Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Grungi

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Kulhavý: Porazit Schurtera je dobrá motivace na příští rok

toho brazilce si měli podat oba dva , idiot

10.09.2017 12:18:52
Kulhavý: Porazit Schurtera je dobrá motivace na příští rok

Járo super závod, ano vypadalo to dost netakticky, přeci jen si za tebou na těch rovninkách Schurter trochu pošetřil. Když to porovnáme s Londýnem, tak tam jsi nechal víc tahat právě Shurtera, a dnes se nabízel ten Litscher :) chápu že jsi nechtěl vozit velkou skupinu, ale to by nechtěl ani Schurter a jelo by se , i ten Litscher by jel . A ano už se opravdu nedá dívat na Schurtera, jak vyhrává dnes to vypadalo, že už se i on sotva raduje , spíš jen tak aby se neřeklo :D jinak ještě jeddnou gratulace, na velký závody se umíš připravit ! :)

10.09.2017 03:02:54
Eurobike 2017 - jasné trendy, nejasná budoucnost

" Velkou módou roku 2018 ale budou světlé boky označované jako tak zvané skinwall "

velka moda, na mem kole tedy rozhodně nikdy nebude... fuj

08.09.2017 17:06:53
David Zadák chtěl až moc, skončil v plůtcích

den před odletem ? paráda, spoustu času se sním zžít, třeba v tom letadle :D

07.09.2017 16:02:29
Vrcholný závod Jaroslava Kulhavého: Do trojky by to mohlo být

"zatímco vloni Jaroslav Kulhavý dokázal vytáhnout Čechy ještě na stříbrný stupínek, letos toho z dvanáctého místa už příliš nevykouzlil."

jsem velký fanoušek Járy, ale tohle byla zásluha Katky, ne Járy, který jen udržel, co Katka vydřela, prosím, spravte si to ...

06.09.2017 18:44:37

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum
Dosud žádné příspěvky.

redakční systém | ISSN 1803-5744