Sunshine Cup 2017 #2: Výsledky Amathous XCO


Výsledky ženy Elite:

1. Yana Belomoyna (UKR, CST Sandd American Eagle) 1:17:04 hod.
2. Barbara Benko (HUN, Focus XC) +0:44
3. Alexandra Engen (SWE, Ghost Factory) +1:20
4. Githa Michiels (BEL, Versluys) +2:16
5. Daniela Campuzano (MEX, BH Sr Suntour KMC) +3:36
...
9. Adéla Šafářová (Nutrend Specialized) +7:52

Sunshine Cup #1 - Afxentia 4. etapa: výsledky


Výsledky ženy Elite:
1. Gunn Rita Dahle Flesja (NOR, Merida Gunn Rita) 1:16:21 hod.
2. Yana Belomoyna (UKR, CST Sandd American Eagle) +1:05
3. Sabine Spitz (GER, Wis) +1:17
4. Githa Michiels (BEL, Verslyus) +1:39
5. Alexandra Engen (SWE, Ghost Factory) +2:02
...
15. Jitka Škarnitzlová (Česká spořitelna Accolade) +8:41
18. Adéla Šafářová (Nutrend Specialized) +11:55
DNS. Jana Czeczinkarová (Sram Mitas Trek)

Celkové pořadí Afxentia Stage Race 2017:
1. Michiels 7:11:15 hod., 2. Spitz +0:03, 3. Benko, 4. Dahle Flesja, 5. Engen...10. Škarnitzlová, 17. Šafářová

Sunshine Cup #1 - Afxentia 2. etapa: výsledky


Výsledky ženy Elite:

1. Githa Michiels (BEL, Versluys) 2:25:15 hod,
2. Sabine Spitz (GER, Wis) +0:25 min.
3. Gunn Rita Dahle Flesja (NOR, Merida Gunn Rita) +0:32
4. Barbara Benko (HUN, Focus XC) +0:54
5. Anne Terpstra (NED, Ghost Factory) +1:15
...
9. Jitka Škarnitzlová (Česká spořitelna Accolade) +3:34 min.
19. Adéla Šafářová (Nutrend Specialized) +16:18
26. Jana Czeczinkarová (Sram Mitas Trek) 

Průběžné výsledky po 2. etapě:
1. Michiels 2:55:27 hod., 2. Benko 2:55:51, 3. Spitz 2:55:55... 8. Škarnitzlová 2:59:30, 18. Šafářová 3:1329, 21. Czeczinkarová

Kompletní přehled výsledků ZDE

Roc d'Azur 2016 - výsledky


Výsledky muži 56 km:

1. Jordan Sarrou (FRA, BH SR Suntour KMC) 2:14:24
2. Stephane Tempier (FRA, Bianchi Countervail) 2:14:26
3. Sabastien Carabin (BEL, Merida) 2:16:31
4. Martin Fanger (SUI, BMC) 2:16:32
5. Victor Koretzky (FRA. BH SR Suntour KMC 2:16:34
....
14. Kristián Hynek (Topeak Ergon) 2:19:24
171. Jaroslav Kulhavý 2:47:32

Výsledky ženy 42 km:
1. Annika Langvad (DEN, Specialized) 1:55:20 hod.
2. Lena Gerault (FRA) 1:55:27
3. Margot Moschetti (FRA, CST Superior Brentjens) 1:55:53
4. Helene Marcouyre (FRA) 1:55:54
5. Andrea Waldis (SUI, Luna Pro) 1:59:41
....
8. Karla Štěpánová (Kona Cycling Point) 2:02:03 


Kompletní výsledky ZDE

 

Podrobnější zprávy o českých závodnících připravujeme....

Roc d'Azur ovládli Francouzi, Hynek skončil 21.

Domácí záležitostí se staly závěrečné a hlavní závody festivalu Roc d'Azur, všech šest medailí z elitních kategorií vybojovali francouzští bikeři. Mládí převálcovalo zkušené borce, zvítězili závodníci kategorie do 23 let Jordan Sarrou a Margot Moschetti.

Ani dnes se českým reprezentantům příliš nevedlo, nejlépe a jako vůbec jediný cíle dosáhnul Kristián Hynek (Topeak Ergon) na jedenadvacátém místě.

Výsledky muži Elite:
1. Jordan Sarrou (FRA, HB Suntour KMC) 2:10:10 hod.
2. Miguel Martinez (FRA, FRM Factory) 2:11:46
3. Maxime Marotte (FRA, BH Suntour KMC) 2:11:46
4. Moritz Milatz (GER, BMC) 2:11:46
5. Sebestien Carabin (BEL) 2:12:21
21. Kristián Hynek (Topeak Ergon) 2:19:11
DNF. Jaroslav Kulhavý (Specialized Racing)
DNF. Ondřej Fojtík

Výsledky ženy Elite:
1. Margot Moschetti (FRA) 2:03:14 hod.
2. Helene Marcouyre (FRA) 2:09:15
3. Fanny Bourdon (FRA) 2:10:47
4. Hanna Klein (GER) 2:13:15
5. Metile Stephane (SUI) 2:13:32

SP Méribel XCO: výsledky muži U23

Výsledky muži U23:
1. Jordan Sarrou (FRA, BH Suntour) 1:21:31 hod.
2. Grant Ferguson (GBR, Betch.nl Superior Brentjens) +0:58
3. Michiel van der Heijden (NED, Giant Pro XC) +0:58
4. Keegan Swenson (USA, Cannondale Factory) +1:22
5. Howward Grots (USA, Specialized Racing) +1:39
9. Jan Vastl (Česká spořitelna Specialized junior) +2:49
17. Tomáš Paprstka (Remerx Merida Kolín) +5:05
36. Pavel Skalický (Remerx Merida Kolín) +7:56
48. Martin Stošek (Sram Rubena Trek) +9:55
89. Luděk Šeller (Česká spořitelna Specialized junior) -1 kolo
DNF. Kryštof Bogar (Betch.nl Superior Brentjens)

Celkové pořadí SP 2014:
1. Sarrou 570, 2. van der Heiden 480, 3. Koretzky 301, 4. Ferguson 214, 5. Grots 197, 15. Vastl 107, 43. Paprstka 9, 70. Bogar 1

Kompletní výsledky zde: www.uci.ch

SP Windham: výsledky závodů XCO U23

Výsledky ženy U23:
1. Margot Moschetti (FRA, Scott - La Clusaz) 1:10:28 hod.
2. Yana Belomoyna (UKR, Betch.nl Superior Brentjens) +0:30
3. Jovana Crnogarac (SRB, Salcano Alanya) +0:39
4. Jenny Rissveds (SWE, Scott Odlo) +0:44
5. Helen Grobert (GER, Focus) +2:46
6. Alice Barnes (GBR) +4:03
7. Barbora Machulková (Kona Cycling Point) +4:36

Výsledky muži U23:
1. Jordan Sarrou (FRA, BH Suntour KMC) 1:13:53 hod.
2. Anton Cooper (NZL, Cannondale Factory) +0:41
3. Grant Ferguson (GBR, Betch.nl Superior Brentjens) +1:00
4. Howard Grotts (USA, Specialized Racing) +1:15
5. Michiel van der Heijden (Giant Pro XC) +1:26
15. Jan Vastl (Česká spořitelna Specialized) +3:49

Kompletní výsledky zde: www.uci.ch

ME XCO St. Wendel: Výsledky muži U23

1. Jordan Sarrou (FRA) 1:31:21
2. Michiel van der Heijden (GER) +0:14
3. Bart de Vocht (BEL) +0:28
4. Didier Bats (BEL) +1:09
5. Jan Vastl (CZE) +1:13
15. Pavel Skalický (CZE) +2:57
16. Tomáš Paprstka (CZE) +3:16
23. Martin Stošek (CZE) +4:57
DNF. Kryštof Bogar (CZE)

SP Albstadt: výsledky muži U23 XCO

1. Jordan Sarrou (FRA, BH Suntour KMC) 1:20:39
2. Michiel van der Heijden (NED, Giant Pro XC) +0:23
3. Howard Grotts (USA, Specialized Racing) +0:36
4. Pablo Guede Rodriguez (ESP, MMR Bikes) +1:27
5. Victor Koretzky (FRA, BH Suntour KMC) +2:02
16. Jan Vastl (Česká spořitelna Specialized junior) +3:59
37. Pavel Skalický (Remerx Merida Kolín) +7:25
45. Tomáš Paprstka (Remerx Merida Kolín) +7:59
52. Martin Stošek (Sram Rubena Trek) +8:32
65. Kryštof Bogar (Betch.nl Superior Brentjens) -1 kolo
94. Luděk Šeller (Česká spořitelna Specialized junior) -2 kola

SP XCO Hafjell: Jan Nesvadba vybojoval 4. místo v U23

Veselou tečku za dnešním programem finálového podniku Světového poháru XCO v norském Hafjell udělal čtvrtým místem v kategorii U23 Jan Nesvadba. Za vítězným Francouzem Jordanem Sarrouem zaostal o minutu a třičtvrtě.

Více v reportáži zde....

ME XCO Bern: Výsledky muži U23

Už v půl deváté ráno za drobného mrholení vyrazili muži do 23 let vstříc evropským medailím včetně čtyř českých bikerů. Ti ale na medaile nedosáhli, nejlépe si vedl patnáctý Jan Nesvadba.

"Jelo se mi skvěle, ale ve třetím kole jsem měl krizi a musel si zvolnit na svoje tempo. Udržel bych se kolem toho desátého místa nebýt namotaného řetězu a zničeného přesmykače v posledním kole. Musel jsem zastavit a předjelo mě pár lidí. Jsem z toho pěkně rozladěnej, přeci jen top desítka by byla daleko lepší..."

Titul získal Francouz Jordan Sarrou před Belgičanem Jensem Shuermansem a dalším Francouzem Hugem Drechouem.

Výsledky muži U23:
1. Jordan Sarrou (FRA) 1:25:13
2. Jens Shuermans (BEL) 1:25:25
3. Hugo Drechou (FRA) 1:25:27
4. Michiel van der Heijden (NED) 1:25:29
5. Nicholas Pettina (ITA) 1:25:40
15. Jan Nesvadba 1:28:22
32. Tomáš Paprstka 1:31:44
41. Martin Stošek 1:36:17
44. Kryštof Bogár 1:37:04

redakční systém | ISSN 1803-5744