Úvodní kolo ČP XCO v Kutné Hoře ovládli Poláci

Alexandra Podgorska a Bartlomiej Wawak vyhráli první díl ČP XCO v Kutné Hoře, Czeczinkarová a Škarnitzl nejlepší z Čechů...

Autor: Jan Němec
Foto: Michal Červený, Jan Němec
Úvodní kolo ČP XCO v Kutné Hoře ovládli Poláci

Výsledky

Juniorky:

1.
MIŠOŇOVÁ Magdalena
ADASTRA Cycling Team
CZE 1:09:13.6 0:00:00.0
2.
ŠTEFANOVÁ Kateřina
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:10:56.1 0:01:42.4
3.
PAULECHOVÁ Radka
Slovenský reprezentačný tím
SVK 1:11:40.6 0:02:26.9
4.
HOLUBOVÁ Adéla
kola-bbm.cz
CZE 1:11:55.1 0:02:41.4
5.
ŠAFÁŘOVÁ Zuzana
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:14:14.3 0:05:00.6

Junioři:

1.
ZATLOUKAL Jan
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 1:09:47.5 0:00:00.0
2.
ŠULC David
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:11:29.2 0:01:41.7
3.
HLADÍK Josef
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:11:36.5 0:01:48.9
4.
ELČKNER Lukáš
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:11:38.2 0:01:50.7
5.
SÁSKA Jan
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:11:42.0 0:01:54.4


Ženy Elite:

1.
PODGÓRSKA Aleksandra
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
POL 1:33:29.9 0:00:00.0
2.
CZECZINKAROVÁ Jana
MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
CZE 1:35:00.4 0:01:30.4
3.
KESEG ŠTEVKOVÁ Janka
Slovak National team
SVK 1:35:17.9 0:01:47.9
4.
HEIGL Nadja
KTM Alchemist Racing Team
AUT 1:37:46.4 0:04:16.4
5.
SÁSKOVÁ Tereza
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:39:09.1 0:05:39.1
6.
ZIOLKOWSKA Michalina
Cst 7r Mtb Team
POL 1:39:27.1 0:05:57.1
7.
JEŽKOVÁ Hana
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:39:35.6 0:06:05.6
8.
DROZDZIOK Marlena
KM SPORT PRO TEAM
POL 1:40:00.1 0:06:30.1
9.
PICHLÍKOVÁ Jana
KROSS Bike Ranch team
CZE 1:40:46.3 0:07:16.4
10.
CIERLUK Karolina
Stowarzyszenie Klub Sportowy 64-sto Leszno
POL 1:42:47.8 0:09:17.9


Muži Elite:

1.
WAWAK Bartlomiej
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
POL 1:39:50.8 0:00:00.0
2.
ŠKARNITZL Jan
MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
CZE 1:39:54.2 0:00:03.4
3.
HELTA Filip
SGR SPECIALIZED
POL 1:42:48.2 0:02:57.4
4.
RAUCHFUSS Marek
Kross Bikeranch team
CZE 1:42:50.5 0:02:59.7
5.
PAPRSTKA Tomáš
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:42:54.5 0:03:03.7
6.
KOBES Lukáš
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 1:43:10.5 0:03:19.7
7.
ULÍK Matěj
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
SVK 1:44:05.7 0:04:14.9
8.
JELÍNEK Josef
MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
CZE 1:45:13.2 0:05:22.4
9.
KULHAVÝ Jaroslav
Jaroslav Kulhavý Cycling Team
CZE 1:46:12.2 0:06:21.4
10.
VOBECKÝ Zdeněk
FANY CYCLING TEAM
CZE 1:46:17.4 0:06:26.6

Kompletní výsledky ZDE





Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

  1. Týmy a klubyGAPP System - Kolofix 2023 na Giantech a s Tanjou Zakelj
    GAPP System - Kolofix 2023 na Giantech a s Tanjou Zakelj
  2. Český pohár21 českých cyklokrosařů míří na světový šampionát do Hoogerheide
    21 českých cyklokrosařů míří na světový šampionát do Hoogerheide
  3. Ostatní závodyNárodní šampionáty v cyklokrosu napříč světem
    Národní šampionáty v cyklokrosu napříč světem
  4. Český pohárMichael Boroš s Kristýnou Zemanovou obhájili tituly českých šampionů v cyklokrosu
    Michael Boroš s Kristýnou Zemanovou obhájili tituly českých šampionů v cyklokrosu
  5. Český pohárO svých šancích, formě, pocitech a plánech hovoří favorité šampionátu
    O svých šancích, formě, pocitech a plánech hovoří favorité šampionátu
  6. Český pohár"Nudná, ale těžká a spravedlivá" hlásí o trati MČR v cyklokrosu
    "Nudná, ale těžká a spravedlivá" hlásí o trati MČR v cyklokrosu

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.

redakční systém | ISSN 1803-5744