Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Tomáš Růžička

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
TEST: Sram GX Eagle - je to doma

No musím s tím pohnout, pravda. Po smrtelné rýmičce přišel zánět průdušek, dobírám antibiotika. Počítám, že začátkem listopadu to vyjde. Mám na tom zatím cca. 150 km. Růža

06.10.2017 16:58:00
Garmin představuje novinku chytré hodinky Fénix 5

odpověď na marco — #1 Zdroj Garmin.cz

Proč právě FÉNIX PĚT?

Možná se chcete zeptat, proč je nová generace označena jako pátá a ne čtvrtá verze, jak by odpovídalo vývojovému pořadí. Původní plán na samostatnou čtvrtou verzi existoval, ale nakonec byly tyto inovace uvolněny jako nová software verze pro stávající model fénix3 a všichni uživatelé třetí verze tak dostali zdarma možnost přejít na čtvrtou generaci vlastností zdarma. Připomeňme si, že mezi tyto nové funkce patří například golfové funkce hodinek, test přetrénování organizmu, známý jako Stress skóre, podrobné vyhodnocení běhu, známé jako Running dynamics nebo optické měření srdečního tepu na zápěstí dostupné u modelů fénix3 Optic. Současně s ohledem na čínský trh, kde v místním jazyce nezní jméno fénix4 nejlépe, bylo rozhodnuto, že nové fénixy ponesou označení fénix5.

06.01.2017 12:34:55
TEST: Superior XF Team Issue Di2

Ahoj, ano 430 mm je správně. Opraveno, díky T.

12.11.2016 07:46:28
TEST: Kona Hei Hei Race DL

Ano, je to velikost L

(je to v textu u hmotnosti kola a v tabulce geometrie, ale pravda trochu schované)

Já měřím 185 cm a vždy jezdím L-ko.

Růža

21.06.2016 10:40:22
TEST: Kona Hei Hei Race DL

odpověď na Honza S. — #1 jojo pardon :-)

Přesto, že jsem příznivce brzd Shimano, tak na Sram Guide RS nemůžu říci křivého slova. Dávkovatelnost, max. síla i třeba tvar pák - perfektní. Kolo se ke mě dostalo nové a během 500 km jsem si na brzdy nemohl stěžovat, naopak.

17.06.2016 14:43:22

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum
Dosud žádné příspěvky.

redakční systém | ISSN 1803-5744