Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

G23

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Schurter má pátý titul v řadě, výborný Cink šestý

odpověď na BikerX — #1 Tak neviř! Jako vtip to není špatné, ale pak víříš elektromotorkáře. Jako vážně míněné, zase víříš normální cyklisty. Řekni, že nemyslíš vážně, že 5. místo na elektromopedu mezi cca 10 dobrými cyklisty, je záchrana XC reprezentace?! :-) :-) :-) Poznámka se vůbec netýká Jardy!

03.09.2019 18:26:52
Fontana vítězem ebiků, Absalona zastavil přetržený řetěz

odpověď na petan — #17 Nic proti svobodné volbě toho, na čem kdo jezdí… Ano elektrokolo nemá plyn, ono má módy… Závodění na nich v rámci UCI je opravdu trochu divné, neboť podle regulí UCI je elektromotor nepovolení podpůrný technický prostředek, tedy technický „doping“. Závodí-li na regulérních tratích pro opravdové závodníky, v rámci závodů UCI, starší závodníci, kteří už na to „nemají“ na kolech s el. motorem, pak lze také udělat kategorii „jsem už starší nebo na to nemám a sypu, ale málo!“ (taky to jen pomůže a taky se musí makat a taky se zapotí …) Berte to jako spíše vtip, ale elektrokola by měla být samotná kategorii, které se nespojuje s normálními bicykly!

13.08.2019 08:13:50
GAPP System - Cabtech v roce dva: bude těžké překonat úspěchy

odpověď na panzdenda — #8 Kde máš politiku? Pouze přirovnávám plácala k obecně známému plácalovi. Možná ty máš blíž k těm, které zmiňuješ. Ale nechme to být, odpověď na otázky stejně nebude.

18.01.2019 15:54:06
GAPP System - Cabtech v roce dva: bude těžké překonat úspěchy

odpověď na Honza S. — #6 Hm, tebe je mezi prostým lidem škoda, ty bys měl kandidovat na prezidenta. Splňuješ dost předpokladů, plácáš a pak neumíš odpovědět, proto se marně snažíš tázajícího urazit, na pomoc potřebuješ něco citovat, takového člověka vidí na Hradě rádo cca 30% voličů. Hurá do toho. A neboj, oni ti nějakého ovčáčka najdou!

18.01.2019 12:55:15
GAPP System - Cabtech v roce dva: bude těžké překonat úspěchy

odpověď na Honza S. — #4 Musím tě pochválit, nezklamals. Odpovědět na položenou otázku neumíš. Ale takovou zmatenost jsem nečekal!

  1. na tento komentář reaguje Honza S. — #6
17.01.2019 21:32:56
GAPP System - Cabtech v roce dva: bude těžké překonat úspěchy

odpověď na Honza S. — #1 Co člověka pobaví, když občerstvení dodá jeden ze sponzorů? Čemu se člověk zasměje, když mají kluci telefony v kapse? Při jakém poměru novinářů vůči zpovídaným končí sranda? Řekni, chci se taky zasmát! Díky za odpověď předem (Ona ale asi nebude, že?)

  1. na tento komentář reaguje Honza S. — #4
17.01.2019 11:17:29
MS Lenzerheide 2018: výsledky muži Elite

Musím poděkovat České televizi, potažmo jejímu komentátorovi, že vrátil Honzovi Škanitzlovi jeho původní přezdívku Škárny a ne tu pitomou spatlaninu, kterou tu MTBs používá, Škárna (a ještě to nechce uznat, že to říkají špatně) :-) :-) :-)

12.09.2018 09:40:19
TEST: Merida eOne Twenty 500

Jen tak pro zasmání:

Má to čtyři kola, k pohybu to využívá koňské síly, ale kočár to není, je to auto!

Má to dvě kola, řídítka i pedály a řetěz, ale kolo to není, je to elektro moped! :-) :-) :-)

23.10.2017 13:07:29

Počet komentářů celkem: 8

redakční systém | ISSN 1803-5744