Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

sofort

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Jaroslav Kulhavý vyhrál závod šampionů ve slumu

odpověď na pan Nakata — #1 Ty naděláš, normální překlep. Mělo tam být "ve slámě":-) Až to tu bude placené, tak to bude správně. Co bys chtěl zadarmo?!

http://cs.wikipedia.org/wiki/Slum

13.03.2015 13:01:09
Pozvánka na poslední chvíli: Števková na Cape Epic

Tato věta je opravdová perla:-)

"Team již tradičně jezdí na velopláštích Rubena/Mitas, a proto nás pořadatelé kontaktovali s žádostí o pomoc, protože v týmu onemocněla jedna ze závodnic"

Onemocněla jedna ze závodnic, protože jezdí na pláštích Rubena/Mitas? :-)

12.03.2015 22:31:33
TEST: 4Ever E-Sword 1

odpověď na Vojta — #17 OK? pravopis jsme si vysvětlili. Tady to je tedy normální a je třeba chyby respektovat:-) Ale už se tím nezabývejme. A máš také, milý Vojto, názor na zdejší "nezávislé" testy kol od lidí, kteří z jejich prodeje ve vlastní prodejně profitují? Myslím samozřejmě testy kol které MTBS současně prodává ve svém eshopu Expressbike.

  1. na tento komentář reaguje Vojta — #19
10.03.2015 13:39:56
TEST: 4Ever E-Sword 1

odpověď na petan — #15 Vážený pane, právě jste jednomu ze svých čtenářů, který vám také dělá přístupy, vysvětlil, že je debil. Ale to mi nevadí. Vy jste jediný majitel média na světě, který obhajuje pravopisné chyby ve svých článcích:-) Ale nechme chyby být, ty vy stejně nezvládnete. Osobně vidím jako daleko závažnější, že tu "testujete" kola značek, které sami nabízíte a prodáváte ve svém e-shopu Expressbike, na který i tady máte odkaz (Giant, Cannondale, Superior, GT...). Dokonce tam píšete, že jste předním dodavatelem některých značek. Měli byste být asi nezávislí, ale přitom jste s některými značkami obchodně propojeni. I různé odkazy na Expressbike, loga a reklamy směřují zpět na vaše různé stránky, které provozujete. To mi připadá jako dost zvláštní. Opravdu mám těmto testům věřit, když je zřejmě ve vašem zájmu jejich prodej ve vašem obchodě? Můžete mi prosím na toto odpovědět? Že neumím počítat do pěti jsem se od vás již dozvěděl a tak bych dostal od vás ještě tuto informaci ohledně případné závislosti některých testů na vaši e-shopovou prodejnu. Děkuji.

10.03.2015 07:50:24
TEST: 4Ever E-Sword 1

Tak jo, máte pravdu, souhlasím. Řeknu své ratolesti, ať řekne učitelce ve škole při hodině ČJ že je kráva, proč je učí pravopis, že dnes už nikoho pravopis nezajímá a že i internetový časopis může klidně psát pologramotný, protože je úplně jedno jak to napíše, že to lidi stejně budou číst. A taky ať se jí zeptá, jestli při opravě sešitů češtinářka onanuje nad pravopisnými chybami žáků...což je ve smyslu zdejšího příspěvku pink lady. A taky, že učitelka ty diktáty žáků vůbec nemusí číst, když má s jejich pravopisem problém:-)

  1. na tento komentář reaguje Vojta — #17
09.03.2015 18:48:12
TEST: 4Ever E-Sword 1

odpověď na petan — #9 Aha, takže jsem rád že potvrzujete že na MTBS se dočteme testy od jediného člověka, od vás. Ale to jsem si všiml dávno. A aby vám to nebylo blbý, tak si z toho tady uděláte blog, kde budou psát lidi, kteří s koly mají malé zkušenosti a kteří nám tu budou předkládat své literární prvotiny a budete nám říkat, že to jsou testy. Pouze mají odvahu psát. Ale není odvaha dost málo? Myslíte, že to stačí? To mají asi firmy, které vám půjčují drahá kola, velkou radost, že jim kola testují absolutní amatéři, kteří ještě ke všemu neumí psát (ale mají odvahu). Já bych vám nepůjčil ani koloběžku. A ten Přibyl, co je placený za korektury, má dokončené základní vzdělání? Všichni děláme chyby, všude se nějaké najdou, ale tady to je opravdu extrém. A s tím milionem to asi nebude tak horké, když uvažujete o placených přístupech. Divné je, že vám to sem napíše víc lidí, že tu jsou hrubky a že s tím nic neuděláte, ani se skoro nad tím (asi jako majitel MTBS)nepozastavíte. Živíte se psaním a nedokážete se to naučit nebo si sehnat někoho, kdo vám to bude opravovat. Pokud ale předpokládáte, že vám to tu čtou jen samí dementi, tak v tom pokračujte.

  1. na tento komentář reaguje petan — #15
06.03.2015 21:15:17
NOVINKA: SmartMaps offline mapa celé Evropy

odpověď na rostanetek — #4 Ono je to tak, že Seznam.cz koupil Smartmaps. Ale je škoda, že na ty cyklomapy nedali ty vrstevnice. Asi to je příliš dat pro mobily, nebo to je z komerčních důvodů.

06.03.2015 16:20:18
NOVINKA: SmartMaps offline mapa celé Evropy

odpověď na rostanetek — #2 Mapy.cz a SmartMaps je jedna a tatáž firma. A OSM bez vrstevnic je blbost. V životě bych si to bez nich na kolo nekoupil, protože to je z mého pohledu nedokonalé. Ale Smart Maps, třeba na navigaci, je docela dobrý.

  1. na tento komentář reaguje rostanetek — #4
06.03.2015 13:04:55
TEST: 4Ever E-Sword 1

odpověď na fr.brnusak — #7 Vážený pane, místo vaší sarkastické odpovědi byste měl srazit patky a pokud chcete psát, tak se doučit to, co neumíte. Nebo si to nechat opravit. Zeměkoule se samozřejmě z vašich chyb točit nepřestane, ale asi nejen já bych očekával, že pokud dá někdo článek na tento portál, který má podle výpisu až dva miliony Kč ročně příjmů z reklamy, tudíž se tváří jako profesionální, dalo by se i očekávat, že tu nebudou pravopisné chyby. Ty by nevadily na stránkách zájmového cyklistického kroužku. A ono jde i o to, že vaše zdejší práce vzdáleně připomínající něco jako test kola, je dost slabé slohové cvičení. Ale s tím nic neuděláte. Nechápu, kde jste vůbec vzal odvahu sem psát.

  1. na tento komentář reaguje petan — #9
05.03.2015 22:20:27
Cape Epic 2015 v české režii?

odpověď na Ondřej Kurri — #1 Rýpeš zcela zbytečně:-) Tady s tím stejně nehneš :-)

04.03.2015 20:20:07

Počet komentářů celkem: 42

redakční systém | ISSN 1803-5744