Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

TomasGladis

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Ultralehká dětská kola a odrážedla Early Rider - novinky 2016

odpověď na Monika — #1 Dovozcem značky Early Rider do České republiky je Cyklospeciality.cz. Směřoval bych dotaz raději na ně ;-)

29.01.2017 11:06:06
S rolničkou na horském kole na hřeben Velké Fatry

Omezeně by to mohlo jít. Nechat se vyvézt na Smrekovicu, nějak překonat zbývajících pár stovek výškových metrů a pak v protisměru popisovaného výletu víceméně stále jen klesáte :-)

31.08.2015 13:45:33
Pojištění kola proti krádeži: přehled nabídek

odpověď na Korbelos — #1 Je to 4 roky starý článek, ale díky za tip - téma stojí za revizi

16.08.2015 16:49:54
Crocodile Trophy 2014 vyhrál Greg Saw, Jiří Křivánek šestý

odpověď na pira — #1 Emigrant nerovná se kriminálník. Jak jinak jedním slovem říct to, co už bylo napsáno v jiných článcích o Crocodile Trophy, a to že před lety emigroval do Austrálie, žije a pracuje tam a má dvě občanství? Lidem neznalým věci to aspoň vysvětlí, proč má vedle jména v závorce uvedeno AUS a ne CZE. Tak co je na tom zlého?

  1. na tento komentář reaguje pira — #5
29.10.2014 09:04:05
Potřebujete na kole karbonový rám?

odpověď na Jirka Sirka — #1 Vážený pane, cílem článku nebylo rozhodnout, který z materiálů je nejlepší. Už v nadpisu je nastíněno, že se bude týkat KARBONU. Chtěli jsme dát lidem dohromady pár argumentů, aby se mohli sami rozhodnout, zda si koupí kolo s karbonovým rámem a nebo hliníkovým, protože právě tyto dva materiály jsou u současných běžně dostupných kol nejčastější. Ocel - jak sám musíte uznat - na sériových kolech tak často zastoupena není, i když o jejích vlastnostech nepochybujeme.

12.12.2013 09:02:49
Sněžka na kole? Pro otrlé.

odpověď na petr kunce — #1 Potvrzujeme informaci od Petra Kunce. Dle vyjádření pana Radka Drahného, tiskového mluvčího KRNAPu je Sněžka po této trase přístupná pro cyklisty pouze jeden víkend v roce, a to na svatého Vavřince.

19.08.2013 10:29:31
Na Singltrek pod Smrkem s lektorem

odpověď na Ivo — #1 Tiskařský šotek zaúřadoval, Nicméně na odkazu, který je jen řádek nad tím, je datum uvedeno 24. srpna, což je sobota. V textu to samozřejmě opravíme také, byť MTBS není autorem a jde o tiskovou zprávu Singltreku pod Smrkem. Díky za upozornění.

05.08.2013 09:15:43
Jak vybrat pláště na jízdní kolo

odpověď na Maty — #2 Dobrý den, problém by to být neměl. Jen se připravte na to, že užší plášť nemusí být tak pohodlný a bude se hodit spíše na asfaltové cesty, na terénních cestách už to nebude nic příjemného.

30.05.2013 14:15:15
Spořka trénovala na Mallorce s Alltrainingem

odpověď na Karlik — #14 Redakce nemlčí jako dudek. Redakce se snažila přinést nějaké informace o tom, jak to na Mallorce vypadá, jak trénují profesionálové z České spořitelny a co můžete čekat, pokud se tam vydáte s Alltrainingem. Vy všichni jste tam s nimi asi už byli, že všechno víte, ale mně osobně to zázemí tam příjemně překvapilo, proto mi přišlo přirozené to v článku zmínit. Zkuste se vžít do role někoho, kdo tam třeba nikdy nebyl, a takový český ostrůvek na Mallorce mu přijde vhod a třeba rozhodne o tom, jestli tam poletí nebo ne. Opravdu by mě ale nenapadlo, jakou vlnu nevole spustí jeden odstavec.

odpověď na pro.cycling — #3 A s těmi "plány" gratis to snad ani nemůžete myslet vážně! :-D

  1. na tento komentář reaguje Karlik — #
  2. na tento komentář reaguje Karlik — #17
19.03.2013 21:13:14
Marianne Vos: V MTB není hustá atmosféra jako na silnici

Ano, už je to opraveno. Marianne si patrně spletla Zürich s Grazem :-) A že se popletou roky, tomu se nedá při více než 10 let dlouhé kariéře asi vyhnout...

Zde je také přehled medailistů z ME: http://en.wikipedia.org/wiki/European_Mountain_Bike_Championships#Cross-country

19.03.2013 08:36:07

Počet komentářů celkem: 19

redakční systém | ISSN 1803-5744