Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Stanislav.Jirak

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Smutná zpráva z Belgie: Zdeněk Štybar nepojede MS v Táboře!

Mno nevím. Sympatičtější přístup by byl jako třeba zvolil Contador letos před Vueltou. Zlomil holeň na Tour (údajně), před Vueltou se nechal slyšet, že to zkusí, ambice měl maximálně na nějaké do vítězství v etapě. To že vyhrál o parník celkový pořadí byl úlet jako prase, ale to je jiný příběh. Takže pokud může před svým domácím španělským publikem jít do rizika, že totálně vyhoří hvězda typu Contador, tak moc nechápu tohle hodně opatrný rozhodnutí na počátku prosince u Štybara, když se jede 1. února! A že když nepojede o vítězství, tak raději vůbec? To u mne hodně klesl.

05.12.2014 14:22:05
Specialized Rallye Sudety vyhrál Boudný, má třetí titul

Kristián opět defekt. Ten snad neobjede závod, aby jej neměl. :)

  1. na tento komentář reaguje LukinK — #2
20.09.2014 20:45:45
Absalona hnali diváci, ale vyhrál Schurter. Z Čechů se blýskl jen Vastl

odpověď na xegiie — #25 Jenže to byl ještě tlustej. :) Letos prý zhubl 3 kila versus loňská sezóna a tak si prý full může dovolit. Někde tohle prý prohlásil. :D

30.08.2014 22:47:46
Absalona hnali diváci, ale vyhrál Schurter. Z Čechů se blýskl jen Vastl

odpověď na xegiie — #24 Jarda umí, já jen napsal, že ty jeho zbraně z 2011 = 29" + full + TOP forma už nemá jen sám a nebo pár jezdců. Jeho dominance z 2011 se už nebude opakovat. To, že je schopen jet s Schurterem i Absalonem už vícekrát potvrdil, pokud se mu podaří vyladit forma. Snad mu to vyjde a překvapí. Přeci jen pokud by dal letos zlatý double (XCM + XCO), tak to by asi všem spadla sáňka a Ninovi by asi dost pocuchal sebevědomí. :)

  1. na tento komentář reaguje Giro — #28
30.08.2014 22:45:37
Absalona hnali diváci, ale vyhrál Schurter. Z Čechů se blýskl jen Vastl

Tak se na ty 2 poslední SP podívej na redbull.tv a poslechni si komentář Barta Brentjense. Schurter byl sice na pevňáku nejlepší v technice, o tom žádná, ale na tom fullu nechává ve sjezdech všechny za sebou s prstem v nose. odpověď na Ondřej Kurri — #21

29.08.2014 23:23:39
Absalona hnali diváci, ale vyhrál Schurter. Z Čechů se blýskl jen Vastl

Jarda taky vytěžil v roce 2011 maximum z kombinace "29" kola a celopéro". Jak začali i ostatní jezdit 29" a letos i řada z dalších fully, tak přišel o tyhle své trumfy, patrně definitivně. Schurter bude v Hafjellu, pokud pojede full, k neporažení. Krásně to bylo vidět poslední dva závody SP, kdy Absalon ztrácel ve sjezdech na hardtail cca 20-25 sekund na kolo. Teď v posledním závodu dokonce měl problémy odpárat ve stoupání Fumice na celopéru. Snad si vezme Absalon na mistrák už celopéro, aby to nebyla one man show jako poslední 3 závody. Díky odstoupení Jardy v Meribelu, tipuji že formu nemá. Držím mu ale pěsti, snad se stane zázrak a dá TOP5.

  1. na tento komentář reaguje Ondřej Kurri — #21
  2. na tento komentář reaguje xegiie — #24
29.08.2014 16:14:03
Annefleur Kalvenhaar zemřela na následky pádu při SP XCE

Musela udělat nějakou tragickou chybu. Ta trať byla vyloženě rozumná, jak na cyklokros. Po cestě 2 dřevěné mostky, první o šíři hádám 3-4 metry, druhý tak 2,5 metru. Oba jako nadjezdy nad chodníkem/silnicí. Jak mohla přepadnou přes zábradlí, to mi moc hlava nebere.

23.08.2014 22:36:46
Sotva Ondřej Cink dorazil do Kanady, už zase balí kufry

Jak říká MUDr. Jan Hnízdil "Nemoc je informace o tom, jaký člověk je, jak a v jakých podmínkách žije, o tom, že ve svém životě někde dělá chybu."

Takže držím pěsti hlavně v tom, aby Ondra našel příčinu. Antibiotika to nezachrání.

  1. na tento komentář reaguje leszczynski — #3
30.07.2014 16:14:10
Ondřej Cink obhajovat domácí titul nebude, je nemocný

Okamžitě nasadit antibiotika na bolest v krku? Tak to bych se poohlédl po jiném doktorovi. Možná to s nimi "zaléčí" o chlup rychleji, ale vedlejší účinky na zažívací trakt (= další oslabení imunity) nejsou zrovna zdraví prospěšné.

10.07.2014 16:10:55
František Raboň věří, že Afrika mu bude sedět, rád by top ten

No nevím. Franta jezdí biky prvním rokem, tak nevidím důvod být přehnaně kritický. Co mě přijde mnohem horší je fakt, že Kristián Hynek opět na MS defektil nebo co a nedojel. Ten kluk ty biky jezdí přes 10 let a není skoro závodu, kdy by neřešil nějaký technický problém. I Letošní Cape Epic by totálně prosral, nebýt toho, že měl(i) setsakra kliku. Tuším v předposlední etapě, tak nějak ke konci Cape Epic, mu půjčili zapletené kolo jezdci z konkurenční stáje, protože to svoje rozštípal. Není spíš zarážející toto??

03.07.2014 15:15:50

Počet komentářů celkem: 134

redakční systém | ISSN 1803-5744