Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

panzdenda

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Osm tipů, kam bezpečně ujet z ČR před lockdownem

odpověď na Žvejk — #15 Aha, takže původ nového koronaviru je ve skutečnosti v České republice. To jsem opravdu netušil. A u nás nejrozšířenější britská mutace je jistojistě také českého původu (tipuji Agrodert) a název "britská" je jen krycí, aby odvedl pozornost a maskoval původ . Tím se vše vysvětluje :-).

  1. na tento komentář reaguje Aleš Procházka — #22
03.03.2021 20:32:40
Osm tipů, kam bezpečně ujet z ČR před lockdownem

Kam se vydat: Turecko = velmi vysoké riziko nákazy, Itálie + Španělsko + Portugalsko + Kypr = vysoké riziko nákazy. To jsou opravdu tipy k nezaplacení. Hloupější článek jsem na mtbs.cz už velmi dlouho nečetl a to je co říct :-). Hlavně, že si pan Vobecký uchoval pozitivní myšlení a nikoho nepoškozuje :-). Když už někdo nechytil kovida doma, tak proč ho nezkusit aktivně ulovit někde v zahraničí, ideálně v nějaké agresivní mutaci. Super nápad...

02.03.2021 20:15:46
Osm tipů, kam bezpečně ujet z ČR před lockdownem

odpověď na Zdenek Vobecký — #8 V klidu, pane Vobecký. V pracovní době sem nepřispívám. Na rozdíl od Vás v práci jedu full gas a nemám často ani čas si zajít a záchod nebo se najíst, natož psát komentáře na mtbs :-).

02.03.2021 19:05:45
Osm tipů, kam bezpečně ujet z ČR před lockdownem

odpověď na Zdenek Vobecký — #6 Nejsem nefachčenko jako Vy., pane Vobecký. V pandemické době, bohužel, musím makat. I za ty, co onemocněli virem, který k nám zavlekli nezodpovědní lidé, kteří se neřídili doporučeními nejezdit do zahraničí....

  1. na tento komentář reaguje Zdenek Vobecký — #8
  2. na tento komentář reaguje hzb — #13
02.03.2021 16:34:53
Osm tipů, kam bezpečně ujet z ČR před lockdownem

Za mě je to taky idiotský článek. Pokud se cesty do zahraničí nedoporučují, proč tam lidi lákat? Pokud se něco nedoporučuje, rozumný člověk to nedělá. Kdyby lidé dodržovali v době pandemie to, co se doporučuje a nedoporučuje, nemusely být žádné zákazy ani lockdown a nebyla by za chvíli ani žádná pandemie. Právě kvůli nezodpovědným lidem jako pan Vobecký, kteří přímo nabádají lidi, aby na vše kašlali, máme tady to, co máme.

  1. na tento komentář reaguje Zdenek Vobecký — #6
02.03.2021 15:02:18
Kolofix rozjel projekt na pomoc dětem z dětských domovů

Kluci z Kolofixu jsou tentokrát úplně vedle. Ojetými bicykly děti z domovů opravdu nezaujmou. V domovech mají děti vše na co si vzpomenou a kolo to v drtivé většin případů není. Ale třeba takový i-phone 12, ten by mohl zaujmout...

15.02.2021 22:27:37
Shock Therapy: Měnit díly umí kdekdo, my komponenty opravujeme

Že by třeba vidlice na Canyonu nebo záplety byly nějaké ošizené? Takže ten SID Wor cup, co máme doma na Canyonu není ve skutečnosti SID World cup, ale třeba přebrandovaný Suntour a záplety DT Swiss XR1501 mají místo deklarovaných náíbojů DT240 snad nějaké Novatecy? Kliky asi taky nebudou Sram X01, ale nějaké obyčejné číny z Alíka za pětikilo... A to, že Canyon má všechny náhradní díly ke svým rámům do poslledního šroubku, podložky a krytky bez problémů dostupné, na rozdíl třeba od Spešlu se jim asi moc nelíbí, jak to tak vypadá. Kluci ze Shocktherapy asi požili nadměrné množství nějaké omamné látky, nebo co :-).

  1. na tento komentář reaguje petan — #6
02.12.2020 07:49:13
Emil Hekele se brání: Cítím se 100% nevinný

odpověď na Žvejk — #14 Já v tom nevidím pražádnou zakomplexovanost. Myslet si, že se ve sportu nesype je naivní představa, něco jako věřit, že Ježíšek existuje a nosí dárky.

29.11.2020 09:25:06
Doping u Hekeleho potvrzen! Sám ale říká: Svědomí mám čisté

Díky, Emile. Ten Oxandrolon je dobrý tip! Snadná aplikace formou tablet, bezpečný, přiměřeně účinný. Přebytečná kila letí dolů, síla, vytrvalost a výbušnost nahoru. Super inspirace pro domácí sypače.

26.11.2020 15:01:48
TEST: Shimano Deore 1x11

Slabou stránkou nového deorka je zejména kazeta. Nevím, jestli je to obecná vlastnost, ale po pár desítkách km se uvolnily nýty a bylo po ní.

21.11.2020 15:42:39

Počet komentářů celkem: 171

redakční systém | ISSN 1803-5744