Montone - český výrobce praktických "šprcek" na vaše bicykly

Praktický obal na kolo, který se hodí na převoz či skladování....

Autor: Pressnews
Foto: Kateřina Polívková
Montone - český výrobce praktických "šprcek" na vaše bicykly


Ne každý má výhodu velkého auta, kam bike lehce „zapluje“ ve stojaté pozici do úložného prostoru. Ne každý z nás skladuje kolo v garáži... Naopak velká množství z nás pravidelně přepravuje své kolo na autě, za autem, rozložené v kufru, ať už se přesouvá na chatu, do nějaké zajímavé bikové lokality nebo na sraz s přáteli, s kterými vyráží vstříc jednodennímu cyklo zážitku. A velké množství z nás má svůj bicykl postavený doma v předsíni, chodbě či dokonce v obýváku nebo ložnici. A právě pro takové je tady nový praktický obal mBag z dílny české firmy Montone.

Obavy o poškození kola můžete zahodit stranou! Na trh přichází velmi propracovaný obal, do kterého se snadno a rychle kolo uloží a vy máte jistotu, že se po cestě nezašpiní, v případě deště nezmokne. Ať už vezete silničku, bike nebo i elektrokolo.

Zakladatelé společnosti vyrábějící produkty MONTONE se profesně pohybují v oblasti cyklistiky více než 15 let a za tu dobu získali velmi cenné zkušenosti.

Stále častěji se setkávali s potřebou zákazníků chránit svá kola během převozu či uskladnění. Na českém trhu se výrobek, který by plnil funkční, ale i estetickou roli, nenacházel. Proto se zrodil nápad a přišel první prototyp obalu na kolo. Cílem bylo přivést na trh produkt, který by byl funkční a vypadal skvěle. Po několikaměsíčním testování různých střihů a materiálů, na kterém se podílela vybraná skupina cyklistů, vznikl produkt obal na kolo bike mBag.

Je tu ale i další a neméně praktické využití. Do obalu Bike mBag si můžete kolo i „zazimovat“ a uložit do sklepa nebo někam do kouta v garáži a už je vám úplně jedno, zda se tam práší.

Bike mBag je vyroben ze strečového a vodoodpudivého materiálu. Už na první pohled jsou zřejmé dvě věci: klade se tu velký důraz na kvalitu, funkčnost i perfektní zpracování a zároveň je z několika detailů zřetelné, že u zrodu produktu stáli lidé, kteří mají s cyklistikou zkušenosti. Ať už to je použití hodně odolných zipů, jejich umístění nebo to, že součástí jsou i samostatné malé návleky na pedály a brzdy.

Bike mBag dostanete i s podrobným návodem, nicméně „oblékání“ kola je při zachování postupu hodně snadné. Při našem rychlotestu jsme měli 29“ bike vel. M se 720 mm širokými řídítky a obal se přizpůsobil požadovanému rozměru dokonale, aniž bychom měly pocit, že „to někde praskne“.

 

Bike mBag je vybaven několika zipy, které mají voděodolné, zpevňující lemy. Menší po stranách jsou pro provlečení kotvících pásků, když volíte přepravu kola na nosiči. Centrální, který lemuje horní část, má za úkol uzavřít celý bag. Pozitivním zjištěním je to, že i tento úkon zvládne jeden člověk.

Celý proces trvá opravdu pár minut, takže bag se hodí i pro situace, kdy ukládáte celé kolo do auta a chcete ochránit jeho interiér. Takže suma sumárum, Bike mBag vám udělá službu, ať už řešíte přepravu kola na nosiči i vevnitř či jeho uložení doma.

A pokud si chcete zajistit dárek v předstihu, další info najdete na stránkách výrobce.

 

Přečteno - 13218x Tagy: montone mbag obal na kolo
Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

 1. DoplňkyČeský výrobce Montone představuje další praktickou novinku
  Český výrobce Montone představuje další praktickou novinku

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.
 1. avatar
  #2 Jindra - vloženo: 04.12.2020 v 13:16:38

  odpověď na Mira — #1 Dobrý den pedály se sundávat nemusí. Obal již používám a s pedály je to v pohodě.

  odpověz na tento komentář
 2. avatar
  #1 Mira - vloženo: 04.12.2020 v 09:59:53

  Vypadá to fajn. Jen pokud vidím dobře, musí se sundávat pedály?

  1. na tento komentář reaguje Jindra — #2
  odpověz na tento komentář

redakční systém | ISSN 1803-5744