Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

petan

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Orbea Terra M30 1X - přitvrzuje

odpověď na Babaja — #1 Co se týká velikostí tak těch je celkem pět značených bikově XS-XL, což odpovídá délkám sedlovky 46 - 63 cm. Váhu jsme bohužel při focení tenkrát neměli, sorry :-(.

09.04.2021 08:15:56
Máme jedny z nejlepších trenérů mládeže na světě, říká Zapletal

odpověď na tntbiker — #17 Pokud si dobře pamatuji, tak sledovanost přenosů MTB se v české TV počítá na stovky tisíc diváků a blíží se sledovanosti biatlonu, nebo přenosů z TdF. Ohledně curlingu byste zřejmě měl pravdu, pokud by ovšem nějaký specializovaný portál pro tuto disciplínu existoval, jakože o žádném nevím. České MTB pamatuju 15 let před prvními úspěchy Kulhavého, kdy nejlepším umístěním v SP bylo Kořínkovo 20. místo a o úpadku se tehdy rozhodně nemluvilo. Pokud bude MTBS jediným médiem, které se bude starat o medializaci a pozitivní propagaci MTB bez toho, abychom měli mistra světa, stydět se za svou práci rozhodně nebudeme a budeme se snažit ji dělat dál. O tom, že po Kulhavém Cinkovi, Stoškovi a dalších přijdou dříve či později nové talenty jsem bytostně přesvědčen, jen možná dnes ještě neznáme vůbec jejich jména.

12.03.2021 08:25:32
Máme jedny z nejlepších trenérů mládeže na světě, říká Zapletal

odpověď na tntbiker — #14 Dokud bude XCO na olympiádě, bude patřit mezi mediálně i divácky nejatraktivnější disciplíny MTB. Stačí se zeptat třeba v české televizi, kolik mají přenosy ze světových pohárů MTB sledovanost, a možná budete hodně překvapený jak se mýlíte v tom, že XC "nikoho" nezajímá. Druhá věc je, kolik máme v současnosti pro tuto disciplínu perspektivních závodníků, kteří jsou schopní konkurovat světu jako to zvládal Jarda. Tam je situace alarmující, ale co si budeme nalhávat, ve fotbale, nebo v hokeji to dnes není výrazně lepší a podobné otázky si kladou všechny sportovní svazy napříč ostatními sporty.

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #17
11.03.2021 18:28:06
Tým Scott Sram bude letos sedlat Syncros Silverton SL

odpověď na Strenki — #3 Scor má na tato kola pochopitelně replace program, ale pravda je, že že akce s opravou bude chvilku trvat asi. Na druhou stranu kolikrát za život zlomíte za jízdy drát.

06.03.2021 06:51:42
TEST: Author Ronin XC

Přátelé všem se omlouvám, moje dysgrafie, se bohužel se stářím zřejmě zhoršuje a tak ani když si to po sobě dvakrát přečtu některé překlepy prostě nevidím. Většinu odstraní korektoři po přečtení článku, akorát zde k tomu došlo až druhý den večer :-(. Jak říkám, korektorů není nikdy dost, pokud máte pocit, že byste chtěli a uměli dělat korektury textů rychleji a lépe než se o to na MTBS snaží dělat Tomáš a Lucka, tak klidně pište na petan@mtbs.cz. Nikdo nejsme dokonalý a já tuplem ne.

  1. na tento komentář reaguje michal-j — #9
  2. na tento komentář reaguje tntbiker — #10
22.02.2021 17:52:18
Eurosport rozšiřuje na rok 2021 množství cyklistických přenosů

odpověď na tntbiker — #3 Tiskové zprávy needitujeme, to samé vyšlo všude, např.: https://www.ivelo.cz/nova-dohoda-uci-rozsiruje-roce-2021-cyklistickou-nabidku-eurosportu-napric-evropou/

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #5
02.02.2021 14:46:52
Eurosport rozšiřuje na rok 2021 množství cyklistických přenosů

V podstatě je to seriál městských eliminátorů: www.citymountainbike.com

02.02.2021 07:19:00
TEST: Stumpjumper Expert 2021

Vak na vodu je příslušenství, které je schované uvnitř rámu kam se chodí odklopením krytky pod košíkem na láhev. Další testeři píší méně často ale píší a letos už se docela polepšili co do množství, Hledejte podpisy Tomáše Růžičky, Honzy Měšťáka, nebo Kuby Jirků, každý z nich letos pár kol udělal ;-)

15.01.2021 18:09:39
Cyklistika je atraktivnější než fotbal i hokej, říká průzkum NSA

Na výsledky průzkumu jsem narazil náhodou, poté co jsem si přečetl článek o tom jak se proti němu vymezují fotbaloví funkcionáři. Výsledky průzkumu mají být navíc jedním z vodítek jak rozdělovat dotace do sportu což chápu, že může pobouřit daleko víc svazů, než ten fotbalový. Pokud se v tom chcete více orientovat, doporučuji podívat se na volně dostupné PDF soubory ve kterých je podrobněji vysvětleno jak a co se měřilo.

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #8
15.01.2021 07:09:37
3D tisk revoluci v sedlech přináší Specialized a Fi'zi:k

odpověď na tntbiker — #6 Výbornej koment, díky za něj :-). Chtěl bych a taky to u některých XC kol už dělám. Jenomže najít lidi, kteří jsou sportovně zdatní, ale současně dokáží o kole i něco napsat, aby to mělo hlavu a patu, je v našich končinách dost těžký. A to nemluvím o tom, že je potřeba aby byli dostupní během celého roku, dokázali se občas časově hodně kousnout a najít čas i na focení testů v konkrétním místě, kde se pohybují naši fotografové... BTW vysloveně se těším na okamžik až mi bude 55 a budu se moct legálně projet na elektrokole na Rychlebách. Zatím dávám za odpoledne 3 výjezdy až nahoru což mi bez motoru nedělá problém, tak doufám, že mi to ještě těch pár let vydrží. BTW padesát mi ještě nebylo a hned tak nebude, naučte se počítat.

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #16
13.01.2021 18:21:10

Počet komentářů celkem: 406

redakční systém | ISSN 1803-5744