Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

teperosombrero

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
POC uvádí dvojkombinaci novinek Kortal & Devour

Od poc si nekoupím nikdy nic - kvůli jejich ohavnému přístupu k závodníkům (Jenny Rissveds). A ani nemám potřebu vypadat jako Robocop...

09.03.2021 06:15:30
SP NMNM: Velký den pro Henriqua Avanciniho, velký den pro Brazílii

Mám dotaz, možná trochu byrokratický, ale podle mne je to věc respektu. Má Avancini právo vozit duhové proužky na dresu při XCO závodech, když titul má z XCM?

05.10.2020 09:02:27
Historický přehled mistrů ČR XCO

K zamyšlení: loňský závod MČR vyhrála Bára Průdková a není zde uvedena. Vím že titul byl udělěn Karle Štěpánové, ačkoliv prohrála s holkou o pět let mladší. Ta sice startovala v jiné kategorii, ale nemění to nic na tom, že prohrála a titul by tedy získat neměla. Mistryně republiky by měla být ta nejrychlejší, na ta co jela (směla) ve správné kategorii... To je jako kdyby jezdec do 26 let vyhrál TdF, ale dostal by jen bílý trikot. "Byls dobrej, gratulujem. A vítězem se stává ...ten pomalejší". Bára prostě měla získat oba tituly. Jak říkám: k zamyšlení...

  1. na tento komentář reaguje Grungi — #8
  2. na tento komentář reaguje germano — #9
21.07.2017 08:13:37

Počet komentářů celkem: 3

redakční systém | ISSN 1803-5744