Deštivé kolo SP v Les Gets zvládl Ondřej Cink znovu skvěle a má stříbro

Už druhé stříbro v letošním seriálu SP si v Les Gets vyjel Ondřej Cink, opět nestačil jen na Flückigera. Loana Lecomte doma nezklamala...

Autor: Jan Němec
Foto: Michal Červený, Jan Brychta
Deštivé kolo SP v Les Gets zvládl Ondřej Cink znovu skvěle a má stříbro

Výsledky


 

Ženy U23
1. Mona Mitterwallner (AUT, Trek Vaude) 1:09:47 hod.
2. Caroline Bohe (DEN, Ghost Factory) +3:08
3. Leonie Daubermann (GER) +3:56
4. Puck Pieterse (NED, Alpecin Fenix) +4:31
5. Kata Blanka Vas (HUN) +5:08
...
42. Adéla Holubová (Kola-bbm.cz) -1 kolo
45. Zuzana Šafářová (Rouvy Specialized) -1 kolo
DNF. Tereza Sásková (Rouvy Specialized)

Kompletní výsledky ZDE

 
Muži U23

1. Simone Avondetto (ITA, Trek Pirelli)
2. Martin Vidaure Kossman (CHI, Lexware MTB)
3. Juri Zanotti (ITA, KTM Protec Elettrosystem)
4. Luca Schatti (SUI, Bike Team Solothurn)
5. Mathis Azzaro (FRA, Absolut Absalon BMC)
...
34. Sam Jirouš (Rouvy Specialized) +6:23
36. Jan Sáska (Rouvy Specialized) +6:43
48. Jan Zatloukal (Specialized Nutrend) +7:47
62. Tomáš Morávek (Cyklostar Trek Pirelli) +9:16
83. David Šulc (GAPP System Kolofix) -1 kolo

Kompletní výsledky ZDE

 

 

Ženy Elite
1. Loana Lecomte (FRA, Massi) 1:27:23 hod.
2. Jenny Rissveds (SWE, Team 31: Outride) +0:51
3. Evie Richards (GBR, Trek Factory) +1:10
4. Pauline Ferrand Prevot (FRA, Absolut Absalon BMC) +1:51
5. Rebecca McConnell (AUS, Primaflor Mondraker Xsauce) +1:55
...
42. Tereza Tvarůžková (Expres CZ Tufo Kolín) -1 kolo
47. Jitka Čábelická (GAPP System Kolofix) -1 kolo
DNF. Karla Štěpánová (Maloja Pushbikers)

Kompletní výsledky ZDE

Průběžné pořadí po 4. závodě SP
1. Lecomte 1330 bodů, 2. Ferrand-Prevot 955, 3. Rissveds 780, 4. Batten 755, 5. McConnell 710..., 27. Čábelická 249, 54. Tvarůžková 94, 60. Štěpánová 65 

 
Muži Elite

1. Mathias Flückiger (SUI, Thömus RN Racing) 1:27:33 hod.
2. Ondřej Cink (Kross Orlen) +0:25
3. Jordan Sarrou (FRA, Specialized) +0:35
4. Alan Hatherly (RSA, Cannondale Factory) +0:39
5. Nino Schurter (SUI, Scott Sram) +1:21
6. Daniele Braidot (ITA, Carabinieri - Olympia) +1:24
7. Simon Andreassen (DEN, Cannondale Factory) +1:32
8. Luca Braidot (ITA, Santa Cruz FSA) +1:44
9. Lars Forster (SUI, Scott Sram) +1:55
10. Nadir Coledani (ITA, MMR Factory) +1:58
...
51. Lukáš Kobes (GAPP System Kolofix) +8:07
56. Jan Vastl (Maloja Pushbikers) +8:51
65. Jan Škarnitzl (Cyklostar Trek Pirelli) -1 kolo
91. Zdeněk Vobecký (Fany Cycling) -4 kola

Kompletní výsledky ZDE

Průběžné pořadí po 4. závodě SP
1. Flückiger 1169 bodů, 2. Cink 934, 3. Sarrou 790, 4. Koretzky 745, 5. Schurter 734..., 52. Škarnitzl 97, 65. Vastl 37, 82. Kobes 17

 

 

Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

  1. Světový pohárPremiéru gravity svěťáku uvidí Bielsko-Biała
    Premiéru gravity svěťáku uvidí Bielsko-Biała
  2. Světový pohárBlíží se vrchol domácí bikové sezony, kdo se stane královnou Nového Města?
    Blíží se vrchol domácí bikové sezony, kdo se stane královnou Nového Města?
  3. Světový pohárUvidí Nové Město na Moravě hvězdné startovní pole? Je to velmi pravděpodobné
    Uvidí Nové Město na Moravě hvězdné startovní pole? Je to velmi pravděpodobné
  4. Světový pohárSvětový pohár MTB - Nové Město na Moravě 2024 - co je nového?
    Světový pohár MTB - Nové Město na Moravě 2024 - co je nového?
  5. Světový pohárPo XCO svěťáku je o víkendu na programu sjezd, hostí ho Fort William
    Po XCO svěťáku je o víkendu na programu sjezd, hostí ho Fort William
  6. Světový pohárBatten dala v Araxá dabl, Andreassen vyhrál po 4 letech
    Batten dala v Araxá dabl, Andreassen vyhrál po 4 letech

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.

redakční systém | ISSN 1803-5744