Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

panzdenda

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Lukáš Bárta: Elektrokola cyklistiku jednou zcela ovládnou!

odpověď na Honza S. — #1 Není to blbost, je to fakt. Stačí si zajet kousek za hranice. Boom elektrobajků je na "západě" skutečně masivní a je jen otázkou času, kdy elektrokola převálcují kola bez motoru i u nás.

  1. na tento komentář reaguje Honza S. — #3
23.11.2017 09:58:34
Norco přichází s ostřejším gravelbikem Search XR

odpověď na MirekZ — #1 supshop.cz

17.10.2017 09:01:30
Defekty zhatily plány na medaile na ME XCM na Slovensku

odpověď na jemen01 — #3 T. Huřikovou-Němcovou jsem zjara zergistroval na jakémsi "hnojáčku", pak se zřejmě ze zdravotních důvodů vytratila a v současné době nezávodí.

18.08.2017 14:56:19
Druhou etapu Alpen Touru ovládli domácí

Každodenní záseky Karly Štěpánové na nejlepší ženy kolem půlhodiny svědčí o tom, že spíše než závodit si s Lefíkem vyjeli na pohodovou cyklodovolenou :-).

09.06.2017 21:46:02
Schurter neporažen ani v Albstadtu! Škarnitzl zajel top ten!

Už před sezónou přece avizoval Jára, že to letos pojme poněkud volněji, takže je jasné, že to nehrotí.

29.05.2017 09:06:17

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum
Kola Rocky Mountain

Doby legendárních modelů jako třeba ETSX už jsou pryč. Dnes se už Rocky Mountains nijak viditelně neliší od běžné čínské konfekce. Pokud nezaujme vynikajícím poměrem výbava/cena, nebude mít na našem trhu šanci.

17.08.2014 21:24:57
Náramky pro sportovce

Je přinejmenším zajímavé, že ve stejnou dobu jako tady se objevila diskuze o náramcích nově registrovaného člena na nejnavštěvovanějším cyklistickém fóru. Takže reklamní úmysl je nabíledni. Z poněkud rozsáhlejší diskuze než je tady také vyplynula zbytečnost nošení těchto náramků. Pokud se to však někomu líbí jako stylový doplněk, tak proč ne.

23.04.2014 08:10:55
Pohon Shimano XT 2x10, 3x10

Pohon 2x10 je vhodný pro zkušené cyklisty, kteří vědí, co přesně chtějí a potřebují. To ty podle všeho nejsi. V současné době však výrobci, aby řeč nestála, začínají tlačit dvojplacku i mezi běžné bikery, stává se to trochu módou a spousta lidí jí podléhá (potenciálně i ty). Je třeba si uvědomit, že dvojpřevodník na bajcích není žádná novinka ani nic světoborného. Zkušení bikeři ho používají už od samého počátku MTB věku. Třeba já mám dvojplacku na klikách z roku 1992. Pro nezkušeného nebo méně trénovaného bikera je dvojplacka nevhodná. Buď chybí těžké převody (tito bikeři nemají dobrou techniku šlapání, šlapou malou frekvencí) nebo naopak lehké převody (chybí jim jízdní technika ve výjezdu) nebo na dvojpolacce s velkým rozdílem zubů na převodnících převody lidově řečeno „loví“. Takže s klidným srdcem jdi do trojplacky. Řadicí systém Deore XT je v současné době asi nejlepší volba. Poměr kvalita/cena je vynikající. Třeba SRAM po opuštění systému 1:1 trochu zklamal, naopak Shimano tento systém 1:1 chytře v plném rozsahu převzalo, dovedlo k dokonalosti, přejmenovalo ho na Dyna-sys a slaví s ním u bikerů velký úspěch.

01.02.2012 10:11:27

redakční systém | ISSN 1803-5744