Kolofix otevírá nové pobočky

Velikonoční dárek pro všechny cyklisty - Kolofix tento týden otevírá hned pět svých poboček. V dalších jsou stále volná pracovní místa!

Autor: Jan Němec
Kolofix otevírá nové pobočky

 

Jihlava, Plzeň, České Budějovice, Louny, Liberec a za nedlouho i Zlín a Olomouc. To budou města, kde se nově budete moci obrátit na služby Kolofixu. "Je to vlastně takový velikonoční dárek pro cyklisty, zvlášť v této nelehké době. Chceme vyjít vstříc všem cyklistům a motivovat je k tomu, aby vyrazili do přírody, začali se hýbat – je to jedna z možností, jak se nezbláznit a jak pro sebe něco udělat," říká Pavel Čábelický, jenž stojí za projektem Kolofix.

"Inovovali jsme naší aplikaci, rozšířili jsme ji o nová servisní místa, umožnili volný vstup po prvotním stažení aplikace, doplnili některé funkcionality – to vše už je na světě. Ve velmi krátkém čase vydáme další update, kde bude kompletně přepracován systém mobilního servisu a objednávek dopravy," prozrazuje dále Pavel a dál uvádí, co je nyní možné. 

"V rámci toho nabízíme dopravu, spojenou se servisem, zdarma. Můžete tak vyzkoušet náš servis přímo na místě, kdy přijedeme plně vybaveným servisním vozem a v rámci možností provedeme servis přímo na místě nebo si kola prostě odvezeme a po servisu je přivezeme zpět – v autě bychom například nezvládli udělat full servis na tlumič nebo na počkání nepřepleteme ráfek."

Pro nové klienty, kteří si stáhnou aplikaci a vytvoří si první objednávku, tak Kolofix nabízí slevu 30 % na provedené servisní práce a 20% slevu na použitý materiál. Pokud byste chtěli nové provozovny navštívit otevřeno je od 7-18 hod od pondělí do čtvrtka a 7-16 hod. v pátek. Ideální varianta je objednání se předem. "Kdokoli ale může samozřejmě přijít z ulice, ale zatím nevím, jak bude čas se mu věnovat," sdělil Čábelák.

Zbývající tři servisní místa budou otevřeny, jakmile to situace dovolí. Jsou totiž umístěny ve sportovních areálech, které byly dosud zavřené. 

Pokud se někomu projekt Kolofix líbí a měl by chuť se jako "servisák" zapojit, tak jsou stále otevřené pracovní příležitosti v Karlových Varech, Liberci, Hradci Králové, Lounech a Brně.

"Nabízíme dobrou pracovní příležitost, velmi solidní platové podmínky, možnost osobního růstu a v neposlední řadě práci mechanika na 100 %! Zároveň hledáme posilu na pozici administrativní podpory a komunikace s klienty. Pro tuto pozici není podmínkou znát technické věci, ale je podmínkou mít dobrou organizační schopnost, smysl pro pořádek, komunikační dovednosti s klienty a základní znalosti práce na PC. Pozice je výhradně na centrále v Praze," láká do svých řad Pavel Čábelický.

Pro více informací pište na pavel.cabelicky@kolofix.cz

 

 

Přečteno - 3695x Tagy: servis práce pavel čábelický kolofix
Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

 1. Tech newsNasadí Shimano umělou inteligenci? Nový patent mnohé napoví
  Nasadí Shimano umělou inteligenci? Nový patent mnohé napoví
 2. DoplňkySram AXS posiluje svůj ekosystém o nový web
  Sram AXS posiluje svůj ekosystém o nový web
 3. ServisProdeje MIPS výrazně rostou
  Prodeje MIPS výrazně rostou
 4. OstatníPočet krádeží kol meziročně vzrostl o 8 procent
  Počet krádeží kol meziročně vzrostl o 8 procent
 5. ServisNový český projekt KoloNaOperák rozšiřuje možnosti ekologické mobility
  Nový český projekt KoloNaOperák rozšiřuje možnosti ekologické mobility
 6. Servis3T mění výrobu z cyklokomponentů na masky
  3T mění výrobu z cyklokomponentů na masky

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.

redakční systém | ISSN 1803-5744