Český pohár Bedřichov: Česko vs. Polsko 1:1

Maja Wloszczowska a Jaroslav Kulhavý zvítězili v nejsledovanějších kategoriích pátého dějství Českého poháru XCO v Bedřichově...

Autor: Jan Němec
Foto: Jan Němec
Český pohár Bedřichov: Česko vs. Polsko 1:1

Výsledky


Výsledky juniorky:

1.
SÁSKOVÁ Tereza
Česká spořitelna Specialized junior
CZE 1:02:58.7 0:00:00.0
2.
VAS Kata Blanka
Hungarian National Team
HUN 1:05:19.4 0:02:20.7
3.
PAULECHOVÁ Radka
Slovak national team
SVK 1:05:42.9 0:02:44.2
4.
KUČEROVÁ Monika
Česká spořitelny Specialized junior CZE 1:07:11.9 0:04:13.2
5.
MIŠOŇOVÁ Magdalena
Adastra Sokol Veltěž 
CZE 1:08:03.7 0:05:04.9




Výsledky junioři:

1.
JIROUŠ Samuel
Česká spořitelna Specialized junior CZE 1:04:32.7 0:00:00.0
2.
DUDEK Tomáš
GAPP System - Cabtech MTB racing team
CZE 1:05:14.7 0:00:41.9
3.
HONSA František
Česká spořitelna Specialized junior CZE 1:05:43.5 0:01:10.7
4.
ŘÍMAN Jakub
Cyklo Team Kolárna
CZE 1:05:58.5 0:01:25.7
5.
ELČKNER Lukáš
Jaroslav Kulhavý Cycling Team
CZE 1:06:02.2 0:01:29.4


Výsledky ženy Elite:

1.
WŁOSZCZOWSKA Maja
Kross Racing Team
POL 1:24:59.5 0:00:00.0
2.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
GAPP System - Cabtech MTB racing team
CZE 1:25:23.8 0:00:24.2
3.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
N1 BMC 
CZE 1:27:12.7 0:02:13.2
4.
JEŽKOVÁ Hana
GT Opportunity Brno
CZE 1:28:55.1 0:03:55.5
5.
PRŮDKOVÁ Barbora
Head Pro
CZE 1:29:41.5 0:04:41.9
6.
SOLUS-MISKOWICZ Katarzyna
Volkswagen Samochody Użytkowe 
POL 1:30:19.5 0:05:19.9
7.
WOJTYŁA Gabriela
Superior Zator
POL 1:31:12.5 0:06:12.9
8.
TVARŮŽKOVA Tereza
Maloja rocky mountain team
CZE 1:34:54.8 0:09:55.2
9.
VESELÁ Lucie
GT Opportunity Brno CZE 1:35:27.2 0:10:27.6



Výsledky muži Elite:

1.
KULHAVÝ Jaroslav
Specialized Racing
CZE 1:29:42.4 0:00:00.0
2.
WAWAK Bartłomiej
Kross Racing Team
POL 1:30:00.9 0:00:18.4
3.
ŠKARNITZL Jan
Mitas TREK
CZE 1:30:29.4 0:00:46.9
4.
CINK Ondřej
Primaflor Mondraker Rotor Team
CZE 1:30:38.4 0:00:56.0
5.
VASTL Jan
N1 BMC 
CZE 1:30:55.2 0:01:12.7
6.
PRŮDEK Matěj
GAPP System - Cabtech MTB racing team
CZE 1:30:55.3 0:01:12.8
7.
PAPRSTKA Tomáš
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 1:32:22.9 0:02:40.4
8.
SKÁLA Jaromír
Česká spořitelna Specialized junior CZE 1:35:40.6 0:05:58.1
9.
ŁUKASIK Krzysztof
  POL 1:36:10.6 0:06:28.1
10.
ZEŤÁK Michael
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 1:36:24.6 0:06:42.1


Kompletní výsledky všech kategorií ZDE

 


Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

  1. Týmy a klubyNová výzva Jaroslava Kulhavého - terénní triatlon Xterra
    Nová výzva Jaroslava Kulhavého - terénní triatlon Xterra
  2. Český pohár21 českých cyklokrosařů míří na světový šampionát do Hoogerheide
    21 českých cyklokrosařů míří na světový šampionát do Hoogerheide
  3. Ostatní závodyNárodní šampionáty v cyklokrosu napříč světem
    Národní šampionáty v cyklokrosu napříč světem
  4. Český pohárMichael Boroš s Kristýnou Zemanovou obhájili tituly českých šampionů v cyklokrosu
    Michael Boroš s Kristýnou Zemanovou obhájili tituly českých šampionů v cyklokrosu
  5. Český pohárO svých šancích, formě, pocitech a plánech hovoří favorité šampionátu
    O svých šancích, formě, pocitech a plánech hovoří favorité šampionátu
  6. Český pohár"Nudná, ale těžká a spravedlivá" hlásí o trati MČR v cyklokrosu
    "Nudná, ale těžká a spravedlivá" hlásí o trati MČR v cyklokrosu

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.

redakční systém | ISSN 1803-5744