Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Hok

Přidané závody

NázevTypOdDoMísto konání
Tour of Guangxi (WT)Silnice19.10.1724.10.17Guangxi
Kolem Lombardie (WT)Silnice07.10.1707.10.17Como
Grand Prix Cycliste de Montreal (WT)Silnice10.09.1710.09.17Montreal
Grand Prix Cycliste de Québec (WT)Silnice08.09.1708.09.17Québec
Bretagne Classic - Ouest-France (WT)Silnice27.08.1727.08.17Plouay
Cyclassics Hamburg (WT)Silnice20.08.1720.08.17Hamburk
Vuelta a Espaňa (WT)Silnice19.08.1710.09.17Madrid
Eneco Tour (WT)Silnice07.08.1713.08.17Breda
Prudential RideLondon-Surrey Classic (WT)Silnice30.07.1730.07.17Londýn
Kolem Polska (WT)Silnice29.07.1704.08.17Varšava
Clásica Ciclista San Sebastian (WT)Silnice29.07.1729.07.17San Sebastian
Tour de France (WT)Silnice01.07.1723.07.17Paříž
Kolem Švýcarska (WT)Silnice10.06.1718.06.17Bern
Critérium du Dauphiné (WT)Silnice04.06.1711.06.17Saint-Etienne
Kolem Kalifornie (WT)Silnice14.05.1720.05.17Sacramento
Giro d´Italia (WT)Silnice06.05.1728.05.17Milán
Eschborn-Frankfurt (WT)Silnice01.05.1701.05.17Frankfurt
Kolem Romandie (WT)Silnice25.04.1730.04.17Aigle
Lutych-Bastogne-Lutych (WT)Silnice23.04.1723.04.17Lutych
Valonský šíp (WT)Silnice19.04.1719.04.17Mur de Huy
Kolem Turecka (WT)Silnice18.04.1723.04.17Izmir
Amstel Gold Race (WT)Silnice16.04.1716.04.17Valkenburg
Paříž-Roubaix (WT)Silnice09.04.1709.04.17Roubaix
Kolem Baskicka (WT)Silnice03.04.1708.04.17Bilbao
Kolem Flander (WT)Silnice02.04.1702.04.17Oudenaarde
Gent-Wevelgem (WT)Silnice26.03.1726.03.17Gent
E3 Harelbeke (WT)Silnice24.03.1724.03.17Harelbeke
Dwars Door Vlaanderen (WT)Silnice22.03.1722.03.17Waregem
Kolem Katalánska (WT)Silnice20.03.1726.03.17Barcelona
Milán-San Remo (WT)Silnice18.03.1718.03.17Milán
Tirreno-Adriatico (WT)Silnice08.03.1714.03.17Lido di Camaiore
Paříž-Nice (WT)Silnice05.03.1712.03.17Paříž
Strade Bianche (WT)Silnice04.03.1704.03.17Siena
Omloop Het Nieuwsblad (WT)Silnice25.02.1725.02.17Gent
Abu Dhabi Tour (WT)Silnice23.02.1726.02.17Abu Dhabi
Cadel Evans Great Ocean Road Race (WT)Silnice29.01.1729.01.17Geelong
Tour Down Under (WT)Silnice17.01.1722.01.17Adelaide
Kolem Lombardie (WT)Silnice01.10.1601.10.16Como
Eneco Tour (WT)Silnice19.09.1625.09.16Roeselare
GP de Montreal (WT)Silnice11.09.1611.09.16Montreal
GP de Québec (WT)Silnice09.09.1609.09.16Québec
Bretagne Classic - Ouest-France (WT)Silnice28.08.1628.08.16Plouay
Cyclassics Hamburg (WT)Silnice21.08.1621.08.16Hamburk
Vuelta a Espaňa (WT)Silnice20.08.1611.09.16Madrid
Clasica Ciclista San Sebastian (WT)Silnice30.07.1630.07.16San Sebastian
Kolem Polska (WT)Silnice12.07.1618.07.16Varšava
Tour de France (WT)Silnice02.07.1624.07.16Paříž
Kolem Švýcarska (WT)Silnice11.06.1619.06.16Davos
Critérium du Dauphiné (WT)Silnice05.06.1612.06.16Paříž
Giro d´Italia (WT)Silnice06.05.1629.05.16Turín
Kolem Romandie (WT)Silnice26.04.1601.05.16Ženeva
Lutych-Bastogne-Lutych (WT)Silnice24.04.1624.04.16Lutych
Valonský šíp (WT)Silnice20.04.1620.04.16Mur de Huy
Amstel Gold Race (WT)Silnice17.04.1617.04.16Maastricht
Paříž-Roubaix (WT)Silnice10.04.1610.04.16Roubaix
Kolem Baskicka (WT)Silnice04.04.1609.04.16Eibar
Kolem Flander (WT)Silnice03.04.1603.04.16Oudenaarde
Gent-Wevelgem (WT)Silnice27.03.1627.03.16Gent
E3 Harelbeke (WT)Silnice25.03.1625.03.16Harelbeke
Kolem Katalánska (WT)Silnice21.03.1627.03.16Girona
Milán-San Remo (WT)Silnice19.03.1619.03.16San Remo
Tirreno-Adriatico (WT)Silnice09.03.1615.03.16Lido di Camaiore
Paříž-Nice (WT)Silnice06.03.1613.03.16Nice
Kolem KataruSilnice08.02.1612.02.16Dauhá
Herald Sun TourSilnice03.02.1607.02.16Melbourne
Kolem Valencie (ET)Silnice03.02.1607.02.16Valencie
Dubai TourSilnice03.02.1606.02.16Dubai
Etoile de BessègesSilnice03.02.1607.02.16Nimes
Cadel Evans Great Ocean Road RaceSilnice31.01.1631.01.16Geelong
Trofeo Playa de PalmaSilnice31.01.1631.01.16Mallorca
Trofeo Serra de Tramuntana (ET)Silnice30.01.1630.01.16Mallorca
Trofeo Pollenca-Port de Andratx (ET)Silnice29.01.1629.01.16Mallorca
Tour Down Under (WT)Silnice19.01.1624.01.16Adelaide
Tour de San LuisSilnice18.01.1624.01.16San Luis
Kolem Lombardie (WT)Silnice04.10.1504.10.15Como
Mistrovství světaSilnice20.09.1527.09.15Richmond
ČP RokycanySilnice19.09.1519.09.15Rokycany
Grand Prix Cycliste de Montréal (WT)Silnice13.09.1513.09.15Montreal
Grand Prix Cycliste de Québec (WT)Silnice11.09.1511.09.15Quebec
Hradec Králové-Wroclaw (2.2 UCI)Silnice09.09.1512.09.15Hradec Králové
Okolo jižních Čech (2.2 UCI)Silnice03.09.1506.09.15Jindřichův Hradec
GP Ouest France - Plouay (WT)Silnice30.08.1530.08.15Plouay
Vattenfall Cyclassics (WT)Silnice23.08.1523.08.15Hamburk
Vuelta (WT)Silnice22.08.1513.09.15Madrid
ČP BlatnáSilnice22.08.1522.08.15Blatná
Czech Cycling Tour (2.1. UCI)Silnice13.08.1516.08.15Olomouc
Arctic Race of Norway (ET)Silnice13.08.1516.08.15Harstad
Eneco Tour (WT)Silnice10.08.1516.08.15Breda
Mistrovství EvropySilnice07.08.1509.08.15Tartu
VysočinaSilnice06.08.1509.08.15Žďár nad Sázavou
Kolem DánskaSilnice04.08.1508.08.15Vejle
Kolem Burgosu (ET)Silnice04.08.1508.08.15Burgos
Kolem Polska (WT)Silnice02.08.1508.08.15Krakow
Clasica Ciclista San Sebastian (WT)Silnice01.08.1501.08.15San Sebastian
Kolem Portugalska (ET)Silnice29.07.1509.08.15Lisabon
Tour de Wallonie (ET)Silnice25.07.1529.07.15Namur
ČP Moravská TřebováSilnice18.07.1518.07.15Moravská Třebová
Tour de Feminin (2.2. UCI Women)Silnice09.07.1512.07.15Krásná Lípa
Tour de France (WT)Silnice04.07.1526.07.15Paříž
Mistrovství ČR a SRSilnice24.06.1528.06.15Žilina
Krajem vína (2.2 UCI)Silnice18.06.1520.06.15Znojmo
Kolem Kolína nad Rýnem (ET)Silnice14.06.1514.06.15Kolín nad Rýnem
Kolem Švýcarska (WT)Silnice13.06.1521.06.15Bern
Okolo Slovenska (ET)Silnice10.06.1514.06.15Bratislava
Critérium du Dauphiné (WT)Silnice07.06.1514.06.15Albertville
ČP StrmilovSilnice06.06.1506.06.15Strmilov
LidiceSilnice29.05.1531.05.15Lidice
Závod míru U23 (2.2 NCup)Silnice29.05.1531.05.15Jeseník
Visegrádská 4 GP Slovenska (ET)Silnice24.05.1524.05.15Bratislava
Visegrádská 4 GP Maďarska (ET)Silnice23.05.1523.05.15Budapešť
Kolem Norska (ET)Silnice20.05.1524.05.15Skien
Visegrádská 4 GP Polska (ET)Silnice17.05.1517.05.15Jelenia Góra
Visegrádská 4 (1.2 UCI)Silnice16.05.1516.05.15Kyjov
Bayern Rundfahrt (ET)Silnice13.05.1517.05.15Norimberk
Giro d´Italia (WT)Silnice09.05.1531.05.15San Lorenzo
Kolem Ázerbájdžánu (ET)Silnice06.05.1510.05.15Baku
4 dny v Dunkerque (ET)Silnice06.05.1510.05.15Dunkerque
Gracia Orlová (2.2 UCI Woman)Silnice30.04.1503.05.15Orlová
Kolem Romandie (WT)Silnice28.04.1503.05.15Lausanne
Lutych-Bastogne-Lutych (WT)Silnice26.04.1526.04.15Lutych
Tour Bohemia (1.2 UCI)Silnice25.04.1525.04.15Pardubice
Valonský šíp (WT)Silnice22.04.1522.04.15Charleroi
Giro del Trentino (ET)Silnice21.04.1524.04.15Riva del Garda
Amstel Gold Race (WT)Silnice19.04.1519.04.15Maastricht
ČP KyjovSilnice18.04.1518.04.15Kyjov
Vuelta a Castilla y Leon (ET)Silnice17.04.1519.04.15Ávila
Brabantský šíp (ET)Silnice15.04.1515.04.15Leuven
Paříž-Roubaix (WT)Silnice12.04.1512.04.15Paříž
Scheldeprijs (ET)Silnice08.04.1508.04.15Antverpy
Kolem Baskicka (WT)Silnice06.04.1511.04.15Bilbao
Kolem Flander (WT)Silnice05.04.1505.04.15Oudenaarde
Vuelta Ciclista a La Rioja (ET)Silnice05.04.1505.04.15Logroňo
GP Miguel Indurain (ET)Silnice04.04.1504.04.15Estella
Brno-Velká Bíteš-Brno (Český pohár)Silnice04.04.1504.04.15Brno
De Panne-Koksijde (ET)Silnice31.03.1502.04.15Koksijde
Gent-Wevelgem (WT)Silnice29.03.1529.03.15Gent
Critérium InternationalSilnice28.03.1529.03.15Porto-Vecchio
E3-Harelbeke (WT)Silnice27.03.1527.03.15Harelbeke
Dwars door Vlaanderen (ET)Silnice25.03.1525.03.15Roeselare
Settimana Internazionale Coppi e Bartali (ET)Silnice25.03.1529.03.15Gatteo
Kolem NormandieSilnice23.03.1529.03.15Caen
Kolem Katalánska (WT)Silnice23.03.1529.03.15Barcelona
Milán-San Remo (WT)Silnice22.03.1522.03.15Milán
Kattekoers (ET)Silnice15.03.1515.03.15Ieper
Istrian Spring Trophy (ET)Silnice12.03.1515.03.15Istrie
Tirreno-Adriatico (WT)Silnice11.03.1517.03.15Lido di Camaiore
Tour de Langkawi (Asia Tour)Silnice08.03.1515.03.15Langkawi
Paříž-Nice (World Tour)Silnice08.03.1515.03.15Paříž
Poreč Trophy (ET)Silnice07.03.1507.03.15Poreč
Strade Bianche (ET)Silnice07.03.1507.03.15Siena
Driedaagse van West-Vlaanderen (ET)Silnice06.03.1508.03.15Middelkerke
Le Samyn (ET)Silnice04.03.1504.03.15Dour
Umag Trophy (ET)Silnice04.03.1504.03.15Umag
Kuurne-Bruxelles-Kuurne (ET)Silnice01.03.1501.03.15Kuurne
Omloop Het Nieuwsblad (ET)Silnice28.02.1528.02.15Gent
Kolem Algarve (ET)Silnice18.02.1522.02.15Algarve
Kolem Andalusie (ET)Silnice18.02.1522.02.15andalusia
Kolem Ománu (Asia Tour)Silnice17.02.1522.02.15Omán
Clasica de Almería (ET)Silnice15.02.1515.02.15Almeria
Vuelta Cyclista a Murcia (ET)Silnice14.02.1514.02.15Murcia
Kolem Kataru (Asia Tour)Silnice08.02.1513.02.15Katar
Dubai Tour (Asia Tour)Silnice04.02.1507.02.15Dubai
Chrono des Nations (ET)Silnice19.10.1419.10.14Les Herbiers
Paříž-Tours (ET)Silnice12.10.1412.10.14Paříž
Kolem Pekingu (WT)Silnice10.10.1414.10.14Peking
Kolem Lombardie (WT)Silnice05.10.1405.10.14Bergamo
Mistrovství světaSilnice21.09.1428.09.14Ponferrada
MČR v časovce dvojicSilnice21.09.1421.09.14Březnice
Grand Prix Cycliste de Montreal (WT)Silnice14.09.1414.09.14Montreal
Tour Bohemia (ET)Silnice13.09.1413.09.14Praha
Grand Prix Cycliste de Québec (WT)Silnice12.09.1412.09.14Quebec
Kolem Británie (ET)Silnice07.09.1414.09.14Londýn
Okolo Jižních Čech (ET)Silnice04.09.1407.09.14České Budějovice
Settimana Ciclistica Lombarda (ET)Silnice02.09.1407.09.14Bergamo
GP Ouest France - Plouay (WT)Silnice31.08.1431.08.14Plouay
Vattenfall Cyclassics (WT)Silnice24.08.1424.08.14Hamburk
Vuelta a Espaňa (WT)Silnice23.08.1414.09.14Cordoba
Mistrovství ČR a SR v horském silničním závoděSilnice17.08.1417.08.14Jeseník
Grand Prix Královéhradeckého kraje (ET)Silnice16.08.1416.08.14Hradec Králové
Velká cena města Hradec KrálovéSilnice15.08.1415.08.14Hradec Králové
Eneco Tour (WT)Silnice11.08.1417.08.14Breda
Regionem OrlickaSilnice08.08.1410.08.14Lanškroun
Kolem Polska (WT)Silnice03.08.1409.08.14Katowice
Clasica Ciclista San Sebastian (WT)Silnice02.08.1402.08.14San Sebastian
ČP BlatnáSilnice26.07.1426.07.14Blatná
Czech Cycling TourSilnice17.07.1420.07.14Olomouc
ČP Nové Město na MoravěSilnice12.07.1412.07.14Nové Město na Moravě
Mistrovství Evropy U23Silnice11.07.1413.07.14Nyon
Tour de Feminin-ženySilnice10.07.1413.07.14Krásná Lípa
Kolem Rakouska (ET)Silnice06.07.1413.07.14Vídeň
Tour de France (WT)Silnice05.07.1427.07.14Paříž
Solidarita (ET)Silnice02.07.1405.07.14Kielce
Mistrovství republikySilnice24.06.1428.06.14Slavkov
Kolem Švýcarska (WT)Silnice14.06.1422.06.14Belinzona
Critérium du Dauphiné (WT)Silnice08.06.1415.06.14Lyon, Courchevel
Kolem Slovenska (ET)Silnice03.06.1407.06.14Bratislava
Závod míru U23 (ET)Silnice30.05.1401.06.14Jeseník
Bayern Rundfahrt (ET)Silnice28.05.1401.06.14Norimberk
Český pohár LipnoSilnice24.05.1424.05.14Lipno
Vuelta a Castilla y Leon (ET)Silnice16.05.1418.05.14Valladollid
Frýdek-Místek-Brno (Visegrádská čtyřka, ET)Silnice15.05.1415.05.14Brno
Szlakiem Grodòw Piastowskich (ET)Silnice09.05.1411.05.14Polkowice
Giro d´Italia (WT)Silnice09.05.1401.06.14Belfast, Terst
Závod míru juniorůSilnice08.05.1411.05.14Terezín
4 dny v Dunkerque (ET)Silnice07.05.1411.05.14Dunkerque
Kolem Romandie (WT)Silnice29.04.1429.05.14Neuchatel
Lutych-Bastogne-Lutych (WT)Silnice27.04.1427.04.14Lutych
Kolem Turecka (ET)Silnice27.04.1404.05.14Alanya, Istanbul
ČP RokycanySilnice26.04.1426.04.14Rokycany
Valónský šíp (WT)Silnice23.04.1423.04.14Charleroi, Huy
Kolem Trentina (ET)Silnice22.04.1425.04.14Sega di Ala
Kolem Kolína nad Rýnem (ET)Silnice21.04.1421.04.14Kolín nad Rýnem
Amstel Gold Race (WT)Silnice20.04.1420.04.14Valkenburg
ČP KyjovSilnice19.04.1419.04.14Kyjov
Brabantský šíp (ET)Silnice16.04.1416.04.14Leuven
Paříž-Roubaix (WT)Silnice13.04.1413.04.14Paříž
Kolem Baskicka (WT)Silnice07.04.1412.04.14Eibar
Kolem Flander (WT)Silnice06.04.1406.04.14Oudenaarde
Brno-Velká Bíteš-Brno (ČP)Silnice05.04.1405.04.14Brno
VDK-Driedaagse De Panne-Koksijde (ET)Silnice01.04.1403.04.14Koksijde
Gent-Wevelgem (WT)Silnice30.03.1430.03.14Gent
Critérium International (Europe Tour)Silnice29.03.1430.03.14Porto Vecchio
E3 Harelbeke (WT)Silnice28.03.1428.03.14Harelbeke
Kolem Katalánska (WT)Silnice24.03.1430.03.14Barcelona
Milán-San Remo (WT)Silnice23.03.1423.03.14Milán

redakční systém | ISSN 1803-5744