Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

davkot

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Sigma Rox 12.0 Sport - Test

Tak fakt sorry, ale takovejhle smejd jsem uz dlouho nevidel. Zitra to jedu vratit.

1/ Pokud chci jet z Prahy do Bedrichova, system mi oznami, ze je to delsi trasa nez 300km a mam smulu. Pokud chci z Prahy do Kolina, tak mi to rekne to stejne :) Navic to spocita i trasu o delce 5736km. Nechapu.

2/ Prepocitavani trasy pri zmene je fakt ubohost. Jedu a mam to 5km k baraku, odbocim jinou ulici a najednou to mam 35km! Coz je samozrejme nesmysl v realu.

3/ Support je necinny, pouzil bych jine slovo ale nechci byt sprosty.

4/ 33% baterky na temer 90km? Tak to neni vydrz, kterou jsem si predstavoval.

5/ Nekdy navigace hlasi jenom mirne odboceni vlevo, nekdy dojedu na krizovatku a nevim kudy.

Desne mne to zklamalo, dost jsem na to sazel, ale tohle se nemcum fakt nepovedlo.

22.07.2018 21:57:24

Počet komentářů celkem: 1

redakční systém | ISSN 1803-5744