Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

BikerX

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Schurter má pátý titul v řadě, výborný Cink šestý

Nechci vířit další emoce, ale autor článku v závěrečném odstavci poněkud zapomněl na Jaroslava Kulhavého, který letos jako člen XC reprezentace veze domů 5. místo z ebiků, takže bych to s trochou ironie příště napsal jako že XC reprezentaci zachránil Kulhavého úpěch na ebikách.

  1. na tento komentář reaguje G23 — #2
02.09.2019 19:44:19
Specialized Stumpjumper 2019

Co mi to jenom připomíná? Už vím Orbea Rallon.

23.04.2018 10:18:48
Niner utíká konkurenci gravel fullem MCR 9 RDO

No já teda nevím, dvoupřevodník mi k tomu kolu moc nesedí a Di2 už vůbec, ale jinak to vypadá dost dobře.

23.04.2018 10:02:00
EET spuštěna, od března 2017 bude i v cykloshopech

Já teda musím říct, alespoň za sebe, že jezdím běžně s autem i s kolem do servisů kde nechávám tisíce za práci a nikdy jsem na to doklad nechtěl. Předpokládám proto logicky, že DPH stát nikdy z těchto prací neviděl. Nevím jak to bude od března, ale souhlasím naprosto s tím, že kdo byl dotěď poctivej a nešulil, tak se ničeho bát nemusí. Ti kdo kradli se můžou rozhodnout jestli buď podvádění omezí a risknou meziroční navýšení svých obratů, a nebo to raději zabalí a vykašlou se na to. Je mi jasný, že se najdou i dál nepoctivci, kteří budou mít jako zdroj svých nákupů subjekty, který jim do dají bez papírů, ale bude to zřejmě složitější než dosud.

  1. na tento komentář reaguje aladin — #8
07.12.2016 07:48:13
Kdo s kým a proti komu, aneb jaká je budoucnost koncernů?

odpověď na Aleš Procházka — #14 Jak se dnes situace má s výrobci, montážníky a objednávači je jasné. Minimum samotných rámů se vyrábí jinde než na dálném východě. To, že má značka vlastní vývoj, ještě neznamená, že musí mít i svou vlastní továrnu. Ani Santa Cruz už dávno nevyrábí v USA a přitom mají vlastní patentovaný systém odpružení. Paradoxem je, že zmiňovaná Tajwanská Merida má své vlastní továrny na východě, ale vývoj sídlí v Německu. A dalo by se takhle pokračovat dál. Já jsem pochopil tenhle článek tak, jako že informaci o tom v jakých skupinách jsou některé značky seskupeny. Rozebírat tady rovinu kde jednotlivé značky vyrábějí a které z nich mají svůj vývoj a které ne by bylo zřejmě také zajímavé, třeba se toho časem od Peťana také dočkáme.

01.11.2016 14:41:19
Kdo s kým a proti komu, aneb jaká je budoucnost koncernů?

No zajímavý téma. Podle mě je určitě výhodný dělit náklady mezi víc značek. Akorát se pak hůř obhajujou ty identický rámy jen jinak olepený. Nevím jestli jsem něco přehlédl ale nikde nevidím, že by autor článku tvrdil, že Author , nebo Kellys používají katalogový rámy. Řešte podstatu článku, když už něco řešit chcete 😀

27.10.2016 21:31:39
TEST Boblbee Vortex - posezónní summary

No je fakt, že batoh za desítku na minifoťák za dvacku asi nebude kupovat moc pacientů, ale na druhou stranu mi přijde, že líp fotit se snaží čím dál tím víc lidí a minimálně jako téma na zamyšlenou jaký batohy se pro tento účel hoděj to není špatný. Možná by bylo zajímavý najít obdobné batohy i od jiných výrobců a srovnat je mezi sebou...

10.10.2016 09:43:45
Novela silničního zákona dál zakazuje cyklistům alkohol

A jako ten alkoholtester používáte? to jako do něj foukáte po každým loku, nebo každým pivu? A co děláte, když vám to ukáže víc, než málo, dáte si žvejkačku? :-)

  1. na tento komentář reaguje Jenda10 — #7
10.10.2016 09:38:49
Superior končí v týmu Barta Brentjense

Proč mám z těchto zpráv pocit, že konec podpory profesionálních XC týmů oznamují firmy jako Merida, nebo SUP kvůli tomu, že se chtějí věnovat elektrokolům?

30.09.2016 06:08:29
Giant 2017 - nové Maestro i elektrika

odpověď na aladin — #8 Tak k tomuto tvému komentáři není asi co dodat. Giant má minimálně o 10 let mladší technologii odpružení než Specialized, a pokud Maestro někomu nemusí svým charakterem vyhovovat, tak jiní to mají přesně naopak. Rozhodně si ale nemyslím, že je jeden systém vůči druhému systému zaostalý. Jsou jiné, ale kvalitou zcela rovnocenné podle mě. To je něco podobného jako kdybys tvrdil, že má Merida výrazně horší karbonové technologie než Specialized jenom proto že stojí polovinu.

25.09.2016 20:11:05

Počet komentářů celkem: 88

redakční systém | ISSN 1803-5744