Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

xtrail

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Mitas se stal významným partnerem Cape Epic!

A myslíte, že bude přejmenování na Mitas stačit?

  1. na tento komentář reaguje trance28 — #2
12.02.2015 23:05:11
Fenomén, nebo nafouklá bublina jménem FATBIKE?

Prázdný článek s mnoha nesmysly!

09.02.2015 13:44:53
Neskutečné! Mathieu van der Poel získal titul v elitní kategorii

Kdo se chce dobře umístit, musí jet nejen rychle, ale i tak aby neurval šaltr. I to patří do výbavy dobrého závodníka. A nebo se připravovat i tak, aby se nepřetrénoval.... To vše dohromady dělá úspěšného profíka.

02.02.2015 17:54:52
TEST: Mongoose Argus

odpověď na BikerX — #10 Ty to máš nejen pomotané, ale asi jsi zcela mimo. Musíš si ty příspěvky pořádně přečíst. jednak tu je každý pátý článek o Specialized a tak se dá předpokládat, že se k nim lidé, nejen já, vyjadřují. A potom o čem jsem se ve svých příspěvcích zmínil? O Leflmanovi jen jednou jako reakci na článek. Potom jsem se pozastavil nad tím (a nejen já) že Spešl natočí video dítěte na fatbiku, kde na jeho konci rozjede jinému hrad z písku, což není moc výchovné a vyjádřil jsem se k ceně Spešlů v tom smyslu, že je možné je koupit skoro všude se slevou. A také jsem zapochyboval že Kulhavý bude mít v budoucnu podobě skvělé výsledky, ač bych mu je přál. A podobně jako jiní se tu pozastavuji nad tím, že když se někdo psaní živí, tím myslím redaktory MTBS? tak ať se buď naučí pravopis nebo si musí na opravy někoho najmout. Takže kde je problém? Musíš si přečíst co píšu a ne jen nadpisy článků, kde jsem se k nim vyjádřil. Než tu se mnou začneš diskutovat, musíš se na to lépe připravit:-)Jinak budeš za troubu:-)

  1. na tento komentář reaguje BikerX — #12
30.01.2015 10:10:41
TEST: Mongoose Argus

odpověď na BikerX — #8 Milý Bikerxe, máš to pomotané. Pod článek o Mongoose mi vkládáš do mé klávesnice cosi o Specialized. Těžko mluvit o někom, že nesnáší Specialized když ho ještě nedávno čtyři roky jezdil. Lofelmana znám jen tady z článků a tak opravdu nevím proč myslíš že ho nesnáším. Je mi ukradenej. Redaktory mtbs také neznám ale je fakt, že jejich články čtu a nemohu se ubránit komentování nesmyslů a nesrovnalostí, které se tu píší. Já totiž ty články nejen čtu, ale také o tom co si přečtu, většinou přemyšlím. To ti také doporučuji, pokud na to nejsi zvyklý. Nevím koho tou konkurencí myslíš, ale jestli pracuješ ve firmě, která dělá automatizované systémy, jako tam pracuji já, tak asi budeš konkurence. Spíš možná, protože těch systémů pro různá odvětví jsou stovky až tisíce. Ale potěším tě, už to tady moc nečtu, protože tu není co číst. Takže komentáře z mé strany také ubydou.

  1. na tento komentář reaguje BikerX — #10
29.01.2015 12:25:19
TEST: Mongoose Argus

A ještě to doplním. Zatím poslední dnešní článek je představení kola Giant. To znamená další propagace značky, kterou MTBS ve svém eshopu tady prodává. http://expressbike.cz/jizdni-kola-1/?vyrobce23=894806174 Ti hoši sem píší pomalu už jen o tom, co prodávají, nebo lépe řečeno, co potřebují prodávat. Totální degradace kdysi poměrně slušného serveru!

  1. na tento komentář reaguje BikerX — #8
20.01.2015 09:05:04
TEST: Mongoose Argus

odpověď na trance28 — #5 Souhlasím, nikdo neumí vše. Ale pokud se někdo psaním živí, to co píše prodává, předkládá to jiným, tak by měl psát správně pravopisně nebo si to zařídit jinak. Tak to je odjakživa. Já kdybych si tu platil inzerci a byly tady hrubky tak bych vyletěl z kůže co to tu je za ... Opravdu si myslíš, že tady to je ještě odborný server? A ano, jednak je pro mne kolo zábava a zábava je i to, co si o něm čtu, a také se podívej, jak tu meziročně klesla návštěvnost. Asi o dvacet procent. Průměrná návštěvnost stránek MTBS je něco přes dvě minuty. To znamená že lidi sem nahlédnou a ani to tu moc nečtou. Je to patrné i na tom, že tu už skoro nikdo o kolech nediskutuje. Dřív se to tu rozebíralo, co jak pruží, nebo nepruží, jaké kdo má zkušenosti a podobně a teď sem někdo maximálně napíše že popis kola neodpovídá fotce, že na fotce je jiný závodník než se píše a nebo tu řešíme pravopis.:-)Klesající tendence je dost patrná ve všech směrech.

  1. na tento komentář reaguje BikerX — #8
20.01.2015 08:19:30
TEST: Mongoose Argus

odpověď na trance28 — #3 Není třeba se tady už nad pravopisem pozastavovat. Prostě ho redaktoři neovládají. Já už dávno tomu, co se tu píše, nevěřím. Jak mám věřit někomu, kdo nezná takovou jednoduchost, kam jaké i/y napsat, a přitom se snaží napsat složitou záležitost, jako je test kola? A jak mám věřit testu kola, tady na MTBS, když v e-shopu MTBS se tato kola nabízí, jak jsem si právě všiml, k prodeji? Opravdu by MTBS napsalo špatný test nebo pravdivý, když tato kola samo prodává? Tak trochu si z nás dělají legraci. Ale zábavné to tu je:-)

  1. na tento komentář reaguje trance28 — #5
  2. na tento komentář reaguje BikerX — #8
19.01.2015 09:10:04
Kellys TNT 70

Do dnešního dne jsem si myslel, že chodím na MTBS, což je asi web, kde si přečtu něco o pořádných kolech. Ale jak vidím, doba se mění a budeme tu číst o kolech, která asi nejen mě nezajímají. Kdo ví, co za tím vězí:-) Pokud mohu mluvit za sebe, tak Kellys je značka, kterou bych si nekoupil ani pod vlivem.:-)Nebylo by tam ještě nějaké představení modelu kola tak kolem 6.000 Kč:? :-)

  1. na tento komentář reaguje lalin — #2
  2. na tento komentář reaguje wlasta — #3
15.01.2015 09:53:35
GT Avalanche 27,5 Expert

nebylo by také od věci si prohlédnout pravopis, když to napíšu:-)

13.01.2015 11:49:10

Počet komentářů celkem: 159

redakční systém | ISSN 1803-5744