Druhý díl Českého poháru XCO vyhráli Ondra Cink a Janika Loiv

Po několika závodech se konečně stal vítězem elitní mužské kategorie Čech, Ondra Cink dnes v Brně s přehledem zvítězil…

Autor: Tomáš Ježek
Foto: Jaroslav Svoboda
Druhý díl Českého poháru XCO vyhráli Ondra Cink a Janika Loiv

Výsledky

Kadeti

Pořadí Příjmení Jméno Klub Čas Ztráta
1. Ondřej NOVOTNÝ DUKLA PRAHA 0:44:36.7 0:00:00.0
2. Jakub ELBADRI DUKLA PRAHA 0:44:44.7 0:00:08.0
3. Pavel ŠUMPÍK Jaroslav Kulhavy Cycling Team 0:45:11.7 0:00:35.0
4. Zsombor TAKACS Superior Racing Team 0:45:20.5 0:00:43.8
5. David VAŠUT BIKE PRO RACING 0:45:36.5 0:00:59.8

Kadetky

Pořadí Příjmení Jméno Klub Čas Ztráta
1. Natalia GRZEGORZEWSKA MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 0:25:50.2 0:00:00.0
2. Kateřina DUŠKOVÁ TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 0:25:58.5 0:00:08.2
3. Adéla PERNICKÁ BIKE PRO RACING 0:26:38.7 0:00:48.4
4. Karla NOVÁKOVÁ Jaroslav Kulhavy Cycling Team 0:26:40.5 0:00:50.2
5. Iva KOVAŘÍKOVÁ Ústecké centrum cyklistiky 0:27:16.5 0:01:26.2

 

Junioři

Pořadí Příjmení Jméno Klub Čas Ztráta
1. Paul SCHEHL BIKE Junior Team powered by Bulls 1:09:03.9 0:00:00.0
2. Fabian EDER German Technology Racing Team 1:09:07.7 0:00:03.7
3. Filip KONEČNÝ NUTREND SPECIALIZED RACING 1:10:33.2 0:01:29.2
4. Matěj STRÁNSKÝ BRILON RACING TEAM MB 1:11:12.4 0:02:08.4
5. Filip JECH ADASTRA Cycling Team 1:11:38.9 0:02:34.9
6. Tomáš DOLEŽAL BRILON RACING TEAM MB 1:11:39.2 0:02:35.2
7. Filip LEPKA Sportunion Hinterbrühl /Eleven Mercedes Mitas 1:12:16.2 0:03:12.2
8. Martin HRTÁNEK CK EPIC DOHŇANY 1:12:41.4 0:03:37.4
9. Filip HOLUB GT OPPORTUNITY BRNO 1:12:57.2 0:03:53.2
10. David HAVERDINGS ZZPR Orangebabies Cyclingteam 1:13:11.2 0:04:07.2

 

Juniorky

Pořadí Jméno Příjmení Klub Čas Ztráta
1. Finja LIPP Orbea - Serpentine Velosport 1:08:12.3 0:00:00.0
2. Karolína BEDRNÍKOVÁ EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 1:08:38.0 0:00:25.7
3. Simona SPĚŠNÁ MS BIKE ACADEMY racing 1:10:35.5 0:02:23.2
4. MORGEN Giuliana SALVINI Sense Factory Racing 1:12:17.8 0:04:05.4
5. Štěpánka HOJKOVÁ EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 1:13:14.4 0:05:02.1
6. Natálie PLESKAČOVÁ EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 1:14:12.7 0:06:00.3
7. Hanna FIJALKOWSKA MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 1:14:57.5 0:06:45.2
8. Kateřina HLADÍKOVÁ BRILON RACING TEAM MB 1:16:29.7 0:08:17.4
9. Eliška DRBOHLAVOVÁ LAWI junior team 1:17:26.2 0:09:13.9
10. Julie MALOŠÍKOVÁ Cykloteam MXM Hulín 1:17:56.2 0:09:43.8

Ženy Elite

Pořadí Jméno Příjmení Klub Čas Ztráta
1. Janika LOIV Hawaii Express 1:19:17.2 0:00:00.0
2. Jitka ČÁBELICKÁ GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team 1:20:25.9 0:01:08.7
3. Adéla HOLUBOVÁ kola-bbm.cz 1:21:10.4 0:01:53.2
4. Virag BUZSAKI SVS Pro Team 1:21:22.2 0:02:04.9
5. Karla ŠTĚPÁNOVÁ Maloja Pushbikers MTB 1:22:05.7 0:02:48.4
6. Jana CZECZINKAROVÁ LIV Mistral Cycling 1:22:27.6 0:03:10.3
7. Cindy MONTAMBAULT Independant 1:22:37.2 0:03:19.9
8. Matylda SZCZECINSKA Warszawski Klub Kolarski 1:23:04.9 0:03:47.7
9. Zuzana ŠAFÁŘOVÁ ROUVY Specialized 1:25:33.3 0:06:16.1
10. Tereza OBOŘILOVÁ GT OPPORTUNITY BRNO 1:26:05.1 0:06:47.8

Muži Elite

Pořadí Jméno Příjmení Klub Čas Ztráta
1 Ondřej CINK Kross Orlen Cycling Team 1:28:01.1 0:00:00.0
2 KOSSMANN Martin VIDAURRE LEXWARE MOUNTAINBIKE TEAM 1:28:47.6 0:00:46.4
3 Jan VASTL Maloja Pushbikers MTB 1:29:10.8 0:01:09.7
4 Bartłomiej WAWAK Kross Orlen Cycling Team 1:30:50.3 0:02:49.2
5 Jan ŠKARNITZL CYKLOSTAR Trek Pirelli 1:31:07.3 0:03:06.2
6 Jan ZATLOUKAL NUTREND SPECIALIZED RACING 1:31:20.3 0:03:19.2
7 Lukáš KOBES GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team 1:31:51.3 0:03:50.2
8 MALDONADO Sebastian MIRANDA Team Chile 1:32:39.6 0:04:38.4
9 Tomáš PAPRSTKA GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team 1:33:23.6 0:05:22.4
10 Jan SÁSKA ROUVY Specialized 1:33:46.3 0:05:45.2

 

Kompletní výskedky najdete na www.sportsoft.cz.

Přečteno - 17606x Tagy: český pohár xc cross country ondřej cink
Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

  1. Světový pohárSpecialized dál pokračuje v medailových žních, XCC v Araxá vyhráli Batten a Koretzky
    Specialized dál pokračuje v medailových žních, XCC v Araxá vyhráli Batten a Koretzky
  2. ZávodyFotogalerie: Světový pohár XCO #1 - Mairipora
    Fotogalerie: Světový pohár XCO #1 - Mairipora
  3. Světový pohárÚvodní díl SP v Brazílii vyšel Američanům, Cink 17.
    Úvodní díl SP v Brazílii vyšel Američanům, Cink 17.
  4. Světový pohárGaze a Richards vítězí v úvodním short tracku SP, Cink 23., Čábelická 28.
    Gaze a Richards vítězí v úvodním short tracku SP, Cink 23., Čábelická 28.
  5. Světový pohárSP XCO, XCC Mairipora 2024: Program a kde sledovat
    SP XCO, XCC Mairipora 2024: Program a kde sledovat
  6. Ostatní závodyCink jde do nové sezony SP optimisticky naladěn
    Cink jde do nové sezony SP optimisticky naladěn

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.

redakční systém | ISSN 1803-5744