Alan Hatherly slaví první vítězství v SP XCO, v Les Gets dosáhl na dabl

Jihoafričan Alan Hatherly po XCC vyhrál i v neděli a slaví svůj první triumf v XCO! Pieterse vyhrála přesvědčivě, z Čechů nejlépe Jan Sáska 16.

Autor: Jan Němec
Foto: Michal Červený
Alan Hatherly slaví první vítězství v SP XCO, v Les Gets dosáhl na dabl

Výsledky

Ženy U23
1. Isabella Holmgren (CAN, Trek Lidl) 20:50 min.
2. Olivia Onesti (FRA, Trinx Factory) +0:09
3. Kira Böhm (GER, Cube Factory) +0:03
4. Fiona Schibler (SUI, Biketeam Solothurn)
5. Ella Maclean-Howell (GBR)
...
18. Adéla Holubová (Rouvy Specialized) +5:39 min.
28. Nela Viktorová (Rouvy Specialized) +8:14
30. Patricie Srnská (Nutrend Specialized) +8:55
35. Eliška Hanáková (Hanák Sistas) +9:56
36. Aneta Novotná (GT Opportunity Brno) +10:20
56. Simona Spěšná ( jb Brunex Superior) -1 kolo

 

Kompletní výsledky zde

Průběžné pořadí po 6. závodě
1. Kira Böhm (GER) 697 bodů
2. Emilly Johnston (CAN) 634 
3. Madigan Munro (USA) 583
...
11. Adéla Holubová 295
18. Patricice Srnská 252
24. Nela Viktorová 203
26. Simona Spěšná 195
43. Eliška Hanáková 99
60. Aneta Novotná 54

Kompletní pořadí zde


Ženy Elite
1. Puck Pieterse (NED, Alpecin Deceuninck) 1:29:12 hod.
2. Candice Lill (RSA, Cannondale Factory) +2:37
2. Alessandra Keller (SUI, Thömus Maxon) +3:07
4. Jenny Risveds (SWE, 31 Team Ibis Cycles) +3:38
5. Anne Terpstra (NED, Ghost Factory) +4:14
...
36. Jitka Čábelická (GAPP System Kolofix) -2 kola

Kompletní výsledky zde

Průběžné pořadí po 6. závodě
1. Alessandra Keller  (SUI) 1248 bodů
2. Puck Pieterse (NED) 1023
3. Haley Batten (USA) 917
...
31. Jitka Čábelická 352

Kompletní pořadí zde

 
Muži Elite
1. Alan Hatherly (RSA, Cannondale Factory) 1:23:14 hod.
2. Mathias Flückiger (SUI, Thömus Maxon) +1:31 min
3. Simon Andreassen (DEN, Cannondale Factory) +2:02
4. Luca Braidot (ITA, Santa Cruz Rock Shox) +2:05
5. Simone Avondetto (ITA, Wilier Pirelli) +2:19
...
27. Ondřej Cink (Primaflor Mondraker) +5:35
83. Zdeněk Vobecný (Fany Cycling) -3 kola

Kompletní výsledky zde

Průběžné pořadí po 6. závodě
1. Alan Hatherly (RSA) 1128 bodů
2. Nino Schurter (SUI) 942
3. Filippo Colombo (ITA) 888
...
28. Ondřej Cink 382

Kompletní pořadí zde


Muži U23
1. Bjorn Riley (USA, Trek Future) 1:12:33 hod.
2. Luca Martin (FRA, Orbea Factory) +1:17 min.
3. Finn Treudler (SUI, Cube Factory) +1:54
4. Paul Schehl (GER, Lexware MTB) +2:29
5. Cole Punchard (CAN, Pivot Cycles) +2:49
...
16. Jan Sáska (Subterra Santa Cruz) +4:56
67. Ondřej Novotný (Nutrend Specialized SKR) -2 kola
94. Patrik Černý -3 kola

Kompletní výsledky zde

Průběžné pořadí po 6. závodě
1. Riley Amos (USA) 815 bodů
2. Bjorn Riley (USA) 758
3. Luca Martin (FRA) 583
...
27. Jan Sáska 187
28. Jan Zatloukal 185 
70. Ondřej Novotný 39
115. Patrik Černý 5

Kompletní pořadí zde

 

Přečteno - 3442x Tagy: světový pohár les gets
Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

  1. Světový pohárRychlý short track v Les Gets se vydařil Holubové, dojela sedmá
    Rychlý short track v Les Gets se vydařil Holubové, dojela sedmá
  2. Světový pohárPřichází Les Gets, poslední svěťák před OH bude bez největších favoritů
    Přichází Les Gets, poslední svěťák před OH bude bez největších favoritů
  3. Světový pohárVrchařský světový pohár v Megeve ovládl Paez a Njemcevic, Löffelmann 7., Stošek 10.
    Vrchařský světový pohár v Megeve ovládl Paez a Njemcevic, Löffelmann 7., Stošek 10.
  4. ZávodyFotogalerie: Světový pohár XCO #5 - Crash-Montana
    Fotogalerie: Světový pohár XCO #5 - Crash-Montana
  5. Světový pohárCrans Montana 2024 - střípky
    Crans Montana 2024 - střípky
  6. Světový pohárDruhý díl Světového poháru v maratonu hostí francouzský region Horní Savojsko
    Druhý díl Světového poháru v maratonu hostí francouzský region Horní Savojsko

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.

redakční systém | ISSN 1803-5744