Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

rotik

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
TEST: Giant XTC 29ER 2 LTD

odpověď na Giro — #2 O recenzentových zkušenostech rozhodně není pochyb a test se mi taky líbil. Jen ta závěr mě po tom všem trochu zarazil. Já bych to ani nekomentoval, pokud by to bylo kolo za 30k. Ale kolo za 57k, na kterém je 2,5 kg vidlice s nízkou torzní tuhostí to je prostě fail. Podle toho, jak to autor popisuje, si myslím, že to pozná i méně zkušený jezdec. Navíc, nakonec sám recenzent píše - kolo by bylo lepší pro někoho na výlety než na závody. Ovšem kolo na výlety za 57k... prostě je to jako celek nevyvážené a korporátní marže pevně daná, no.

22.12.2016 10:23:27
TEST: Giant XTC 29ER 2 LTD

Takže si to shrňme - za 56 999 Kč dostaneme kolo s mizernou vidlicí, která degraduje jízdní vlastnosti a mizerným obutím, které nejede. Verdiktem recenze ovšem je, že kolo je skvělé, když vyměníte vidlici, ideálně si pořídíte lepší kola, případně upgradujete kokpit. To je všechno, jen ne dobrý vtip. Autorův závěr, ve kterém píše "s chladnou hlavou, neovlivněn zážitkem se špatnou vidlicí" je absurdní. Mně z té recenze plyne, že to kolo je předražený polotovar. Ale chraň bůh napsat, že je špatné, to se jaksi nenosí nebo co. Bikový průmysl zabíjí sám sebe a ti kteří by tomu měli bránit, ho v tom ještě podporují...

  1. na tento komentář reaguje Giro — #2
22.12.2016 09:01:01
V USA hoří diskuse nad elektrokoly na trailech. Jsou nechtěná

odpověď na bloodsnake — #43 Nevím, komu říkáš soudruhu. Nevšiml jsem si, že bych někomu něco přikazoval nebo zakazoval. Ale o to stejně nejde, ty tomu rozumíš tak dobře, že si to překroutíš a vymslíš podle sebe, že? Říkám jenom svůj názor a na rozdíl od tebe s ním nikoho nemám zapotřebí urážet. Nabij si baterku a jeď se pohodlně vyvětrat, kam se ti zachce.

  1. na tento komentář reaguje bloodsnake — #46
24.11.2016 13:53:26
V USA hoří diskuse nad elektrokoly na trailech. Jsou nechtěná

odpověď na Babaja — #34 Přesně tak a ne jinak! E-bike je e-bike, ale s cyklistikou ani MTB to nemá nic společného!!!

Jako překvapuje mě, že těchto stránkách je tolik obájců e-kol. A jak jsem psal už předtím, mělo by to mít striktně i svůj oddělený web.

  1. na tento komentář reaguje bloodsnake — #43
24.11.2016 10:30:45
V USA hoří diskuse nad elektrokoly na trailech. Jsou nechtěná

odpověď na Giro — #13 Sorry, co píšeš, je nesmysl. Zásadní je fakt, že převody narozdíl od motoru kolo neuvádí do pohybu - stále musíš dřít. Rozdíl je v tom, že šlapeš do krpálu víc frekvenčně, namísto obří silou, na což jsou lépe uzpůsobené lidské svaly. Tvoje logika je zcestná, a musela by se např. aplikovat i na pěší turisty tak, že nemohou nosit boty, protože jim to pomáhá chodit v těžším terénu...

23.11.2016 15:46:55

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum
Dosud žádné příspěvky.

redakční systém | ISSN 1803-5744