Mistrovský hattrick Kulhavého, Škarnitzlová má první titul

Obhajoba, hattrick a sedmý titul. To je bilance Kulhavého po MČR v Peci pod Sněžkou. Škarnitzlová byla suverénní a má první titul...

Autor: Jan Němec
Foto: Michal Červený, Jan Němec
Mistrovský hattrick Kulhavého, Škarnitzlová má první titul

Výsledky


Juniorky:

1.
SÁSKOVÁ Tereza
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:57:07.9 0:00:00.0
2.
MIŠOŇOVÁ Magdalena
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 1:00:58.6 0:03:50.7
3.
ŠTEFANOVÁ Kateřina
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:02:13.5 0:05:05.6
4.
KUČEROVÁ Monika
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:05:54.3 0:08:46.3
5.
TESAŘOVÁ Jana
Ethic sport
CZE 1:06:48.0 0:09:40.1


Junioři:

1.
DUDEK Tomáš
GAPP System - Cabtech MTB racing team
CZE 1:00:03.9 0:00:00.0
2.
JIROUŠ Samuel
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:01:00.1 0:00:56.2
3.
HOŘÁK Radek
Kolokrám
CZE 1:02:05.9 0:02:01.9
4.
TOMÁŠEK Alvin
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 1:03:24.1 0:03:20.2
5.
ELČKNER Lukáš
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:03:53.9 0:03:49.9



Ženy Elite:

1.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
GAPP System - Cabtech MTB racing team
CZE 1:24:58.9 0:00:00.0
2.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
N1 BMC TEAM
CZE 1:28:25.9 0:03:26.9
3.
JEŽKOVÁ Hana
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:29:42.4 0:04:43.4
4.
CZECZINKAROVA Jana
Mitas TREK
CZE 1:32:13.8 0:07:14.9
5.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 1:33:06.3 0:08:07.4
6.
TVARŮŽKOVA Tereza
Maloja rocky mountain team
CZE 1:34:31.6 0:09:32.6
7.
PICHLÍKOVÁ Jana
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:35:55.8 0:10:56.8
8.
VESELÁ Lucie
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:36:47.3 0:11:48.3
9.
PRŮDKOVÁ Barbora
HEAD PRO TEAM
CZE 1:37:37.3 0:12:38.3
10.
URBANOVÁ Martina
Hnízdil Team
CZE 1:42:09.5 0:17:10.5

 




Muži Elite:
1. Jaroslav Kulhavý (Specialized Racing) 1:30:41 hod.
2. Ondřej Cink (Primaflor Mondraker) +0:27
3. Jan Škarnitzl (Mitas Trek) +0:31
4. Jan Vastl (N1 Team) +3:57
5. Tomáš Paprstka (Expres CZ Scott Kolín) +4:51
6. Jaromír Skála (Česká spořitelna Specialized junior) +5:48
7. Lukáš Kobes (Symbio+ CE Energy) +5:55
8. Michael Zeťák (Expres CZ Scott Kolín) +7:28
9. Zdeněk Vobecký (Turner Protocycles) -kolo
10. Josef Jelínek (Mitas Trek) -kolo

Kompletní výsledky ZDE



Přečteno - 6491x Tagy: český pohár
Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

  1. Český pohárKateřina Nash si odskočila na Dolní Moravu a s Adelem vyhrála ČP XCM
    Kateřina Nash si odskočila na Dolní Moravu a s Adelem vyhrála ČP XCM
  2. Český poháre-předjezdec Jan Jobánek a jeho 24 kol ČP XCO v Brně na ebiku
    e-předjezdec Jan Jobánek a jeho 24 kol ČP XCO v Brně na ebiku
  3. ZávodyFotogalerie: Český pohár XCM #1 - Stolové hory 2021
    Fotogalerie: Český pohár XCM #1 - Stolové hory 2021
  4. Český pohárFilip Adel vyrazil vstříc obhajobě Českého poháru XCM
    Filip Adel vyrazil vstříc obhajobě Českého poháru XCM
  5. ZávodyFotogalerie: Český pohár XCO #2 - Brno 2021
    Fotogalerie: Český pohár XCO #2 - Brno 2021
  6. Český pohárDruhý díl Českého poháru XCO vyhráli Ondra Cink a Janika Loiv
    Druhý díl Českého poháru XCO vyhráli Ondra Cink a Janika Loiv

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.

redakční systém | ISSN 1803-5744