Jan Škarnitzl vyhrál i druhý díl Českého poháru XCO, Sagan čtvrtý

Druhý závod Českého poháru v Teplicích zachvátila Saganománie! Tisícovky lidí se přišly podívat na fenomén, závod vyhráli Škarnitzl a Czeczinkarová...

Autor: Jan Němec, Tomáš Přibyl
Jan Škarnitzl vyhrál i druhý díl Českého poháru XCO, Sagan čtvrtý

Výsledky

 

Kadeti:
1. Samuel Jirouš (Česká spořitelna Specialized junior) 39:07 min.
2. Jakub Schierl (Expres CZ Merida Kolín) +0:05
3. František Honsa (Česká spořitelna Specialized junior) +1:28
4. Josef Kunášek (KH Tour Giant) +1:47
5. Patrik Němec (Jaroslav Kulhavý Cycling Team) +1:56

Kadetky:
1. Magdalena Mišoňová (Sokol Veltěž) 30:31 min.
2. Tereza Sásková (Česká spořitelna Specialized Junior) +0:21
3. Tereza Vaníčková (Ivar CS - Author) +1:18
4. Monika Kučerová (VRV Team) +2:12
5. Jana Tesařová (Moravec Team) +2:59

Juniorky:
1. Adéla Šafářová (Nutrend Specialized) 46:19 min.
2. Denisa Lukešová (ČEZ Cykloteam Tábor) +2:16
3. Maria Döring (GER) +3:21
4. Lucie Krupová (Expres CZ Merida Kolín) +3:34
5. Tereza Tvarůžková (VRV Team) +3:47


Junioři:

1. David Zadák (Česká spořitelna Specialized junior) 1:05:36
2. Jaromír Skála (Česká spořitelna Specialized junior) +0:28
3. Matúš Stoček (SVK, Akadémia Petera Sagana) +1:37
4. David Bártek (Bike 2000) +2:10
5. Immanuel Ries (GER, Radmion Halle) +2:30

Ženy Elite:
1. Jana Czeczinkarová (Sram Mitas Trek) 1:28:23 hod.
2. Ghita Michiels (BEL, Versluys) +0:38
3. Daniela Campuzano (MEX, DC Team) +1:39
4. Nadja Heigl (AUT, SU Bikestore.cc) +1:58
5. Jitka Škarnitzlová (Česká spořitelna Accolade) +2:20

Muži Elite:
1. Jan Škarnitzl (Sram Mitas Trek) 1:37:06 hod.
2. Ruben Scheire (BEL, Habitat MTB) +0:27
3. Jiří Novák (CST Superior Brentjens) +0:38
4. Peter Sagan (SVK, Tinkoff) +1:09
5. Jan Nesvadba (Expres CZ Merida Kolín) +1:50
6. Matouš Ulman (Česká spořitelna Accolade) +2:19
7. Matěj Průdek (Nutrend Specialized) +3:16
8. Frank Beemer (NED, Habitat MTB) +4:51
9. Tomáš Paprstka (Expres CZ Merida Kolín) +5:41
10. Jan Rajchart (Česká spořitelna Accolade) +6:12

 

Žáci 1 | Žáci 2 | Žákyně 1 | Žákyně 2

Expert | Masters

Kompletní výsledky zde: sportsoft.cz/cs/zavod/overview/1796


Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

  1. ZávodyFotogalerie: Světový pohár XCC #3 - Leogang 2021
    Fotogalerie: Světový pohár XCC #3 - Leogang 2021
  2. Český pohárKateřina Nash si odskočila na Dolní Moravu a s Adelem vyhrála ČP XCM
    Kateřina Nash si odskočila na Dolní Moravu a s Adelem vyhrála ČP XCM
  3. Český poháre-předjezdec Jan Jobánek a jeho 24 kol ČP XCO v Brně na ebiku
    e-předjezdec Jan Jobánek a jeho 24 kol ČP XCO v Brně na ebiku
  4. ZávodyFotogalerie: Český pohár XCM #1 - Stolové hory 2021
    Fotogalerie: Český pohár XCM #1 - Stolové hory 2021
  5. Český pohárFilip Adel vyrazil vstříc obhajobě Českého poháru XCM
    Filip Adel vyrazil vstříc obhajobě Českého poháru XCM
  6. ZávodyFotogalerie: Český pohár XCO #2 - Brno 2021
    Fotogalerie: Český pohár XCO #2 - Brno 2021

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.

redakční systém | ISSN 1803-5744