Přehled národních mistrů MTB XCO 2017

Připravili jsme pro vás přehled národních mistrů cross country křížem krážem po celém světě...

Autor: Jan Němec
Přehled národních mistrů MTB XCO 2017


Uplynulé dva víkendy rozhodly o nových národních mistrech v drtivé většině zemí. Přehled těch nejdůležitějších jsme pro vás tradičně připravili... 

 


 

 

Slovensko
ženy
1. Janka Keseg Števková
2. Andrea Janúšiková
3. Martina Sichtová

muži
1. Martin Haring 
2. Matej Ulik
3. Filip Sklenárik


 

Švýcarsko
ženy
1. Jolanda Neff
2. Linda Indergand
3. Corina Gantenbein

muži
1. Nino Schurter
2. Mathias Flückiger
3. Florian Vogel 


 

Itálie
ženy
1. Serena Calvetti
2. Lisa Rabensteiner
3. Gaia Ravaioli

muži
1. Gerhard Kerschbaumer
2. Luca Braidot
3. Andrea Tiberi


 
Francie
ženy
1. Pauline Ferrand-Prevot
2. Sabrina Enaux
3. Perrine Clauzel

muži
1. Maxime Marotte
2. Titouan Carod
3. Stephane Tempier


 

Německo
ženy
1. Sabine Spitz 
2. Helene Grobert
3. Adelheid Morath

muži
1. Manuel Fumic
2. Simon Stiebjahn
3. Georg Egger


 

 

Kanada
ženy
1. Emily Batty
2. Catherine Pendrel 
3. Haley Smith

muži
1. Peter Disera
2. Raphael Gagne
3. Leandre Bouchard


 

USA
ženy
1. Kate Courtney
2. Lea Davison
3. Erin Huck

muži
1. Howard Grotts
2. Stephen Ettinger
3. Pason McElveen


 

Španělsko
ženy
1. Rocio Gamonal Ferrera
2. Rocio Martin Rodriguez
3. Maria Merce Pacio Pujado

muži
1. David Valero Serrano
2. Pablo Rodriguez Guede
3. Carlos Coloma Nicolas


 

Nizozemsko
ženy
1. Anne Tauber
2. Anne Tersptra
3. Annemarie Worst

muži
1. Michiel van der Heijden 
2. Hans Becking
3. Milan Vader


 

 

Rakousko
ženy
1. Lisi Osl
2. Anna Spielmann
3. Nadja Heigl

muži
1. Gregor Raggl 
2. Karl Markt
3. Uwe Hochenwachter


 

Ukrajina
ženy
1. Yana Belomoina
2. Natalia Krompets
3. Katerina Naberzna

muži
1. Volodimir Kozlovskyj
2. Dmytro Titarenko
3. Tymur Rusiia


 


Rusko
ženy
1. Ekaterina Anoshina
2. Irina Kalentieva
3. Guzel Akhmadullina

muži
1. Anton Sintsov
2. Timofei Ivanov
3. Ivan Seledkov


 

 

Belgie
ženy
1. Ghita Michiels
2. Alice Pirard
3. Eva Maria Palm

muži
1. Jens Shuermans
2. Kevin Panhuyzen
3. Kevin Pauwels


 

Velká Británie
ženy
1. Annie Last
2. Kerry McPhee
3. Joanne Clay

muži
1. Grant Ferguson
2. Phillip Pearce
3. Ian Field


 

Polsko
ženy
1. Maja Wloszczowska
2. Karatrzyna Solus-Miskowicz
3. Aleksadra Podgorska

muži
1. Marek Konwa
2. Piotr Brzozka
3. Jakub Zamrozniak


 

Dánsko 
ženy:
1. Annika Langvad 
2. Malene Degn
3. Maj Schneider Thomsen

muži:
1. Sebastien Fini Carstensen
2. Klaus Nielsem
3. Simon Andreassen

 

Přečteno - 2342x Tagy: mistrovství čr
Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

  1. Český pohárLegenda slaví. Jubilejní 25. Král Šumavy jako mistrovství ČR
    Legenda slaví. Jubilejní 25. Král Šumavy jako mistrovství ČR
  2. Český pohárVelký přehled národních mistrů v cyklokrosu 2018
    Velký přehled národních mistrů v cyklokrosu 2018
  3. Český pohárHavlíková má pátý titul, Boroš si neuvěřitelnou stíhačkou vyjel druhý
    Havlíková má pátý titul, Boroš si neuvěřitelnou stíhačkou vyjel druhý
  4. Český pohárKrosový mistrák se po 13 letech vrací do Mladé Boleslavi
    Krosový mistrák se po 13 letech vrací do Mladé Boleslavi
  5. Český pohárMistrovské Sudety v rukou Boudného a Pichlíkové
    Mistrovské Sudety v rukou Boudného a Pichlíkové
  6. Český pohárSpecialized Rallye Sudety už popáté rozhodnou o mistrech XCM
    Specialized Rallye Sudety už popáté rozhodnou o mistrech XCM

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.

redakční systém | ISSN 1803-5744