Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Giro

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
TEST: Giant XTC 29ER 2 LTD

odpověď na rotik — #1 Do určité míry máš pravdu, ale taky se to dá číst trochu jinak.

Tester je opravdu velmi zkušený a pozná i menší rozdíly, které by jiný nepostřehl a má vysoké nároky na funkčnost té vidle (vyšší než je tato cenová hladina). Cítí potřebu ti to říct. Mě se takto zpracovaný test líbí a mám pocit, že to je to, po čem se tu volá, objektivní, nezaujatý, profesionální test. To že je kolo na konci pochváleno, já vnímám, jako pochvalu v celém kontextu.

  1. na tento komentář reaguje rotik — #3
22.12.2016 10:00:28
V USA hoří diskuse nad elektrokoly na trailech. Jsou nechtěná

odpověď na bloodsnake — #53 Čau smekám před tebou. Mluvíš mi z duše, ale já bych to už na tvém místě vzdal (a to kamarádi říkají, že rád a stále vyvolávám diskuse :-) ). Tu protistranu nepřesvědčíš, že volání po zákazech se nakonec obrátí proti nim. Určitě si, stejně jako já, již 25. narozeniny oslavil několikrát a tak víš, jak jsou tihle pravověrní nebezpeční. Dík za snahu jim otevřít oči (přestože je to asi marné :-( ).

25.11.2016 10:44:08
V USA hoří diskuse nad elektrokoly na trailech. Jsou nechtěná

odpověď na DavidCH — #16 Něco o tom kam to vyvolávané zakazování povede. Na Šumavě jezdím z Borová Lada na Knížecí pláně po lesní cestě, která je tam po PS (pro mladší Pohraniční stráž), ale na vjezdu té cesty je malá cedulka s přeškrtnutým cyklistou. Jednou jsem se tam vzpříčil s jedním ochranářem, já na kole on ve velkém teréňáku. Při poměrně klidné debatě, proč je ta cesta zakázaná, jsem se dozvěděl, „že proto, že jsme se tak rozhodli.“ Nic se tam nechrání, nikomu nepřekážíte a přesto tam na kole, bez řádného důvodu, nesmíte. Bacha na volání po zbytečných zákazech, aby vám taky nezakázali tu pravou horskou cyklistiku! Taky by vás mohli rozlišovat podle výkonu na pedál! :-)

  1. na tento komentář reaguje freebike33 — #22
23.11.2016 15:58:20
V USA hoří diskuse nad elektrokoly na trailech. Jsou nechtěná

Přesto že rozumím těm názorům: „vlastní silou..“ atd., musím říct, bacha, tyto argumenty se dají použít obecně a tudíž i pro ti horské cyklistice, jako takové. Máte na kolech převody (zlehčují váš výkon), dělají se z hliníku (neekologická výroba) atd. Taky byste se mohli dočkat zákazu všeho, co není pěší chůze. Jo říkejte, jsem proti budování speciálních stezek a vůbec speciální podpory, pak s vámi souhlasím. Jinak jakýkoliv fundamentalismus(… jen to a to je pravá horská cyklistika… ) je na ho…

  1. na tento komentář reaguje rotik — #19
23.11.2016 13:51:38
Favoritem ankety Král cyklistiky 2016 je Kulhavý

odpověď na K4m1k4z3 — #2 No deset řádů je trochu přehnané, ale ze sportovního hlediska je to bohužel blízko pravdě. To ale nijak nesnižuje výkon Jardy na Olympiádě. Tato vyhlašování jsou vždy sčítání hrušek s jablky. Daleko lepší by bylo udělat galavečer cyklistiky a poděkovat všem nominovaným, bez vyhlašování pořadí. To jen tak, aby řeč nestála. :-)

16.11.2016 13:38:56

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum
Giant Advanced 29er 1 nebo Pells Seven 29 Race (oba 2015) ?

Jezdím na Anthem(u) Advancetd 2 z roku 2013 k mé plné spokojenosti. Je to letec – kosmonaut co dokáže přejet, projet dost náročné terény. Ideální na marathóny. Měřím 171 cm a nemám s tím žádný problém. Krásně vede stopu, a co je zvedání předního kola v prudkém kopci jsem úplně zapomněl. Pouze bych doporučil negativní představec.

Čau Giro

04.09.2015 11:44:11
Potřebuji poradit

Čau, nezlob se, ale nemůžu si pomoc.

Volit 29 podle osobní výšky je pěkná pitomost :-). Zásadní je výkon (výkonnost), který dokážeš předat do pedálů – roztočit kola. Co ti jsou platné dva metry do výšky, když na to nemáš a na druhou stanu, když máš na to roztáčet 29 i při 170 cm, pak to letí (vlastní zkušenost). Mám na mysli v terénu a do kopce i z kopce.

Otázka na závěr: „ Co dělali ti 180centimetrový a víc, „chudáci“ na 26, kdyby platilo toto rozdělování dle výšky? To byli v tak obrovské nevýhodě? Proč tedy nedostávali od těch malých na prd el?

Giro

P.S. Pravda ale je, že bych se v této cenové relaci bál tuhosti a váhy velkých kol.

10.05.2015 21:37:16

redakční systém | ISSN 1803-5744