Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Broňa

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Specialized Epic S-Works - what else

Nepletuli se, tak se kola Specialized vyrábí v továrnách Meridy. Nějakou takovou informaci jsem zaznamenal v minulosti, ale nevím, jestli je to ještě pravda.

11.05.2016 05:46:49
SMS.cz Adrenalin Cup 2015 bavil diváky – padák v síti i cílový sprint kajakářů

odpověď na panzdenda — #6 Můžeš mi, prosím, prozradit Tvou pracovní profesi? Docela by mně zajímalo, kde svůj "puntičkářský" styl uplatňuješ. thx

01.07.2015 04:59:08
SMS.cz Adrenalin Cup 2015 bavil diváky – padák v síti i cílový sprint kajakářů

odpověď na panzdenda — #1 Zajímalo by mně, jestli jsi takový puntičkář i k sobě samému, když už jsi schopen tady bazírovat na takové maličkosti.

Pochopitelně, by mohlo být zmíněno, že jde o nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd. Ovšem, všichni moc dobře víme, jak to je. I bez toho, aby to zde bylo uvedeno, nebo aby nás chytrolín, jako jsi ty, upozorňoval.

  1. na tento komentář reaguje panzdenda — #6
30.06.2015 15:37:03
Čechům se v Heubachu nedařilo. Ale jedem dál, Nové Město se blíží, říkají

Ten Vogel jezdí opravdu neskutečně. Nikdo ze špičky na něj neměl, neuvěřitelné. Jsem zvědavý, co předvede v NMNM.

10.05.2015 12:49:24
Petra radí: Proč ve stravě omezit bílou mouku

odpověď na zirecek — #4 Žíre, rozumně smýšlející člověk si z článku vezme to, co jej zajímá a zbytek vypustí. Rozhodně tady nebude vypisovat takové žvásty jako ty ;)

  1. na tento komentář reaguje panzdenda — #9
02.06.2014 06:49:51
Začátek nové éry v největší cyklistické prodejně v republice

Poprosil bych diskutující Martin S.,x-trail a zirecek, aby založili podobný portál o cyklistice jako je MTBS a konečně nám, blbcům, ukázali, jak se to dělá a dělat se to má. Dle názorů těchto diskutujících, ví tito lidé přesně co jak psát a kde získávat potřebné informace. Tak s chutí do toho, těším se jak malý, až si tady přečtu všechny ty poctivé a pravdivé informace, které si zde žádáte. Tak věřím, že se zanedlouho dočkáme vašeho projektu a všichni se dozvíme, jak to ve skutečnosti s tou českou cyklistickou scénou u nás je. Fandím vám. Předem vám děkuji za vaše úsilí a snahu tento projekt vytvořit.

14.05.2014 06:26:08
Začátek nové éry v největší cyklistické prodejně v republice

odpověď na Martin S. — #8 odpověď na xtrail — #11 Zajímalo by mne, kam vás dva, a jiné diskutující se stejným názorem, posune informace o tom, zdali je či neni článek PR. Jestli je to pro vás taková hodnotná informace, bez které nepřežijete. Jak se vlastně dá s takovou informací naložit a co by nám měla přinést? Patrně o této problematice víte opravdu velmi mnoho a tak bych chtěl poprosit o vysvětlení. Díky

  1. na tento komentář reaguje Martin S. — #20
12.05.2014 07:45:07
Podralsko vyhrál opět Václav Ježek

Jestli jeli průměrem 35, tak to musela být ještě větší placka než na CMT Pálava. To je fakt mazec, toto má s MTB společné jen jedno a to, že se to jede na bajkách. Jinak vůbec nic. Než je takový závod, to raději nějaké silniční kritérium. A srovnání, které předvedl "VencaS", je úplně mimo mísu. Navíc Sudety už taky ubraly na obtížnosti, ale pořád je to pravý MTB závod, oproti těm, kde se jede na bajku přes 30. Samozřejmě, kdo závod chtěl jet, ten jej jel. Ovšem, jaký pocit musí mít lidé z takové trati? Patrně žádný. A jestliže se pak najde někdo, kdo řekne, že to byla krásná trať, tak ten musí být padlý na hlavu.

  1. na tento komentář reaguje trance28 — #4
  2. na tento komentář reaguje petr.p.novotny — #5
18.04.2014 13:06:11
Shimano XTR 2015

odpověď na rybička — #5 Rád bych podotknul, že ložiska Shimano mají uvnitř náboje nalisovány ocelové misky, ve kterých jsou vedeny kuličky. Jen těžko by Vám mohli běhat přímo v hliníku. Takže jestli se budeme bavit o znničení náboje, zde se vám dříve rozsypou kuličky něž miska ložiska. ;) A co se týče namáhání ložiska vnějšími silami, tak jste zcela v lese. Působí zde stejné spektrum sil jako v autě, jen s menším účinkem, nevezou tolik hmotnosti co auto ;) Nicméně boční síly jsou stejné, pokud by nevznikaly, musel by jste mít všechny zatáčky klopené :)

15.04.2014 07:18:48
Jaroslav Kulhavý představil svůj tým mladých nadějí

odpověď na xtrail — #8 Nejspíš jsi vůbec nepochopil, co jsem se Ti snažil vůbec napsat. To nevadí, bylo to obecně, ne přímo k tomuto článku. Ale jinak, o tomto článku. O těch třech mušketýrech toho moc napsat nelze, jak už zde někdo psal, stačí se podívat na jejich web. To, že je zde vypsán kde jaký jejich sponzor, je pro ně velmi důležité. Je to důležité pro každý tým, který se zde publikuje. Jde o jejich sponzory a aby ty týmy dostali jejich maximální podporu, tak se musí snažit své sponzory propagovat a toto je velká pomoc. Sponzor musí vidět, že je jeho jméno někde protlačováno, jinak nebude mít důvod někoho podporovat. Toliko k Tvým stížnostem nad marketingem. Tedy týkajícího se přímo tohoto článku. A co se týče těch ovcí, patrně to budeš ty, jelikož se asi nedokážeš zamyslet nad vícero aspekty obsaženého textu a vidíš v tom jen ten svůj obrovský problém, jak se všude jen propírá reklama.

  1. na tento komentář reaguje xtrail — #10
11.04.2014 08:22:51

Počet komentářů celkem: 92

redakční systém | ISSN 1803-5744