Předposlední díl SP se uskutečnil ve Francii, Hladíková 3.

Předposlední díl SP se uskutečnil ve francouzském Flamanville, juniorky válely...

Autor: Tomáš Ježek
Foto: @ucicyclocross
Předposlední díl SP se uskutečnil ve Francii, Hladíková 3.

Výsledky

 

Juniorky
1. Leonie Bentveld (NED) 39:03
2. Valentina Corvi (ITA) +0:03
3. Kateřina Hladíková (CZE) +0:33
4. Lauren Molengraaf (NED) +0:50
5. Federica Venturelli (ITA) +1:12
6. Eliška Hanáková (CZE) +1:12
7. Lillou Fabregue (FRA) +1:27
8. Julia Kopecky (CZE) +1:38
9. Lise Klaes (FRA) +2:02
10. Vanda Dlasková (CZE) +2:23 
...
22. Barbora Jeřábková +4:42

Kompletní výsledky ZDE

 

Junioři
1. David Haverdings (NED) 42:16 min.
2. Louka Lesueur (FRA) +1:11
3. Luca Paletti (ITA) +1:19
...
14. Ondřej Novotný +2:44
15. František Hojka +2:49
23. Václav Ježek +5:09

Kompletní výsledky ZDE
 

Muži U23
1. Emiel Verstrynge (BEL) 48:53 min.
2. Ryan Kamp (NED) +0:03
3. Mees Hendrix (NED) +0:25
...
18. Matěj Stránský +3:10
21. Matyáš Fiala +4:02
27. Pavel Jindřich +5:31

Kompletní výsledky ZDE

 
Ženy Elite

1. Fem van Empel (NED, Pauwels Sauzen Bingoal) 53:39 min.
2. Puck Pieterse (NED, Alpecin Fenix) +0:00
3. Kata Blanka Vas (HUN, SD Worx) +0:23
4. Ingen van der Heijden (NED, 777) +1:29
5. Silvia Persico (ITA) +1:33
...
18. Kristýna Zemanová (Brilon Racing) +4:58

Kompletní výsledky ZDE

Průběžné pořadí SP po 14. závodě
1. Brand 402 bodů, 2. Betsema 343, 3. Pieterse 325, 4. van Empel 293, 5. van Anrooy 216... 32. Nash 24, 39. Zemanová 14 

 
Muži Elite

1. Eli Iserbyt (BEL, Pauwels Sauzen Bingoal) 1:01:51 hod. 
2. Toon Aerts (BEL, Baloise Trek Lions) +0:59
3. Michael Vanthorenhout (BEL, Pauwels Sauzen Bingoal) +1:12
4. Laurens Sweeck (BEL, Pauwels Sauzen Bingoal) +1:39
5. Kevin Kühn (SUI, Tormans Cyclocross) +1:44

Kompletní výsledky ZDE

Průběžné výsledky SP 14. závodě
1. Iserbyt 445 bodů, 2. Vanthourenhout 335, 3. van Aerts 327, 4. Hermans 280, 5. van der Haar 251... 26. Boroš 50, 65. Paprstka 5, 68. Vaníček 4, 69. Petruš 3

 

Přečteno - 3905x Tagy: světový pohár cyklokros flamanville
Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

  1. Světový pohárTěžký short track U23 zahájil závodní program SP v Crans Montaně
    Těžký short track U23 zahájil závodní program SP v Crans Montaně
  2. Světový pohárGenerálka na MS v Crans Montaně zatím drhne
    Generálka na MS v Crans Montaně zatím drhne
  3. Světový pohárSvětový pohár XCO poprvé míří do švýcarské Crans Montany
    Světový pohár XCO poprvé míří do švýcarské Crans Montany
  4. Světový pohárŠílených 12 hodin Tomáše Slavíka. Dva závody ve dvou zemích.
    Šílených 12 hodin Tomáše Slavíka. Dva závody ve dvou zemích.
  5. Světový pohárSchurter bere vítězství číslo 36, Ferrand-Prévot potvrdila dominanci
    Schurter bere vítězství číslo 36, Ferrand-Prévot potvrdila dominanci
  6. Světový pohárAlpecin Deceuninck je ve formě, Pieterse i Gaze vítězí v short tracku
    Alpecin Deceuninck je ve formě, Pieterse i Gaze vítězí v short tracku

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.

redakční systém | ISSN 1803-5744