Z ledové Pece nejlépe vybruslili Čábelická a Cink

Třetí díl Českého poháru XCO zavítal do loňského dějiště mistrovství ČR, tentokrát ovšem za brutálních podmínek... 

Autor: Jan Němec
Foto: Pavel Křikava
Z ledové Pece nejlépe vybruslili Čábelická a Cink

Výsledky

Junioři:

1.
GUTIERREZ  Zabdiel
Ar Pro Cycling Team
MEX 1:09:28.7 0:00:00.0
2.
ZATLOUKAL Jan
Nutrend Specialized 
CZE 1:11:03.7 0:01:34.9
3.
ŠULC David
Ivar - Author
CZE 1:11:53.2 0:02:24.4
4.
KRYŃSKI Piotr
VW Samochody Uzytkovwe
POL 1:13:15.0 0:03:46.2
5.
ELČKNER Lukáš
Jaroslav Kulhavy Cycling 
CZE 1:15:29.7 0:06:00.9

Průběžné pořadí po 3. závodě:
1. Zatloukal 840 bodů, 2. Šulc 680, Gutierrez 500


Juniorky:

1.
MIŠOŇOVÁ Magdalena
Adastra Cycling Team
CZE 1:11:48.0 0:00:00.0
2.
HOLUBOVÁ Adéla
kola-bbm.cz
CZE 1:14:57.0 0:03:08.9
3.
ŠAFÁŘOVÁ Zuzana
Česká spořitelna Specialized Jun. 
CZE 1:17:10.7 0:05:22.7
4.
VAVERKOVÁ Kateřina
Copr TJ Přeštice
CZE 1:18:20.7 0:06:32.7
5.
OBOŘILOVÁ Tereza
Drahanský Sport 
CZE 1:19:48.5 0:08:00.4

Průběžné pořadí po 3. závodě:
1. Mišoňová 900 bodů, 2. Holubová 650, 3. Štefanová 570.



Ženy Elite:

1.
ČÁBELICKÁ Jitka
GAPP System Cabtech 
CZE 1:40:43.0 0:00:00.0
2.
SHORT Isla
Short Factory Racing
GBR 1:41:52.3 0:01:09.2
3.
CAMPUZANO Daniela
Mexican National Team
MEX 1:43:18.5 0:02:35.4
4.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
Superior XC
CZE 1:43:35.3 0:02:52.2
5.
CZECZINKAROVÁ Jana
Mitas Mercedes-Benz Trek
CZE 1:44:37.0 0:03:53.9
6.
TVARŮŽKOVÁ Tereza
Maloja Rocky Mountain 
CZE 1:45:53.0 0:05:09.9
7.
KUČEROVÁ Monika
Head Pro Team Opava
CZE 1:47:47.0 0:07:03.9
8.
WOJTYLA Gabriela
Superior Zator
POL 1:50:02.5 0:09:19.4
9.
RODRIGUEZ Monserrath
Ar Pro Cycling Team
MEX 1:51:11.0 0:10:27.9
10.
JEŽKOVÁ Hana
GT Opportunity Brno
CZE 1:55:39.0 0:14:55.9

Průběžné pořadí po 3. závodě ČP:
1. Czeczinkarová 540, 2. Čábelická 500, 3. Štěpánová 410.



Muži Elite:

1.
CINK Ondrej
Kross Racing Team
CZE 1:33:14.5 0:00:00.0
2.
VASTL Jan
Superior XC 
CZE 1:33:54.0 0:00:39.4
3.
PAPRSTKA Tomáš
Expres CZ Tufo Kolín
CZE 1:35:14.0 0:01:59.4
4.
ZADÁK David
Česká spořitelna Specialized Jun.  CZE 1:35:52.2 0:02:37.7
5.
ULÍK Matěj
Expres CZ Tufo Kolín SVK 1:36:27.2 0:03:12.7
6.
JELÍNEK Josef
Mitas Mercedes-Benz Trek CZE 1:37:55.7 0:04:41.2
7.
ŠKARNITZL Jan
Mitas Mercedes-Benz Trek CZE 1:38:33.2 0:05:18.7
8.
BREGENZER Alex
RV Viktoria Wombach
GER 1:38:48.2 0:05:33.7
9.
KOBES Lukáš
Skibikecentrum.cz 
CZE 1:39:05.5 0:05:50.9
10.
ŠEVCŮ Tomáš
Amenity Extrem Sport 
CZE 1:41:05.5 0:07:50.9

 

Průběžné pořadí po 3. závodě ČP:
1. Cink 600 bodů, 2. Škarnitzl 560, 3. Paprstka 460, 


Kompletní výsledky ZDE

 

Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

  1. Ostatní závodyČP XCO se rozroste o dva další závody pro mládež, hostit je bude Praha
    ČP XCO se rozroste o dva další závody pro mládež, hostit je bude Praha
  2. Český pohárToi Toi Cup pokračuje ve Slaném, bratři Ťoupalíci na startu
    Toi Toi Cup pokračuje ve Slaném, bratři Ťoupalíci na startu
  3. Český pohárToi Toi Cup v sobotu pokračuje čtvrtým závodem ve Veselí nad Lužnicí
    Toi Toi Cup v sobotu pokračuje čtvrtým závodem ve Veselí nad Lužnicí
  4. Světový pohárSvětový pohár v cyklokrosu pokračuje v nizozemském Beekse Bergenu
    Světový pohár v cyklokrosu pokračuje v nizozemském Beekse Bergenu
  5. Český pohárČeský pohár XCO 2023, Zadov se konečně dočkal kategorie HC
    Český pohár XCO 2023, Zadov se konečně dočkal kategorie HC
  6. Světový pohárZdeněk Štybar: Mistrovství světa je otevřené, teď si chci ale odpočinout
    Zdeněk Štybar: Mistrovství světa je otevřené, teď si chci ale odpočinout

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.

redakční systém | ISSN 1803-5744