Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

teryman

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
TEST: Scott Genius 920

odpověď na speedylt — #25 on ten blábol někdo považuje za test?

05.12.2017 21:28:18
TEST: Scott Genius 920

odpověď na trance28 — #20 Ale jdi ty. Nemusím znát každého nýmanda. Díval jsem se na google kdo to ten Čábelický je. Nějakej mechanik, žádnej novinář.Podle toho ten test taky vypadá. Hrubky a snůška nesmyslů. Ale jemu se to evidentně líbí, jak to napsal:-) Zřejmě to je zaplacený. Pokud ano, tak z toho musí mít Scott radost:-)

  1. na tento komentář reaguje speedylt — #25
  2. na tento komentář reaguje trance28 — #28
04.12.2017 20:38:16
TEST: Scott Genius 920

odpověď na PavelČábelický — #13 Tak jo:-) A hlavně, až sem dáš zase nějaké nepovedené slohové cvičení, tak si alespoň oprav ty pravopisné chyby.

04.12.2017 08:09:09
TEST: Scott Genius 920

odpověď na PavelČábelický — #11 Pane Čábelický, to nemusíte obhajovat jen přede mnou, ale přede všemi, kteří si váš test přečetli. Tak trochu jsem vaši obhajobu čekal. Je fakt, že již neobjedu všechny pohárové závody XC jako v minulosti a minimálně 8 maratonů za rok, že jezdím již jen pro radost a přes asi 2.000 kilometrů na horském kole se za rok nedostanu. Tak snad to jako má kvalifikace hodnotit váš test stačí. Přeji vám hodnocení dalších testovaných kol že hezky jedou a dokonce dopředu:-) a ještě k tomu bez kompromisu.

  1. na tento komentář reaguje PavelČábelický — #13
03.12.2017 20:31:34
TEST: Scott Genius 920

Mihl by senám pan Čábelický trochu představit, abychom věděli kdo to kolo testoval? Vypadá to, že to je jeho prvotina:-) Nikde jinde jsem od něj žádný test nenašel. Také by mě zajímalo, jakou má kvalifikaci k tomu, aby testoval kolo a dával nám své rozumy na celkem známý web MTBS. Vypadá to, že MTBS klesá hlouběji, protože sem dává pseudotesty nějakých blogerů. Ale mě ten Čábelickýho test baví, jsou tam perly:-) * Šlapu, jedu a koukám, jak ten tank hezky jede (to jsme rádi) * Kolo jde pěkně za pedály a dopředu, (ještě že nejede dopředu) * Pohyb v terénu je bez kompromisů (co tím vůbec myslí? ) * Kolo jde dobře za pedály (a za čím jiným? ) * pokud při výměně řetězu nebudete šetřit a sáhnete do vyšších řad, odmění se vám pak systém ještě lepší funkcí a výdrží. (to je ale blbost tohle napsat) * vyrobeným z karbonových vláken IMP technology označených jako HMF, (jo, dobrý, ale co takhle vysvětlit, co ty zkratky vůbec znamenají? ono to je v katalogu, že? :-) ) * Výhodou je, že Scott nabízí jak dražší specifikace než je testovaná, tak i levnější. Výběr není malý, záleží na vašich preferencích a obsahu peněženky samozřejmě.(to je tedy opravdu výhoda jako prase) ... Samozřejmě na konci nesmí chybět www odkaz na kola Scott. proč tam je ten odkaz? ...Už se těším na další test (amatérský blog)tohoto člověka:-)

  1. na tento komentář reaguje PavelČábelický — #11
  2. na tento komentář reaguje trance28 — #20
03.12.2017 18:09:11

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum
Dosud žádné příspěvky.

redakční systém | ISSN 1803-5744