Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Haumač

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Nejtěžší závod sezony, řekl vítěz Pražských schodů Giger

Napsat ,že dostal 10kol je poměrně zavádějící,protože když je závodník o kolo dojet,tak je stažen a tudíž mu ti co dále krouží ,logicky nasypou dalších několik kol,ale neznamená to že by ujel za hodinu polovinu toho co třeba první....

To by asi nebyl Kulhec ve světový špičce,kdyby mu nasypali 7 kol :-))

22.05.2014 11:46:47
Pražské schody 2014 už zítra! Poprvé pojede Kabush

odpověď na VencaS — #1 Je to jednoduchý,od letoška je mediálním partnerem KPZ TV NOVA,tak se dá těžko předpokládat,že by to vysílala CT.

Určitě je to ale škoda,porovnávat "novácký" 10min.sestřih s profi přenosem

na CT sport,vo tom žádná....

To je jako by na Nově vysílali záznam z CT author cupu- který byl do r2012 Nova Cup :-)

22.05.2014 11:42:57
Rekordní závod v Praze, 1500 bikerů na Genesis Bike Prague

Nedá mi nerýpnout si do rýpalů... pominuli diskuse o masovosti,komerčnosti,apod.,tak zrovna na tento závod se dalo pořídit startovné v předstihu už za krásných 200kč a ještě snad týden před závodem za 300(pokud se přihlásili dva účastníci),tak potom ti co si dopřejí luxusu rozhodnutí na poslední chvíli večer před závodem,si musí připlatit,docela logický. Když budete organizovat párty na chalupě,tak taky potřebujete vědět kolik vám dorazí lidí,aby nebylo piva a krkoviček málo nebo naopak hodně....:-))

  1. na tento komentář reaguje Růža — #7
27.06.2013 10:57:41
Petr Dlask měl na Šela Marathonu pozitivní dopingový test

No když to tak pročítám,tak sem vlastně pochopil ,že když sem nachcípanej a nechci nechat propadnout mrzké startovné(dnes už většinou tak500kč),tak do sebe nasypu nějakej Panadol ,Paralen nebo co zrovna najdu v šuplíku,abych to nějak odjel a nechcíp úplně,tak sem vlastně taky nasypanej...Ale já mám teda pocit ,že mi to zrovna nijak nenakopne,abych podal o 5-10% lepší výkon. Možná by to chtělo slupnout celý platíčko a ne jen jednu pilulku :-)

Ale zcela vážně,opravdu to může mít nějaký pozitivní vliv??

31.05.2013 15:31:44
Cape Epic – symbol úspěchu

Moc pěkně napsanej článek!

To startovný je fakt mazec...

19.02.2013 12:54:25
Na KPŽ Odrách zase triumfoval Pavel Boudný, letos pošesté

odpověď na Kurri22 — #7 Vždyť stačí i jeden absolvovaný závod v KPZ a body pro start.listinu se započítají i následující rok. Tzn. jak si dojel letos ,podle toho dostaneš st.číslo příští rok,i kdybys jel opět jen Odry...

Naopak je to udělaný šikovně,protože se ti nemotaj přemotivovaný jedinci hned v prvním kopci pod pedály:-) Často už na startu jinejch akcí,kde to nemaj takto ošetřený, vidíš že si někteří borci vlezou pomalu do 1.lajny a už od pohledu tam nemaj co dělat.Právě pro to bodové ohodnocení do start.koridorů sem zastáncem KPZ,nemám na mysli tratě a organizaci,na to už tady proběhlo hodně debat a jen bych rozvířil vody zastánců i odpůrců tohoto seriálu :-)))

29.09.2011 17:40:29
V Jeseníku slavili Hynek a Kottová

Nemyslím,že by nárok na zhodnocení tratě a organizace závodů měli jen ti co zajedou na bednu.Pravda je,že letošní už potřetí změněná-zlehčená trať byla opravdu jednoduchá a je škoda v takovém krásném prostředí jít tímto směrem,když i jinde mají náročnější tratě s větším převýšením,např.Ještěd nebo Jestřebí h. a nikomu to nevadí,tak nevím proč je nutný zrovna drsný Jesenik upravovat do mírnější podoby,naopak když už tam někdo přes půl republiky přijede,tak proč má být za 1:40 v cíli ?!(samozřejmě to je čas vítěze). Takže za sebe hlasuji pro návrat na původní trasu nebo přidání kilometrů i techniky na trati,aby to byla ta stará poctivá Priessnitzovka!

  1. na tento komentář reaguje Fanda — #9
07.09.2011 14:39:19
Author 50 Bezděz bude recyklovat

Rozhodně nic proti ekologii a třídění opadů,kterého sem příznivcem,ani proti konkrétnímu závodu na Bezdězu,který sem taky párkrát absolvoval,ale uniká mi systém a celková motivace účasti na Author Maraton Tour,když není žádné celkové hodnocení a body do celého seriálu jako takového. Myslím ,že podobné konkurenční seriály jsou logicky založeny právě na započtení několikero výsledků z dané série a na nějakém více či méně hodnotném ocenění za celkovou účast při závěrečném závodu tohoto seriálu.

20.05.2011 15:42:09
12. ročník Kolo pro život otevřel vítězstvím Pavel Boudný

Všeobecně vzato se na xc okruhy určitě nevejde 300,500nebo více lidí,nemluvě o tom že motat se dvě hodiny na 5km okruhu taky nemusí každého bavit,tak že pro většinu sportovně laděných lidí jsou tyto "masovky" ideální příležitost si zajezdit a ještě poměřit síly s mnoha ostatními a je úplně jedno kdo je organizátorem,spíš asi rozhoduje fakt jak daleko se to koná a za kolik.Mimochodem Trans Brdy je opravdu poctivá trať kde se ukáže jak kdo potrénoval a rád bych viděl na startu "jáju" s blatníky,nosičem a sváčou od mamky jakej by tam zajel čas(to nemyslím nijak posměšně).No a přál bych si ,aby se třeba trať v Mostu,která je opravdu pěkná,zařadila do nějakého seriálu ,to by se tím pádem musela automaticky zařadit do kategorie"komerčních sraček",že ano!?

02.05.2011 02:12:08

Počet komentářů celkem: 9

redakční systém | ISSN 1803-5744