Češi v Langenlois ovládli juniorské kategorie, Elite bez medaile

Závod kategorie C1 ovládli Maja Wlozsczowska a Fabian Giger, v juniorech zvítězili Adéla Šafářová a Jaromír Skála.

Autor: Tomáš Gladiš s přispěním Tomáše Přibyla
Češi v Langenlois ovládli juniorské kategorie, Elite bez medaile

Výsledky

Junioři:
1. Jaromír Skála (Česká spořitelna Specialized junior) 1:14:53 hod.
2. David Zadák (Česká spořitelna Specialized junior) 1:15:26
3. Michael Zeťák (Expres CZ Merida Kolín) 1:15:49
4. David Bartek (Bike 2000) 1:16:29
5. Julian Rottman (AUT, RSC Plettenberg) 1:17:33

Juniorky:
1. Adéla Šafářová (Nutrend Specialized) 1:08:45
2. Sofie Joannidu (Bike 2000) 1:12:41
3. Estera Siarka (POL, GKS Raba Wysna) 1:13:27
4. Lucie Krupová (Expres CZ Merida Kolín) 1:13:44
5. Patrycja Swierczynska (POL, OK Racing)  1:14:00

Ženy Elite:
1. Maja Wlozsczowska (POL, Kross) 1:20:08 hod.
2. Ren Chengyuan (CHN) 1:20:41
3. Elisabeth Osl (AUT, Ghost Factory) 1:21:07
4. Jana Czeczinkarová (Sram Mitas Trek) 1:21:49
5. Jitka Škarnitzlová (Česká spořitelna Accolade) 1:22:28
6. Janka Keseg Števková (SVK) 1:23:40
....
13. Karla Štěpánová (Kona Cycling Point) 1:27:41
15. Tereza Němcová (Superior MTB) 1:29:18
16. Johana Kolašínová (Superior Riders) 1:29:38
17. Barbora Průdková (Nutrend Specialized) 1:30:26
22. Lucie Veselá (GT Opportunity) 1:33:03
25. Vendula Kuntová (Expres CZ Merida Kolín) 1:33:43

Muži Elite:
1. Fabian Giger (SUI, Kross) 1:37:06 hod.
2. Martin Loo (EST, Hawaii Express) 1:38:09
3. Karl Markt (AUT, Haibike Ötztal) 1:38:47
4. Gerhard Kerschbaumer (ITA, Bianchi Countervail) 1:39:28
5. Bartlomiej Wawak (POL, Kross) 1:39:41
6. Jan Škarnitzl (Sram Mitas Trek) 1:40:05
7. Matouš Ulman (Česká spořitelna Accolade) 1:40:16
...
13. Jan Vastl (Bianchi Countervail) 1:42:01
16. Tomáš Paprstka (Expres CZ Merida Kolín) 1:43:28
17. Matěj Průdek (Nutrend Specialized) 1:43:32
18. Jan Rajchart (Česká spořitelna Accolade) 1:43:42
23. Martin Stošek (Symbio+ Cannondale) 1:46:01 

Přehled výsledků ZDE

Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

  1. Ostatní závodyPražská Libuš hostila dvojzávod, akademické MČR a finále seriálu
    Pražská Libuš hostila dvojzávod, akademické MČR a finále seriálu
  2. Ostatní závodyWeber Jičínská 50 s nadupanou startovkou
    Weber Jičínská 50 s nadupanou startovkou
  3. ZávodyFotogalerie: Český pohár XC0 #4 - Brno 2020
    Fotogalerie: Český pohár XC0 #4 - Brno 2020
  4. Český pohárBrno zakončilo Český pohár XCO ve velkém stylu
    Brno zakončilo Český pohár XCO ve velkém stylu
  5. Ostatní závodyHouštecký cyklomaraton opět zve na startovní čáru
    Houštecký cyklomaraton opět zve na startovní čáru
  6. ZávodyFotogalerie: Mistrovství ČR XCM - Dolní Morava 2020
    Fotogalerie: Mistrovství ČR XCM - Dolní Morava 2020

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.

redakční systém | ISSN 1803-5744