Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Zdeněk Pól

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
První závod gravelbiků se pojede v Novém Městě

Dle mně známých pramenů je autorství novotvaru "štěrkolet" připisováno Krušnohorci Robertu Trnkovi, jehož jsem oddaným obdivovatelem :)

21.09.2017 10:47:28
Co a proč je "gravelbike"?

odpověď na random — #2 Koncem roku zveřejníme podrobnější informace s odkazem na registrační formulář. Už i tady na mtbs je v kalendáři akce zapsána, zatím v sekci enduro, protože volba gravel tu zatím chybí. Aktuální informace budeme dál sdílet na https://www.facebook.com/blinduro, registrované zájemce informujeme emailem.

19.09.2017 16:29:21
Co a proč je "gravelbike"?

Dvojice enduro víkendů „Blinduro" dostane příští rok sourozence. Zatím mu říkáme kostrbatě Gravel-Blinduro (což se změní). Na svět přijde o prvním prázdninovém víkendu 30. června a 1. července 2018. Místo potvrdíme později na https://www.facebook.com/blinduro Opět půjde o dvoudenní závod „na oči“, bez předchozí znalosti a tréninku na trati, složené z měřených úseků a transferů v lážo-plážo tempu. Rychlostní zkoušky po silnici, cestách, i trailech. Nic těžkého pro závodníka, dost náročné, aby hobík nezapomněl. Žádné licence. Jednoduchá pravidla. Berany pro všechny :) Uvolněná atmosféra bez tlaku na výsledek a profesionální servis za rozumné startovné. K tomu dobré jídlo v přírodě, muzika, street art, testování, a třeba workshop s rámařem. Je to i na vás.

  1. na tento komentář reaguje random — #2
19.09.2017 10:19:49
Rozjeďte to Ve škole o kole na Startovači

odpověď na hibiker — #47 Vaše konspirační teorie začínají do sebe zapadat, že? :) Ve skutečnosti, ač nemáte jméno, ještě víc jste prozradil o sobě. Vynaložil jste vskutku značné úsilí do prostého sdělení, že kampaň Ve škole o kole na Startovači nepodporujete. Víc ve Vašich textech bohužel nenacházím. Fakta Vás nezajímají a v přesvědčení, že zbytek populace si není bez Vás schopen udělat vlastní názor, se zvládáte utvrzovat sám. Nemám Vám tedy víc co nabídnout. Přeji Vám příjemný zbytek víkendu.

  1. na tento komentář reaguje hibiker — #54
05.03.2016 19:06:54
Rozjeďte to Ve škole o kole na Startovači

odpověď na hibiker — #42 Váš boj za investici ve výši jednoho "Túúúúdle" se stává obdivuhodným :) Škoda, že Vám celou dobu uniká pointa naší práce. Kéž byste zlomek toho promrhaného času nás všech věnoval něčemu užitečného. Počítat s Vámi virtuální garáže a tabulkové počty opravdu nebudu. My žijeme v reálném světě, kde děti mají jméno, kde některé umí na kole víc, jiné méně a další kolo nesnáší. Kolegové nebo i já jsme každému jednomu nasadili přilbu na hlavu, každému z nich učitelka vypsala jméno na diplom. V rámci standardního programu pro základní školy, během jedné vyučovací hodiny je třída rozdělena na dvě poloviny. Jedna začíná teoretickým výkladem, druhá praxí. V polovině se skupiny vymění. Na kole děti stráví cca 20 minut. K dispozici je cca 25 kol. V reálném světě byste se divil, jak málo někdy stačí, aby se dítě zbavilo svých obav a posunulo se dál, ačkoli to od klávesnice možná vnímáte jinak. Možná se náš projekt ukáže být málo "sexy" pro crowdfunding, ale pokračovat rozhodně bude, tak jak běžel roky před tím, než jste se tu začal ohánět svou virtuální realitou. Pane hibikere, odvaha není co člověk potřebuje, aby odpovídal na Vaše zvídavé dotazy, podezírání a podsouvání nepravd. Bohatě stačí vědět, že zatímco Vy budete donekonečna pochybovat, jiní půjdou a zkusí pomoci tam, kde cítí, že je třeba.

05.03.2016 13:21:19

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum
Snow downhill eliminator 1997

Ahoj. Ledacos bych asi ještě našel, ale asi nic v elektronické podobě.

05.03.2016 15:52:30

redakční systém | ISSN 1803-5744