Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

radek.ilcik@gmail.com

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Trek Domane SLR 9 - gravel pro silničáře

odpověď na petan — #3 Ono silniční kolo je celkově dost tuhé (i s IsoSpeedem) a na nekvalitní cestě vytváří mnohem více "vysokofrekvenčních mikrovibrací", které dokážou pohnout s ledasčím přimontovaným na kolo. Celopéro, navíc s tlustýma pláštěma, tyhle vlivy kompletně pohltá. Sám jsem měl např. bezkošíkovou flašku Fabric, která mi na fullu za dva roky nevypadla ani v bikeparku a na gravelu vylítla na prvních kočičích hlavách. Po tom co mně ještě 2x ohrozila na životě ve sjezdu, jsem si koupil radši klasickej bidon - Fabric lahev se totiž v 60km/h vytřepala a následně jsem ji přejel zadním kolem. Pokud něco takového hrozí u Domany, asi bych se snažil tu zavírací páčku oblepit elektrikářskou páskou, aby tam aspoň vzniklo vyšší pnutí.

27.04.2021 18:18:13

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744