Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Ladinek

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Pavel Boudný a jeho Ikarův pád

Doporučoval bych psychiatry/psychology.

Ať si např. přečte https://www.databazeknih.cz/knihy/vyhoret-muze-kazdy-419375 a třeba i zkusí kontaktovam pana Honzáka.

Jedno je jisté - určitě bude muset hlavně chtít sám s tím něco udělat.

28.10.2020 07:19:07
Zamyšlení: Opravdu mám zůstat doma?!

Dan to napsal super! Vidím to úplně stejně.

Já to mám tak, že chodím běhat pěkně večer, kdy už potkám maximálně dva jiné bežce. Doufám, že si kola letos ještě užiji dost a dost.a naštěstí, jak je pořád relativně zima, tak mě to na kolo ani moc neláká (ale to asi přijde :-) ).

30.03.2020 10:06:45

Počet komentářů celkem: 2

redakční systém | ISSN 1803-5744