproň
ČP KOOPERATIVA mužů - M ČR závod jednotlivcůSilnice24.06.0624.06.06SLOVENSKÝ SVAZ CYKLISTIKY
Budvar MTB Marathon Cup - Apache Jestřebí HoryXCM24.06.0624.06.06Úpice
Olomoucká padesátka ČSXCM24.06.0624.06.06Olomouc - Lašťany
24hours MTBXCM24.06.0625.06.06Liberec - Vesec
Brema Sázavský blizákXCM24.06.0624.06.06Sázava
ČP KOOPERATIVA mužů - M ČR časovka jednotlivcůSilnice22.06.0622.06.06SLOVENSKÝ SVAZ CYKLISTIKY
GIANT LIGA PLZEŇSilnice21.06.0621.06.06SK CAMPSPORT Team PLZEŇ
VRCHAŘSKÁ LIGA - Rtyně - Odolov (vyhlášení seriálu)Silnice21.06.0621.06.06TJ LOKOMOTIVA Trutnov
M ČR družstev juniorů, dvojic žen a juniorekSilnice20.06.0620.06.06SLOVENSKÝ SVAZ CYKLISTIKY
Rock Machine XC Okolo HradceXC20.06.0620.06.06H. Králové - sjezdovka Rozárka
Tabarzer XC RaceXC18.06.0618.06.06Tabarz
Motorola Downhill Cup - ČP DH #1DH18.06.0618.06.06Liberec
ČP KOOPERATIVA mužů + ČP mládežeB.E.I. Eurolines - kriteriumSilnice18.06.0618.06.06CK Jindřichův Hradec
Moravská liga 5Trial18.06.0618.06.06Studénka
Moravská liga 4Trial17.06.0617.06.06Studénka
Kriterium mem.Jana Veselého - veřejný závodSilnice17.06.0617.06.06SSK Vítkovice Ostrava
ČP KOOPERATIVA mužů + ČP mládeže B.E.I.Eurolines - silniceSilnice17.06.0617.06.06CK Jindřichův Hradec
Galaxy Petyša TourXCM17.06.0617.06.06Rožnov pod Radhoštěm
Author 50 BezdězXCM17.06.0617.06.06Bezděz
Galaxy Petyša TourXCM17.06.0617.06.06Rožnov pod Radhoštěm
Kelly's RampušákXCM17.06.0617.06.06Štíty
JUVACYKLO-TWISTER MARATONXCM17.06.0617.06.06Buchlovice - Smra?avka
Světový pohár MX #2XCM17.06.0618.06.06Mont Saint Anne
Giant Breznianský cyklomaratón - Progress Cycle Maraton SérieXCM17.06.0617.06.06Brezno
Tabarzer Downhill RaceDH17.06.0617.06.06Tabarz
iXS Downhill CupDH17.06.0618.06.06Wildbad
Jihlavská skálaXC17.06.0617.06.06Jihlava
Skoda Auto Grand Prix MTBXC17.06.0617.06.06Polanica Zdrój
Swisspower CupXC17.06.0618.06.06Grächen
UCI Memoriál Lubomíra HARGAŠE - IX. RočníkSilnice15.06.0615.06.06DUKLA BRNO, TJ FAVORIT BRNO
GIANT LIGA PLZEŇSilnice14.06.0614.06.06SK CAMPSPORT Team PLZEŇ
UCI GRAND PRIX FRAMAR 2006Silnice14.06.0614.06.06TJ KOVO Praha
Author Korida MTBXC14.06.0614.06.06Plzeň
závody sportovních center mládežeSilnice13.06.0613.06.06Pražský svaz cyklistiky
MCEZ LIDICE 2006 - V C ČTSilnice11.06.0611.06.06CYKLO LIDICE + CK PŘÍBRAM
Podbořanské okruhySilnice11.06.0611.06.06CK PODBOŘANY
ČP mládeže B.E.I.Eurolines - silniceSilnice11.06.0611.06.06CK FESO Petřvald
VRCHAŘSKÁ LIGA - Jánské Lázně-kolonáda-Černá hora FINÁLESilnice11.06.0611.06.06TJ LOKOMOTIVA Trutnov
Moravská liga 3Trial11.06.0611.06.06Favorit Brno
ČP UNIKOV TREND MTB 1/2 MARATON CUPXCM11.06.0611.06.06Zadov
Giant Berounský Bike Maraton - Progress Cycle Maraton SérieXCM11.06.0611.06.06Beroun
Bike Kostka - 6. ročníkXC11.06.0611.06.06Broumov
Coupe de FranceDH11.06.0611.06.06Montriond
IXS Swiss Downhill CupDH11.06.0611.06.06Scuol
ČP Gelactiv 4X Cup, 2. závod4X11.06.0611.06.06Rokytnice n/Jizerou
Specialized DH Cup #1DH10.06.0611.06.06Nitra
ČP CYKLOMAX MTB CUP, 4. závodXC10.06.0611.06.06Zadov
Swisspower CupXC10.06.0611.06.06Gränichen
Skoda Auto Grand Prix MTBXC10.06.0610.06.06Czarnkow
Jizerská padesátka KooperativyXCM10.06.0610.06.06Bedřichov
Author Cyklo MaštaleXCM10.06.0610.06.06Proseč u Skutče
M ČR + ČMP 5Trial10.06.0610.06.06Favorit Brno
závod do vrchu VARHOŠŤSilnice10.06.0610.06.06TJ SLAVOJ ÚSTÍ nad Labem
Český pohár B.E.I.EUROLINES mládeže a ženSilnice10.06.0610.06.06TJ Baník Ostrava OKD
GIANT LIGA PLZEŇSilnice07.06.0607.06.06SK CAMPSPORT Team PLZEŇ
VC České spořitelny - Pražské schodyXC07.06.0607.06.06Praha - Hradčany
Rock Machine XC Okolo HradceXC06.06.0606.06.06H. Králové - sjezdovka Rozárka
závody sportovních center mládežeSilnice06.06.0606.06.06Pražský svaz cyklistiky
Bike Festival WillingenDH05.06.0605.06.06Willingen
Specialized BikerallyDH04.06.0604.06.06Semetín u Vsetína
Artézia Orel Cup 2.XC04.06.0604.06.06Bořitov (Blansko)
Kelly's Peklo severu - Horská MTB časovka na JedlovouXC04.06.0604.06.06Jiřetín pod Jedlovou
Do vrchu Komáří Vížka - Memoriál Josefa MarešeSilnice04.06.0604.06.06TOP TEN Team Teplice
ME junior + elite 6Trial04.06.0604.06.06Haaksbergen
ČP UNIKOV TREND MTB 1/2 maraton CUPXCM04.06.0604.06.06Velké Losiny
Rock Machine Kooperativa Okolo HradceXCM04.06.0604.06.06Hradec Králové
ME junior + elite 5Trial03.06.0603.06.06Haaksbergen
VROUTECKÉ kriterium o pohár starosty městaSilnice03.06.0603.06.06CK PODBOŘANY
Skoda Auto Grand Prix MTBXC03.06.0603.06.06Slawno
Swisspower CupXC03.06.0605.06.06Perrefitte
ČP CYKLOMAX MTB CUP, 3. závodXC03.06.0604.06.06Velké Losiny
2. ročník Porsche Plzeň Open CupXC03.06.0603.06.06Plzeň
Liquigas CupXC03.06.0603.06.06Sarre
Světový pohár DH #3DH03.06.0604.06.06Willingen
3DH CupDH03.06.0603.06.06Jablonec nad Nisou
Světový pohár 4X #34X03.06.0604.06.06Willingen
36.ročník Malý závod míru AVXSilnice02.06.0604.06.06CK LANŠKROUN
ČP mládeže - měřitelné disciplinySilnice02.06.0604.06.06ČOKC PROSTĚJOV
Večerní kriterium v Mnichově Hradišti 11.ročníkSilnice31.05.0631.05.06TJ SOKOL Holé vrchy
GIANT LIGA PLZEŇSilnice31.05.0631.05.06SK CAMPSPORT Team PLZEŇ
VRCHAŘSKÁ LIGA - Čistá v Krkonoších - Hoffmanovy boudySilnice31.05.0631.05.06TJ LOKOMOTIVA Trutnov
závody sportovních center mládežeSilnice30.05.0630.05.06Pražský svaz cyklistiky
Rock Machine XC Okolo HradceXC30.05.0630.05.06H. Králové - sjezdovka Rozárka
Rock Machine XC Okolo HradceXC29.05.0629.05.06H. Králové - sjezdovka Rozárka
Coupe de FranceXC28.05.0628.05.06Plouha
ČP mládeže B.E.I.Eurolines -časovka družstev,dvojicSilnice28.05.0628.05.06Whirlpool Junior
Český pohár BMX 3Trial28.05.0628.05.06Milovice
M ČR + ČMP 4Trial27.05.0627.05.06Milovice
ČP mládeže B.E.I.Eurolines -časovka jednotlivců-SvinarySilnice27.05.0627.05.06Whirlpool Junior
Author Král ŠumavyXCM27.05.0627.05.06Klatovy
Světový pohár XC #4XC27.05.0628.05.06Fort William
Světový pohár 4X #24X27.05.0628.05.06Fort William
Světový pohár DH #2DH27.05.0628.05.06Fort William
Večerní kriterium v Dobrovicích 11.ročníkSilnice24.05.0624.05.06TJ SOKOL Holé vrchy
GIANT LIGA PLZEŇSilnice24.05.0624.05.06SK CAMPSPORT Team PLZEŇ
závody sportovních center mládežeSilnice23.05.0623.05.06Pražský svaz cyklistiky
ČP Gelactiv 4X Cup, 1. závod4X22.05.0622.05.06Přerov
Horská kola ve městěXC21.05.0621.05.06Kroměříž
Mistrovství oblasti - jednotlivciSilnice21.05.0621.05.06Krajské svazy cyklistiky
Babenberger TrophyXCM21.05.0621.05.06Wien - Klosterneuburg
Budvar MTB Marathon Cup - Okolo MostuXCM20.05.0620.05.06Most
Horem Dolem VysočinouXCM20.05.0620.05.06Žďár nad Sázavou
Ravo Trans Brdy - Progress Cycle Maraton SérieXCM20.05.0620.05.06Lety u Prahy
Posázavský drsoňXCM20.05.0620.05.06Ledeč - Pikovice
Silesia Bike maratonXCM20.05.0620.05.06Opava
Memoriál Evžena CIHLÁŘESilnice20.05.0620.05.06TJ CYKLOPRAG Praha
Mistrovství oblasti - časovka jednotlivcůSilnice20.05.0620.05.06Krajské svazy cyklistiky
M ČR + ČMP 3Trial20.05.0620.05.06Přerov
Světový pohár XC #3XC20.05.0621.05.06Spa - Francorchamps
Chodovar Cup - VC NečtinXC20.05.0620.05.06Nečtiny
iXS Downhill CupDH20.05.0621.05.06Ilmenau
Vimperská liga MTBXC17.05.0617.05.06Vimperk - autokemp
GIANT LIGA PLZEŇSilnice17.05.0617.05.06SK CAMPSPORT Team PLZEŇ
VRCHAŘSKÁ LIGA - Hronov - KrkavčinaSilnice17.05.0617.05.06TJ LOKOMOTIVA Trutnov
ČP KOOPERATIVA mužů - kriteriumSilnice16.05.0616.05.06CK PŘÍBRAM B.E.I.
závody talentované mládežeSilnice16.05.0616.05.06Pražský svaz cyklistiky
Rock Machine XC Okolo HradceXC16.05.0616.05.06H. Králové - sjezdovka Rozárka
Artézia Orel Cup 1.XC14.05.0614.05.06Bořitov (Blansko)
ČEZ Cup 2006XC14.05.0614.05.06Opava - jezero Sádrovna
Jablonecké okruhy - Memoriál Karla BouškySilnice14.05.0614.05.06SK BŘÍZKY Jablonec nad Nisou
ME junior + elite 4Trial14.05.0614.05.06Betzingen
ME junior + elite 3Trial13.05.0613.05.06Betzingen
Kooperativa Malevil CupXCM13.05.0613.05.06Jablonné v Podještědí
Kelly's Mamut BikeXCM13.05.0613.05.06Přerov
Galaxy bikemaraton PrachaticeXCM13.05.0613.05.06Prachatice
Světový pohár XC #2XC13.05.0614.05.06Madrid
ZÁVOD MÍRUSilnice12.05.0620.05.06Český svaz cykl. +Agent cyklistika Tábor
ČP - Sprinterské dny PlzeňSilnice12.05.0614.05.06TJ ZČE Cyklistika Plzeň
GIANT LIGA PLZEŇSilnice10.05.0610.05.06SK CAMPSPORT Team PLZEŇ
MCEZ Závod míru juniorůSilnice10.05.0615.05.06CK SLAVOJ Terezín
závody sportovních center mládežeSilnice09.05.0609.05.06Pražský svaz cyklistiky
Český pohár BMX 2Trial08.05.0608.05.06Klatovy
Starobrno TourXCM08.05.0608.05.06Brněnská přehrada
ČP UNIKOV TREND MTB 1/2 maraton CUPXCM07.05.0607.05.06Kutná Hora
Kelly's Peklo severu - XI. ročník FoFr CupXCM07.05.0607.05.06Prysk
M ČR klubů a teamůTrial07.05.0607.05.06Klatovy
ČP KOOPERATIVA mužů +ČP mlád.B.E.I.Eurolines -50.ROČNÍKSilnice07.05.0607.05.06TJ SLAVIA SČE Děčín
Bundesliga XCOXC07.05.0607.05.06Heubach
ČP CYKLOMAX MTB CUP, 2. závodXC06.05.0606.05.06Kutná Hora
Skoda Auto Grand Prix MTBXC06.05.0606.05.06Walbrzych
Swisspower CupXC06.05.0607.05.06Hasliberg
Světový pohár DH #1DH06.05.0607.05.06Vigo
3DH CupDH06.05.0606.05.06Bakov nad Jizerou
Světový pohár 4X #14X06.05.0607.05.06Vigo
ČP KOOPERATIVA mužů+ČP mlád. B.E.I.Eurolines - krit. TřebeniceSilnice06.05.0606.05.06CK SLAVOJ Terezín
M ČR + ČMP 2Trial06.05.0606.05.06Klatovy
Světový pohár MX #1XCM06.05.0607.05.06Naoussa
Plzeňské Giro ČSXCM06.05.0606.05.06Plzeň
Author Šela MarathonXCM06.05.0606.05.06Lipník nad Bečvou
MCEZ ZMN Jevíčko 30.ročník -GP MatoušekSilnice05.05.0607.05.06CK Jevíčko
GIANT LIGA PLZEŇSilnice03.05.0603.05.06SK CAMPSPORT Team PLZEŇ
VRCHAŘSKÁ LIGA - Malé Svatoňovice - OdolovSilnice03.05.0603.05.06TJ LOKOMOTIVA Trutnov
závody sportovních center mládežeSilnice02.05.0602.05.06Pražský svaz cyklistiky
KHS MTB Posázavím 2006XCM01.05.0601.05.06Mnichovice u Prahy
Seat 4X Masters4X01.05.0601.05.06Praha Stodůlky
Specialized BikerallyDH01.05.0601.05.06Fryšták
Sunshine-Race Nalles E1XC30.04.0630.04.06Nalles
ČP UNIKOV TREND MTB 1/2 MARATON CUPXCM30.04.0630.04.06Kuřim
Ústecký Rock Machine BikeMaratonXCM30.04.0630.04.06Ústí nad Labem - Sev. Terasa
ČP mládeže B.E.I.Eurolines - silnice ZbraslavSilnice30.04.0630.04.06TJ FAVORIT BRNO
Moravská liga 2Trial30.04.0630.04.06Vyškov
Moravská liga 1Trial29.04.0629.04.06Přerov
ČP mládeže B.E.I.Eurolines - Rajhrad časovka jednotlivcůSilnice29.04.0629.04.06TJ FAVORIT BRNO
Brněnská padesátka ČSXCM29.04.0629.04.06Brno
Škodabike MarathonXCM29.04.0629.04.06Plzeň
Galaxy Zručský maratonXCM29.04.0629.04.06Zruč nad Sázavou
ČP CYKLOMAX MTB CUP, 1. závodXC29.04.0629.04.06Kuřim
Skoda Auto Grand Prix MTBXC29.04.0629.04.06Glucholazy
Swisspower CupXC29.04.0630.04.06Winterthur
iXS Downhill CupDH29.04.0630.04.06Steinach
MCEZ žen - GRACIA ORLOVÁ 2006Silnice27.04.0630.04.06OV GRACIA Orlová
32.ročník memoriálu Josefa KŘIVKY - kriteriumSilnice27.04.0627.04.06TJ LOKOMOTIVA Pardubice
cyklistické kriterium v ŘepověSilnice26.04.0626.04.06TJ SOKOL Holé vrchy
GIANT LIGA PLZEŇSilnice26.04.0626.04.06SK CAMPSPORT Team PLZEŇ
závody sportovních center mládežeSilnice26.04.0626.04.06DUKLA Praha
Memoriál J.Menharta a L.Hellera - TřebušínSilnice23.04.0623.04.06CK SLAVOJ TEREZÍN
Akademické mistrovství ČR - jednotlivci - hromadný startSilnice23.04.0623.04.06TJ SLAVOJ Terezín
ME junior + elite 2Trial23.04.0623.04.06Le Chappele
Budvar MTB Marathon Cup - Českolipský maratonXCM23.04.0623.04.06Česká Lípa
ČEZ Cup 2006XC23.04.0623.04.06Ostrava - areál Landek
Coupe de FranceXC23.04.0623.04.06St Flour
Bundesliga XCOXC23.04.0623.04.06Münsingen
Kelly's Peklo severu - Kriterium ČLXC22.04.0622.04.06Česká Lípa
Skoda Auto Grand Prix MTBXC22.04.0622.04.06Chociez
Swisspower CupXC22.04.0623.04.06Buchs
Cape EpicXCM22.04.0629.04.06Knysna - Cape Town
Athor 50 Český rájXCM22.04.0622.04.06Branžež - Nová Ves u Mn. Hr.
ME junior + elite 1Trial22.04.0622.04.06Le Chappele
ČP MotolSilnice21.04.0623.04.06Dukla Praha
GIANT LIGA PLZEŇSilnice19.04.0619.04.06SK CAMPSPORT Team PLZEŇ
VRCHAŘSKÁ LIGA - Náchod -DobrošovSilnice19.04.0619.04.06TJ LOKOMOTIVA Trutnov
Vimperská liga MTBXC19.04.0619.04.06Vimperk - autokemp
Rock Machine XC Okolo HradceXC18.04.0618.04.06H. Králové - sjezdovka Rozárka
Aprílová osmičkaXC16.04.0616.04.06Teplice nad Metují
ČP mládeže B.E.I.Eurolines - silniceSilnice16.04.0616.04.06Dynamo ZČE Plzeň
ČP mládeže B.E.I.Eurolines - kriteriumSilnice15.04.0615.04.06Dynamo ZČE Plzeň
Scott Chřibská 50 MTBXCM15.04.0615.04.06Roštín
Konrad MTB XC 2006XC15.04.0615.04.06Vratislavice nad Nisou
Jarní BahnoXC15.04.0615.04.06Karlovy Vary - Sedlečko
Kelly's Peklo severu - XC BohemieXC15.04.0615.04.06Nový Bor
GIANT LIGA PLZEŇSilnice12.04.0612.04.06SK CAMPSPORT Team PLZEŇ
závody sportovních center mládežeSilnice12.04.0612.04.06DUKLA Praha
ČP KOOPERATIVA mužů+ČPmládeže B.E.I.Eurolines -silniceSilnice09.04.0609.04.06CK PŘÍBRAM B.E.I.
Velká CenaTrial09.04.0609.04.06Bohnice
Val dArda BikeXC09.04.0609.04.06Lugagnano V. dArda
Worldclass MTB ChallengeXC09.04.0609.04.06Offenburg - Rammersweier
15. Kamptal - Klassik - TrophyXC09.04.0609.04.06Langenlois / Zöbing
Jarní BahnoXC08.04.0608.04.06Karlovy Vary - Drahovice
Liquigas Cup - Cittá di BresciaXC08.04.0608.04.06Brescia
Swisspower CupXC08.04.0609.04.06Reinach
M ČR + ČMP 1Trial08.04.0608.04.06Bohnice
ČP KOOPERATIVA mužů+ČP mládeže B.E.I. Eurolines -kriteriumSilnice08.04.0608.04.06Soběslav
Sea Otter ClassicXC06.04.0609.04.06Monterey
Sea Otter ClassicDH06.04.0609.04.06Monterey
Sea Otter Classic4X06.04.0609.04.06Monterey
GIANT LIGA PLZEŇSilnice05.04.0605.04.06SK CAMPSPORT Team PLZEŇ
závody sportovních center mládežeSilnice05.04.0605.04.06DUKLA Praha
Rock Machine XC Okolo HradceXC04.04.0604.04.06H. Králové - sjezdovka Rozárka
Český pohár BMX 1Trial02.04.0602.04.06Pardubice
Kontrolní závodTrial01.04.0601.04.06Pardubice
Xterra MTB Rallye VltavaXCM01.04.0601.04.06Hluboká nad Vltavou
Jarní BahnoXC01.04.0601.04.06Karlovy Vary - letní kino
Kelly's Peklo severu - Benešovské závody MTBXC01.04.0601.04.06Benešov nad Ploučnicí
Světový pohár XC #1XC01.04.0602.04.06Curacao
závody sportovních center mládežeSilnice29.03.0629.03.06DUKLA Praha
ČP KOOPERATIVA mužů - Brno-Velká Bíteš - BrnoSilnice26.03.0626.03.06TJ FAVORIT Brno
Primavera BikeXCM25.03.0625.03.06Hrušovany nad Jevišovkou
Jarní BahnoXC25.03.0625.03.06Karlovy Vary - Linhart
Swisspower CupXC25.03.0626.03.06Volketswil
závody sportovních center mládežeSilnice22.03.0622.03.06DUKLA Praha
Rock Machine XC Okolo HradceXC21.03.0621.03.06H. Králové - sjezdovka Rozárka
AKADEMICKÉ MISTROVSTVÍ SVĚTA 2006Silnice20.03.0626.03.06B E L G I E
Twister cup 3Trial19.03.0619.03.06Šenkvice
7. Grand Prix ZlatolicjeXC19.03.0619.03.06Zlatolicje
Liquigas Cup - 16° Gaerne MTB TrophyXC18.03.0618.03.06Maser
Twister cup 3Trial18.03.0618.03.06Šenkvice
Gran Canaria MarathonXCM18.03.0618.03.06Kanárské ostrovy
závody sportovních center mládežeSilnice15.03.0615.03.06DUKLA Praha
závody sportovních center mládežeSilnice08.03.0608.03.06DUKLA Praha
2006 Oceania ChampionshipsXC04.03.0605.03.06Rotorua
2006 Oceania ChampionshipsDH04.03.0605.03.06Rotorua
závody sportovních center mládežeSilnice01.03.0601.03.06DUKLA Praha
halaTrial26.02.0626.02.06Tours
halaTrial25.02.0625.02.06Tours
Liquigas Cup - Circuito ItalianoXC25.02.0625.02.06Sardegna
závody sportovních center mládežeSilnice22.02.0622.02.06DUKLA Praha
Twister cup 2Trial19.02.0619.02.06Šenkvice
Twister cup 2Trial18.02.0618.02.06Šenkvice
1. Zimní pražský maratonXCM18.02.0618.02.06Praha Dejvice
závody sportovních center mládežeSilnice15.02.0615.02.06DUKLA Praha
halové ME 6Trial05.02.0605.02.06Zwolle
halové ME 5Trial04.02.0604.02.06Zwolle
závody sportovních center mládežeSilnice01.02.0601.02.06DUKLA Praha
MISTROVSTVÍ SVĚTACyklokros28.01.0629.01.06Zeddam
závody sportovních center mládežeSilnice25.01.0625.01.06DUKLA Praha
Twister Cup 1Trial22.01.0622.01.06Šenkvice
Twister Cup 1Trial21.01.0621.01.06Šenkvice
závody sportovních center mládežeSilnice18.01.0618.01.06DUKLA Praha
závody sportovních center mládežeSilnice11.01.0611.01.06DUKLA Praha
Budvar Cup 12. závod - MČRCyklokros08.01.0608.01.06??
závody sportovních center mládežeSilnice04.01.0604.01.06DUKLA Praha
Silvestrovský cyklokrosCyklokros31.12.0531.12.05CK Slavoj Terezín
Budvar Cup 10. závodCyklokros17.12.0517.12.05Mnichovo Hradiště
Mistrovství ČRCyklokros17.12.0517.12.05Mnichovo Hradiště
Budvar Cup 9. závodCyklokros11.12.0511.12.05Louny
ČP MastersCyklokros04.12.0504.12.05Praha - Kavčí Hory
ČP MastersCyklokros03.12.0503.12.05Kolín
Mistrovství ČRSilnice03.12.0504.12.05Praha Motol
Noc plná hvězdSilnice02.12.0502.12.05Praha Motol
závody sportovních center mládežeSilnice30.11.0530.11.05DUKLA Praha - Motol
ČP mládežeSilnice26.11.0527.11.05DUKLA Praha - Motol
Budvar Cup 8. závodCyklokros26.11.0526.11.05Kolín
závody sportovních center mládežeSilnice23.11.0523.11.05DUKLA Praha - Motol
Budvar Cup 7. závodCyklokros19.11.0519.11.05Plzeň
VC Holých Vrchů - Budvar Cup 6. závodCyklokros17.11.0517.11.05Holé Vrchy
závody sportovních center mládežeSilnice16.11.0516.11.05DUKLA Praha - Motol
ČP mládeže + M SCMSilnice12.11.0513.11.05DUKLA Praha - Motol
Oderský pohárCyklokros12.11.0512.11.05Bohumín
závody talentované mládežeSilnice09.11.0509.11.05DUKLA Praha - Motol
Košumberský pohárCyklokros06.11.0506.11.05Košumberk
MISTROVSTVÍ EVROPYCyklokros06.11.0506.11.05Pontchateu
VELKÁ CENA SPARINGU - III.ročníkCyklokros05.11.0505.11.05TJ Sokol Holé vrchy
Mistrovství ČR MastersCyklokros05.11.0505.11.05Nové Město na Moravě
závody sportovních center mládežeSilnice02.11.0502.11.05DUKLA Praha - Motol
Oderský pohárCyklokros30.10.0530.10.05Pržno
Budvar Cup 5. závodCyklokros29.10.0529.10.05Tábor
Světový pohár 2. závodCyklokros29.10.0529.10.05Tábor
Přebor JČ a Plzeňského krajeCyklokros26.10.0526.10.05Tábor
Košumberský pohárCyklokros23.10.0523.10.05Košmberk
Světový pohár 1. závodCyklokros22.10.0522.10.05Kalmhout
Oderský pohár - ČP MastersCyklokros22.10.0522.10.05Ostrava
seriál cyklokrosůCyklokros20.10.0520.10.05TJ STADION Louny
Crocodile TrophyXCM18.10.0530.10.05Townsville - Port Douglas
Norco Rookie Cup - 7.závod4X16.10.0516.10.05Strážovice u Kyjova
ČP MastersCyklokros16.10.0516.10.05Hradec Králové
Mistrovství SČSCCyklokros16.10.0516.10.05Teplice
Budvar Cup 4. závodCyklokros15.10.0515.10.05Česká Lípa
Světový pohár MX #8XCM14.10.0514.10.05Roc dAzur
seriál cyklokrosůCyklokros13.10.0513.10.05TJ STADION Louny
Oderský/Košumberský pohár, ČP MasCyklokros09.10.0509.10.05Krnov, Košumberk
Author Soběšická MuldaXC09.10.0509.10.05Brno - Lesná
3. Povltavský podzimní bikerský pohárXC09.10.0509.10.05Kamýk
Moravská liga BMX 7Trial08.10.0509.10.05Studénka
ČP BMX a MTB na BMX drázeTrial08.10.0508.10.05BMX Bílina
Budvar Cup 3. závodCyklokros08.10.0508.10.05Hlinsko
M ČRSilnice07.10.0509.10.05DUKLA Praha - Motol
seriál cyklokrosůCyklokros06.10.0506.10.05TJ STADION Louny
Budvar Cup 2. závodCyklokros02.10.0502.10.05Loštice
MP do vrchu HřebenkaSilnice02.10.0502.10.05SLAVIE Praha
M ČR dvojicSilnice02.10.0502.10.05ČOKC Prostějov
Moravská liga BMX 6Trial02.10.0502.10.05Jeseník
2. Povltavský podzimní bikerský pohárXC02.10.0502.10.05Kamýk
Moravská liga BMX 5Trial01.10.0501.10.05Uničov
ČP BMX a MTB na BMX drázeTrial01.10.0501.10.05Protivín
European Master CupTrial01.10.0502.10.05Gothenburg
Pohár Železné HorySilnice01.10.0501.10.05Konopáč- Míčov
Hanácká nocSilnice01.10.0501.10.05ČOKC Prostějov
ČS Kolo pro život - Trutnovská 50XCM01.10.0501.10.05Trutnov
Světový pohár MX #7XCM01.10.0501.10.05St. Wendel
Oderský pohár - ČP MastersCyklokros01.10.0501.10.05Vrbno
Přilba Moravy,Silnice30.09.0530.09.05TJ FAVORIT BRNO
Výjezd na horu ŘÍPSilnice28.09.0528.09.05KCR Roudnice nad Labem
Finálový závod Moravskoslezského poháru mládežeSilnice28.09.0528.09.05Moravsko-slezský svaz cyklistiky
EXTRALIGA -M ČR dvojic a družstevSilnice28.09.0528.09.05CK PŘÍBRAM
Budvar Cup 1. závodCyklokros28.09.0528.09.05Mladá Boleslav
závody sportovních center mládežeSilnice27.09.0527.09.05DUKLA Praha Na Třebešíně
ČSL - silnice + ČP mládeže,Silnice25.09.0525.09.05CK Kyjov
Závod do vrchu PustevenSilnice25.09.0525.09.05TJ Rožnov po Radhoštěm
Memoriál Christiana BattagliiSilnice25.09.0525.09.05Blatná
Na Zelenou Horu - Chebský pohárXC25.09.0525.09.05Cheb
1. Povltavský podzimní bikerský pohárXC25.09.0525.09.05Bystřice
Motorola Downhill Cup - ČP DH #4DH25.09.0525.09.05Bystřice p/Hostýnem
Košumberský pohár - ČP MastersCyklokros25.09.0525.09.05Košumberk
Oderský pohárCyklokros24.09.0524.09.05Břeclav
ČSL - kriterium v Kyjově+ ČP mládeže,Silnice24.09.0524.09.05CK Kyjov
do vrchu JEŠŤĚD + EXTRALIGA MASTERSSilnice24.09.0524.09.05KC Pivovar Vratislavice
M ČR Junior+Elite 8, M ČR CHALLENGE jednorázovéTrial24.09.0524.09.05Slovan Bohnice-Praha
ČS Kolo pro život - Oderská MlýniceXCM24.09.0524.09.05Klokočůvek u Oder
Pohár Železné HorySilnice21.09.0521.09.05Třemošnice-Seč
závody sportovních center mládežeSilnice20.09.0520.09.05DUKLA Praha Na Třebešíně
Veřejné Mistrovství Jm kraje v dráhových disciplináchSilnice20.09.0520.09.05FAVORIT+DUKLA Brno,VEUS Vyškov
ČP mládeže - silniceSilnice18.09.0518.09.05Dukla Brno
Gelactiv 4X Cup - 5. závod4X18.09.0518.09.05Litoměřice
Loketské kostky - Pohár KvSCXC18.09.0518.09.05Loket
SME Cup - 7.závodXC18.09.0518.09.05Třinec
VC Hrabenov - Šumperský pohár MTBXC18.09.0518.09.05Hrabenov
Kynžvartský podzim - Chebský pohárXC17.09.0517.09.05???
Peklo severu - 8.závodXC17.09.0517.09.05Česká Kamenice
TROFEJ Rokycan GP PROGRESSSilnice17.09.0517.09.05AC SPARTA PRAHA
ČP mládeže - kriteriumSilnice17.09.0517.09.05Dukla Brno
ČSL - silnice TROFEJ ROKYCANSilnice17.09.0517.09.05AC SPARTA PRAHA
ČP BMX a MTB na BMX drázeTrial17.09.0517.09.05Mariánské Lázně
Moravská liga BMX 3Trial17.09.0518.09.05Hranice
Merida Cup, 10. závod ČPXCM17.09.0517.09.05Brno
ČS Kolo pro život - Pražská 50 KooperativyXCM17.09.0517.09.05Praha 6
Pohár Železné HorySilnice14.09.0514.09.05Běstvina-Seč
závody sportovních center mládežeSilnice13.09.0513.09.05DUKLA Praha Na Třebešíně
EXTRALIGA - časovka do vrchuSilnice11.09.0511.09.05CK PŘÍBRAM
ČP silniceSilnice11.09.0511.09.05TJ STADION Louny
Velká cena SKANSKATrial11.09.0511.09.05LOKO SKANSKA Pardubice
M ČR Junior+Elite 7, ČMP challenge 7 - finálový záv.Trial10.09.0510.09.05LOKO SKANSKA Pardubice
Noční závod BMX a MTB na BMX drázeTrial10.09.0510.09.05LOKO SKANSKA Pardubice
EXTRALIGA -GP UCI II.kat. - silniceSilnice10.09.0510.09.05CK PŘÍBRAM
ČP kriteriumSilnice10.09.0510.09.05TJ STADION Louny
M ČR Masters - dráhové disciplinySilnice10.09.0511.09.05TJ KOVO Praha
Cannondale Rallye Sudety, 9. závod ČPXCM10.09.0510.09.05Teplice nad Metují
Antal - Chebský pohárXC10.09.0510.09.05
Světový pohár XC, DH, 4X #8XC10.09.0511.09.05Fort William
Světový pohár XC, DH, 4X #84X10.09.0511.09.05Fort William
Světový pohár XC, DH, 4X #8DH10.09.0511.09.05Fort William
UCI BMX Supercross World cupTrial08.09.0509.09.05USA
GIANT liga - Plzeň 2005Silnice07.09.0507.09.05SK Campsport Team Plzeň
Pohár Železné HorySilnice07.09.0507.09.05Horní Bradlo-Rušínov-Seč
závody sportovních center mládežeSilnice06.09.0506.09.05DUKLA Praha Na Třebešíně
Memoriál O. Šediny - kriterium v TerezíněSilnice04.09.0504.09.05CK SLAVOJ Terezín
Nezamyslické okruhy - kriteriumSilnice04.09.0504.09.05Veus Vyškov
ČP BMX a MTB na BMX drázeTrial04.09.0504.09.05Bikrosklub Praha Řepy
7. HAVEX Krkonošský pohár MTBXC04.09.0504.09.05Vrchlabí
Kynšperský pohár - Pohár KvSCXC04.09.0504.09.05Kynšperk nad Ohří
SME Cup - 6.závodXC04.09.0504.09.05Nová Ves u Frýdlantu
Chodovar Cup - VC ChodovaruXC03.09.0503.09.05Chodová Planá
M ČR Junior+Elite 6, ČMP challenge 6Trial03.09.0503.09.05Bikrosklub Praha Řepy
EXTRALIGA MASTERSSilnice03.09.0503.09.05TJ Věcov
Lovosické kriteriumSilnice03.09.0503.09.05LOVOCHEMIE Lovosice
Velká cena Skanska - časovka jedn.Silnice03.09.0503.09.05Veus Vyškov
Budvar Galaxy Maraton - 8. závod ČPXCM03.09.0503.09.05České Budějovice
Linec-Pasov - České BudějoviceSilnice02.09.0504.09.05Hornorakouský cyklistický svaz
Praděd 2005 - časovka do vrchuSilnice01.09.0501.09.05SK HZS Olomouc
GIANT liga - Plzeň 2005Silnice31.08.0531.08.05SK Campsport Team Plzeň
Pražský mezinárodní 2 - denní závod dvojicSilnice31.08.0501.09.05DUKLA Praha Na Třebešíně
MISTROVSTVÍ SVĚTAXC31.08.0504.09.05Livigno
MISTROVSTVÍ SVĚTADH31.08.0504.09.05Livigno
MISTROVSTVÍ SVĚTA4X31.08.0504.09.05Livigno
Chodovar Cup - Chodský pohárXC28.08.0528.08.05Chodov u Domažlic
Peklo severu - 7.závodXC28.08.0528.08.05Benešov nad Ploučnicí
VC SČE - silnice na SněžníkuSilnice28.08.0528.08.05TJ SLAVIA SČE Děčín
ČP mládeže silniceSilnice28.08.0528.08.05CK SILESIA Orlová
VC INTERCUPTrial28.08.0528.08.05Allmont Přerov
VC INTERCUPTrial27.08.0527.08.05Hranice
ČP mládeže kriteriumSilnice27.08.0527.08.05CK Silesia Orlová
ČS Kolo pro život - Kutnohorská 50XCM27.08.0527.08.05Kutná Hora
Norco Rookie Cup - 6.závod4X27.08.0527.08.05Nejdek
závod do vrchu Mem. Jaroslava Patočky - XV. ročníkSilnice24.08.0524.08.05TJ Sokol Holé vrchy
GIANT liga - Plzeň 2005Silnice23.08.0523.08.05SK Campsport Team Plzeň
VZ NIGHT RIDE 2Trial20.08.0520.08.05Plzeň
MISTROVSTVÍ SVĚTA MXXCM20.08.0520.08.05Lillehammer
ČS Kolo pro život - Karlovarský AMbikemaratonXCM20.08.0520.08.05Karlovy Vary
Pearl Izumi CupXCM20.08.0520.08.05Harrachov
Světový pohár DH/4X #74X20.08.0521.08.05Pila
Světový pohár DH/4X #7DH20.08.0521.08.05Pila
TOI TOI Cup - Český pohár XC #6XC20.08.0520.08.05Brno
ČP mládeže - MCEZ LIŠOV 2005Silnice19.08.0521.08.05Lišov
GIANT liga - Plzeň 2005Silnice17.08.0517.08.05SK Campsport Team Plzeň
EXTRALIGA - kriterium v TrutnověSilnice17.08.0517.08.05PSK WHIRLPOOL Hradec Králové
MTB časovka do vrchu - MTB UAC CupXC14.08.0514.08.05Řevnice
Gelactiv 4X Cup - 4. závod - Mistrovství ČR4X14.08.0514.08.05Šumperk
EXTRALIGA - silnice PlzeňSilnice13.08.0513.08.05COMFORT Plzeň
ČS Kolo pro život - Královehradecká 50XCM13.08.0513.08.05Hradec Králové
SVATÁ TROJICE - bikemaratonXCM13.08.0513.08.05Bohdíkov
Světový pohár MX #6XCM13.08.0513.08.05Falun
GIANT liga - Plzeň 2005Silnice10.08.0510.08.05SK Campsport Team Plzeň
M ČR mládeže závod jednotlivcůSilnice07.08.0507.08.05CK Konica Hradec Králové
Maraton okolo Loštic - Šumperský p. MTBXCM07.08.0507.08.05Loštice
Světový pohár MX #5XCM07.08.0507.08.05Oisans
Trans Rockies ChallengeXCM07.08.0513.08.05Fernie - Canmore
6. HAVEX Krkonošský pohár MTBXC07.08.0507.08.05Jilemnice
MTB Chhudolazy - MTB UAC CupXC07.08.0507.08.05Chudolazy
Leader Fox Šumava - Enervit CupXCM06.08.0506.08.05Zadov
Mistrovství ČR - časovka jednotlivcůSilnice06.08.0506.08.05VELOMAT Jičín
M ČR mládeže časovka dvojic,K-družstevSilnice05.08.0505.08.05CK Konica Hradec Králové
ROVNER VYSOČINASilnice04.08.0507.08.05TJ SLOVAN Ždár n.S.+ M.Plocek
GIANT liga - Plzeň 2005Silnice03.08.0503.08.05SK Campsport Team Plzeň
M ČR mládeže časovka jednotlivcůSilnice03.08.0503.08.05CK Konica Hradec Králové
Mistrovství světa bmx challengeTrial31.07.0531.07.05Paříž
MTB Brandýské okruhy - MTB UAC CupXC31.07.0531.07.05Brandýs
Mistrovství světa bmxTrial30.07.0530.07.05Paříž
VELKÁ CENA Holých vrchů - silnice 51.ročníkSilnice30.07.0530.07.05TJ Sokol Holé vrchy
EXTRALIGA MASTERS - Svijanské okruhySilnice30.07.0530.07.05KC Kooperativa Liberec
Sluneční kriteriumSilnice30.07.0530.07.05SLAVIE Praha
Akademické MČR č. do vrchuSilnice30.07.0530.07.05KC Slavia Praha a UAC
Akademické MČR - kritériumSilnice30.07.0530.07.05UAC, MČ Praha 13 a KC Slavia Praha
ČS Kolo pro život - Manitou Železné HoryXCM30.07.0530.07.05Chrudim
MCEZ Regionem OrlickaSilnice29.07.0531.07.05Lanškroun
Mistrovství světa bmx cruiserTrial29.07.0529.07.05Paříž
MISTROVSTVÍ EVROPYXC29.07.0531.07.05Kluisbergen
GIANT liga - Plzeň 2005Silnice27.07.0527.07.05SK Campsport Team Plzeň
Kellys Beskyd Tour - 7. závod ČPXCM24.07.0524.07.05Frenštát p. Radhoštěm
Chodovar Cup - Kaznějovské okruhyXC24.07.0524.07.05Kaznějov
TOI TOI Cup - ČP XC #5 - Mistrovství ČRXC23.07.0523.07.05Kutná Hora
Galaxy CykloŠvec maratonXCM23.07.0523.07.05Písek
PRE-WORLDTrial23.07.0524.07.05Mauderre
MISTROVSTVÍ EVROPY DH/4X4X22.07.0524.07.05Val di Sole
MISTROVSTVÍ EVROPY DH/4XDH22.07.0524.07.05Val di Sole
GIANT liga - Plzeň 2005Silnice20.07.0520.07.05SK Campsport Team Plzeň
M ČR dráhové discipliny mládeže a ženSilnice20.07.0523.07.05ČOKC Prostějov
EXTRALIGA MASTERS Mem. V. Vavrouška - silniceSilnice17.07.0517.07.05KC LUŽE
Motorola Downhill Cup - ČP DH, #3 - MČRDH17.07.0517.07.05Boží Dar
5. HAVEX Krkonošský pohár MTBXC17.07.0517.07.05Trutnov
Gelactiv 4X Cup - 3. závod4X16.07.0516.07.05Boží Dar
EXTRALIGA - VC DIU JEVÍČKOSilnice16.07.0516.07.05CK JEVÍČKO
KHS Jesenicky maratonXCM16.07.0516.07.05Malá Morávka - Karlov
Trek bikemaraton Přes tři vrchy VysočinyXCM16.07.0516.07.05Horní Cerekev
Peklo severu - 5.závodXCM16.07.0516.07.05Nový Bor
Adidas BIKE Transalp ChallengeXCM16.07.0523.07.05Mittenwald (GER) - Jesolo (ITA)
okruhy o cenu Města JevíčkaSilnice15.07.0515.07.05CK JEVÍČKO
GIANT liga - Plzeň 2005Silnice13.07.0513.07.05SK Campsport Team Plzeň
ČP MLÁDEŽE -500 + 1 koloSilnice12.07.0514.07.05TJ FAVORIT BRNO
Časovka na Senovou - Šumperský p.XC10.07.0510.07.05Hrabenov
Kriterium Konrad MTBXC10.07.0510.07.05Vratislavice nad Nisou
Chodovar Cup - VC PlzněXC09.07.0509.07.05Plzeň
Peklo severu - 4.závodXC09.07.0509.07.05Prysk
Světový pohár XC #7, DH/4X #6XC09.07.0510.07.05Angel Fire Resort
Světový pohár XC #7, DH/4X #64X09.07.0510.07.05Angel Fire Resort
Světový pohár XC #7, DH/4X #6DH09.07.0510.07.05Angel Fire Resort
Český Dub - Ještěd - handycapSilnice09.07.0509.07.05KC Kooperativa Liberec
ME Junior+Elite 9+10/ ME challengeTrial09.07.0510.07.05Echichens
Scott Krkonošský pohár - 6. závod ČPXCM09.07.0509.07.05Lomnice n/Popelkou
Karpatský bikemaratonXCM09.07.0509.07.05Velká nad Veličkou
Salzkammergut Trophy - SP #4XCM09.07.0509.07.05Bad Goisern
ME Junior+Elite / ME challenge cruiserTrial08.07.0508.07.05Echichens
VC T-Mobile LounySilnice08.07.0510.07.05TJ Stadion Louny
MCEZ FEMINI Tour 2005Silnice07.07.0510.07.05Klub cyklistiky Krásná Lípa
EXTRALIGA MASTERS-Mez.Mistrovství RoudniceSilnice06.07.0506.07.05KCR Roudnice nad Labem
4. HAVEX Krkonošský pohár MTBXC06.07.0506.07.05Lázně Bělohrad
GIRO de Zavadilka- časovka 3čl.družstevSilnice05.07.0505.07.05KCR Roudnice nad Labem
Mistrovství Plzeňského kraje v dráhových disc.Silnice05.07.0506.07.05TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ
Jesenický Velo Marathon MTB 2005XCM05.07.0505.07.05Kouty n/Desnou, chata Sokolka
ČP mládeže - sprinterské dnySilnice04.07.0505.07.05TJ FAVORIT + DUKLA BRNO
M ČR KeirinSilnice04.07.0504.07.05Dukla Brno
Kontrolní závod - OmniumSilnice04.07.0504.07.05Dukla Brno
EXTRALIGA MASTERS-Tour de Malá sklála-silniceSilnice03.07.0503.07.05KC Pivovar Vratislavice
VZ NIGHT RACE 1Trial03.07.0503.07.05Milovice
Sportcamp ZadovXCM03.07.0509.07.05Zadov
Sportcamp ZadovXC03.07.0509.07.05Zadov
SME Cup - 5.závodXC03.07.0503.07.05Vsetín
Norco Rookie Cup - 5.závod4X03.07.0503.07.05Šumperk
Světový pohár XC #6, DH/4X #54X02.07.0503.07.05Santa Catherina
Světový pohár XC #6, DH/4X #5DH02.07.0503.07.05Santa Catherina
Světový pohár XC #6, DH/4X #5XC02.07.0503.07.05Santa Catherina
XC Výhledy - Chebský pohárXC02.07.0502.07.05Výhledy
ČS Kolo pro život - DrásalXCM02.07.0502.07.05Holešov
Author Znovín Cup - Author Tour + Contin. CupXCM02.07.0502.07.05Šatov
ČP BMX a MČR MTB na BMX drázeTrial02.07.0502.07.05Energy Bikes Milovice
Junior TourSilnice30.06.0503.07.05Dynamo ZČE Plzeň
EXTRALIGA - kriteriumSilnice29.06.0529.06.05COMFORT Plzeň
GIANT liga - Plzeň 2005Silnice28.06.0528.06.05SK Campsport Team Plzeň
závody sportovních center mládežeSilnice28.06.0528.06.05DUKLA Praha Na Třebešíně
EXTRALIGA M ČR závod jednotlivcůSilnice26.06.0526.06.05PSK WHIRLPOOL Hradec Králové
MISTROVSTVÍ EVROPYXCM26.06.0526.06.05Frammersbach
Světový pohár XC #5, DH/4X #4XC26.06.0527.06.05Mont St. Anne
3. HAVEX Krkonošský pohár MTBXC26.06.0526.06.05Vysoké nad Jizerou
VC MTB Leštiny - Šumperský pohárXC26.06.0526.06.05Leština
Motorola Downhill Cup - ČP DH #2DH26.06.0526.06.05Špindlerův Mlýn
Světový pohár XC #5, DH/4X #4DH26.06.0527.06.05Mont St. Anne
Světový pohár XC #5, DH/4X #44X26.06.0527.06.05Mont St. Anne
Apache Jestřebí Hory - 5. závod ČPXCM25.06.0525.06.05Úpice
ČS Kolo pro život - Olomoucká 60XCM25.06.0525.06.05Olomouc
Rampušákův skalp - Enervit CupXCM25.06.0525.06.05Rychnov nad Kněžnou
24 HodinXCM25.06.0526.06.05Bystřička
Místrovství ČR - Masters jednotl. - MONACOSilnice25.06.0525.06.05Cyklo POKR Pardubice
EXTRALIGA M ČR závod jednotlivcůSilnice25.06.0525.06.05PSK WHIRLPOOL Hradec Králové
Strnadova třicítkaSilnice25.06.0525.06.05Růžkovy Lhotice
ME Junior+Elite 7 + 8Trial25.06.0526.06.05Cheddar
ČEZ SILESIA 2005 - EtapovýSilnice24.06.0526.06.05Silesia Orlová
Apache Jestřebí Hory - Festival cyklistikyXCM24.06.0526.06.05Úpice
Apache Jestřebí Hory 2005DH24.06.0526.06.05Úpice
Apache Jestřebí Hory 20054X24.06.0526.06.05Úpice
Apache Jestřebí Hory 2005XC24.06.0526.06.05Úpice
EXTRALIGA M ČR časovka jednotlivcůSilnice23.06.0523.06.05PSK WHIRLPOOL Hradec Králové
GIANT liga - Plzeň 2005Silnice22.06.0522.06.05SK Campsport Team Plzeň
Přeborník JMKTrial22.06.0522.06.05Favorit Brno
závody sportovních center mládežeSilnice21.06.0521.06.05DUKLA Praha Na Třebešíně
Podbořanské okruhy - kriteriumSilnice19.06.0519.06.05Cykloklub PODBOŘANY
ČP mládeže - silniceSilnice19.06.0519.06.05CK FESO Petřvald
ČS Kolo pro život - Ralsko MTB maratonXCM19.06.0519.06.05Hamr na Jezeře
Norco Rookie Cup - 4. závod4X19.06.0519.06.05Litoměřice
TOI TOI Cup - Český pohár XC #4XC18.06.0518.06.05Teplice
Extreme Bike Marathon 24 HoursXCM18.06.0519.06.05Liberec - Vesec
MTB Bike Brdy - MTB UAC CupXCM18.06.0518.06.05???
Houštecký cyklomaraton - Mountfield biketourXCM18.06.0518.06.05Houštka
Kellys RampušákXCM18.06.0518.06.05Štíty
Brema Sázavský Blizák - Enervit CupXCM18.06.0518.06.05Sázava
Světový pohár MX #3XCM18.06.0518.06.05Mont St. Anne
ČP mládeže -memoriál Jana Veselého-kriteriumSilnice18.06.0518.06.05SSK Vítkovic Ostrava
EXTRALIGA MASTERSSilnice18.06.0518.06.05Cyklo KERN
M ČR Junior+Elite 5, ČMP challenge 5Trial18.06.0518.06.05Uničov
UCI BMX Supercross World cupTrial18.06.0519.06.05Evropa
Memoriál L. Hargaše - VIII.ročník - UCISilnice16.06.0516.06.05DUKLA BRNO + TJ Favorit Brno
GIANT liga - Plzeň 2005Silnice15.06.0515.06.05SK Campsport Team Plzeň
GRAND PRIX - UCI - FRAMAR 2005Silnice15.06.0515.06.05TJ KOVO Praha
Korida MTBXC15.06.0515.06.05Plzeň
XC Kouty - Šumperský pohárXC15.06.0515.06.05Kouty nad Desnou
závody sportovních center mládežeSilnice14.06.0514.06.05DUKLA Praha Na Třebešíně
ČSL + ČP mládeže - kriteriumSilnice12.06.0512.06.05CK Jindřichův Hradec
Chodovar Cup - Draci na RonšperkuXC12.06.0512.06.05Stříbro
Mšenské okruhy - MTB UAC CupXC12.06.0512.06.05Mšeno
SME Cup - 4.závodXC12.06.0512.06.05Frýdlant
Akademické MČR MTBXC12.06.0512.06.05Mšeno
TOI TOI Cup - Český pohár XC #3XC11.06.0511.06.05Velké Losiny
Světový pohár DH/4X #3DH11.06.0512.06.05Schladming
Světový pohár DH/4X #34X11.06.0512.06.05Schladming
EXTRALIGA MASTERS - Záleský vrch - silniceSilnice11.06.0511.06.05SOKOL Doubravice
do vrchu VarhošťSilnice11.06.0511.06.05TJ SLAVOJ Ústí nad Labem
ČSL + ČP mládeže - silniceSilnice11.06.0511.06.05CK Jindřichův Hradec
Mistrovství ČR klubů a teamů BMXTrial11.06.0511.06.05Protivín
ČS Kolo pro život - Jistebnický maratonXCM11.06.0511.06.05Jistebnice
Merida Grand PrixXCM11.06.0511.06.05Automotodrom Brno
Author Maštale - Author TourXCM11.06.0511.06.05Proseč
Brema Jizerská 50 - Enervit CupXCM11.06.0511.06.05Bedřichov
Juvacyklo - Twister bike - Continental CupXCM11.06.0511.06.05Lázně Leopoldov
GIANT liga - Plzeň 2005Silnice08.06.0508.06.05SK Campsport Team Plzeň
Pohár Železné HorySilnice08.06.0508.06.05Přehrada Seč
ČS Kolo pro život - Pražské schodyXC08.06.0508.06.05Praha
VC MTB Šumperk - Šumperský pohár MTBXC08.06.0508.06.05Šumperk
závody sportovních center mládežeSilnice07.06.0507.06.05DUKLA Praha Na Třebešíně
Rock Machine Okolo Hradce - 4. závod ČPXCM05.06.0505.06.05Hradec Králové
O Špitálskou korunu - Pohár KvSCXC05.06.0505.06.05Cheb
Kladenská miniliga - 3.závodXC05.06.0505.06.05Doksy
Peklo severu - 3.závodXC04.06.0504.06.05Jiřetín pod Jedlovou
Světový pohár XC #4, 4X/DH #2XC04.06.0505.06.05Willingen
Světový pohár XC #4 4X/DH #2DH04.06.0505.06.05Willingen
Světový pohár XC #4, 4X/DH#24X04.06.0505.06.05Willingen
AUTHOR Strážovský bikemaratónXCM04.06.0504.06.05Súľov
ČS Kolo pro život - Vimperská 50XCM04.06.0504.06.05Vimperk
Do vrchu Komáří Vížka - Memoriál Josefa MarešeSilnice04.06.0504.06.05TOP TEN Team Teplice
ME Junior+Elite 5 + 6Trial04.06.0505.06.05Vosendorf
35.ročník Malý závod míru AVXSilnice03.06.0505.06.05CK LANŠKROUN
ČP mládeže - měřitelné disciplinySilnice03.06.0505.06.05ČOKC PROSTĚJOV
MCEZ LIDICE 2005 - VC ČTSilnice02.06.0505.06.05CYKLO LIDICE + CK PŘÍBRAM
Kriterium v DobrovicíchSilnice01.06.0501.06.05TJ Sokol Holé vrchy
GIANT liga - Plzeň 2005Silnice01.06.0501.06.05SK Campsport Team Plzeň
Králecký úvoz - Šumperský pohár MTBXC01.06.0501.06.05Královec
Rock Machine Úterní pohárXC31.05.0531.05.05Hradec Králové
závody sportovních center mládežeSilnice30.05.0530.05.05DUKLA Praha Na Třebešíně
Memoriál J,Menharta a L.Hellera v TřebušíněSilnice29.05.0529.05.05CK SLAVOJ Terezín
EXTRALIGA MASTERSSilnice29.05.0529.05.05RICOH-IMPROMAT Tábor
M ČR Junior+Elite 4, ČMP challenge 4Trial29.05.0529.05.05Třinec
Světový pohár XC #3XC29.05.0529.05.05Houffalize
Velká cena města ZnojmaXC29.05.0529.05.05Znojmo
SME Cup - 3.závodXC29.05.0529.05.05Ostrava
Pells MTB Cup 2.závodXC29.05.0529.05.05Znojmo
Motorola Downhill Cup - ČP DH #1DH29.05.0529.05.05Krupka
Mrtvý muž - Šumperský pohár MTBXC28.05.0528.05.05Vikýřovice
M ČR Junior+Elite 3, ČMP challenge 3Trial28.05.0528.05.05Přerov
Okruhy v RadíkovicíchSilnice28.05.0528.05.05SKP Hradec Králové a SCHK
Evropský pohár BrnoSilnice28.05.0529.05.05TJ FAVORIT BRNO
Author Král ŠumavyXCM28.05.0528.05.05Klatovy
Sprinterské dnySilnice27.05.0529.05.05Dynamo ZČE Plzeň
Kriterium v Mnichově Hradišti X. ročníkSilnice25.05.0525.05.05TJ Sokol Holé vrchy
GIANT liga - Plzeň 2005Silnice25.05.0525.05.05SK Campsport Team Plzeň
Časovka na Dlouhé stráně - Šumperský p.XC25.05.0525.05.05Loučná nad Desnou
závody sportovních center mládežeSilnice24.05.0524.05.05DUKLA Praha
Mistrovství oblasti - jednotlivciSilnice22.05.0522.05.05Krajské svazy cyklistiky
Pohár Železné HorySilnice22.05.0522.05.05Starý Dvůr - Hrbkov - Seč
Akademické MČR zjSilnice22.05.0522.05.05Třebušín
Moravská liga BMX 2Trial22.05.0522.05.05Třinec
2. HAVEX Krkonošský pohár MTBXC22.05.0522.05.05Lomnice n/Popelkou
Horská kola ve městěXC22.05.0522.05.05Kroměříž
Gelactiv 4X Cup - 2. závod4X22.05.0522.05.05Rokytnice n/Jizerou
Chodovar Cup - VC NečtinXC21.05.0521.05.05Nečtiny
Pells MTB Cup 1.závodXC21.05.0521.05.05Černá Hora
ČP BMX a MTB na BMX drázeTrial21.05.0521.05.05OBI Bílina/Hostomice
Moravská liga BMX 1Trial21.05.0521.05.05Allmont Přerov
EXTRALIGA MASTERS - Královeměstská časovkaSilnice21.05.0521.05.05KC Kalecký - KHOREL
Mistrovství oblasti - časovka jednotlivcůSilnice21.05.0521.05.05Krajské svazy cyklistiky
Kellys Dubnický marathonXCM21.05.0521.05.05Nová Dubnica
Okolo Mostu - 3. závod ČPXCM21.05.0521.05.05Most
ČS Kolo pro život - Trans BrdyXCM21.05.0521.05.05Lety u Prahy
GIANT liga - Plzeň 2005Silnice18.05.0518.05.05SK Campsport Team Plzeň
EXTRALIGA VC Příbrami - kriteriumSilnice18.05.0518.05.05CK PŘÍBRAM
Vimperská liga MTB - 3.závodXC18.05.0518.05.05Vimperk - kemp Vodník
XC Fox Track - Šumperský pohár MTBXC18.05.0518.05.05Posřelmůvek
závody talentované mládežeSilnice17.05.0517.05.05DUKLA Praha Na Třebešíně
Downhill bmxTrial15.05.0515.05.05Přerov - Žernava
Chebská signálka - Pohár KvSCXC15.05.0515.05.05Cheb
Kladenská miniliga - 2.závodXC15.05.0515.05.05Libušín
Ravo MTB Liga, 2.závodXC15.05.0515.05.05Nová Cerekev
Norco Rookie Cup - 3.závod4X15.05.0515.05.05Přerov
Norco Rookie Cup - 2. závod4X14.05.0514.05.05Kaplice
TOI TOI Cup - Český pohár XC #2XC14.05.0514.05.05Plzeň
Od Šenku k ŠenkuXC14.05.0514.05.05Pardubice
Bike Cup mládežeXC14.05.0514.05.05Jestřebí Hory
M ČR Junior+Elite 2, ČMP challenge 2Trial14.05.0514.05.05Favorit Brno
Okruhy Jablonecka -memoriál Karla BouškySilnice14.05.0514.05.05SK Břízky Jablonec nad Nisou
EXTRALIGA MASTERS - časovka jednotlivcůSilnice14.05.0514.05.05Cyklo Šafrata Bohumín
ČS Kolo pro život - Rubena Malevil CupXCM14.05.0514.05.05Ranč Malevil
Galaxy Zručský MTB maratonXCM14.05.0514.05.05Zruč n/Sázavou
GIANT liga - Plzeň 2005Silnice11.05.0511.05.05SK Campsport Team Plzeň
MCEZ Závod míru juniorůSilnice11.05.0515.05.05CK SLAVOJ Terezín
Pohár Železné HorySilnice11.05.0511.05.05Rabštejnská Lhota - Seč
závody sportovních center mládežeSilnice10.05.0510.05.05DUKLA Praha Na Třebešíně
ČSL + ČP mládeže závod Osovobození-Benešov n.P.Silnice08.05.0508.05.05TJ SLAVIA SČE Děčín
O pohár starosty města OrlovéSilnice08.05.0508.05.05CK Orlík ORLOVÁ
EXTRALIGA MASTERS- časovka do vrchuSilnice08.05.0508.05.05CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí
Kellys Starobrno TourXCM08.05.0508.05.05Brno
Karel Bike - Enervit CupXCM08.05.0508.05.05Boží Dar
1. HAVEX Krkonošský pohár MTBXC08.05.0508.05.05Semily
Chodovar Cup - VC Sport BeranXC08.05.0508.05.05Chrást u Plzně
MTB amerických dvojicXC08.05.0508.05.05Bohumín
Světový pohár XC #2XC08.05.0508.05.05Madrid
Swisspower Cup #3XC07.05.0507.05.05Biel
Norco Rookie Cup - 1. závod4X07.05.0507.05.05Tachov
Author Šela MarathonXCM07.05.0507.05.05Lipník nad Bečvou
Galaxy bikemaraton PrachaticeXCM07.05.0507.05.05Prachatice
ČS Kolo pro život - Plzeňské GiroXCM07.05.0507.05.05Plzeň
COURSE de la PAIXSilnice07.05.0514.05.05Český svaz cyklistiky + MERK s.r.o.
ČSL + ČP mládeže kriterium v TřebenicíchSilnice07.05.0507.05.05CK SLAVOJ Terezín
EXTRALIGA MASTERS -memoriál J. Krátkého-silniceSilnice07.05.0507.05.05CYKLO POKR Pardubice
ME Junior+Elite 3 + 4Trial07.05.0508.05.05Klatovy
MCEZ ZMN Jevíčko 29.ročník -GP MatoušekSilnice06.05.0508.05.05CK Jevíčko
GIANT liga - Plzeň 2005Silnice04.05.0504.05.05SK Campsport Team Plzeň
Vimperská liga MTB - 2. závodXC04.05.0504.05.05Vimperk - kemp Vodník
Rock Machine Úterní pohárXC03.05.0503.05.05Hradec Králové
závody sportovních center mládežeSilnice03.05.0503.05.05DUKLA Praha Na Třebešíně
ČP mládeže družstva + dvojiceSilnice01.05.0501.05.05WHIRLPOOL Junior Hradec Králové
EXTRALIGA - Memoriál Cihláře - kriteriumSilnice01.05.0501.05.05CYKLOPRAG Praha a Pražský svaz
EXTRALIGA MASTERSSilnice01.05.0501.05.05KC SLAVIA Praha
ČP BMX a MTB na BMX drázeTrial01.05.0501.05.05PAMK Klatovy
Světový pohár MX #2XCM01.05.0501.05.05Riva
KHS MTB PosázavímXCM01.05.0501.05.05Mnichovice u Prahy
Zelená Hora - Pohár KvSCXC01.05.0501.05.05Cheb
TOI TOI Cup - Český pohár XC #1XC30.04.0530.04.05Česká Kamenice
Světový pohár 4X/DH #14X30.04.0501.05.05Vigo
Světový pohár 4X/DH #1DH30.04.0501.05.05Vigo
Škodabike Maraton - 2. závod ČPXCM30.04.0530.04.05Plzeň
ČS Kolo pro život - Brněnská 50XCM30.04.0530.04.05Brno - Medlánky
UCI BMX Supercross World cupTrial30.04.0501.05.05USA
M ČR Junior+Elite 1, ČMP challenge 1Trial30.04.0530.04.05Klatovy
ČP mládeže - časovka jednotlivcůSilnice30.04.0530.04.05WHIRPOOL Junior Hradec Králové
EXTRALIGA MASTERSSilnice30.04.0530.04.05KC Kooperativa Liberec
MCEZ žen - GRACIA ORLOVÁ 2005Silnice28.04.0501.05.05OV GRACIA Orlová
31.ročník Křivkova memoriálu - kriteriumSilnice28.04.0528.04.05TJ Lokomotiva Pardubice
Kriterium v ŘepověSilnice27.04.0527.04.05TJ Sokol Holé vrchy
Pohár Železné HorySilnice27.04.0527.04.05Spáleniště - Krásno
GIANT liga - Plzeň 2005Silnice26.04.0526.04.05SK Campsport Team Plzeň
závody sportovních center mládežeSilnice26.04.0526.04.05DUKLA Praha
ČSL + ČP mládeže silnice v PlzniSilnice24.04.0524.04.05Dynamo ZČE Plzeň
Českolipský marathon - ČP MX #1XCM24.04.0524.04.05Česká Lípa
Světový pohár XC #1XC24.04.0524.04.05Spa Francorchamps
Ašský bláteník - Pohár KvSCXC24.04.0524.04.05
SME Cup - 2.závodXC24.04.0524.04.05Opava
Ravo MTB Liga, 1.závodXC24.04.0524.04.05Strakonice
Mělnické okruhyXC23.04.0523.04.05Mělník
Peklo severu - 2.závodXC23.04.0523.04.05Česká Kamenice
Author 50 Český Ráj - Author TourXCM23.04.0523.04.05Branžeš
ČSL + ČP mládeže kriterium v PlzniSilnice23.04.0523.04.05Dynamo ZČE Plzeň
ME Junior+Elite 1 + 2Trial23.04.0524.04.05St. Maxime
EXTRALIGA - kriterium - VC Města UničovaSilnice21.04.0521.04.05TJ UNEX Uničov
GIANT liga - Plzeň 2005Silnice20.04.0520.04.05SK Campsport Team Plzeň
EXTRALIGA - kriteriumSilnice20.04.0520.04.05CYKLO TEAM region Olomouc
Vimperská liga MTB - 1. závodXC20.04.0520.04.05Vimperk - kemp Vodník
Rock Machine Úterní pohárXC19.04.0519.04.05Hradec Králové
závody sportovních center mládežeSilnice19.04.0519.04.05DUKLA Praha
ČP mládeže - silniceSilnice17.04.0517.04.05TJ FAVORIT BRNO
ČP BMX a MTB na BMX drázeTrial17.04.0517.04.05Slovan Bohnice/Praha
Aprílová osmičkaXC17.04.0517.04.05Teplice nad Metují
Zbraslavská osmaXC17.04.0517.04.05Praha
Gelactiv 4X Cup - 1. závod4X17.04.0517.04.05Přerov
Liquigas Cup #4XC16.04.0516.04.05Alpago
Konrad MTB XCXC16.04.0516.04.05Vratislavice n/Nisou
Velká cena Prahy 8Trial16.04.0516.04.05Slovan Bohnice-Praha
ČP mládeže - časovka jednotlivcůSilnice16.04.0516.04.05TJ FAVORIT BRNO
Dema Chřibská 50XCM16.04.0516.04.05Kroměříž Hvězda
Přes dva kopce - MTB UAC CupXCM16.04.0516.04.05Jedomělice
Sea Otter ClassicXCM14.04.0517.04.05Monterey, Kalifornie
Sea Otter ClassicXC14.04.0517.04.05Monterey, Kalifornie
Sea Otter Classic4X14.04.0517.04.05Monterey, Kalifornie
Sea Otter ClassicDH14.04.0517.04.05Monterey, Kalifornie
GIANT liga - Plzeň 2005Silnice13.04.0513.04.05SK Campsport Team Plzeň
Pohár Železné HorySilnice13.04.0513.04.05Konopáč u H. Městce - Míčov
závody sportovních center mládežeSilnice12.04.0512.04.05DUKLA Praha
ČSL + ČP ml. + Extraliga - PičínSilnice10.04.0510.04.05CK PŘÍBRAM
Valašská RallyeXCM10.04.0510.04.05Valašsko ???
Světový pohár MX #1XCM10.04.0510.04.05Kypr
4. závod - Bahno 2005XC10.04.0510.04.05Karlovy Vary - Sedlečko
Kladenská miniliga - 1. závodXC10.04.0510.04.05Rozdělov
SME Cup - 1.závodXC10.04.0510.04.05Pržno
3. Povltavský jarní bikerský pohárXC10.04.0510.04.05Bystřice
Peklo severu - 1. závodXC09.04.0509.04.05Nový Bor
Liquigas Cup #3XC09.04.0509.04.05Lucca
Swisspower Cup #2XC09.04.0509.04.05Buchs
ČSL kriterium + ČP mládeže - memoriál Jana Huška 30.ročníkSilnice09.04.0509.04.05Soběslav
GIANT liga - Plzeň 2005Silnice06.04.0506.04.05SK Campsport Team Plzeň
závody sportovních center mládežeSilnice05.04.0505.04.05DUKLA Praha
Rock Machine Úterní pohárXC05.04.0505.04.05Hradec Králové
3. závod - Bahno 2005XC03.04.0503.04.05Karlovy Vary - Drahovice
2. Povltavský jarní bikerský pohárXC03.04.0503.04.05Sedlčany
ČP BMX a MTB na BMX drázeTrial03.04.0503.04.05Loko Skanska Pardubice
Kontrolní závod reprezentaceTrial02.04.0502.04.05LOKO SKANSKA Pardubice
EXTRALIGA Brno-Velká Bíteš - BrnoSilnice02.04.0502.04.05TJ FAVORIT BRNO
veřejný silniční závodSilnice02.04.0502.04.05Metylovice
Cape EpicXCM02.04.0509.04.05Knysna - Cape Town
XTERRA Czech MTB Rallye Vltava 2005XCM02.04.0502.04.05Hluboká n/Vltavou
Liguigas Cup #3 - Sunshine CupXC02.04.0502.04.05Nals
Swisspower Cup #1XC02.04.0503.04.05Reinach
Český pohár v Motole-měřitelné disciplinySilnice01.04.0503.04.05DUKLA Praha
2. závod - Bahno 2005XC27.03.0527.03.05Karlovy Vary
závody sportovních center mládežeSilnice23.03.0523.03.05DUKLA Praha
1. závod - Bahno 2005XC20.03.0520.03.05Karlovy Vary
Berounská desítkaXC19.03.0519.03.05Beroun - Zdejcina
závody sportovních center mládežeSilnice16.03.0516.03.05DUKLA Praha
Snow meetingDH12.03.0512.03.05Pec pod Sněžkou
závody sportovních center mládežeSilnice09.03.0509.03.05DUKLA Praha
závody sportovních center mládežeSilnice02.03.0502.03.05DUKLA Praha
Meat Fly best dropDH26.02.0526.02.05Brno
závody sportovních center mládežeSilnice23.02.0523.02.05DUKLA Praha
1. Zimní pražský maratonXCM19.02.0519.02.05Praha - Dejvice
GT Snow MTB Tour 20054X19.02.0519.02.05Velké Karlovice
GT Snow MTB Tour 2005DH19.02.0519.02.05Velké Karlovice
závody sportovních center mládežeSilnice16.02.0516.02.05DUKLA Praha
GT Snow MTB Tour 2005DH13.02.0513.02.05Luhačovice
Závody sportovních center mládeže - omniumSilnice12.02.0512.02.05ČSC - Praha Motol
závody sportovních center mládežeSilnice09.02.0509.02.05DUKLA Praha
závody sportovních center mládežeSilnice02.02.0502.02.05DUKLA Praha
Indoor de ToursTrial29.01.0530.01.05Tours
GT Snow MTB Tour 2005DH29.01.0529.01.05Pustevny
GT Snow MTB Tour 20054X23.01.0523.01.05Přerov
GT Snow MTB Tour 2005DH23.01.0523.01.05Přerov
GT Snow MTB Tour 2005DH16.01.0516.01.05Petrůvka

redakční systém | ISSN 1803-5744