Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Jecnak

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
TEST: Trek Lush S

odpověď na xtrail — #7 Pokud nekdo napise kazdou pitomost, co ho napadne a nepodiva se, co ta slecna treba jezdi, tak je zbytecny cokoli psat.

15.03.2014 12:54:43
TEST: Trek Lush S

odpověď na xtrail — #1 Pokud se pozorne zactete do predchoziho komentare, zjistite, ze lidska zloba je vecna. Snad si dotycny vybere ke cteni vhodnejsi web, ktery ho bude mene iritovat, jinak to zavani spise sebetryznenim. Drzím pace a preji hodne zdaru.

  1. na tento komentář reaguje Raceday — #3
15.03.2014 10:39:28

Počet komentářů celkem: 2

redakční systém | ISSN 1803-5744