Ondřej Cink si poradil s nabitým startovním polem ČP v Kutné Hoře

Třetí díl Českého poháru v Kutné Hoře byl suverénním triumfem Ondřeje Cinka a Jany Czeczinkarové, která porazila i Katku Nash!

Autor: Jan Němec
Ondřej Cink si poradil s nabitým startovním polem ČP v Kutné Hoře

Výsledky

 

Výsledky kadeti:
1. Samuel Jirouš (Česká spořitelna Specialized junior) 40:43 min.
2. Jakub Schierl (Expres CZ Merida Kolín) +0:18
3. Jakub Říman (SK Jiří Team Ostrava) +1:00
4. Josef Kunáškek (KH Tour Giant) +1:18
5. Daniel Bittner (Author Team Stupno) +1:19


Výsledky kadetky:

1. Tereza Sásková (Česká spořitelna Specialized junior) 30:54 min.
2. Monika Kučerová (VRV Team) +1:02
3.Tereza Vaníčková (Ivar CS Author) +1:36
4. Magdalena Mišoňová (Sokol Veltěž) +1:47
5. Jana Tesařová (Moravec Team) +2:53


Výsledky junioři:

1. Richard Holec (Nutrend Specialized) 1:21:31 hod.
2. Jaromír Skála (Česká spořitelna Specialized junior) +0:33
3. Michael Zeťák (Expres CZ Merida Kolín) +1:00
4. Josef Jelínek (Sram Mitas Trek) +1:11
5. Adam Šimůnek (KC Kooperativa SG Jablonec n.N.) +1:57


Výsledky juniorky:

1. Adéla Šafářová (Nutrend Specialized) 1:02:20 hod.
2. Lisa Pasteiner (AUT, WSY Paierbach) +2:18
3. Denisa Lukešová (ČEZ Cykloteam Tábor) +3:08
4. Lucie Krupová (Expres CZ Merida Kolín) +4:21
5. Maria Döring (GER, Schwalbe Sachsen) +6:12


Nejlepší ženy ČP v Kutné Hoře


Výsledky ženy Elite:

1. Jana Czeczinkarová (Sram Mitas Trek) 1:26:52 hod.
2. Kateřina Nash (Luna Pro) +1:35
3. Daniela Campuzano (MEX) +2:28
4. Kate Fluker (NZL, Liv) +2:35
5. Karla Štěpánová (Kona Cycling Point) +2:52


Pětice nejrychlejších mužů Kutné Hory


Výsledky muži Elite:
1. Ondřej Cink (Multivan Merida) 1:37:48 hod.
2. Jan Škarnitzl (Sram Mitas Trek) +0:35
3. Jan Nesvadba (Expres CZ Merida Kolín) +1:23
4. Jiří Novák (CST Superior Brentjens) +1:58
5. Alexander Gehbauer (AUT, RC Fitstore24 ARBÖ ASKÖ Klagenfurt) +2:31
6. Jan Vastl (Bianchi Countervail) +3:34
7. Tomáš Paprstka (Expres CZ Merida Kolín) +4:12
8. Jaroslav Kulhavý (Specialized Racing) +4:33
9. Matěj Průdek (Nutrend Specialized) +4:38
10. Jose Gerardo Ulloa (MEX, Conade Coda Guanajuato) +4:49

 

Kompletní přehled výsledků ZDE

 

Foto: Jan Němec

Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

  1. Světový pohárSpecialized dál pokračuje v medailových žních, XCC v Araxá vyhráli Batten a Koretzky
    Specialized dál pokračuje v medailových žních, XCC v Araxá vyhráli Batten a Koretzky
  2. ZávodyFotogalerie: Světový pohár XCO #1 - Mairipora
    Fotogalerie: Světový pohár XCO #1 - Mairipora
  3. Světový pohárÚvodní díl SP v Brazílii vyšel Američanům, Cink 17.
    Úvodní díl SP v Brazílii vyšel Američanům, Cink 17.
  4. Světový pohárGaze a Richards vítězí v úvodním short tracku SP, Cink 23., Čábelická 28.
    Gaze a Richards vítězí v úvodním short tracku SP, Cink 23., Čábelická 28.
  5. Světový pohárSP XCO, XCC Mairipora 2024: Program a kde sledovat
    SP XCO, XCC Mairipora 2024: Program a kde sledovat
  6. Ostatní závodyCink jde do nové sezony SP optimisticky naladěn
    Cink jde do nové sezony SP optimisticky naladěn

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.

redakční systém | ISSN 1803-5744