Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Babaja

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Mitas výrazně posiluje v zahraničí, české pláště má i Jolanda Neff

A pro MTBS, nějak Vám haprují časy, bylo to psaný v 7:00 :-)

06.04.2017 05:43:34
Mitas výrazně posiluje v zahraničí, české pláště má i Jolanda Neff

Smysl tohoto článku je vcelku jasný :-) Jen se zapomnělo dodat, že závoďáci pláště "fasují" a nemají možnost volby a tak budou jezdit i na zahradních hadicích. Ještě, že my hobani máme možnost volby.

A mimochodem, Mitas na letošním Cape Epicu celkem dost defektů (a kdo ne, že!?), ale chápu, že se o tom špatně píše :-)

  1. na tento komentář reaguje Pavel Nosek 10153840863213574 — #3
06.04.2017 04:56:54
V USA hoří diskuse nad elektrokoly na trailech. Jsou nechtěná

Jsem rád, že jsem z této debaty ješte relativně a zdá se v poslední minutě vystoupil. Přeji všem příjemnou bajkovačku a é - ....... ať jim drží baterky co nejdýl :-). Amen.

  1. na tento komentář reaguje Buchys — #68
25.11.2016 18:17:12
V USA hoří diskuse nad elektrokoly na trailech. Jsou nechtěná

odpověď na bloodsnake — #50 Nechci se tu dohadovat. Elektrokola beru jako dopravní prostředek a ne jako sportovní náčiní. Vyjádření Pavla Horníka v tomto článku je trefný a doufám, že si Rychleby (ten "píseček") tu nastavenou filozofii udrží a hlavně v tom nezůstanou sami.

25.11.2016 07:16:33
V USA hoří diskuse nad elektrokoly na trailech. Jsou nechtěná

Někde jsem zaslechl, že cyklistika je jen jedna. A je jedno, jestli je to mtb, Cyklokros, žiletky, dráha .... Musíš na to mět prostě fizičku. Je to pravda a funguje to do dnes!!! Mountain biking je taky jen jeden, funguje a dělá lidem, kteří k němu mají vybudovanéhý vstah, po celým světě radost!!! Nesnažte se Nám vnucovat něco, co je Nám cizí a s mountain bikingem nemá nic společnýho!!! Hrajte si na vlastním písečku!! Ale ten si musíte první vybudovat :-)

  1. na tento komentář reaguje bloodsnake — #50
24.11.2016 20:14:36

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum
Dosud žádné příspěvky.

redakční systém | ISSN 1803-5744