Trojlístek českých reprezentantů, který se za 14 dnů odebere z kbelského letiště do Londýna, dnes byl fasovat olympijské úbory ...
V pražské O2 Aréně, kam musela většina ze 134 českých olympioniků a stejný počet členů jejich doprovodu, jsou k tomu určeny hned tři místnosti plné krabic. Čeští bikeři byli už mezi dvacítkou posledních, kteří si věci nevyzvedli. Aby ne, vždyť do dějiště olympijských her letí posledním vypravovaným speciálem až 6. srpna.
Hezky do trenek a zkoušet! Trička, tílka, bundy, kalhoty, ponožky, patero bot včetně holínek. Deštník se může také hodit. Některé věci připomínají pyžamo, a tak nebyla nouze o fóry. Také taška s dárečky od Procter&Gamble, zataveným čtyřlístkem pro štěstí speciálně vypěstovaným v pražské botanické zahradě a hodinky Prim se jménem. Poslední štace je místnost, kde se přebírá oblečení na zahajovací ceremoniál. Dohromady snad 40 položek, které si museli naskládat do kufru a obří tašky.
"No taky se v ničem jiném chodit nesmí, ke všemu máme i manuál, co kde a kdy nosit," prozrazuje Jan Škarnitzl.
Nejvíce tašek si musel nakonec do auta nacpat reprezentační trenér Viktor Zapletal. Přebíral totiž věci i pro Kateřinu Nash, mechanika Járy Kulhavého Itala Benno Wllleita a také fyzioterapeuta Miloše Matejova.
Věřme, že nejen čtyřlístek přinese českým cyklistům štěstí.
Tak zase nic a to od nás na tu olympiádu jede každý kdo má do pr..le díru v doprovodu. Holt měl jsem v páté třídě zabrat a mohl jsem mít sice mírně atypickou ale vcelku kvalitní výbavičku sportovního oblečení.
hoši určitě dělaj tuhle práci kvůli pár hadrům do výbavy :D :D asi ses měl i líp učit aby ti docházely souvislosti :) marco — #1
#5 Likisek26. 07. 2012, 17:33
Jinak my co nezávidíme přejeme celé výpravě hodně úspěchů a hlavně štěstí.
#6 marco30. 07. 2012, 18:14
Jde mi o lidi kteří nejsou sportovci, trenéry ale o čumily pracující na různých ministerstvech kteří dělají doprovod politické reprezentaci ti mají nárok na výbavičku taky.
Diskuze k článku
Tak zase nic a to od nás na tu olympiádu jede každý kdo má do pr..le díru v doprovodu. Holt měl jsem v páté třídě zabrat a mohl jsem mít sice mírně atypickou ale vcelku kvalitní výbavičku sportovního oblečení.
marco — #1 Co tě sere?
???menovitě?...
hoši určitě dělaj tuhle práci kvůli pár hadrům do výbavy :D :D asi ses měl i líp učit aby ti docházely souvislosti :) marco — #1
Jinak my co nezávidíme přejeme celé výpravě hodně úspěchů a hlavně štěstí.
Jde mi o lidi kteří nejsou sportovci, trenéry ale o čumily pracující na různých ministerstvech kteří dělají doprovod politické reprezentaci ti mají nárok na výbavičku taky.
Vložit komentář